FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 27 jul 2015, 00:11

Zaboravite Subica, mozda bude neko iznenadno pojacanje nakon Standarda.

Steta sto je momcima u glavi europa i sto su umorni, u cetvrtak teska utakmica pa za vikend liga opet.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
EdoM
Postovi: 210
Pridružen/a: 14 maj 2008, 14:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la EdoM » 27 jul 2015, 00:12

itekako sa njim bi sve rijesili samo trebamo pare prebacit od kvese i dodat jos stotinjak i uzet ga i vratit ce nas se duplo za godinu dvije[/quote]
Kakvo razmišljanje :plac: prodaš najboljeg lijevog beka u ligi, i ponajboljeg igrača iz ekipe u inostranstvo, a onda iz svoje lige dovedeš igrača i platiš ga skuplje. Čitajući ove postove ovdje sve više zahvaljujem Bogu na ovoj upravi. Ljudi ovo je stvarnost, a ne FM.[/quote]
razmisli sta sam napisao malo ?
ti bi da nam Uzleac citavu sezonu igra na beku kojem nije prirodna pozicija, i skontaj sta bi dobili kad bi doveli Subica :D, platis ga 200k a vrati ti se duplo ne mozes na njmu izzgubit kako dobro igra[/quote]
200 k :crazy: :facepalm: :lol:
U svojoj historiji mi nismo za igrača dali 100, a ti pričaš o 200. Druže, rekoh ti ja, ovo nije FM. Kamo sreće da mi možemo baratati takvim ciframa, pa kupimo sve što valja, prošetamo se ligom, igramo LP, kao CZ u bivšoj nam državi ili na spomenutoj simulaciji. Bezveze trošimo stranice na ovog igrača, on je završena priča i to je to. Nama bi bilo bolje da angažujemo psihologa u ekipi, koji je neophodan u ovakvim situacijama, kao i općenito, to svaka moderna ekipa ima.
Ja volim Želju, za njega sve, o naprijed Željo do pobjede.
Samo jedan gol može promijenit' sve, sve do kraja Željo nema predaje

Avatar
EmirTM87
Postovi: 2639
Pridružen/a: 13 dec 2009, 19:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la EmirTM87 » 27 jul 2015, 00:12

ChWilla je napisao/la:to nije realno i doveden je čovjek ciljano da igra lijevog beka. ako je blagojević ovakav pogodak, hajmo bar vidjeti momka u akciji...
:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Upravo tako, Mladenovic je dosao a nije jos ni dobio sansu vi ste ga svi prekrizili, "trazite" zamjenu za Kvesu. Pa nije Mladenovic dosao ovdje da bude ekonom ili vodonosa ili sta ja znam, covjek je ciljano doveden na poziciju lijevog beka jer se znalo da Kvesa ide.

Do kad cete forsirati tu pricu o mogucem pojacanju na lijevom beku ako je on vec doveden? Cak ste odredili koga bi doveli, pa cak i cijenu odredili pa i procenat koji bi dali Borcu od iduceg transfera :facepalm:
Zadnja izmjena: EmirTM87, dana/u 27 jul 2015, 00:15, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Format » 27 jul 2015, 00:14

Pa on ne moze jos da igra? Mslim na Mladenovica?
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
plavanacija
Postovi: 291
Pridružen/a: 03 jun 2015, 23:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavanacija » 27 jul 2015, 00:15

ChWilla je napisao/la:ne bi ba ronaldinjo sam po sebi u našoj situaciji napunio grbavicu za sezonu.

i prvu neriješenu bi se prozivao neki drugi subić, a prvu koju bi on loše odigrao bi ti se svi navalili na kosti - plaćate masne odštete a naša djeca ne igraju, buuuu, kmeeee...
I to si u pravu, ali mislim da bi se rizik isplatio. Ko voli fudbal, stvarno mora biti zadivljen kad ti protivnicki igrac prođe 5 igraca, ljepota... E sad zamisli da igra z anas tim, ja bih volio i tu je kraj ove price!!!!

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 27 jul 2015, 00:17

Da prođe ovaj period dvije utakmice sa Standardom sa ligom između pa cemo valjda stati na noge.

Umor je glavni problem, ali nadam se da cemo izdrzati.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FaraonTM » 27 jul 2015, 00:21

Očekivano po meni, nemamo mi još tako fizičke pripremljene igrače da bi izdržali ovaj tempo.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
Rios
Postovi: 3835
Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rios » 27 jul 2015, 00:25

Virtu4l je napisao/la:Najgore je što nam sad dolazi Radnik, nije mogla gora ekipa po nas.

Oda i Sablja nisu uspjeli da im iz glave izbace Evropu, a mi to moramo shvatiti. Odin niz je prekinut u najgore moguće vrijeme, pred najvažnije gostovanje ove sezone.
Ja mislim,iako se mozda vecina nece sloziti,da je ovaj poraz dosao u pravo vrijeme kao neka blaga sok terapija koja ce nas sve malo trznuti iz euforije u koju smo,noseni sjajnim rezultatima iz Evrope,logicno i upali,a to je zaHebana stvar na ovim prostorima.Pocetak je sezone,sa tog nekog takmicarskog aspekta nismo izgubili haman pa nista,sijaset bodova jos u igri,dok sa druge strane smo vidjeli da ce ove sezone svi zapinjati 300% protiv nas jer smo se ponovo promovisali medju vodece timove PL,nakon godine ili jace izbivanja sa vrha.Da li bi Borac bio ovako borben protiv Drine npr. - bi malo sutra. Eh to nam treba biti skola za naredne utakmice,valja se sad nositi sa tim pritiskom i na terenu i sa tribina..
Sto se Evrope tice ne bi se tu trebalo nista promjeniti,tu ce se motiv sam od sebe nametnuti,poraz protiv Borca nije toliko uvjerljiv da bi sad potonuli na psihickom planu,ja se ne brinem tu puno.. ;)
Zadnja izmjena: Rios, dana/u 27 jul 2015, 00:59, ukupno mijenjano 1 put.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

Miralem Pjanic !

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

djedovic01
Postovi: 484
Pridružen/a: 08 jun 2015, 16:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la djedovic01 » 27 jul 2015, 00:36

FaraonTM je napisao/la:Očekivano po meni, nemamo mi još tako fizičke pripremljene igrače da bi izdržali ovaj tempo.
:clap: :clap:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AsharaK » 27 jul 2015, 00:41

Ja nisam gledao utakmicu, a i bolje izgleda. Ne znam kad sam zadnji put bio ovako razocaran, ne znam zasto ...
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la cala » 27 jul 2015, 00:43

Ka'e daj 200k za Subica :lol: :lol:

Pa pitari nemaju toliko da daju a kamoli mi. Uz tih 200k bi mu morao dati najvecu platu u ekipi. Dodjite sebi...

Avatar
anonimni
Postovi: 10128
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 27 jul 2015, 00:54

slika

Ispadamo iz lige, Oda šta radiš!? UPRAVA NAPOLJE!










:mrgreen:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

mukitmovac
Postovi: 634
Pridružen/a: 30 dec 2013, 18:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mukitmovac » 27 jul 2015, 00:57

Ne zamjeram nista igracima zaduzili su nas, al boli poraz od ekipe koja nece boda uzeti favoritima za vrh, kazemo umor, nije umor sto nama uzelac igra beka sto je prodao 10 lopti i ne zna dodat prvom do sebe, sto je memija bio indisponiran, jovic i subic ga ubili, bajic samo pada, kokot ne moze da hoda, djelma tanak , Joco neprimjetan, a neki jos uspjedose zaljuciti kako je tiago pojacanje na osnovu 2 centarsuta,najgore od svega je sto vemo mi ovako "umorni" ici i u siroki, e sta tamo ocekivati kad nas demolira ekipa ciji naj stariji ograc ima 24god
Zivio nam Osim dragi, gospodaru familije !!
Liverpool !

KLIS
Postovi: 998
Pridružen/a: 08 apr 2015, 11:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KLIS » 27 jul 2015, 01:02

Neki misle da će ispasti pametniji ako samo kritikuju.

lazar
Postovi: 1078
Pridružen/a: 27 okt 2014, 20:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lazar » 27 jul 2015, 01:05

1. Kvesić se još nije prodao 2. ima Mladenović kojem treba pružiti priliku.
Ova ekipa je pokazala da može kad hoce, a poslije evropskih izleta će morati. Imamo solidnu klupu.
Treba se strpiti, dosta stvari se njima sad vrti u glavi.

mukitmovac
Postovi: 634
Pridružen/a: 30 dec 2013, 18:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mukitmovac » 27 jul 2015, 01:06

:facepalm:
KLIS je napisao/la:Neki misle da će ispasti pametniji ako samo kritikuju.
Svi imamo pravo da napisemo sto mislimo, ja sam napisao neko svoje vidjenje utakmice, a ko je gledao tekmu siguran sam da ce sloziti samnom, neki dan sam ih hvalio,znaci nikakvo skidanje glave igracima samo osvrt na samu utakmicu.
Zivio nam Osim dragi, gospodaru familije !!
Liverpool !

KLIS
Postovi: 998
Pridružen/a: 08 apr 2015, 11:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KLIS » 27 jul 2015, 01:14

Borac nas nije demolirao i niko ne zna koliko će uzeti bodova favoritima za vrh. Osim toga, sve si u pravu, to svi znamo i nisi ništa novo rekao, ali im ovu utakmicu moramo oprostiti zbog Ferenca i ja ih jednostavno ne mogu kritikovati. Budi mi pozdravljen. :wave:

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ajzea » 27 jul 2015, 01:23

Igrače otjerati večeras, Oda neka prenoći a zatim otkaz uručiti, uprava napolje !
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

Avatar
acab
Postovi: 336
Pridružen/a: 23 avg 2013, 15:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la acab » 27 jul 2015, 01:45

nema veze,halal vam bio ovaj poraz,moglo se i očekivati..
Volim te Željo!
SVI U BELGIJU!
Volim te Željo !

Avatar
Peterski
Postovi: 624
Pridružen/a: 28 dec 2013, 10:50
Lokacija: Breza
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la Peterski » 27 jul 2015, 03:07

acab je napisao/la:nema veze,halal vam bio ovaj poraz,moglo se i očekivati..
Volim te Željo!
SVI U BELGIJU!
Ti mora da u elektroprivredi radiš :-P
Jači od ratova, režima i partija. 1921

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Pablo11 i 40 gostiju.