FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo

Dokoljenko
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 07 jun 2019, 17:37

LjoZee je napisao/la:
Alipasino je napisao/la:Sa je ovo ko nama nije niko interesantan a sve sto imalo valja rasproda se po Celiku Zrinjskom City Tuzli,mojne suplje da ih mi nebi uzeli.

Money, money nemamo ih.

Kako znas da nemamo love?

Prvi igrac za kojeg smo pokazali nesto interesovanja je Hadzic. Mogu ti potvrditi sa teme par momaka, za njega se znalo prije tri mjeseca. Tri mjeseca se razmsljalo o njemu kao potencijalno interesantnom a ne kao sigurno novom igracu Zelje. Skautiran min pet puta. Odustali prije petnaestak dana jer nemamo namjeru igraca koji jednu sezonu pokazuje "neki" kvalitet, placati kao kapitalca koji pravi razliku. Posebno jer taj "kvalitet" nije u kontinuitetu vec kako rekoh tek solidna sezona.

Tako ce se od sada raditi. Za koga struka procijeni da nam treba, a ne Ja, Ti, ili bilo ko drugi od navijaca.

LjoZee
x 241
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 07 jun 2019, 17:42

Ne kazem ja nista sto nije doveden ovaj ili onaj nego ne nadam se nekim dobrim igracima. A to za lovu pretpostavljam jer po ovim pricama kad sklopis sve imas nekakvih dugova pa pare od Anela potrosene pa vracaj dug nekakvoj banci, nema Evrope. Da li cemo nekog prodati to ne znam, ali ne vidim drugi nacin da kakvu lovu namaknemo. Od posjete znacajnijih para nece biti osim da bas naredamo pobjeda pa narod “zaboravi” licencu i ovu svu losu atmosferu. Od ovih klubova u ligi mislim da smo u najzaebanijoj situaciju sto se tice svega. Od atmosfere do broja bogalja.
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Dokoljenko
Kontakt:

Post Postao/la Dokoljenko » 07 jun 2019, 17:56

Eno sad, od svih u ligi mi u najzayebanijoj poziciji. :mrgreen:

Hajde, vidjecemo.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Manijaci19871921
Kontakt:

Post Postao/la Manijaci19871921 » 07 jun 2019, 18:05

Ne bi po meni bilo lose kaparisat na posudbu 1 sezonu onog Marijana Cavara sto je iz zrinjskog otiso u Eintracht... poznaje ligu, izvrsna tehnika, moze donijeti novu energiju u timu,a placat ce ga Njemci... mada opet ce neki reci (slazem se i ja) taman kad se profilise i udje u formu kakva nam treba vratice ga gore...

LjoZee
x 241
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 07 jun 2019, 18:12

Dokoljenko je napisao/la:Eno sad, od svih u ligi mi u najzayebanijoj poziciji. :mrgreen:

Hajde, vidjecemo.

Ma mislim na ove sto im je minimum minimuma Evropa. Ne mislim na Zvijezdu i te sto se bore za opstanak.
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Dokoljenko
Kontakt:

Post Postao/la Dokoljenko » 07 jun 2019, 18:21

Naravno da je losa kada imas "navijace" Zelje koji rade sve da klub ne uspije. To jeste lose, a realna situacija nije niti strasna niti alarmantna. Uostalom vrijeme ce pokazati kao sto je pokazalo i sa bivsom "najboljom" upravom.

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Bezideja
x 45
Kontakt:

Post Postao/la Bezideja » 07 jun 2019, 19:00

Hahahaha ja, e cuj zvali Lendrica a on rekao te pare potrosi za dan, debilizam vol. 3 hahaaahhaahah.

Pa nije Amar, da kaze Elsneru imat ces platu 6 hiljada, a on invalid normalno da ce doci.

E kakvi su ono debili mati mila hahahahahaha.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Dokoljenko
Kontakt:

Post Postao/la Dokoljenko » 07 jun 2019, 19:18

Kako sam vec napisao, jedino tacno iz medija i foruma da nam je Hadzic bio interesantan. Ostalo lazi i izmisljotine. Posebno su mi dragi ovi "bliski" Amaru sto znaju koga cijeni i ko ga je odbio. Klosarska posla.

Da neki imaju obraza sakrili bi se, a ne pljuvali po klubu.

irfo
Interni moderator
x 184
Kontakt:

Post Postao/la irfo » 07 jun 2019, 19:31

Dokoljenko je napisao/la:Kako sam vec napisao, jedino tacno iz medija i foruma da nam je Hadzic bio interesantan. Ostalo lazi i izmisljotine. Posebno su mi dragi ovi "bliski" Amaru sto znaju koga cijeni i ko ga je odbio. Klosarska posla.

Da neki imaju obraza sakrili bi se, a ne pljuvali po klubu.

Ima ovih nekih foruma, znaju sve ljudi :lol:
valjda ubodu jednog igraca do kraja
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Scout1921
Kontakt:

Post Postao/la Scout1921 » 07 jun 2019, 20:38

Manijaci19871921 je napisao/la:Ne bi po meni bilo lose kaparisat na posudbu 1 sezonu onog Marijana Cavara sto je iz zrinjskog otiso u Eintracht... poznaje ligu, izvrsna tehnika, moze donijeti novu energiju u timu,a placat ce ga Njemci... mada opet ce neki reci (slazem se i ja) taman kad se profilise i udje u formu kakva nam treba vratice ga gore...

Jel on u Osijeku bio na posudbi ili negdje drugo
Jedino dobro je ako ga svabe placale vjerovatno

Zeljo92
x 17
Kontakt:

Post Postao/la Zeljo92 » 07 jun 2019, 21:00

A smeta im kad se kaze da su Misketovci...
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Bezideja
x 45
Kontakt:

Post Postao/la Bezideja » 07 jun 2019, 23:32

Sta kaze debil, sjedio Amar s Eldarom i rekap mu 2 milje, ovaj ustao platio kafu i otisao hahahaahhaahha. Debilizam volumen 5 :urnebes:

Rokoko87
x 88
Kontakt:

Post Postao/la Rokoko87 » 08 jun 2019, 10:09

Al najjače kaže Amar se raspitivao za tamo nekog hahhaahhaha
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Bezideja
x 45
Kontakt:

Post Postao/la Bezideja » 08 jun 2019, 10:34

Rokoko87 je napisao/la:Al najjače kaže Amar se raspitivao za tamo nekog hahhaahhaha

Ma ovo je bas presmijesno i prejadno. Oni sad tuguju kao nije im jasno ko nas je doveo u ovu situaciju, a doveo nas njihov Buda Senad. Jos koji je to nivo bezobrazluka, oni da kazu ne,da te Bog mili sacuva. :?

Alipasino
x 31
Kontakt:

Post Postao/la Alipasino » 08 jun 2019, 10:40

Ja kolko vidim postali smo ko cevabdzinica Zeljo i Zeljo2.Bruka.

Tristan10
x 45
Kontakt:

Post Postao/la Tristan10 » 08 jun 2019, 11:07

Bilo bi dobro kad bi i ova uprava imala neku akciju gdje navijaci mogu pomoci klubu kao sto je i prijasnja uprava na pocetku isto uradila. Rado bih ucestvovao kao sto sam u vise navrata ranije kad je bilo prikupljanje za evropsku grbavicu, pa onda za istocnu tribinu. Kad bi ova uprava imala slicnu inicijativu rado bih dao svoj doprinos. Mozda bi tako i navijaci mogli postati vrsta sponzora i moglo bi se olaksati poslovanje kluba. Primjera radi da se napravi akcija za finaliziranje istocne tribine da se omoguce poslovni prostori i da konacno imamo taj priliv novaca od rentanja. Generalni problem po mom koji vlada trenutno jeste da se stvara veliki problem od svake stvari. Primjera radi napusti osoba koja se jednostavno vise ne vidi u klubu, niti zbog trenutnih ljudi niti zbog bilo cega, nego sagleda situaciju, i smatra da ne moze pomoci, i odluci to. Nikome ne treba zamjeriti niti ga pljuvati, ali isto tako to otvara mogucnost novim ljudima da se prikljuce i daju svoj doprinos. Evo npr sad smo konacno dobili tu dozvolu za istocnu tribinu, nesto sto smo cekali ne znam koliko dugo, to je super vijest.

LjoZee
x 241
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 08 jun 2019, 11:51

https://www.****.ba/sport/nogo ... ide/339714

Demantova vas Terzic da je sve divno i krasno i da je optimisticno.

Tristan10
x 45
Kontakt:

Post Postao/la Tristan10 » 08 jun 2019, 12:06

LjoZee je napisao/la:https://www.****.ba/sport/nogomet/terzic-podnio-ostavku-teska-srca-odlazim-iz-zelje-ali-ovako-vise-ne-ide/339714

Demantova vas Terzic da je sve divno i krasno i da je optimisticno.

Pa sta? Isto kao sto sam iznad napisao, covjek sagledao situaciju i procijenio da on licno ne moze dati svoj doprinos ili ispuniti neke ciljeve. Ne treba zaista covjeka pljuvati, ali isto tako ne treba bezveze stvarati situaciju kao da svako razmislja kao on. Necije je vrijeme isto proslo, i stariji profili poduzetnika mozda i nisu najbolje rijesenje kad se nesto novo treba da stvara, u nestabilnom okruzenju, gdje treba biti agilan. Evo ja sam dao konkretan prijedlog, neka ljudi u upravi naprave budzet plan za finaliziranje istocne tribine tako da se poslovni prostori omoguce za izdavanje, i od toga naprave akciju gdje sponzori, navijaci, simpatizeri kluba, i ostali mogu donirati tako da se to zavrsi. Ja bi odma dao svoj doprinos.

LjoZee
x 241
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 08 jun 2019, 12:38

Ma nisam ja nista rekao za ovog gospodina nego sta je izjavio.

Alipasino
x 31
Kontakt:

Post Postao/la Alipasino » 08 jun 2019, 12:47

Halo mi smo navijaci nismo donatori.Nase je da platimo kartu ili godisnju i da gledamo fudbal.Njihovo je da nam udovolje.Kako nam udovolje toliko ce bit i prodatih karti ili godisnjih.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Alipasino i 16 gostiju.