FK Željezničar

Moderator/ica: insider

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 17 mar 2018, 18:03

Raonffa WroteColon
MocMahale444 WroteColon
Raonffa WroteColonA šta je mogao Muha? Eto, ne kontam, šta je mogao Adžem u tih zadnjih pet minuta da radi? Da vrišti, da se dere, da maše rukama, misliš da bi to imalo efekta?

Odradio odličnu tekmu 88 minuta, imao tri gola prednosti, šta više može i ko bi vjerovato da se ovo može desiti, definitivno stvar za anala i ova utakmica će na ovaj ili onaj način ući u historiju Želje.

Ubaciti Zebu :urnebes: ili Kajkuta koji je brz ko kornjaca.
Jbga nista stajati skrstenih ruku i posmatrati.

Bolan ja bi uletio na teren, ubacio loptu, reko im da se valjaju nestooooooooooooooooo. Jesi ozbiljan ova 3 gola Adzemu su "mozda" za otkaza sigurno.

Pa brate izmijenio vrh napada, ubacio igrače koji mogu sačuvati loptu plus Zeba još uvijek može podvaliti neku loptu. Vranješ i Vojo svakako bili umorni, a ni ovako nisu nešto pretjerano brži od Zebe i Kajkuta da se ne lažemo. Ovi se svakako otvorili, izbacili stopera ubacili napadača, logično je da probaš na kontru da ih završiš. I kažem ti opet, završili smo ih mi, istrčaše naši kontru, penal, zabi ga Zakarić, 0-3, sve bajno i sve to poslije izmjena.

Onda ide horor i po meni izmjene nemaju apsolutno nikakve veze sa tim.

Kako nece imati izmjene jarane ba, oni idu dugim loptama ti imas zebu metar i frtalj, ne znam vala eto neka bude kako ti kazes.
Necu vala nemam snage. Ti si smiren kao da si popio zeneks ili apaurin.
1921 filozofija, AMAR OSIM.

Relax and take notes - while I take - tokes - of the marijuana smoke.

Monci
Kontakt:

PostPostao/la Monci » 17 mar 2018, 18:03

Neandertalac WroteColonMeni je ovaj bod sasvim ok, većina bi ga potpisala prije utakmice. Okrenuti se narednim mečevima i ne palamuditi puno, samo sebi možemo naškoditi. Svaka naredna je ispit, ne dozvoliti da nas ova hebena anomalija koja se vidi jednom u sto godina izbaci sa šampionskog kolosijeka.

Od mene bravo za igru u većem dijelu utakmice, skoro da nam nisu mogli prići golu. Stajali smo odlično u sredini gdje njihovi vezni nisu mogli ništa uraditi. Naravno da ostaje veliki žal za prosuta dva boda ali i dalje smo dva ispred. Izvući pouke i idemo dalje.

Volim te Željo!

Bravo Neo!!!!

Da nam je bod ponuđen prije tekme, svi bi ga objeručke prihvatili. Ovako, loše izmjene, splet okolnosti, sportska nesreća, jbg dešava se...rijetko, ali desi se.
Pritisak i dalje ostaje na njima, -2 a gostuju Širokom, pa bi moglo iduće kolo na -5 otići.
Pročitajte izjave smrada Bake, već kreće priprema na tekmu sa Širokim, pritisak na savez, na sudije. Pdvući crtu, i izvući pouke je jedino što može biti produktivno poslije ove tekme. Ide pauza dvije hefte, i lagano u miru napraviti analizu. Spremati se za Radnik, psihički se podići.
Nismo zijanili na gostovanju kod najvećeg rivala, donijeli bod umjesto tri, i djelimično sebi otežali put do titule. Neka zijane u Širokom, a mi uzmemo Radnika, zaboravićemo ovu tekmu odmah.
AL što torpederi likuju oca im yebem :urnebes: :urnebes: :urnebes: . Nije samo Benja Isović mišljenja o najvećem uspjehu kluba, kolektivno pichkurine tako misle :urnebes: :urnebes: :urnebes:

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 17 mar 2018, 18:05

Imaju pauzu da se dohavizaju. Tesko je shvatiti kako se ovo desilo danas, ali kad vidis Bogicevica i Mehremica u odbrani onda je malo jasnije. Ne mozemo dat golova koliko ih oni mogu primit ili skriviti. Ne treba nam dodatni pritisak pred nastavak i ovako ne mogu ni ovaj podnijeti.
Jednom Željezničar,uvijek Željezničar ! - I.O.

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 17 mar 2018, 18:06

Raonffa WroteColon
MocMahale444 WroteColon
Raonffa WroteColonA šta je mogao Muha? Eto, ne kontam, šta je mogao Adžem u tih zadnjih pet minuta da radi? Da vrišti, da se dere, da maše rukama, misliš da bi to imalo efekta?

Odradio odličnu tekmu 88 minuta, imao tri gola prednosti, šta više može i ko bi vjerovato da se ovo može desiti, definitivno stvar za anala i ova utakmica će na ovaj ili onaj način ući u historiju Želje.

Bolan ja bi uletio na teren, ubacio loptu, reko im da se valjaju nestooooooooooooooooo. Jesi ozbiljan ova 3 gola Adzemu su "mozda" za otkaza sigurno.

Pa brate izmijenio vrh napada, ubacio igrače koji mogu sačuvati loptu plus Zeba još uvijek može podvaliti neku loptu. Vranješ i Vojo svakako bili umorni, a ni ovako nisu nešto pretjerano brži od Zebe i Kajkuta da se ne lažemo. Ovi se svakako otvorili, izbacili stopera ubacili napadača, logično je da probaš na kontru da ih završiš. I kažem ti opet, završili smo ih mi, istrčaše naši kontru, penal, zabi ga Zakarić, 0-3, sve bajno i sve to poslije izmjena.

Onda ide horor i po meni izmjene nemaju apsolutno nikakve veze sa tim.

Kako ba nemaju?
Koji ce mu qrac Zeba kao izmjena, umjesto da ubaci Kemu i pojaca odbranu? nidje veze.
Nakon što su zabili za 1-3, odmah je trebao pojacati odbranu i skok sa Kemom. Pošto je Zrinjski samo nabacivao sa strane.
Adžem se danas obrukao ko nikad ! :facepalm: :facepalm: sreca po njega da je prvi na tabeli, inace sa za ovakve utakmice dobija otkaz.

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 17 mar 2018, 18:08

exampLe. WroteColonOvo je samo dodatno iskustvo za igrace. :)

Ovo je samo dodatni čir na mom želucu.
Zadnja izmjena: braco, dana/u 17 mar 2018, 18:08, ukupno mijenjano 1 put.

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 17 mar 2018, 18:08

"Nismo zijanili na gostovanju kod najvećeg rivala" nismo zijanili ali smo ponizeni doslovno, popisani i u historiju ovo ide.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 17 mar 2018, 18:08

MocMahale444 WroteColonKako nece imati izmjene jarane ba, oni idu dugim loptama ti imas zebu metar i frtalj, ne znam vala eto neka bude kako ti kazes.
Necu vala nemam snage. Ti si smiren kao da si popio zeneks ili apaurin.

Al' brate kontaš li imaš 0:2 i kontrolu utakmice, ovi ti ne mogu napraviti prilike nijedne, kakva je logika da ubacuješ stopera umjesto veznjaka i time gubiš jednog igrača na sredini terena, a upravo si ih na sredini terena dobio danas. Plus još nakon svega toga, plod tih izmjena ti dođe u vidu pogotka 0:3.

A onih pet minuta, ono će ući u anale rekao sam ti već, da su nam u tom trenutku ušli Ramos i Varane na teren mi bi opet primili dva gola nakon onog prvog gola Zrinjskog, jednostavno se to osjetilo u zraku, ne znam eto, al' sam apsolutno znao da ćemo usrati ono.

Kako god, razbistriti glavu sad na pauzi, pričati sa igračima, pitati šta se desilo, psiholog ili psihijatar, slijede nam dvije domaće utakmice, pobjedom protiv Radnika poništavamo ovaj kuršlus danas.

VTŽ!
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zenzo

PostPostao/la Zenzo » 17 mar 2018, 18:09

Kakva tregedija, ja ne znam sta vise reci.
- Zeljeznicar -

Zeljo92
Kontakt:

PostPostao/la Zeljo92 » 17 mar 2018, 18:09

Ja **** onom komentaru sve redom, ja ne mogu da vjerujem koliko favorizuje Zrinjski a kad mi gol dadnemo ko da mu je neko familiju pobio.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 17 mar 2018, 18:12

let3 WroteColon
Kako ba nemaju?
Koji ce mu qrac Zeba kao izmjena, umjesto da ubaci Kemu i pojaca odbranu? nidje veze.
Nakon što su zabili za 1-3, odmah je trebao pojacati odbranu i skok sa Kemom. Pošto je Zrinjski samo nabacivao sa strane.
Adžem se danas obrukao ko nikad ! :facepalm: :facepalm: sreca po njega da je prvi na tabeli, inace sa za ovakve utakmice dobija otkaz.

Pa gore ti napisah sve, htio da ih dokrajči sa svježim igračima sa klupe, što je i uspio. Nije više imao izmjena, možda bi i mijenjao nešto.

Bolje je pitanje što na 1:3, ne znam, Bogičević ne pade na terem i ne uhvati se za nogu, nikome nije palo napamet da se malo oduzme vrijeme, nego oni haman što im sami nisu stavili loptu na centar da se ne zahmete igrači Zrinjskog.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Neymar11
Kontakt:

PostPostao/la Neymar11 » 17 mar 2018, 18:13

MocMahale444 WroteColon

Adi se drmala klupa protiv Krupe tu da je kikso bio bi bivsi 100% sigurno je da na Adi pritisak nakon danasnje tekme i siguran sam nedaj boze ako izgubimo il Radnik uzme Bod da ce bit bivsi, Senad , papac, trebaju odmah sad u oci pauze da pricaju sa igracima, sa Adzemom da rjese neke stvari, da potreban im je itekakav psiholog i psihijat nekontam strah od pobjede, al napadose sudiju imate video iz Mostara , osteceni, a nisu osteceni protiv Goska gdje su im svirana dva smjesna penala, da nezaboravi se Radnik gdje je sudija zavrsen prije tekme na 7 dana, kako sad neofirno vracaju radniku za sve to, da ne spominjem premisanje Sarajeva protiv nas pff, i sad Baka klosar vrsi pritisak na sudije na savez pred tekmu u Sirokom fujj, a tek na stranici Zrinje samo na fb pogledajte psovanja balijske majke, te comnt pitara koji me ne cude jer su slavili vise titulu Zrinje neg oni sami fujjjjjj... Zato zbog svega ovog jer su svi protiv nas trebamo se ujediniti podrzat naseg Zelju kako god umijemo... volim te zeljo
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Zeljo92
Kontakt:

PostPostao/la Zeljo92 » 17 mar 2018, 18:16

Sta se ba drmala klupa protiv Krupe, daj nemoj da takve stvari pisemo ovdje, drmat se covjeku klupa a prvi na tabeli nema smisla.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 17 mar 2018, 18:20

Raonffa WroteColon
let3 WroteColon
Kako ba nemaju?

Pa gore ti napisah sve, htio da ih dokrajči sa svježim igračima sa klupe, što je i uspio. Nije više imao izmjena, možda bi i mijenjao nešto.

Bolje je pitanje što na 1:3, ne znam, Bogičević ne pade na terem i ne uhvati se za nogu, nikome nije palo napamet da se malo oduzme vrijeme, nego oni haman što im sami nisu stavili loptu na centar da se ne zahmete igrači Zrinjskog.

Bogičević ?
Bogičevića i Mehremića ne želim više gledati u dresu Želje. Koliko sutra im uruciti slobodne papire i vozdra :salut:
Bolje gurati onu djecu što su igrali u LP za mlade.

Ma nema šta više pricati poslije ovakvog poraza :puke: :puke: jer ovo je poraz, nikakav remi.

A Sliškoviću treba neko yebat mater onu alkoholičarsku :x :evil: džukela ona bezobrazna.

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 17 mar 2018, 18:23

Ovo se samo može anulirati pobjedom na Grbavici protiv njih, naravno preduslov da odigramo ostale mečeve dobro, al haj ti znaj šta će hadalji učiniti
Uprava napolje!

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 17 mar 2018, 18:25

Baka ovo kuha sve svojim izjavama i glupostima koje izgovara.

lopovski klub, vratite stadion Velezu **** vam klicu. Bekrija misu trebalo ti. asistiram ti svoj zenskoj familiji rumeni. Bio si mi jedan od drazih, kad su te svi pljuvali nas par te branilo asistirali ti

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 17 mar 2018, 18:26

Ljudi jel realno ovo, pa da su nam Nazif Gljiva i Nura Bazdulj Hubijar u odbrani igrali ne bi primili 3 gola u 3-4 minute, ovo je zločin bio

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 17 mar 2018, 18:27

Al ga Bogi zabi yebo sebe, kakve li on knjige čita
Uprava napolje!

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 17 mar 2018, 18:28

Kad skontas da je zamjena Mehremicu Projic i da njega moramo prizivati sad jer nemamo koga drugog...

A od nasih pulena ocekujte neocekivano. Za Jagomira spremni svi.
Jednom Željezničar,uvijek Željezničar ! - I.O.

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 17 mar 2018, 18:29

Rokoko87 WroteColonAl ga Bogi zabi yebo sebe, kakve li on knjige čita

slika

samoposmatram
Kontakt:

PostPostao/la samoposmatram » 17 mar 2018, 18:37

Baka o sudijama danas

To su neradnici, samo da im je jesti i stomaci im samo rastu.
Sami sebi dovoljni, nikom drugom povoljni, ideološki pogubljeni, nepristojni čak i vulgarni
puni mržnje prema svakom, koji isto ne misli

to smo mi forumasi

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.