FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

FKZ1921
Postovi: 1555
Pridružen/a: 01 avg 2013, 16:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FKZ1921 » 04 dec 2018, 22:55

za_zivot_cijeli
Ti tumacis sta je neko htio reci ali se nespretno izrazio. Ok,to ti tako vidiš. Ja sam naveo cinjenice i ne zelim se baviti advokaturom.
Drugo pitanje koje zelim prokomenrarisati...
Firmira se kontekst,otprilike ovakav: sjednite,dogovorite se da se ova agonija zavrsi ili obadvojica **** od kluba...
Sta to znaci? Da li su to njih dvojica suodgovorni za ovu situaviju i imaju obavezu da je riješe?
Ovo je nrealan i nekorekran pristup.
Za situaciju u kojoj se klub nalazi iskljucivo je idgovoran organ koji upravlja i rukovodi klubom,Upravni odbor na celu sa predsjednikom.
Kako god se ova prica završila, nema suodgovornih.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 04 dec 2018, 22:57

Otjerat ove dovest nove pa ih suspendovat
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15103
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 04 dec 2018, 22:58

FKZ1921 je napisao/la:za_zivot_cijeli
Ti tumacis sta je neko htio reci ali se nespretno izrazio. Ok,to ti tako vidiš. Ja sam naveo cinjenice i ne zelim se baviti advokaturom.
Drugo pitanje koje zelim prokomenrarisati...
Firmira se kontekst,otprilike ovakav: sjednite,dogovorite se da se ova agonija zavrsi ili obadvojica **** od kluba...
Sta to znaci? Da li su to njih dvojica suodgovorni za ovu situaviju i imaju obavezu da je riješe?
Ovo je nrealan i nekorekran pristup.
Za situaciju u kojoj se klub nalazi iskljucivo je idgovoran organ koji upravlja i rukovodi klubom,Upravni odbor na celu sa predsjednikom.
Kako god se ova prica završila, nema suodgovornih.
To je to, iz nekog razloga je Amar kriv za situaciju u kojoj su nestrucni ljudi komandovali "sportskim segmentom".
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 04 dec 2018, 23:07

Mi nemamo ni trenera a dovodili bi se igrac, to je valjda po automatizmu Senad novi trener ne vidim druge varijante?
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 04 dec 2018, 23:09

Postujem i Osima i vise mnogo od Misimovica, ali ovo njihovo stavljanje svog ponosa i svega dok je klub u sra.u, a kao ljubav je to velika mi idu na nesto. Ako vec ne mozete zajedno probat izvaditi ovo koliko se moze svako u svojoj struci i ne treba nam ni jedan vise. Traziti druge potpuno ljude.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 04 dec 2018, 23:15

FKZ1921 je napisao/la:za_zivot_cijeli
Ti tumacis sta je neko htio reci ali se nespretno izrazio. Ok,to ti tako vidiš. Ja sam naveo cinjenice i ne zelim se baviti advokaturom.
Drugo pitanje koje zelim prokomenrarisati...
Firmira se kontekst,otprilike ovakav: sjednite,dogovorite se da se ova agonija zavrsi ili obadvojica **** od kluba...
Sta to znaci? Da li su to njih dvojica suodgovorni za ovu situaviju i imaju obavezu da je riješe?
Ovo je nrealan i nekorekran pristup.
Za situaciju u kojoj se klub nalazi iskljucivo je idgovoran organ koji upravlja i rukovodi klubom,Upravni odbor na celu sa predsjednikom.
Kako god se ova prica završila, nema suodgovornih.
kome Uprava odgovara!?
da mi raspustimo Skupstinu kad je visak?

mani se suplje price kako nema suodgovornih.
ima, njih 51 sa imenom i prezimenom.

a kad si se vec dotakao tumacenja i advokature; ja sam doslovno citirao sta je covjek rekao. ni jednom rijecju nije optuzio Amara za takve radnje. ti si taj koji tumaci sta je Senad zelio reci a ne ja.
Zadnja izmjena: za_zivot_cijeli, dana/u 04 dec 2018, 23:39, ukupno mijenjano 1 put.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 05 dec 2018, 00:06

LjoZee je napisao/la:Postujem i Osima i vise mnogo od Misimovica, ali ovo njihovo stavljanje svog ponosa i svega dok je klub u sra.u, a kao ljubav je to velika mi idu na nesto. Ako vec ne mozete zajedno probat izvaditi ovo koliko se moze svako u svojoj struci i ne treba nam ni jedan vise. Traziti druge potpuno ljude.
Navedi jedam razlog zbog kojeg Najdrazi treba spasavati dupe Unlehasu? Nasjeo si na pustene spinove. Najdrazi dolazi, Ublehasi odlaze. Samo to nas moze spasiti.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 05 dec 2018, 00:08

plavousrcu je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Postujem i Osima i vise mnogo od Misimovica, ali ovo njihovo stavljanje svog ponosa i svega dok je klub u sra.u, a kao ljubav je to velika mi idu na nesto. Ako vec ne mozete zajedno probat izvaditi ovo koliko se moze svako u svojoj struci i ne treba nam ni jedan vise. Traziti druge potpuno ljude.
Navedi jedam razlog zbog kojeg Najdrazi treba spasavati dupe Unlehasu? Nasjeo si na pustene spinove. Najdrazi dolazi, Ublehasi odlaze. Samo to nas moze spasiti.
Jedino koga treba spasit trenutno je Zeljo. Samo sto, ocigledno, uci cemo u vecu krizu nakon ove pauze. Nece Skupstina promijenit Misketa. Ima onih sto ga ne zele, ali ne vjerujem da su vecina.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 05 dec 2018, 00:12

LjoZee je napisao/la:
plavousrcu je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Postujem i Osima i vise mnogo od Misimovica, ali ovo njihovo stavljanje svog ponosa i svega dok je klub u sra.u, a kao ljubav je to velika mi idu na nesto. Ako vec ne mozete zajedno probat izvaditi ovo koliko se moze svako u svojoj struci i ne treba nam ni jedan vise. Traziti druge potpuno ljude.
Navedi jedam razlog zbog kojeg Najdrazi treba spasavati dupe Unlehasu? Nasjeo si na pustene spinove. Najdrazi dolazi, Ublehasi odlaze. Samo to nas moze spasiti.
Jedino koga treba spasit trenutno je Zeljo. Samo sto, ocigledno, uci cemo u vecu krizu nakon ove pauze. Nece Skupstina promijenit Misketa. Ima onih sto ga ne zele, ali ne vjerujem da su vecina.
Ne postoji covjek na dunjaluku koji moze Zelju spasiti sa ostankom Ublehasa u klubu. Spas je njegov odlazak i nista vise. Postavlja se pitanje i iz kojih razloga se koprca. Ako voli Zelju otici ce prije Skupstine, ako ne voli otici ce na Skupstini.

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 05 dec 2018, 00:41

invincible1921 je napisao/la:Procitah tamo na onom forumu pa eo da pitam ovdje :D

Sta mislite koje bi igrace amar pokusao dovest ?
Možda Blagojevića vrati. :D

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 05 dec 2018, 00:43

Bogija iz špajza

Ostalo me ne zanima
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 05 dec 2018, 01:10

Kad ovaj portal bude nasu ekipu analizirao:

“Odbrana i vezni red zakazali, napad takodje”
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Alipasino
Postovi: 7881
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 05 dec 2018, 07:06

Jeko ba i Osim i Miske i sve ba.Jel to nas klub spao da zavisi od Sina nase legende.Osim je legenda koji Amar.Obadvojica mrs iz Zelje nek dodje ko bili dosta vas je vise.Ima nas dovoljno dalabu koji smo uz Zelju i bez vas.Volite vi **** Zelju cim vam je vas inat preci.

Avatar
amko21
Postovi: 309
Pridružen/a: 24 avg 2012, 23:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amko21 » 05 dec 2018, 11:06

Bezideja je napisao/la:Mi nemamo ni trenera a dovodili bi se igrac, to je valjda po automatizmu Senad novi trener ne vidim druge varijante?
Drug moram te malo oraspoloziti, grijesis malo. Dobit cemo trenera prije tj vjerovatno ce se dogovoriti Amar i Misimovic ubrzo. Spremi se uskoro za dovodjenje igraca. Treba poceti pisati prijedloge po forumu, koje su nam zelje

Avatar
invincible1921
Postovi: 10120
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 05 dec 2018, 11:31

Bezideja je napisao/la:Mi nemamo ni trenera a dovodili bi se igrac, to je valjda po automatizmu Senad novi trener ne vidim druge varijante?
Ma ovo je malo da se razbije monotonija :D
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15103
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 05 dec 2018, 11:39

Moj lendra dje ces vecu ponudu dobit nego od nas, a i to ti je da se udaras nogom u guzicu, nisi igro godinu dana nidje, ko ce te sad uzet
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 05 dec 2018, 14:27

amko21 je napisao/la:
Bezideja je napisao/la:Mi nemamo ni trenera a dovodili bi se igrac, to je valjda po automatizmu Senad novi trener ne vidim druge varijante?
Drug moram te malo oraspoloziti, grijesis malo. Dobit cemo trenera prije tj vjerovatno ce se dogovoriti Amar i Misimovic ubrzo. Spremi se uskoro za dovodjenje igraca. Treba poceti pisati prijedloge po forumu, koje su nam zelje
Iduce sedmice bice jos jedan sastanak vs Amar vs Miske gdje ce se znat pun toga,ovaj sastanak je trajo tri sata pricalo se o svemu i rjesili su da jos jedan obave sastanak, iduca sedmica ce se znati dali ce Amar se vratit il se nece dogovorit... Mogo bi se Lendric vratit i Kosoric :kafa:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15103
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 05 dec 2018, 16:36

MISKE, Vi ste najslabija karika, zbogom!
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 05 dec 2018, 16:38

irfo je napisao/la:MISKE, Vi ste najslabija karika, zbogom!
Ostao Miske ili ne, forumi će da gore 23. decembra. :mrgreen:

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GOAT » 05 dec 2018, 16:41

Neymar11 je napisao/la:
amko21 je napisao/la:
Bezideja je napisao/la:Mi nemamo ni trenera a dovodili bi se igrac, to je valjda po automatizmu Senad novi trener ne vidim druge varijante?
Drug moram te malo oraspoloziti, grijesis malo. Dobit cemo trenera prije tj vjerovatno ce se dogovoriti Amar i Misimovic ubrzo. Spremi se uskoro za dovodjenje igraca. Treba poceti pisati prijedloge po forumu, koje su nam zelje
Iduce sedmice bice jos jedan sastanak vs Amar vs Miske gdje ce se znat pun toga,ovaj sastanak je trajo tri sata pricalo se o svemu i rjesili su da jos jedan obave sastanak, iduca sedmica ce se znati dali ce Amar se vratit il se nece dogovorit... Mogo bi se Lendric vratit i Kosoric :kafa:
Sta ti mislis sta ce bit?Amar sigurno nece pristat na sjevernokorejski rezim ali i diktator zna da mu je Amar jedini spas pa ce vjerovatno pregazit preko svog ega.
23

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Pablo11 i 41 gost.