FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo

Manijaci19871921
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 09 jun 2019, 15:49

plavousrcu je napisao/la:
Manijaci19871921 je napisao/la:Ljudi moji jel moguće da u ovakvim trenucima pisete o krilima, veznjacima, potencijalnim pojacanjima u trenutcima kada misevi se igraju sa Zeljinom imovinom.. babuka.. kakav ba vise babuka?

Ko se igra sa imovinon? Zasto lazes? **** nam je majku Ublehas po ustaljenim procedurama. Duzni smo i Bogu i narodu, dokumentacija odnesena u Megamix, opstrukcije i dalje traju. Ali izaci cemo jaci iz svega.

Ma boli me neka stvar i za Senada i megamix. Grupa je upoznata s tim i na TMorgu (koji je jedini relevanta za moj pojam) se diskutuje o ovome.. a evo i mediji su poceli izvjestavat.. uzimate sebi za pravo svaki put kad neko kaze drugacije da ga prozivate da je bot i lazov i misketovac

Tristan10
Kontakt:

Post Postao/la Tristan10 » 09 jun 2019, 15:57

Manijaci19871921 je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la:
Manijaci19871921 je napisao/la:Ljudi moji jel moguće da u ovakvim trenucima pisete o krilima, veznjacima, potencijalnim pojacanjima u trenutcima kada misevi se igraju sa Zeljinom imovinom.. babuka.. kakav ba vise babuka?

Je li Amar Osim kriv sto je prijasnja uprava trosila pare na amatere? Pogledaj molim te listu igraca koji su dosli a koji su otisli zadnjih godina. Kojeg smo mi to igraca stvorili? Realno samo si stvorio Sabanadzovica u periodu od 4-5 godina i to je dosta mrsavo. Ne moras biti zagovornik bilo koje strane, ali to su fakti. Sam Misimovic je rekao da ce klub poslovati od 1) prodaje igraca, 2) sponzora, 3) prodajom karata. Prodajom igraca je totalno zakazao jer nije uspio da afirmise igraca osim Sabanadzovica u periodu od 5 godina, 2) Sponzora ovde jeste uspio, jer je on odrzavao klub svojim sponzorima, cim je vidio da ce izgubiti poziciju povukao se, i ostavio 0 u kasi. Prodaja od karata, 6 poraza zaredom i losi rezultati je rezultat to sto imamo.

Ne znam zbog cega ti meni sad pravis nekakvu komparaciju Senad vs Amar, nigdje Senad nije spomenut...ne znam zasto to uvijek radite ako se jedan prozove od njih, onda ubacujete drugog u pricu i ide glorifikacija. No da se vratimo na ono na sta skrecem paznju i stavljam fokus a to je da se vode ozbiljne igranke sa Zeljinom imovinom, i iskren da budem nisam iznenadjen. Ali nece!!!

Pa eto, izbrisi Amara iz recenice. Svakako su to cinjenice koje sam naveo. Imas cetri vrste prihoda kluba, 1) titula / evropa 2) prodaja igraca, 3) sponzori, 4) prihodi karata. Titulu nisu osvojili ikako. Nikad, ali bas nisu nikad uspjeli sa prodajom igraca, a to bi ti trebao biti glavni izvor. Pogledaj samo cifru koliko ti daje jedan "generalni sponzor" a koliko se dobije ako prodas perspektivnog igraca. Jedino gdje su uspjeli kako treba jeste da su uspostavili generalno funkcionisanje kluba sa svojim sponzorima, kad su oni uvdili da su izgubili podrsku, onda su i otisli, sa sponzorima. Uvjek je bila prica da se radi na tome da Zeljo bude samodrziv neovisno o pojedinaca, a fakticki nije, jer su ti sponzori bili vezani za prijasnju upravu.

Bezideja
Kontakt:

Post Postao/la Bezideja » 09 jun 2019, 16:29

Manijaci19871921 je napisao/la:
plavousrcu je napisao/la:

Ko se igra sa imovinon? Zasto lazes? **** nam je majku Ublehas po ustaljenim procedurama. Duzni smo i Bogu i narodu, dokumentacija odnesena u Megamix, opstrukcije i dalje traju. Ali izaci cemo jaci iz svega.

Ma boli me neka stvar i za Senada i megamix. Grupa je upoznata s tim i na TMorgu (koji je jedini relevanta za moj pojam) se diskutuje o ovome.. a evo i mediji su poceli izvjestavat.. uzimate sebi za pravo svaki put kad neko kaze drugacije da ga prozivate da je bot i lazov i misketovac

Dobro lazes, bice cvaja ili ces gurat palete kod misketa. Samo nastavi lagati dobro ti ide..
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

HongKong
Kontakt:

Post Postao/la HongKong » 09 jun 2019, 16:34

**** ti nas. Tesko da ce biti bolje s ovakvom atmosferom oko kluba. Tesko da bi iko mogao nesto napraviti. Jedina nada je ulazak sto vise pravih zeljovaca u klub. Misketovci jedva docekali da opet prizivaju to zlo u klub. Najveci krivac koji nas je i doveo u ovakvo stanje. Placao raznim botovima i poltronima da seru po forumima i sad to ne moze stati. Sta ce jadovi opet bi da im kapa iz kluba pa bi da im se sponzor vrati. Koje su to kurve. Nadam se da ce grupa napraviti nesto, da ce ljudi poput Badzaka biti u UO kluba, rascistiti jednom zauvijek sta zelimo i onda podrzati te ljude. Valjda i oni dobiju podrsku koju je veliki vodja i potrosac Zeljinih para imao od samog pocetka. Onda bi se i moglo nesto napraviti. Najvise je sad do navijaca koji trebaju izvrsiti pritisak da se nesposbni uklone, sposobni ubace u klub i da se da velika podrska narednoj garnituri ljudi.
Misimovic i misimovici nikad vise ni blizu kluba.
Cuva Bog Zelju svog!
Stilic Semir unosi nemir!
Moj Zeljo

irfo
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la irfo » 09 jun 2019, 16:36

Da hoce sto prije skupstina bit pa da se nastavimo bavit fudbalskim stvarima, previse toksicna atmosfera trenutno
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

UBIPITAR
Kontakt:

Post Postao/la UBIPITAR » 09 jun 2019, 17:13

Kakvi bivsa struktura,jedva docekali da pobjegnu,nisu imali rjesenja ni zasta vise,sami kazu da ne zele ni blizu kluba,al uredno likuju,smrad do smrada.
"Lige gdje nisu prvi se igraju, dok se lažne titule sa navijačima proslavljaju"

A.O.

Tristan10
Kontakt:

Post Postao/la Tristan10 » 09 jun 2019, 17:15

Kad bi trebao da bude interviju sa Amarom? Zna li neko detaljnije. Ovo me najvise interesuje zbog stvari vezano za teren, i sa kakvim igracima ulazimo u narednu sezonu.
Zadnja izmjena: Tristan10, dana/u 09 jun 2019, 17:22, ukupno mijenjano 1 put.

braco
Kontakt:

Post Postao/la braco » 09 jun 2019, 17:17

Ma kakve više skupštine, pič.ke materine, mi ne pričamo o fudbalu već godinama yebo ga i bog i Misimović i Amar i lobotomija i gg.ba. Svaka sezona nam je historijska, svaka skupština je historijska, sve je nekakva prekretnica uvijek se ponadamo pa po običaju popušimo kur.činu, ma nek ide sve u 3 **** materine yebo ga fudbal i hljeb. I DA PONOVIM JOŠ NEŠTO:

FORUMI SU NAJVEĆE ZLO

Osim13
Kontakt:

Post Postao/la Osim13 » 09 jun 2019, 17:24

Da
Premijer Liga BiH - 6x
Kup BiH - 6x
Superkup BiH - 3x
Prva liga SFRJ - 1x
Prvenstvo Narodne republike BiH - 1x

Treći šuter Pivopija.

irfo
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la irfo » 09 jun 2019, 17:25

braco je napisao/la:Ma kakve više skupštine, pič.ke materine, mi ne pričamo o fudbalu već godinama yebo ga i bog i Misimović i Amar i lobotomija i gg.ba. Svaka sezona nam je historijska, svaka skupština je historijska, sve je nekakva prekretnica uvijek se ponadamo pa po običaju popušimo kur.činu, ma nek ide sve u 3 **** materine yebo ga fudbal i hljeb. I DA PONOVIM JOŠ NEŠTO:

FORUMI SU NAJVEĆE ZLO

:tokralju:

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

LjoZee
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 09 jun 2019, 17:26

Ko izmisli forum sve mu po spisku
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

BosniaBoston
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 09 jun 2019, 17:44

Pa vi pisete na forumu :rol:
“Neki slave tudje pobjede a mi samo svoje.Veliki si Željo!”
Kobe Mamba Bryant-August 23 1978-January 26 2020 RIP🏆🏆🏆🏆🏆Forever in our hearts

Bezideja
Kontakt:

Post Postao/la Bezideja » 09 jun 2019, 17:49

Ma kakve veze ima forum s ovim. Nisu ljudi otisli zbog foruma iz kluba, vec zato sto smo u golom kurcu...
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

braco
Kontakt:

Post Postao/la braco » 09 jun 2019, 17:52

Nisam ni rekao da su otišli zbog foruma nego sam mislio na to da na forumima postoje likovi koji namjerno kuhaju. Prethodni post nisam napisao jer je otišao nekakav Selimović nego jer se previše loših stvari nakupilo posljednjih godina, jednostavno ne može se durat više.

irfo
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la irfo » 09 jun 2019, 18:12

BosniaBoston je napisao/la:Pa vi pisete na forumu :rol:

i mi smo dio problema :kafa:

Osim13
Kontakt:

Post Postao/la Osim13 » 09 jun 2019, 18:14

Treba banove dijeliti, predlažem bostona prvog :kafa:
Premijer Liga BiH - 6x
Kup BiH - 6x
Superkup BiH - 3x
Prva liga SFRJ - 1x
Prvenstvo Narodne republike BiH - 1x

Treći šuter Pivopija.

irfo
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la irfo » 09 jun 2019, 18:20

Osim13 je napisao/la:Treba banove dijeliti, predlažem bostona prvog :kafa:

@braco prvi, reci cu da je on inicirao ovu ideju :kafa:

BosniaBoston
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 09 jun 2019, 18:38

Osim13 je napisao/la:Treba banove dijeliti, predlažem bostona prvog :kafa:

Sto mene osime :kafa:
“Neki slave tudje pobjede a mi samo svoje.Veliki si Željo!”
Kobe Mamba Bryant-August 23 1978-January 26 2020 RIP🏆🏆🏆🏆🏆Forever in our hearts

Zeljo92
Kontakt:

Post Postao/la Zeljo92 » 09 jun 2019, 18:55

Kakva se ovo imovina violini poklonila u zamjenu za prostor na sjevernoj tribini?
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Manijaci19871921
Kontakt:

Post Postao/la Manijaci19871921 » 09 jun 2019, 18:55

@bezideja

Evo lazem, dao mi miske petobu...
https://postimg.cc/LhXSt3PR

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Robust i 15 gostiju.