FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 04 jan 2019, 10:04

UBIPITAR je napisao/la:I jest bio naš najbolji igrač ovu polusezonu,to samo govori kakav smo odron od ekipe.
:thumbup:

Poenta!
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 04 jan 2019, 10:13

Ma mozete pricati sta hocete, Krpa je dao i vise nego koliko je placen. I asistiro, i zabijo, i isao glavom gdje mnogi ne smiju ni nogom. Meni dosta. Trazite ratnike - imate jednog neprikosnovenog i sada vam ni on ne valja. Pa da je imao pored sebe Zakarica, Micu i Ramovica, babe mi bi zabio 25 komada.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 04 jan 2019, 10:33

Ratnik istrcao tri sprinta u dvije utakmice. Pa izgleda da si zaboravio da su nas na Grbavici uzeli Gosk, Zvijezda09, Tuzla city, Široki, a i ono što smo pobjedili ne znamo kako smo pobjedili.

Pa uzmi pregledaj opet utakmice Želje pa komentarisi Krpica. Protiv Zvijezde09 nije dobio nijedan zracni duel. Da ne pisem dalje utakmice gdje ga nije bilo nigdje na terenu.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 04 jan 2019, 10:58

Aha jeste, covjek koji je zabio 18 golova u ocajnom Zelji ti je krivac za poraze porotiv Goska, Zvijeze i Tuzle. Nemoj mlatiti gluposti. Je li on kriv sto nas mrtvi vezni red ostavlja odbranu na vjetrometini? Za ove rezultate su iskljucivo krivi veznjaci (Debeli Curjuric, stakleni Anel, mrtvi Vranjes, suspendovani Blagojevic, Hajdar van forme i mladi Osmanovic). O krilima je naravno suvisno trositi rijeci, pa nije krpic fulio 6 zicera lrotiv Zvijezde vec degenerici Zec i Zaimovic. Pogledaj ucinak krila konkurenata i nasih, sve ve ti biti jasno. (Tatar, Krste, Rahmanovic - sve i jedan imaju po 7,8 golova i toliko asistencija).
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
osobaodpovjerenja
Postovi: 398
Pridružen/a: 11 avg 2018, 13:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la osobaodpovjerenja » 04 jan 2019, 11:03

samoposmatram je napisao/la:Srdjane svaka cast. U ovom momentu gdje se nista nezna u klubu pristao si da se vratis. Dokaz da si zeljovac od glave do pete.
:rol: :rol: :rol:
Srdjan Stanic pitarski ker

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 04 jan 2019, 11:10

Sretna nova godina svima sa zakasnjenjem :salut:
i poseban pozdrav za ovog majstora


osobaodpovjerenja je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:Srdjane svaka cast. U ovom momentu gdje se nista nezna u klubu pristao si da se vratis. Dokaz da si zeljovac od glave do pete.
:rol: :rol: :rol:
osobaodpovjerenja je napisao/la:Ja to niti sam reko niti sam prizeljkivao. Niti bi to bilo dobro za klub.
A to ostalo ces saznati 23. decembra, strpi se. Bices polovicno sretan, Senad odlazi, "najdrazi" ne dolazi :bih:
osobaodpovjerenja je napisao/la:
:rol:
Ti kontas ako ubacis sto vise rijeci tipa ublehas, placenici i slicno da ces biti ubjedljiviji. A nisi sekunde vjeruj mi.
Ja te u ovo sto pisem necu ubjedjivati, kazem ti da je Senad i ostatak upravljackih struktura zavrsio sa Zeljom, a da Amar nece biti trener. :wave:
osobaodpovjerenja je napisao/la:Senad je otiso, a Amar nece biti novi trener. Sta cemo sad?
osobaodpovjerenja je napisao/la:Amar nece biti trener.

Pada svaka laz misketovaca u vodu, da vidimo sta su sljedece skontali pa da i to padne u vodu :bih:
Uskoro stizu pojacanja, strasni igraci :opaopa:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 04 jan 2019, 11:11

Hahaaha irfo kapa dole na predanosti :-) :-)
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 04 jan 2019, 11:13

kerimatomic1921 je napisao/la:Hahaaha irfo kapa dole na predanosti :-) :-)
moram malo :kafa: ja ovdje ubjedjivo mjesec dana da je Amar trener a ovi plasili raju sa memicima i alispahicima a dobro se zna odakle su krenule te price
A prije toga da ce imsirevic, zujo i durakovic uci u klub
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15883
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svrakino1921 » 04 jan 2019, 11:15

:facepalm:

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 04 jan 2019, 11:16

irfo je napisao/la:
kerimatomic1921 je napisao/la:Hahaaha irfo kapa dole na predanosti :-) :-)
moram malo :kafa: ja ovdje ubjedjivo mjesec dana da je Amar trener a ovi plasili raju sa memicima i alispahicima a dobro se zna odakle su krenule te price
A prije toga da ce imsirevic, zujo i durakovic uci u klub
Ma **** misketovce, ovo su samo posljednji trzaji :rol:
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 04 jan 2019, 11:18

kerimatomic1921 je napisao/la:
irfo je napisao/la:
kerimatomic1921 je napisao/la:Hahaaha irfo kapa dole na predanosti :-) :-)
moram malo :kafa: ja ovdje ubjedjivo mjesec dana da je Amar trener a ovi plasili raju sa memicima i alispahicima a dobro se zna odakle su krenule te price
A prije toga da ce imsirevic, zujo i durakovic uci u klub
Ma **** misketovce, ovo su samo posljednji trzaji :rol:
glavno je da ide na bolje sve :opaopa:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 04 jan 2019, 11:25

Irfo baci koju insajdersku za pojacanja... sta kazu treba Krpica pustiti tanak je :bow:
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 04 jan 2019, 11:26

kerimatomic1921 je napisao/la:Irfo baci koju insajdersku za pojacanja... sta kazu treba Krpica pustiti tanak je :bow:
ma svakako nece nigdje, nema ponude nikakve
A sto se tice pojacanja, ako je Jamak pojacanje onda smo se pojacali :rol:
bit ce nekakvih crnaca iz turske btw. koliko sam cuo
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
osobaodpovjerenja
Postovi: 398
Pridružen/a: 11 avg 2018, 13:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la osobaodpovjerenja » 04 jan 2019, 12:07

irfo je napisao/la:
kerimatomic1921 je napisao/la:Hahaaha irfo kapa dole na predanosti :-) :-)
moram malo :kafa: ja ovdje ubjedjivo mjesec dana da je Amar trener a ovi plasili raju sa memicima i alispahicima a dobro se zna odakle su krenule te price
A prije toga da ce imsirevic, zujo i durakovic uci u klub
Hvala na tome sto me pratis. Laska mi to. Jedno pogodio, jedno nisam, takve su informacije u tom momentu bile. 50 % :mrgreen:
Sta je tu je, lopta je okrugla, idemo dalje.
A vidjecemo za te "strasne" igrace. Ako je Stanic jedan od njih, onda je bolje da sami sebi pucaju u koljena. Onda ce imati isti zdravstveni karton kao veliki zrinjevac Stanic :rol:
Srdjan Stanic pitarski ker

samoposmatram
Postovi: 5378
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 04 jan 2019, 13:30

osobaodpovjerenja je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:Srdjane svaka cast. U ovom momentu gdje se nista nezna u klubu pristao si da se vratis. Dokaz da si zeljovac od glave do pete.
:rol: :rol: :rol:
Ostalo ti samo na utakmicama sa mangupima paliti bengalke i nanositi stetu klubu. Ko zna mozda Zeljo prvi uvede standarde i na tom polju.

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 04 jan 2019, 14:09

kerimatomic1921 je napisao/la:Ma mozete pricati sta hocete, Krpa je dao i vise nego koliko je placen. I asistiro, i zabijo, i isao glavom gdje mnogi ne smiju ni nogom. Meni dosta. Trazite ratnike - imate jednog neprikosnovenog i sada vam ni on ne valja. Pa da je imao pored sebe Zakarica, Micu i Ramovica, babe mi bi zabio 25 komada.
Slažem se ja sa tobom,dao je i više od očekivanog,ja hoću da kažem da u Želji,onako kako ga ja zamišljam,Krpa bi ulazio sa klupe,i to bi bila realnost,da su ove bivše strukture uspjele zadržati iole kvalitenog igrača.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
osobaodpovjerenja
Postovi: 398
Pridružen/a: 11 avg 2018, 13:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la osobaodpovjerenja » 04 jan 2019, 14:14

samoposmatram je napisao/la:
osobaodpovjerenja je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:Srdjane svaka cast. U ovom momentu gdje se nista nezna u klubu pristao si da se vratis. Dokaz da si zeljovac od glave do pete.
:rol: :rol: :rol:
Ostalo ti samo na utakmicama sa mangupima paliti bengalke i nanositi stetu klubu. Ko zna mozda Zeljo prvi uvede standarde i na tom polju.
Pobrko si nesto brko. Ne palim baklje odavno.
A Stanic je Zeljovac ko i Ivan Crnov. Doduse, Crnov je malo zdraviji od "egzistencije".
Srdjan Stanic pitarski ker

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15883
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svrakino1921 » 04 jan 2019, 15:15

:urnebes: :urnebes:

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 04 jan 2019, 16:13

Postalo je jako degutantno citati ovaj forum, ovih dana sticem utisak da se radi o nekom pitarskom forumu ili forumu mrzitelja djela i lika Amara Osima, naseg najtrofejnijeg trenera.
Kako se vise da pisati o tome da je Amar odbio saradnju sa ovim ljudima i to zbog Misimovica koji ga je optuzio za mutnje radnje.
http://misamosjedimouredakciji.ba/misim ... -klub-ako/
Evo link na kome se vidi indirektno uvreda prema nasem najtrofejnijem strucnjaku, pljunes ga i onda ocekujes da te vadi iz govana u koje si se sam zakopo dovodeci polutrenere i kamo srece da mogu reci poluigrace, bilo je tu svega od sumohrvaca Elsnera preko Mehremica, Hadzica, pa da bi sve kulminiralo licnim dovodjenjem propalice Krcmarevica od strane Misimovica o cemu je Krcmarevic i priznao.
Dakle na jednoj strani imas ne trenera, Amar Osim nikad nece biti i nikad nije bio trener u Zelji. Amar Osim je u Zelji bio sve, preuzme ekipu i stavi Biscevica sa desnog beka kojeg je igrao cijeli zivot i u mladoj reprezentacijji na zadnjeg veznog i u derbiju prvenstva onemoguci deduku Sasivarevica, satare malene sa 3-0 i uzme titulu, kasnije ti dovede najveci tim koji je gostavo u BiH nakon 96 i odigra ravnopravnu utakmicu kuci gdje nismo trebali izgubiti.
Dalje znamo sta je bilo od Mesanovic Alena, preko Lazara do Svrake od kojeg je napravio reprezentativca ili Zebe koji je nakon opaske gdje si Mourinho zavrsio sa Zeljeznicarom.
Licna moja Zelja je bila da Senad i dio njegove ekipe ostane u klubu i to oni ljudi koji su radili predano na svojim zadacima, a da se Amar pita za sportski dio.
Nazalost, sto gospodin Vukotic objasni, ova dva ega se nisu mogla nagoditi i smatram da je Amar uvrijedio Misketa kao ovaj njega da ni Miske nebi radio sa njim.
Ovako sada uprava sa Misketom na celu dezertira, predsjednik skupstine daje ostavku, po forumima se plasira prica da im je prijeceno, da je Amar sredio sa savezon da Zeljo izgubi 5 utakmica u nizu, ali bez ikakvog dokaza.
Ne znam kako se radi tranzicija posla u klubu i da li se stara uprava udostojila doci i prebaciti posao novim ili ce ih pustiti da se sami snalaze.
Dalje se prica kako je dosao Amar, a ja se pitam kako je otisao gospodin Vukotic i kako je dosao Misimovic, zasto je sa predsjenika NO dosao na celo kluba i zasto je ostavio sakat NO sa jednim covjekom koji ima kapacitet da radi za dvojicu, a na mjestu gdje trojica trebaju biti. Onaj navodno drugi je obicni piun,
Po svemu sudeci Amar je zavrsio i Krupu i pitare i penal Kajkuta, Amar je neki reziser naucne fantastike.
Mjesecima se ovdje trovala atmosfera sa violinama, gudalima, Zujama i drugim pm, pa evo dodje skupstina, niko od navedenih ne skupi muda da dodje na tu skupstinu, a vjerujem da ce opet ostati bez muda i iducu skupstinu i svaku narednu jer toboze oni su svi zavrsili sa Zeljom i nece se vise vracati.
Ma idite u pm. Napravili su potez koji nije zabiljezen u istoriji Zelje, da niko od prethodne uprave ne dodje na sjednicu. Sramota i bruka.
I umjesto da se prihvati to sto se ima, ovdje se danima pise Morz, Kamatar i drugi pogrdni nadimci za naseg najtrofejnijeg trenera, na covjeka koji je davao iz svog dzepa kada je opstanak kluba bio u pitanju.
Glavni argument napravili se dugovi zbog titula, pa reci cu jasno i glasno, u tom periodu NIKO ama bas NIKO nije prijavljivao igrace i kome god je porezna zakucala je dobio dug. Bio je spisak obveznika sa dugom gdje su svi porezni klubovi i Zrinjski i Siroki i Sloboda i Celik, sada je situacija drugacija, ako imas dugove nemas licencu jednostavno.
Prije je moj prijatelj derao kazne za voznju i vozio normalno, dok sada ne moze izvaditi dokument niti produziti saobracajnu.
Vidim da je i hajka na Siljka koji je tu od 2014 od vremena najvecih sranja u klubu i koji je uradio puno toga dobrog za klub u tom periodu a i do dan danas, a hajka je sto? Zato sto je dosao na skupstinu i ispricao svoju verziju. Sramota je da niko od ostalih nije bio da koriguje Mirsadovu pricu nego se sada pere po forumima, jadno i kukavicki.
Stvorio se kult od Senada Misimovica i to je fakt koji se mora priznati, svaki pokusaj ukazivanja ne greske koje su bile se atakuje i atakovao se od 2016 pa do momenta ostavke. Nije se smjela napisati kritika, jer su toboze bezgresni.
Ovdje djecije furke, cjepanje godisnjih, clanskih i ostalo, sramite se. Klub se pomagao kada su bili u drugoj ligi, imali smo najvecu posjetu i glat se vratili u prvu ligu, a ne sada.
Sada ako ne izborimo evropu a to nece biti bezazlen posao, mi smo klinicki mrtvi. Imamo 3 boda zaostatka, gostujemo Radniku gdje smo zadnju gore zijanili imamo jako nebalansiran igracki kadar, veoma spor i po ciframa koje se barataju za mjesec dana, nevjerovatno preplacen.
Placanje doprinosa nije radio samo FKZ, radio je svaki klub koji je igrao evropu jer bez toga nema licence, tako da ni ubuduce nece moci tako ako je novim stalo da igraju evropu.
A na kraju krajeva ako nova uprava ne bude radila kako treba, moze se organizovati i vise skupstina godisnje i izglasati nepovjerenje, ne mora se odrzati jedna i to na samom kraju decembra. Da su kakvi su trebali biti, skupstina je morala biti odmah nakon sirokog.
i za kraj mi to transparentnosti, osim popravka zapada, ciscenja sredstva, objave karata, ostalo je obavijeno velom tajne a najvece sranje je stavka u ugovoru da igrac ne smije pricati nakon raskida ugovora.
Popisam se na takvu transparentnost, neka se taj mit prekine napokon.
Prethodna uprava nije najbolja po mom misljenju, bolja je bila 2016 pod Vukoticem i puno transparentnija od ove, bilo je puno vise jedinstva medju njima i nama na tribinama.
Bezbroj je prmijera gdje ljudi predju preko raznih sranja da bi nesto uspjelo, navest cu samo pomirenje u brakovima zbog djece gdje se prelazi preko raznih stvari, a ova dva ovna se nisu mogla/htjela/zeljela dogovoriti.
Hajde to, nego zamjeram obojici zasto do dana danasnjeg ne razjasne neke stvari da se prekinu pisati sranja zbog kojih nam se ljudi smiju.
Meni je Zeljo najpreci.
Nadam se da ce u buducnosti Zuban ill ko god je sredio onu posudbu Muhamede Muse moci nam dovesti bar jednog takvog igraca, kojeg ce trener Amar ili neko drugi znati iskoristiti a ne ko permanentni glupan, zakovati na klupu, a drzati istu ekipu dok ne crkne.
Samo zbog botova, danas me boli sto neko Amara naziva morzem i kamatarom, sutra cu isto tako reagovati da neko nazove Misimovica lopovom zbog trenera ili tribine.
:bih: to je to
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
starigrad
Postovi: 982
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:05
Lokacija: baščaršija
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la starigrad » 04 jan 2019, 16:22

KongrateUK je napisao/la:Prodati Kjosevskog i Krpica, rijesiti se Bakraca i Vranješa, Bogicevicu svakako istice ugovor (jedino ako Amar ne procjeni da mu je potreban do kraja sezone) a Blagojevic je vec zavrsio transfer u Tursku

Kjosevskom je vrijeme da ode, konstantno stagnira i kiksa na golu, bilo bi šteta da Krpic ode ali sta je tu je, doveli smo ga za džabe ovako cemo nakon 6 mjeseci zaraditi nesto na njemu, pare od transfera bi nam dobro došle, cisto da se ubrzaju neke stvari i ako finansijsko poslovanje u bilo kojem smislu nije upitno, svakako ide kresanje enormnih plata da se neke stvari vrate u normalu

Široko je trziste slobodnih igraca kako nasih tako i iz regiona, pojačanja su nam prijeko potrebna, a ne treba se iznenaditi ako se dovede neki igrac recimo iz prve lige federacije, Amar je maher za takve stvari, od Visce, Vasilica, Bogicevica, Mesica, Mesanovica, pa do drugih iz lijevih liga i klubova, vrijeme je da stanemo u kraj kvazi zvijezdama od igraca koji dolaze primaju enormne plate a na kraju nista ne pokažu, trebaju nam igraci željni igre i dokazivanja, na kraju dobro nama, dobro njima (transfer iz Želje negdje vani)

IN AMAR WE TRUST
e, meni, nikako, nije jasno ko ce naci budalu, kojoj ce, za neki normalan iznos, prodati kjosevskog u formi i stanju kakvom je posljednjih pola godine, pa i godinu. nama ne valja, tjera se, a neko ce nam dati zeljenu lovu za njega. nema logike
ne moram navijati za f.k. sarajevo da bih mogao reci da sam sarajlija

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Lik, Pablo11 i 44 gosta.