FK Željezničar

Moderator/ica: insider

grbavicka1921
Kontakt:

PostPostao/la grbavicka1921 » 20 maj 2018, 17:43

Ne mogu nigdje da nadjem hoce li se raditi i kvalitetna drenaza travnjaka ili ce jednostavno skloniti staru travu postaviti grijace, novi travnjak i to je to??
"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Zenzo

PostPostao/la Zenzo » 20 maj 2018, 17:59

Sve novo od temelja, cjevi - odvodi, drenaza,..itd. zajedno sa grijacima, na vrhu vrhunska trava. ;)

Okolo ce biti hibri trava u boji kao na onoj prezentaciji.
- Zeljeznicar -

grbavicka1921
Kontakt:

PostPostao/la grbavicka1921 » 20 maj 2018, 18:22

Zenzo WroteColonSve novo od temelja, cjevi - odvodi, drenaza,..itd. zajedno sa grijacima, na vrhu vrhunska trava. ;)

Danke
"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 20 maj 2018, 18:24

Zenzo WroteColonSve novo od temelja, cjevi - odvodi, drenaza,..itd. zajedno sa grijacima, na vrhu vrhunska trava. ;)

Nece hibrid okolo biti, vec umjetna trava
Ni kilometra!

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 20 maj 2018, 18:35

Goosman WroteColon
Raonffa WroteColonNe može u našoj ligi nijedan igrač praviti veliku razliku, da Messija dovedeš neće je napraviti.

Nije istina drug.Najkonkretniji primjer,jucerasnja utamica,Ahmetovic.Bez njega sarajevo je skoro pa bezopasno.Za mene jedan od najboljih napadac plbih ikad.

Govorimo o velikoj razlici, Ahmetović je dobar napadač al' nikakva prekaljena klasa. Da jeste, ne bi Sarajevu izlazak u Europu (u ovakvoj konkurenciji) bio upitan do zadnjeg kola.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 20 maj 2018, 18:45

Raonffa WroteColon
Goosman WroteColon
Raonffa WroteColonNe može u našoj ligi nijedan igrač praviti veliku razliku, da Messija dovedeš neće je napraviti.

Nije istina drug.Najkonkretniji primjer,jucerasnja utamica,Ahmetovic.Bez njega sarajevo je skoro pa bezopasno.Za mene jedan od najboljih napadac plbih ikad.

Govorimo o velikoj razlici, Ahmetović je dobar napadač al' nikakva prekaljena klasa. Da jeste, ne bi Sarajevu izlazak u Europu (u ovakvoj konkurenciji) bio upitan do zadnjeg kola.

Mi trebamo ganjati takav tip napadaca, neki target man, to perfektno odgovara nasem stilu igre
Ni kilometra!

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 20 maj 2018, 18:49

irfo WroteColonMi trebamo ganjati takav tip napadaca, neki target man, to perfektno odgovara nasem stilu igre

Vratiti Adilovića :kafa:

Ne vjerujem da će Vojo ići negdje, nek' ostane prva opcija u napadu, nemam ništa protiv.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zenzo

PostPostao/la Zenzo » 20 maj 2018, 18:58

Zakaric ide sigurno, Veca i mali Saban su u izlogu pa cemo vidjeti, Stojan i Blagojevic pregovarat ce se o produzenju. Mehremic do kada ima ugovor, Crnov bivsi, Projic ???.

Neko napisa jucer da nasi navodno zele Beseirevica.
- Zeljeznicar -

IskraB

PostPostao/la IskraB » 20 maj 2018, 19:01

Raonffa WroteColon
Goosman WroteColon

Bili su dugo bez Ahmetovica jer je bio povrijeden. Ko zna sta bi bilo da je bio full spreman citavu sezonu.
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Monci
Kontakt:

PostPostao/la Monci » 20 maj 2018, 19:32

Karakteristika sezone, 3 puta uzeli torpedo (ne sjećam se kada smo to uspjeli zandji put) uzeli kup kao utješnu nagradu, i popušili titulu na istu foru kao i prošle godine.
Drugo mjesto i kup ne zvuči loše, međutim dugo čekamo titulu, i uz to se dvije godine ponavlja isti scenario, pa ne možemo biti zadovoljni. Meni je od svega još najgore što smo igrali loše, neatraktivno, dosadno, a često i bez želje i borbenosti. Uz gubitk titule, opasno gubimo i navijače/simpatizere.
Kakvi god bili planovi za slijedeću sezonu, ko god bio trener, osnovni preduslov koji se mora staviti pred njih je kvalitetna i atraktivna igra za gol više, i maksimalna disciplina i požrtvovanje.
Na žalost zbog silnih prepucavanja u sezonu ćemo sigurno ući napeti, i puni negativne energije. Čekaće se prvi kiks da se oplete po upravi, i pitanje je kako će se situacija odvijati, posebno jer se fakat ne zna sa kojom ekipom ćemo ući u sezonu.
Mislim da Veca ide,Danijel prije ide nego ostaje. Projić ide, a nadam se i Mehremić. Jovan je ni tamo ni vamo. Zaka ide takođe, Zajko se oprostio, Vojo takođe mislim da ide. Kajkut takođe. Bogi nije definitivno za prve ekipe više. Nisam siguran kako će se odvijati situacija sa Šabanom/Hajdarom, ima li kakvih ponuda za njih. I za kraj Sinan, vrhunski momak, i igrač se onako povrijedi....
Dakle mi sa prvih 11 imamo sigurne Sinišu, Kemu, Zajmovića, Vranješa, Zeca, Šabana/Hajdara (možda), Žeru...vjerovatno će se dodati neki od juniora, Modić, ali....fali tu svega.
Neće biti lako i jednostavno, i utakmice u Euro ligi bi mogle značajno odrediti u kojem pravcu će ići sezona. Svašta je moguće.
Za nadati se da ćemo ma novom i kvalitetnom travnjaku igrati ljepše, atraktivnije, da ćemo vraćati povjerenje navijača/simpatizera, i da će se pozitivna atmosfera vratiti u Dolinu. Ne zbog bilo koga nego zbog Želje. Starac to zaslužuje...

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 20 maj 2018, 19:40

IskraB WroteColon
Bili su dugo bez Ahmetovica jer je bio povrijeden. Ko zna sta bi bilo da je bio full spreman citavu sezonu.

Mah, bilo bi isto kao i prošle sezone, ne bi dao dva gola na proljeće.

Ponavljam, Ahmetović je dobar igrač (za naše uslove odličan) al' ne pravi tako veliki razliku na terenu. Takve igrače u ovoj ligi si mogao nabrojati na prste jedne ruke.

Reći ću da su zadnjih godina to bili Zeba (Amarov mandat), Bilbija u Zrinjskom, Duljević, Wagner (nešto ranije), i još par igrača. Ovo ostalo ili nije taj nivo ili je sve to prekratko trajalo.

Diablo1921
Kontakt:

PostPostao/la Diablo1921 » 20 maj 2018, 19:53

Treba zauzeti stav po pitanju ovih idiota sto su puni hvalisanja da im he Zeljo i Grbavica jedini dom a orgijaju na proslavi Zrinjskog. Na stranu profesionalizam, ovo sto rade Sranic, Bekric, Jamak... treba sankcionisato zabranom pristupa stadionu Grbavica za sva vremena.

IskraB

PostPostao/la IskraB » 20 maj 2018, 20:15

Ako je istina za sve napisano ko nas napusta, uprava je bivsa iduce sezone. To nisu zelje, nego je to realnost. Uigrati opet ekipu, s toliko odlasaka bitnih igraca nema sanse da uradi bilo koji trener.

Za takav poduhvat postoji jedino Amar al naravno svojim saradnicima a ne da mu Papac ili Misimovic dovede igraca.

Ne pise nam se dobro...
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Zeljo92
Kontakt:

PostPostao/la Zeljo92 » 20 maj 2018, 20:27

Otkako si se registrovao na forum samo prdis prdis prdis prdis, dosadan si vise.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Monci
Kontakt:

PostPostao/la Monci » 20 maj 2018, 20:31

Pa možda Danijel, Jovan ili Vojo produže, mada sumnjam. Ostali ne da su nebitni, nego je super da idu. Ne mislim tu na Šabana/Hajdara ili Zaku. Nadam se da će uspjeti prodati Zakarića da se ne desi kao sa Mirom, jer ima još pola godine ugovora. I ne znam ko od juniora ima ugovor, i na koga se može računati da če se boriti za mjesto u timu. Ne zaboravimo da svi imaju managere, i da je prioritet svima, pa i toj djeci da se negdje vani ispale.

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 20 maj 2018, 20:53

Ono sto valja ode, ostadose parmaci u liku Mehremica i 3-4 igraca koja mogu igrati u nasem dresu. Uz to otpao i Sinan. Blago receno bit ce "veselo" sljedece sezone. Nije dzaba na press-u bilo govora koliko moramo biti jaci pa onda ono u fazonu daj Boze da to mozemo priustiti. Mada, razumijem i Graovca i Celavog ako odu. Svi bi otisli odavdje samo da imaju mrvicu sansi da se ispale.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar ! - I.O.

Monci
Kontakt:

PostPostao/la Monci » 20 maj 2018, 21:00

Pa iskreno, nismo samo mi izuzetak, niti je sport oblast gdje svi gledaju da se ispale negdje. Takvo nam je uopšte stanje u društvu.

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 20 maj 2018, 21:03

I mislio sam na drzavu opcenito i to stanje u njoj. Bilo gdje je bolje nego ovdje trenutno.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar ! - I.O.

Monci
Kontakt:

PostPostao/la Monci » 20 maj 2018, 21:12

Vjeruj nije....sve je individualno,i stvar sreće. Mnogi su otišli i zayebali se samo neće da priznaju. Nije tema, ali gdje god dasi i šta godradiš treba znanje i rad. I ovdje s emože uspjeti. Jeste teško, ali ima mogućnosti.

Zeljo92
Kontakt:

PostPostao/la Zeljo92 » 20 maj 2018, 22:24

Jedva cekam rekonstrukciju terena sutra, toplo mi oko srca kad vidim radove na Grbavici :)
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Fecox i 3 gosta.