FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 09 jun 2019, 11:59

kerimatomic1921 je napisao/la:Pa sta je presjenice :wtf:

Nije lijepo, nimalo ugodno.. na hajr
Kontradiktornost 837372 put.
Prvo je rekao da ce otici pa onda kako su ostavke tu, ali planirano je da dalje radi ova ekipa i sad opet ide. Neka mu je sa srecom.

https://sportsport.ba/fudbal/manijaci-n ... car/321993

Eto Manijaka na Skupstinu
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 09 jun 2019, 12:13

LjoZee je napisao/la:
kerimatomic1921 je napisao/la:Pa sta je presjenice :wtf:

Nije lijepo, nimalo ugodno.. na hajr
Kontradiktornost 837372 put.
Prvo je rekao da ce otici pa onda kako su ostavke tu, ali planirano je da dalje radi ova ekipa i sad opet ide. Neka mu je sa srecom.

https://sportsport.ba/fudbal/manijaci-n ... car/321993

Eto Manijaka na Skupstinu
Eto otisli su, sta sad nisi zadovoljan sto je otisao? De skontaj se sta hoces?
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 09 jun 2019, 12:17

NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 09 jun 2019, 12:18

Bezideja je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:
kerimatomic1921 je napisao/la:Pa sta je presjenice :wtf:

Nije lijepo, nimalo ugodno.. na hajr
Kontradiktornost 837372 put.
Prvo je rekao da ce otici pa onda kako su ostavke tu, ali planirano je da dalje radi ova ekipa i sad opet ide. Neka mu je sa srecom.

https://sportsport.ba/fudbal/manijaci-n ... car/321993

Eto Manijaka na Skupstinu
Eto otisli su, sta sad nisi zadovoljan sto je otisao? De skontaj se sta hoces?
A gdje vidis da nisam zadovoljan?
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 09 jun 2019, 12:20

I šta sad
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 09 jun 2019, 12:26

Odlicna jutarnja vijest :bih: ubleha napolje!
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BosniaBoston » 09 jun 2019, 12:30

Ko ce sad u fotelju
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 09 jun 2019, 12:33

Nadam se da ce Badzak na njegovo mjesto
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 09 jun 2019, 12:54

Joj lijepo vrijeme kada nisam znao ni ko je sekretar ni predsjednik ni administracija ni koji ****. Nije ovo neka katastrofa sto je Selimovic otisao, ali nekako je generalno stvorena losa slika. Doduse, covjek je posteno rekao da ce otici ukoliko ne izborimo Evropu - sto znaci da su odustali od tuzbe u UEFI i CAS-u.

Ja se iskreno nadam da ce se na skupstini posloziti kockice samo u najboljem interesu za Zelju.

Ne bih ni ja volio ovoga Selimovica (pivara), nije to osoba poput Badzaka da je deklarisani navijac Zelje i da znas da ce ucini sve u svojoj moci da klub napreduje. Cinjenicno stanje je da sve sto je dohvatio - propalo je. Samo je pitanje ako ne moze on, ko moze i ko hoce? Sve vise naginjem na stranu gdje mislim da bez veceg privatnog kapitala mi nemamo sta traziti ni u ovoj kukuruz ligi. Pare su uvijek broj 1, period ljubavi i fudbalske romantike je davno zavrsen, a simboli tog pristupq su sušne godine sto se trofeja tice (Totti, Gerrard, De Rossi, onaj poljak sto dzaba igra i slicno).

Na hajr i na dobro, ja vjerujem da cemo se mi šibati za prvo mjesto sljedece godine, babuka je to ipak.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 09 jun 2019, 13:00

kerimatomic1921 je napisao/la:Joj lijepo vrijeme kada nisam znao ni ko je sekretar ni predsjednik ni administracija ni koji ****. Nije ovo neka katastrofa sto je Selimovic otisao, ali nekako je generalno stvorena losa slika. Doduse, covjek je posteno rekao da ce otici ukoliko ne izborimo Evropu - sto znaci da su odustali od tuzbe u UEFI i CAS-u.

Ja se iskreno nadam da ce se na skupstini posloziti kockice samo u najboljem interesu za Zelju.

Ne bih ni ja volio ovoga Selimovica (pivara), nije to osoba poput Badzaka da je deklarisani navijac Zelje i da znas da ce ucini sve u svojoj moci da klub napreduje. Cinjenicno stanje je da sve sto je dohvatio - propalo je. Samo je pitanje ako ne moze on, ko moze i ko hoce? Sve vise naginjem na stranu gdje mislim da bez veceg privatnog kapitala mi nemamo sta traziti ni u ovoj kukuruz ligi. Pare su uvijek broj 1, period ljubavi i fudbalske romantike je davno zavrsen, a simboli tog pristupq su sušne godine sto se trofeja tice (Totti, Gerrard, De Rossi, onaj poljak sto dzaba igra i slicno).

Na hajr i na dobro, ja vjerujem da cemo se mi šibati za prvo mjesto sljedece godine, babuka je to ipak.
Kolko znam to za CAS je vec otislo
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BosniaBoston » 09 jun 2019, 13:04

Trebamo se okanuti razmisljanju o tuzbi vec je haman sredina juna necemo stici na vrijeme.Ulagati novac u nove igrace pogotovo u veznom redu i naci jednog-dva stopera.
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 09 jun 2019, 13:06

kerimatomic1921 je napisao/la:Joj lijepo vrijeme kada nisam znao ni ko je sekretar ni predsjednik ni administracija ni koji ****. Nije ovo neka katastrofa sto je Selimovic otisao, ali nekako je generalno stvorena losa slika. Doduse, covjek je posteno rekao da ce otici ukoliko ne izborimo Evropu - sto znaci da su odustali od tuzbe u UEFI i CAS-u.

Ja se iskreno nadam da ce se na skupstini posloziti kockice samo u najboljem interesu za Zelju.

Ne bih ni ja volio ovoga Selimovica (pivara), nije to osoba poput Badzaka da je deklarisani navijac Zelje i da znas da ce ucini sve u svojoj moci da klub napreduje. Cinjenicno stanje je da sve sto je dohvatio - propalo je. Samo je pitanje ako ne moze on, ko moze i ko hoce? Sve vise naginjem na stranu gdje mislim da bez veceg privatnog kapitala mi nemamo sta traziti ni u ovoj kukuruz ligi. Pare su uvijek broj 1, period ljubavi i fudbalske romantike je davno zavrsen, a simboli tog pristupq su sušne godine sto se trofeja tice (Totti, Gerrard, De Rossi, onaj poljak sto dzaba igra i slicno).

Na hajr i na dobro, ja vjerujem da cemo se mi šibati za prvo mjesto sljedece godine, babuka je to ipak.
Ma ovo ti je sad vec gotovo, tj raspad sistema. Niti ima ljudi, niti ima para a Boga mi ni vremena. Za mjesec se ne moze nista uraditi, sto je unisteno za 4 godine.

Ovo je sad vec raspad sistema.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 09 jun 2019, 13:11

@irfo e to je lijepa vijest za CAS. Moze bit bidne.

Elem nejse, babuka daj nam 2 krila, veznjaka i stopera. To je pod moranje s tim da bih ja ostavio i Sinisu i Pavica. Nadam
se da ce i Ermin ostati, kapitalac. Ma bice ovo dobro, ne moze biti gore nego ove sezone nema teorije. Podatak da smo generalno bili bara bara sa konkurentima (uz sve sudijske lakrdije i nedostatak srece) ulijeva koliko toliko povjerenja.

@bezideja ma bilo je i gorih situacija. Ne moze nama niko nista, bar historija naseg Zelje to govori. Ja sam optimista. 4 igraca nam fale da se uhvatimo u kostac sa laznim i pitarima.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 09 jun 2019, 13:16

Sve bi bilo drugacije da se uplatilo pravilno, na vrijeme sta god i da se dobila licenca za Evropu. Ovako se “kolji” izmedju sebe ko je kriv, a evo ode i Misimovic i Selimovic i ta kompanija i ostave svoj nemar ili nerad da ispravi ako ko moze. Sta smo sve prezivjeli od 2016 pa evo do dana danas svaka nam cast. Boli djon Misimovica ili Selimovica ko ce namaknuti pare sto izgubise oni, a navijaci nek secer i pritisak dobijaju gledajuci bogalje, ove naslove, lafo mahalske, provjerene informacije.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 09 jun 2019, 13:18

Ma ovo su generalno bile teske 3 godine, ne do Bog nikome. Ja sam toliko zivaca potrosio da to nije normalno. 2 titule, kamioni igraca, borba sa savezom, borba sa sudijama, borba sa invalidima u sopstvenoj ekipi... sto @ljoze kaze, svaka nama cast.


Hajde brko, Graovac, Zlomislic, Subic, Milanovic, Adzem, Ignjatovic, Jamak, Dusan Hodzic, Radovac... ma moze se tu probrati dobrih igraca.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 09 jun 2019, 13:21

@kerimatomic1921s

Cisto sumnjam. Sve sto se moze uraditi je kratkorocno i u vezi s tim ne dobijas nista.
Lova, organizacija, igraci, ne izlazak u evropu. Jako tesko.

Jedina solucija da neko dodje na celo kluba i ulozi jedan milion, i da se sredi malo situacija. A to je nemoguca misija..
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 09 jun 2019, 13:25

Ili da dodju neki ljudi koji bas vole Zelju, sposobni za ovu vrstu posla, predani i da iznesu sve sta i kako se radilo u klubu i kad. Mozda bi i morali zrtvovati jednu sezonu, ali da se vrati povjerenje, da se neki najprilagodniji sistem napravi pa polako. Ali, problem je sto ovdje u Bosni nema puno takvih. Misimovic kao poceo pa umislio da je Zeljo njegov samo i bit je kako on kaze. Nema toga ili svi ucestvuju u svojim sferama ili nece niko.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1328
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 09 jun 2019, 13:31

Izgleda da je pivar i krimos Selimović potegao poteze da se u stanju zavadi pa vladaj domokne svetinje. Mrš lihvaru hostaplerski!!
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 09 jun 2019, 13:37

Slazem se sa vama da trebamo da gledamo dugorocno rijesenje sto se tice novih ljudi. Pogubno bi bilo kad bi dosli ljudi sa nekim parama, dobili instant rezultate a dosta uzeli od kluba. To bi bilo pogubno. Bolje je gledati na vise godina, sa skromnijim budzetom, jer konacno imamo prave ljude koji mogu nesto napraviti sto se tice sportskih rezultata.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 09 jun 2019, 13:43

Ma nema od ljubavi nista. Ljudi ne vole materu svoju a da vole Zelju. Sve su to interesi, a te price o volontiranju su price za malu djecu. Bio to Senad, Selimovic, Zujo ili neko treci.
Kod nas se ozbiljno mora uloziti pare, a navijaci uopce ne treba da znaju koje pravnik, koje direktor, koje predsjednik i da se petljaju u nesto sto nije nase.

Al mi smo cirkus klub, koji je sve samo ne ozbiljan. Zato navijaci mogu da odlucuju ko ce igrati, koje dobar, igrati se menadzera itd

Sve dok je tako čumurajmo i bavimo se stvarima koje nisu nase.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.