FK Željezničar

Moderator/ica: insider

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 19 sep 2018, 22:02

Ma nemamo mi zamjenu na lijevom belu. Stavi ti Sehica, ali ukopat ce te. Krpic, Curjuric i Celavi su glavni igraci. Cim jednog nema pisi propalo.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar ! - I.O.

ZaZelju
Kontakt:

PostPostao/la ZaZelju » 19 sep 2018, 22:03

Ama Kemo je sasvim solidno odigrao ove dvije utakmice. Toliko solidno da se ne sjecam nijedne njegove greske. S druge strane Rodin je mnogo vise grijesio i jedini je krivac za drugi gol. Evidentno je da se u utakmicu uslo opustenije sa podmladjenom ekipom pa sta urade. Igralo se dobro, Zeljo je bio bolji do prvog gola. Jovanova povreda, a onda i drugi primljeni gol su sve poremetili.
Ispali smo, ali nije neka velika steta jer nemamo ekipu za dva fronta. Jedino da smo izvukli nekog lahkog protivnika pa da smo ispali bio bi veliki propust. Ovako, okrecemo se ligi i nema vise izgovora za neosvajanje titule.
Osmanovic ce biti dobar fudbaler.
Zadnja izmjena: ZaZelju, dana/u 19 sep 2018, 22:05, ukupno mijenjano 1 put.

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 19 sep 2018, 22:03

hlive WroteColonMomci je li bio dobar prijenos?

Ma nemamo se šta žaliti, navikli smo ovako.. :lol:
Malo je komentator iritantan, ali svejedno.
Čestitke i nadam se da ćete dogurati daleko. :salut:
'Mi smo u vlaku koji juri sve brže prugom na kojoj ima bezbroj stanica i odvojaka u nepoznatim pravcima.U kabini lokomotive nema ni jednog znanstvenika, a na skretnicama su možda i demoni.Najveći se dio društva nalazi u zadnjem vagonu s pogledom unatrag.'

hlive
Kontakt:

PostPostao/la hlive » 19 sep 2018, 22:09

Rokoko87 WroteColon
hlive WroteColonMomci je li bio dobar prijenos?

Ma nemamo se šta žaliti, navikli smo ovako.. :lol:
Malo je komentator iritantan, ali svejedno.
Čestitke i nadam se da ćete dogurati daleko. :salut:

Komentator je sa televizije
Mi smo radili reziju (miks kamera) i grafiku
:mrgreen:
It's better when it's live

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 19 sep 2018, 22:25

A sta li je u glavi Rodinu veceras bilo Boga dragog pitaj. Ko da se Bogicevic ukazao. Ako smo dosli onako ne moras bas gluposti pravit.

kolezeljovac
Kontakt:

PostPostao/la kolezeljovac » 19 sep 2018, 22:58

Jedino steta zbpg X2 na listicu... Kvota 2.00 :mrgreen:
A sto se tice prolaska, ma idemo lagano titulu ganjati, aBd bez umora igrati... Raduje sto su dalje prosli i Zrinjski, cigani s koseva, i Siroki.... I zelim im svu srecu da prodju i u cetvrt-finale...
Samo je jedan grijeha vrijedan!

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 19 sep 2018, 22:59

LjoZee WroteColonA sta li je u glavi Rodinu veceras bilo Boga dragog pitaj. Ko da se Bogicevic ukazao. Ako smo dosli onako ne moras bas gluposti pravit.

Previše je opušten bio, što bi se reklo malo se ufurao poslije dobrih igara :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 19 sep 2018, 23:04

Samo pojedini trebaju shvatiti da nije ovo velika “prednost” u odnosu na konkureciju. Ti ako nemas igrace za titulu mozes svaki dana po jednu igrat dzaba ti je.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 19 sep 2018, 23:07

Prednost je ako ništa zbog fizičkih napora, doduše nas nikada Kup nije koštao u ovoj fazi, neko onda kada se lomi liga, tamo nekada od aprila pa do kraja maja.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 19 sep 2018, 23:12

Vidjet cemo ove sezone. Svjesno su uradili ovaj potez. Izgovora nema.

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 20 sep 2018, 00:05

Hajmo sad
slika
Ni kilometra!

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 20 sep 2018, 00:16

Sramota.
1921 F.K Željezničar.

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 20 sep 2018, 00:31

Ma Zec je školovan kao špic igrač i što kaže @rokokot treba ga koristi kao špica, zavisno od situacije kad treba odmorit Krpu ili ako ganjamo rezultat možda pokušat u tim situacijama sa 2 špica tj. Krpa i Zec. Može on i krilo ali po meni nije to to. Pogledajte njegove highlightse iz mlađih dana dok je igrao u Olimpiku, Travniku, Veležu, Čeliku itd. on ima dobar osjećaj da utrči u prostor kao napadač. Po meni Veselinović iako nije klasa ala Zakarić je puno bolja opcija na krilu od Zeca. Što reče @nekadafanatik Zecu je velika mana to što kao krilni igrač jednostavno nema tu prodornost za krilo, pokaže je nekad ali urijetko. Veselinović ipak ima dobar dribling i može praviti kakvu takvu razliku uz aut liniju. Ali eto ne treba otpisati još ni Jazvića, dobiće sigurno šansu kad se vrati poslije povrede, možda se pokaže bolje i od Veselinovića i Zeca.

Za lijevog beka sam već ranije pisao, ne znam koliko je realno ali bih probao na zimu ako postoji mogućnost naravno, dovesti Irfana Jašarevića koji ne igra u Švedskoj nikako. Pa nek se rotira sa Pavićem jer je očigledno da Eldar Šehić nije bek. Jašareviću su tek 23 godine i mislim da bi bio dobra akvizicija, zapravo teško mi je zamislit da u ovom trenutko možemo dovesti boljeg beka za rotaciju.

irfo WroteColonHajmo sad
slika

Čitam danas ovo :rol:

Nastavio se brukati: Bivši trener Želje uskoro dobija novi otkaz

Ekipa albanskog Luftetarija koju sa klupe predvodi bivši trener sarajevskog Željezničara Miloš Kostić katastrofalno je startovala u novoj sezoni albanske Superlige.

Oni su poraženi u sva četiri uvodna meča u šampionatu uz gol razliku od dva data i sedam primljenih pogodaka, pa će po svemu sudeći Kostić dobiti otkaz na klupi.

Ratnici, kako je nadimak ekipe Luftetarija su postali prvi tim u historiji albanskog šampionata koji u prva četiri meča nije osvojio ni bod.

I u Evropi je nekadašnji strateg Željezničara doživio debakl budući da je u dvije utakmice deklasiran od strane latvijskog Ventspilsa, bilo je 8:3.

Mali problem čelnicima Luftetarija i predsjedniku Grigoru Tavu predstavlja činjenica da je Kostić ljetos potpisao trogodišnji ugovor, pa ukoliko dobije otkaz moraće mu pripasti određena financijska naknada.

Inače, Kostić je na Grbavicu stigao sa velikim ambicijama, ali je i tu dobio otkaz poslije šest utakmica na klupi.

Još ih brat izlevatio za 3 godine ugovora. :lol:

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 20 sep 2018, 00:37

Jesul ga i tamo bojkotavali igraci :lol:
previse trazio na treninzima :rol:
Ni kilometra!

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 20 sep 2018, 01:07

To ne znam ali ako je istina ono sa naše zvanične stranice da je u Sloveniji pisao priručnike koji se danas koriste u edukaciji njihovih trenera onda je budućnost slovenskog fudbala u velikom problemu.

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 20 sep 2018, 01:10

Ne znam za priručnike i knjige, ali znam da je majstor za Power Point, ma za čitav Office paket.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 20 sep 2018, 01:20

Virtu4l WroteColonNe znam za priručnike i knjige, ali znam da je majstor za Power Point, ma za čitav Office paket.

Prelomni trenutak na razgovoru za posao je kad je pokazao diplomu Misketu iz završenog sedmodnevnog kursa informatike u Velenju. Šansa da se takav kapacitet dovede na klupu našeg kluba se nije mogla propustiti.

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 20 sep 2018, 01:31

Jesmo jadni bem ti lipu.
Fuj gadi mi se kako smo ispali.
Ok ispasti ali se pobiti a mi ko picajzle neke luzerske.
Fejzic wtf on jos radi u klubu?
Oda stavio puno mladih igraca da izgore, znas kako je tamo igrati a i Siroki nije neki levatski tim.
Zec slabo, izgubio se samo trci bez koristi.
Kemo oke.
Rodin slabo.
Blagoje povreda.
Zaim je igracina neka prica ko sta hoce. Zna povuci loptu, samo je sebican. Nadam se da ce ga barem jednom probati u napadu.
Hajdar oke.
Saban umoran ali oke.

Nikako nismo bili losi prvih 20 min i onda bez razloga se pretvorimo u bumbare.
1921 F.K Željezničar.

grbavicka1921
Kontakt:

PostPostao/la grbavicka1921 » 20 sep 2018, 08:01

Ma ne'amo mi rostera za dva fronta. Nije sramota izgubiti od Lištice.
Idemo dalje i nadajmo se dobrim igrama i skupljanju bodova, po 3 ako je moguće :)
Žrijeb za kup je inače rinaka!
"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Goosman
Kontakt:

PostPostao/la Goosman » 20 sep 2018, 08:26

Realno nemamo sirinu za jedan front,a kamoli za dva.
Siroki nije nadigrao nas kombinovani sastav,golove smo primili zbog individulnih gresaka.Jednostavno zbog nedostatka kvaliteta nismo stvarali sanse,dok Siroki iz istog razloga jeste.

Poznaje igru,ima svoju koncepciju iste,i zna to prenijeti igracima.
Milomir Odovic :bih:

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Bela i 9 gostiju.