FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
BajroTM
Postovi: 88
Pridružen/a: 07 feb 2016, 14:44

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BajroTM » 11 feb 2016, 17:00

@admin niste ni vi zlatni jer mi izgleda ko hakala taksista kad objasnjava zasto nece da vozi nekoga.

Samo si upravu za to da nasi nece guzicom da mrdnu I to je to sigurno.
Navijaci koji najvise trpe svoj tim smo mi . Boli njih kita za navijacima. Onda ti jadni navijaci vama kukaju.
“Kada legnem da spavam, dvije stvari su neizostavni dio mog razmišljanja. O tome da sam odbio Real Madrid, dva puta, i o generaciji Jugoslavije iz Italije 1990. godine”, rekao je Osim.

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 11 feb 2016, 17:01

Istina je sve sto je napisao. Imate druge forume, a da vidim mangupe na orgu da pisu ovako. Okrenite se drugim forumima ako vam ne paše. Danas Željo igro prijateljsku nemaju tri rijeci o tekmi.
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Avatar
BajroTM
Postovi: 88
Pridružen/a: 07 feb 2016, 14:44

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BajroTM » 11 feb 2016, 17:03

amazon je napisao/la:Istina je sve sto je napisao. Imate druge forume, a da vidim mangupe na orgu da pisu ovako. Okrenite se drugim forumima ako vam ne paše. Danas Željo igro prijateljsku nemaju tri rijeci o tekmi.
Da prijatelju, pozdrav za delinja ide ovim putem.
Imas drugacije misljenje odma se natovare ko drva na tamic sto ih je cepao ajzea.
Zadnja izmjena: BajroTM, dana/u 11 feb 2016, 17:05, ukupno mijenjano 1 put.
“Kada legnem da spavam, dvije stvari su neizostavni dio mog razmišljanja. O tome da sam odbio Real Madrid, dva puta, i o generaciji Jugoslavije iz Italije 1990. godine”, rekao je Osim.

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la admin » 11 feb 2016, 17:04

BajroTM je napisao/la:@admin niste ni vi zlatni jer mi izgleda ko hakala taksista kad objasnjava zasto nece da vozi nekoga.

Samo si upravu za to da nasi nece guzicom da mrdnu I to je to sigurno.
Navijaci koji najvise trpe svoj tim smo mi . Boli njih kita za navijacima. Onda ti jadni navijaci vama kukaju.
Ima mjesec dana da neću da objašnjavam ko Hakala, ali navaljujete, pa navaljujete... A slažem se da je mnogo bolje prešutiti.

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 11 feb 2016, 17:06

amazon je napisao/la:Istina je sve sto je napisao. Imate druge forume, a da vidim mangupe na orgu da pisu ovako. Okrenite se drugim forumima ako vam ne paše. Danas Željo igro prijateljsku nemaju tri rijeci o tekmi.
Sta bi pisao neko o utakmici koju nije gledao nismo pitari jedino oni iz glave konstruisu stvari kako je sta islo.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
BajroTM
Postovi: 88
Pridružen/a: 07 feb 2016, 14:44

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BajroTM » 11 feb 2016, 17:08

admin je napisao/la:
BajroTM je napisao/la:@admin niste ni vi zlatni jer mi izgleda ko hakala taksista kad objasnjava zasto nece da vozi nekoga.

Samo si upravu za to da nasi nece guzicom da mrdnu I to je to sigurno.
Navijaci koji najvise trpe svoj tim smo mi . Boli njih kita za navijacima. Onda ti jadni navijaci vama kukaju.
Ima mjesec dana da neću da objašnjavam ko Hakala, ali navaljujete, pa navaljujete... A slažem se da je mnogo bolje prešutiti.
Hakala je dobar nemoj zezat. Nego hvala vama na prijasnjim prenosima ozbiljno. Morate I vi zivjeti od neceg ima nas sto vas kontamo I hvala vam u ime svih pravih navijaca Zelje!
“Kada legnem da spavam, dvije stvari su neizostavni dio mog razmišljanja. O tome da sam odbio Real Madrid, dva puta, i o generaciji Jugoslavije iz Italije 1990. godine”, rekao je Osim.

DR.HOUSE
Postovi: 894
Pridružen/a: 24 jul 2008, 10:58
Lokacija: Grbavica 1921
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DR.HOUSE » 11 feb 2016, 17:08

:arrow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jeswte ovdje je citava uprava i skupstina i na zadnjoj sjednici donesen je strateski plan da se sportsport ba ovdje ocrni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: kada nismo imali para i dosli do europe bila su 2 citava cini mi se clanka od ovog portala ,a o sarajevu kada su isli u wc su bili izvjestaji ,ali eto neka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: boze svasta ima na ovom svijetu :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Avatar
starigrad
Postovi: 982
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:05
Lokacija: baščaršija
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la starigrad » 11 feb 2016, 17:08

FaraonTM je napisao/la:Dobro te je bolan više, sad da krenemo hvaliti ss.ba ti bi ga uzeo kuditi samo da kontriraš.

I dobro razmisli za Hodžurdu, u vakat si govorio da je sramota da igra za Želju.
jok, ovo se pokusava uvuci, da ga ne banuju duze vrijeme. inace mu je rok trajanja acc na forumu kao kod otvorene pive.
ne moram navijati za f.k. sarajevo da bih mogao reci da sam sarajlija

Avatar
blueheart
Postovi: 107
Pridružen/a: 04 nov 2009, 19:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la blueheart » 11 feb 2016, 17:09

...valjda valja stvoriti utisak "sami protiv svih", kao što je bilo u Sarajevu u doba Zije Blekića...


sve si sa ovim rekao i trebaju vas demotivisati i nek vas demotivisu cuj sami protiv svih eee kakav si ti cirkusant

Tryg
Postovi: 546
Pridružen/a: 12 okt 2015, 13:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tryg » 11 feb 2016, 17:10

Al kako se on fino ogradio, i porucio nam da ce sutra njihovu tekmu prenosit. Sutra se nece kasnit na prevoz, naci ce se internet sigurno, a i stvorit ce se uslovi za prenos.

Opet kazem nije ovo vise ni do vas koliko je do nas. Dok nasi ne mrdu guzicom i ne naprave nam nas forum, naprave nam nasu normalnu stranicu sa normalnim izvjestavanjem, zabrane vama pristup stadionu, i jos mnogo toga, do tada smo osudjeni na vas monopol.


Sent from my iPhone using Tapatalk

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 11 feb 2016, 17:17

bespotrebno dizanje tenzija na sve strane. nimalo mi se ovo ne svidja.

ako je u pitanju PARTNERSKI odnos, zna se brate sta to znaci. mene su naucili da je PARTNERSTVO odnos ravnopravnih u koji se podjenako ulaze sa obje strane radi zajednickog interesa.

ako ni nas Zeljo a ni SS ne vide zajednicki interes onda su u taj "brak" usli nako, po onoj kud mali Mujo tu i sva djeca.

ne sumnjam da i na jednoj i na drugoj strani ima pametnih i sposobnih, pa ih ovim putem molim i kao navijac Zelje a i kao citalac portala da sjednu i razgovaraju kako to dolikuje najuspjesnijem fudbalskom klubu u drzavi sa jedne strane i najuspjesnijem portalu u drzavi s druge strane.
idiotski je da navijaci i citaoci ostaju uskraceni radi lose komunikacije izmejdu PARTNERA, odnosno, radi banalnosti kao sto je prevoz ekipe, 3G konekcija i sl...

dozovite se, i jedni i drugi!
Zadnja izmjena: za_zivot_cijeli, dana/u 11 feb 2016, 17:19, ukupno mijenjano 3 puta.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
propuh
Postovi: 2745
Pridružen/a: 21 feb 2011, 05:07
Lokacija: dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la propuh » 11 feb 2016, 17:18

Ne znam sta ocekujete od ovog portala, nakon onakvog pracenja pred euro utakmice ljetos. Na dan utakmice nije bilo teksta kao da igra ekipa iz biafre, a ne Zeljo.
U svakom slucaju mene su iznenadili i streamom iz Medjugorija, ocito nisu nasli svoj interes u nasim utakmicama i toliko.
Sto se tice tih prenosa ni u klubu se nesto nisu pretrgli, sve u svemu nije da nismo navikli na tekstualne prenose i zvanicnih utakmica a ne trening.
Za nadati se da ce se u buducnosti i na prenosima poraditi kako u klubu tako i u medijima, jer i portalima je u interesu da imaju vecu posjetu sto bi im logikom donjelo vise reklama a sa njima idu i suske :mrgreen:
Azmir Husić "Dino svi znamo kako je Saraj'vo doslo do titule"

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ajzea » 11 feb 2016, 17:19

Senad Pile Misimović, Vedran Bokačo Vukotić, Amar Bagrcavi Bajramović, Dejo Teemosamdesetitd Nikolić, Mak Minjore Dorić, etc..
Također, piše ovdje i šef stručnog štaba tj. Edis FKZjedandevetdvajedan Mulalić..
Koji cirkusant :)
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u 11 feb 2016, 17:20, ukupno mijenjano 1 put.
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sajo10 » 11 feb 2016, 17:20

Visca el Barça! /// Volim te Željo!

fanaticZeljin
Postovi: 247
Pridružen/a: 28 avg 2015, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fanaticZeljin » 11 feb 2016, 17:20

Zamislite recenice, ni pitari nam nista ne placaju, a u nastavku teksta kaze kako njihova uprava sve radi da omoguci svojim navijacima prenose, izvjestaje, prosto nemoguce

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AsharaK » 11 feb 2016, 17:21

Ma aj. Njima na dusu. Nisu svjesni samo ako odemo, da je ovo krah.
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 11 feb 2016, 17:21

ALi najjači mi je @aldin i ostali njegovi nikovi, SAd je i @bajro novi ili njegov ili pitarski pa se guraju, podržavaju jedan drugoga i sl. Pozdravljaju i @delinja odjednom, a taj frajer se jedno vrijeme isto tako sa @aldinom hvalio uzajamno. Cirkus živi.
Ponestalo je ozbiljne priče. Ni @bocaaccio-a više nema. Kako god da pokušam ozbiljno pisati ne priča se o tome nego o drugim stvarima itd itd.
Imam osjećaj da i pitari imaju zadužene ljude da pišu namjenski ovdje a i mi. Sad je @admin malo ko šuknuo našima a ko biva ovi što suprotno pišu od naše uprave, oni su ok, a u ustvari oni pitari.
Nevjerovatno na šta je ovaj portal spao i na šta su došli ljudi da se bave prepucavanjima preko foruma, a vidim sve ozbiljni ljudi.

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FaraonTM » 11 feb 2016, 17:22

Šta kaže uprava Želje koja piše na ovom forumu ( :lol: ) pokušava na sve načine da nas diskredituje...

A ovaj portal recimo ljetos nije diskreditovao Želju tokom Europskih utakmica. Željo odigrao 6 utakmica ovdje napisano 6 članaka, Sarajevo odigralo 2 utakmice ovdje napisano 22 članka. Pa kaže pljuju nas iz Želje :urnebes:

A na stranu što će sutra biti i interneta, neće kasniti u prevozu, valjda će to sve oni sami platiti (iako danas nisu) pošto je admin rekao da im Sarajevo nije ništa plaćalo dok od strane Želje nije uredu što ih nisu nazvali da pošalju ličnog šofera po gospodu ako hoće da prenose utakmicu, također ni internet im nisu kupili :rol:
Zadnja izmjena: FaraonTM, dana/u 11 feb 2016, 17:23, ukupno mijenjano 1 put.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
BajroTM
Postovi: 88
Pridružen/a: 07 feb 2016, 14:44

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BajroTM » 11 feb 2016, 17:23

Zasto drugi forum da pravimo, to bilo nepotrebno.
Meti ispred svojih vrata prvo pa onda idi dalje. Sami pali sami se ubili. Nismo ko pitari da kukamo stalno, mi smo ti koji smo vazda pokazivali kako treba da se napreduje cak od 1921. Da nije bilo rata **** bi bayern sada. Mozda ne bayern ali bayer sigurno.
Cijena torotana molim?bolje poznatijeg kao smrdo iz kese!
“Kada legnem da spavam, dvije stvari su neizostavni dio mog razmišljanja. O tome da sam odbio Real Madrid, dva puta, i o generaciji Jugoslavije iz Italije 1990. godine”, rekao je Osim.

Avatar
Omark
Postovi: 2663
Pridružen/a: 15 jun 2015, 15:32
Lokacija: Dolina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Omark » 11 feb 2016, 17:23

zaboljisportuBiH je napisao/la:ALi najjači mi je @aldin i ostali njegovi nikovi, SAd je i @bajro novi ili njegov ili pitarski pa se guraju, podržavaju jedan drugoga i sl. Pozdravljaju i @delinja odjednom, a taj frajer se jedno vrijeme isto tako sa @aldinom hvalio uzajamno. Cirkus živi.
Ponestalo je ozbiljne priče. Ni @bocaaccio-a više nema. Kako god da pokušam ozbiljno pisati ne priča se o tome nego o drugim stvarima itd itd.
Imam osjećaj da i pitari imaju zadužene ljude da pišu namjenski ovdje a i mi. Sad je @admin malo ko šuknuo našima a ko biva ovi što suprotno pišu od naše uprave, oni su ok, a u ustvari oni pitari.
Nevjerovatno na šta je ovaj portal spao i na šta su došli ljudi da se bave prepucavanjima preko foruma, a vidim sve ozbiljni ljudi.
Aferim ljudino. :salut:

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], avanti003, benko21, fks74, Gradaaa, invincible1921, novikolac007, Railwayman30, ristagrad, upohaluhizugnimda i 146 gostiju.