FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

samoposmatram
Postovi: 5358
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 17 mar 2018, 22:19

I ako nismo uzeli sva tri boda, mi smo i dalje na pravom putu. Ovakva utakmica ce se tesko ponoviti.Mi smo i dalje prvi.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2018, 22:22

Došao sam sebi, pomalo, sad mi to i ne djeluje tako strašno :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 17 mar 2018, 22:24

Raonffa je napisao/la:Došao sam sebi, pomalo, sad mi to i ne djeluje tako strašno :mrgreen:
To je to, isto Bgm. Mene uopste nije strah iduce tekme nit derbi utakmica, jer ja vjerujem Adzemu i ovoj ekipi i vjerujem da se ovakve stvari vise nece desavati.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2018, 22:27

Zeljo92 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Došao sam sebi, pomalo, sad mi to i ne djeluje tako strašno :mrgreen:
To je to, isto Bgm. Mene uopste nije strah iduce tekme nit derbi utakmica, jer ja vjerujem Adzemu i ovoj ekipi i vjerujem da se ovakve stvari vise nece desavati.
Vjerujem da već sljedeću tekmu idemo na +4 :pray:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
anonimni
Postovi: 10128
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 17 mar 2018, 22:38

Tup osjećaj kod mene i dalje, da je kako izbrisati današnji dan iz sjećanja... Kako god, malo sam optimističniji no i dalje onoj dvojici, sindikalcu i Adiju, želim što brže napuštanje bar prve postave ako već ne može kluba, sreća Ado ima 14 dana da neutrališe uticaj ovih dešavanja pa da dobijemo Radnika uz nadu da će Široki bar napatiti Zrinjskog... Samo hrabro bori se!
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 17 mar 2018, 22:42

Ljudi oni igraju u Širokom slijedeće kolo, nama dolazi Radnik. Pa nije nemoguće da smo na +5. Nema potrebe paničariti, i dodatno komplikovati situaciju sami sebi. Polako, pauza i odmor za sve nas zajedno. I ekipu, i navijače i upravu. Treba nam nakon današnje tekme. I sa mađarima i lišticom ostala je ista meta isto ostojanje. torpedo će možda dodatno zaostati jošjedan bod sutra, ali oni su svakako nebitni. Shvatam sve koji su ogorčeni, i sam sam u istom filmu, ali treba kvalitetno rezonovati, i lakapo samo. Moramo ostati hladne glave i pametni. To nam je najvažnije sada.

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 17 mar 2018, 22:43

tareizo je napisao/la:bez zezancije danas ste iako ste izgubili ta 2 boda po meni uzeli titulu, jer ste mnogo jaci od svih konkurenata


ZELJO ZASLUZENO ove godine uzima titulu,a vrlo vjerovatno i kup

pozz iz Ze
Hvala druze puno, zelimo i mi vama opstanak u ligi.. :)

Ostali ne lozite sa comnt ostalih navijaca nit se tripujte, ono sto sad nama treba da podrzimo ekipu do oba pehara bice **** zeznuto i nece bit lahko ni malo, al Uprava ozb treba papac i Senad da popricaju sa nasim igracima odvest sad izvan Sarajeva na mini pripreme da se osvjeze da se raspamete malo + treba im jedan psiholog da poprica s njima o svemu po malo, kolko god neko ne volio Adu treba stat uz njeg podrzat ga zeljin je vojnik, neka uradi sto Amar neka bude magup neka ima muda da im odbije od plata pa ces vidjet kako se igra , sve u svemu, duga je ovo sezona pred nama jos puno utakmica, puno bodova ovo od danas se vise nesmije ponoviti, idalje smo prvi imamo sve u svojim rukama, al neki igraci su se umislili nije im mjesto u Zelji.. Oladila mi se malo glava mozda i vecini, ljudi treba da se ujedinimo samo protiv svih, ekipa se sto prije treba podic da nepadnu psihicki, da nastavimo jos jace jos bolje mi to mozemo i moramo.. Oni imaju sad tesko gostovanje u Sirokom ako ne kupe dole bodove ja ne vidim kako mogu dole uzeti, vidjeli ste kako Baka klosar animira savez u sudjene da stanu uz njih mater im ****.. volim te zeljo
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 17 mar 2018, 22:48

Zeljo92 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Došao sam sebi, pomalo, sad mi to i ne djeluje tako strašno :mrgreen:
To je to, isto Bgm. Mene uopste nije strah iduce tekme nit derbi utakmica, jer ja vjerujem Adzemu i ovoj ekipi i vjerujem da se ovakve stvari vise nece desavati.
Samo opušteno drugovi, danas smo vidjeli da je Zrinjski smiješna ekipa i da će se i oni patiti sa svima. Ovo što se desilo je incident i tako ga treba i tretirati.

Žao mi je jer je Adžem ovaj meč odradio perfektno, baš maestralno taktički, i samo ga je luzerski mentalitet pojedinaca koštao prve pobjede nad Zrinjskim. Sad je lako analizirati, što je ušao Zeba, što nismo ovo, što nismo ono, ali jednostavno se sve prebrzo desilo i sve misliš 'ma neće', e pa hoće, zato i volimo ovu igru koja se zove fudbal. Sa Željom jednostavno sve moraš proći, od Zubandana do ovoga danas...

Ovo danas moramo zaboraviti i okrenuti se narednoj utakmici. Sreća pa je sad pauza i imamo dovoljno vremena da se oporavimo. Pobijediti Radnik i osluškivati rezultat iz Širokog. Samo da napomenem da Široki sa pobjedom prilazi na tri boda Zrinjskom.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 17 mar 2018, 22:50

Virtu4l je napisao/la:
Zeljo92 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Došao sam sebi, pomalo, sad mi to i ne djeluje tako strašno :mrgreen:
To je to, isto Bgm. Mene uopste nije strah iduce tekme nit derbi utakmica, jer ja vjerujem Adzemu i ovoj ekipi i vjerujem da se ovakve stvari vise nece desavati.
Samo opušteno drugovi, danas smo vidjeli da je Zrinjski smiješna ekipa i da će se i oni patiti sa svima. Ovo što se desilo je incident i tako ga treba i tretirati.

Žao mi je jer je Adžem ovaj meč odradio perfektno, baš maestralno taktički, i samo ga je luzerski mentalitet pojedinaca koštao prve pobjede nad Zrinjskim. Sad je lako analizirati, što je ušao Zeba, što nismo ovo, što nismo ono, ali jednostavno se sve prebrzo desilo i sve misliš 'ma neće', e pa hoće, zato i volimo ovu igru koja se zove fudbal. Sa Željom jednostavno sve moraš proći, od Zubandana do ovoga danas...

Ovo danas moramo zaboraviti i okrenuti se narednoj utakmici. Sreća pa je sad pauza i imamo dovoljno vremena da se oporavimo. Pobijediti Radnik i osluškivati rezultat iz Širokog. Samo da napomenem da Široki sa pobjedom prilazi na tri boda Zrinjskom.
Zato ce Siroki dati sve od sebe da pobjede, nadam se. Ja sam 100% uvjeren da cemo mi igrati sve bolje i bolje i da cemo osvojiti titulu. Mi prosle godine kako smo igrali i nisam se toliko tituli nadao dok sad VJERUJEM da cemo je uzeti.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15104
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 17 mar 2018, 22:54

Monci je napisao/la:Ljudi oni igraju u Širokom slijedeće kolo, nama dolazi Radnik. Pa nije nemoguće da smo na +5. Nema potrebe paničariti, i dodatno komplikovati situaciju sami sebi. Polako, pauza i odmor za sve nas zajedno. I ekipu, i navijače i upravu. Treba nam nakon današnje tekme. I sa mađarima i lišticom ostala je ista meta isto ostojanje. torpedo će možda dodatno zaostati jošjedan bod sutra, ali oni su svakako nebitni. Shvatam sve koji su ogorčeni, i sam sam u istom filmu, ali treba kvalitetno rezonovati, i lakapo samo. Moramo ostati hladne glave i pametni. To nam je najvažnije sada.
a nije nemoguce ni da mi budemo drugi na tabeli sljedece kolo, ne znas sa nama nikad, ja sam danas presto vjerovat u titulu.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2018, 22:54

Virtu4l je napisao/la:
Zeljo92 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Došao sam sebi, pomalo, sad mi to i ne djeluje tako strašno :mrgreen:
To je to, isto Bgm. Mene uopste nije strah iduce tekme nit derbi utakmica, jer ja vjerujem Adzemu i ovoj ekipi i vjerujem da se ovakve stvari vise nece desavati.
Samo opušteno drugovi, danas smo vidjeli da je Zrinjski smiješna ekipa i da će se i oni patiti sa svima. Ovo što se desilo je incident i tako ga treba i tretirati.

Žao mi je jer je Adžem ovaj meč odradio perfektno, baš maestralno taktički, i samo ga je luzerski mentalitet pojedinaca koštao prve pobjede nad Zrinjskim. Sad je lako analizirati, što je ušao Zeba, što nismo ovo, što nismo ono, ali jednostavno se sve prebrzo desilo i sve misliš 'ma neće', e pa hoće, zato i volimo ovu igru koja se zove fudbal. Sa Željom jednostavno sve moraš proći, od Zubandana do ovoga danas...

Ovo danas moramo zaboraviti i okrenuti se narednoj utakmici. Sreća pa je sad pauza i imamo dovoljno vremena da se oporavimo. Pobijediti Radnik i osluškivati rezultat iz Širokog. Samo da napomenem da Široki sa pobjedom prilazi na tri boda Zrinjskom.
Bilo bi dobro da Sarajevo sutra dobije, makar ne izgubi, jer čim su oni blizu Širokom to odmah znači da i jedni i drugi moraju igrati maksimalno protiv svih, dakle nema zayebancije, niko ne želi biti četvrti i zavisiti od nas i našeg rezultata u Kupu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 17 mar 2018, 22:56

Ne sumnjam ja u ozbiljnost Širokog.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 17 mar 2018, 23:12

Irfo druže, uz dužno poštovanje i respect, ti si uvijek negativani kontra ove uprave. Nemoj me druže pogrešno shvatiti, nemam ja ništa protiv različitih stavova, mišljenja ili ideja. Samo hajmo malo Želju podržavati. Zaboli me neka stvar i za predsjednika, direktora, upravu, trenera, igrače. Meni je Željo samo bitan. Svi su prolazni, samo Željo ostaje. Hajmo svi zapamtiti to, i da nam bude vodilja u razmišljanjima i postupcima.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2018, 23:12

Ne sumnjam ni ja, al' iskreno sumnjam u ozbiljnost tog 'hercegovačkog' derbija, mislim da je to daleko od našeg sarajevskog derbija gdje ideš u kost bez obzira na stanje na tabeli, iako naravno Hercegovci se trude napraviti od toga neki derbi i neku vrstu "netrpeljivosti" između ta dva kluba i navijača, al' sve mi je to klimavo, uz dužno poštovanje.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19306
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 17 mar 2018, 23:14

sumnjam nego sta, oni su slozni i normalno bodovi idu Zrinjskom.

Cuvaj ova dva boda kako znas gini ako treba. Sram vas bilo za 6-7 minuta 3 gola ste primilu fujjjjjjjjj
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2018, 23:15

irfo je napisao/la:
Monci je napisao/la:Ljudi oni igraju u Širokom slijedeće kolo, nama dolazi Radnik. Pa nije nemoguće da smo na +5. Nema potrebe paničariti, i dodatno komplikovati situaciju sami sebi. Polako, pauza i odmor za sve nas zajedno. I ekipu, i navijače i upravu. Treba nam nakon današnje tekme. I sa mađarima i lišticom ostala je ista meta isto ostojanje. torpedo će možda dodatno zaostati jošjedan bod sutra, ali oni su svakako nebitni. Shvatam sve koji su ogorčeni, i sam sam u istom filmu, ali treba kvalitetno rezonovati, i lakapo samo. Moramo ostati hladne glave i pametni. To nam je najvažnije sada.
a nije nemoguce ni da mi budemo drugi na tabeli sljedece kolo, ne znas sa nama nikad, ja sam danas presto vjerovat u titulu.
I kad skontaš da ti se u četiri minute desio zaokret za 360 stepeni, da je ostalo 0:3 i ti i ja i svi mi bi ovdje pričali o velikoj prednosti, i bodovnoj a pogotovo psihičkoj, a ovako zbog tih par minuta pričamo o nekoj maloj bodovnoj i nikakvoj psihičkoj prednosti.

Baš je fudbal čudna igra jbt :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2018, 23:18

MocMahale444 je napisao/la:sumnjam nego sta, oni su slozni i normalno bodovi idu Zrinjskom.

Cuvaj ova dva boda kako znas gini ako treba. Sram vas bilo za 6-7 minuta 3 gola ste primilu fujjjjjjjjj
Ma neće to ići tako lako, baš zbog stanja na tabeli, što Virto kaže eto ih na -3 od Zrinje ako dobiju, a yebo i tih -3, potencijalno im Sarajevo prilazi i dovodi u pitanje to treće mjesto, odnosno direktan plasman u Europu, to je veće od svakog prijateljstva i komšijskih odnosa :)

Kod njih je to svakako specifično, malo ih je i čuvaju se, kod nas komšija ide u kost protiv tebe samo zbog rivalstva, to je malo veći level od nacionalnih, političkih i ostalih sličnosti.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 17 mar 2018, 23:20

Raonffa je napisao/la:to je malo veći level od nacionalnih, političkih i ostalih sličnosti.
To je sport.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19306
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 17 mar 2018, 23:22

Virtu4l je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:to je malo veći level od nacionalnih, političkih i ostalih sličnosti.
To je sport.
suti ti pehu Boziji i -16 :D

ti si zvao karmu Virtozile tebe krivim za gubitak 2 boda.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2018, 23:23

Virtu4l je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:to je malo veći level od nacionalnih, političkih i ostalih sličnosti.
To je sport.
Otprilike, tako je najjednostavnije reći.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amidzaa, boki86, Orvel, Redred, Stole, zemuntrg, ŠTA_JE i 130 gostiju.