FK Željezničar

Moderator/ica: insider

UBIPITAR
Kontakt:

PostPostao/la UBIPITAR » 11 jun 2019, 14:27

LjoZee WroteColonMa kad kazem dovode mislim da su usmjereni na sklapanje tima. Mi to nismo vec na Uprave, pm. Zakazano predstavljanje Erica bilo jucer, cini mi se, a nit predstavljanja nit objave da je potpisao. To sto nam je Osim trener ne znaci da smo u bilo kakvoj prednosti ako nemas igrace. Vidjelo se to ovu polusezonu. Nit je Osim mogao sta napraviti od Zajmovica, Zeca, Bogicevica itd nit ce. Sa ovim timom nas svaki tim iz ove lige moze pobijediti, a mi tesko koga mozemo nakantati. Veselinovic i E.Zec jedine uzdanice da mogu kad prevagnuti.

Otkud ti to za predstavljanje?
Sinan rekao?
Dezerter je vojni bjegunac, pripadnik neke vojne formacije koji bez naređenja napušta dužnost, položaj, najčešće u namjeri da se nikad ne vrati.

Dezerterstvo u pravilima vojne službe mnogih država predstavlja jedan od najtežih prekršaja discipline !

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 11 jun 2019, 14:50

Jok, sport1 cini mi se.
1921

UBIPITAR
Kontakt:

PostPostao/la UBIPITAR » 11 jun 2019, 15:01

Isti k....,samo mi nije jasno zasto takve portale uzimate za relevantne.
Dezerter je vojni bjegunac, pripadnik neke vojne formacije koji bez naređenja napušta dužnost, položaj, najčešće u namjeri da se nikad ne vrati.

Dezerterstvo u pravilima vojne službe mnogih država predstavlja jedan od najtežih prekršaja discipline !

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 11 jun 2019, 15:19

Ja samo Sinanu ne vjerujem jer pogodi jednu od 100 informacija. Ovi ostali portali prenose dosta tacnih informacija. Fule, ali rijetko.
1921

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 11 jun 2019, 15:20

Frajer nece prestati pisati dok ne predstave Erica :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 11 jun 2019, 15:27

Bezideja WroteColonFrajer nece prestati pisati dok ne predstave Erica :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Istina.
1921

Plavi1987

PostPostao/la Plavi1987 » 11 jun 2019, 15:39

Dokoljenko WroteColon
Plavi1987 WroteColonGdje nam je golman, zar nije juce trebao biti predstavljen

Sad ce Skupstina, subota je Dan D za nas. Dosta je bilo javasluka, futavci odlazite iz naseg kluba, za 6 mjeseci niste bili u stanju jednu pisljivu uplatnicu popuniti na vrijeme i direktno ste nas ostetili za milion maraka

Rece tvoj gazda, to je samo jedna sezona. Sjecas se ono kada nismo izasli u evropu sa najskupljim timom u Željinoj istoriji. Jel namirio gazda milion tada?

Ja sam sam svoj gazda jer imam glavu i mozak pa razimsljam i donosim zakljucke na osnovu cinjenica. To sto TVOJE gazde nisu mogle prismrditi Grbavici par godina i koje su pisale svakakve tekstove da bi nastetili Zelji to nikom nista, te TVOJE gazde se danas vozikaju sa Amarom i dogovorajau sta ce i kako ce sta pisati.

A covjek kojeg spominjes i pored ne izlaska u evropu je uspio sa svojim ljudima i nama navijacima izgraditi stadion i povecati imovinu kluba za nekoliko miliona, istu tu imovinu koju TVOJE gazde pokusavaju sada rasparcati.

Kraj diskusije. Pozdrav

Dokoljenko
Kontakt:

PostPostao/la Dokoljenko » 11 jun 2019, 15:50

Plavi1987 WroteColon
Dokoljenko WroteColon

Sad ce Skupstina, subota je Dan D za nas. Dosta je bilo javasluka, futavci odlazite iz naseg kluba, za 6 mjeseci niste bili u stanju jednu pisljivu uplatnicu popuniti na vrijeme i direktno ste nas ostetili za milion maraka

Rece tvoj gazda, to je samo jedna sezona. Sjecas se ono kada nismo izasli u evropu sa najskupljim timom u Željinoj istoriji. Jel namirio gazda milion tada?

Ja sam sam svoj gazda jer imam glavu i mozak pa razimsljam i donosim zakljucke na osnovu cinjenica. To sto TVOJE gazde nisu mogle prismrditi Grbavici par godina i koje su pisale svakakve tekstove da bi nastetili Zelji to nikom nista, te TVOJE gazde se danas vozikaju sa Amarom i dogovorajau sta ce i kako ce sta pisati.

A covjek kojeg spominjes i pored ne izlaska u evropu je uspio sa svojim ljudima i nama navijacima izgraditi stadion i povecati imovinu kluba za nekoliko miliona, istu tu imovinu koju TVOJE gazde pokusavaju sada rasparcati.

Kraj diskusije. Pozdrav

Kako da nije uspio kada su mu ostavljeni milioni pali u krilo. Jeste teško biti pametan

Zato je pobjegao kao kuja, ostavio dugove, pa sada opet kao kuja laje protiv Želje na forumima. Godinama ćemo se oporavljat od njegove "dobrote".
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Tristan10
Kontakt:

PostPostao/la Tristan10 » 11 jun 2019, 15:55

Pa nije im niko kriv sto su doveli Krcmarevica, nisu ga portali niti mi sa foruma doveli. Covjek doso i stavio Osmankovica na desnom beku, a realno nema mjesta ni na stoperskoj poziciji. Niko im nije kriv sto je toliko trenera i igraca protutnjalo kroz nas klub zadnji 4-5 godina. Hajde molim te navedi mi jednog igraca da je bio kod nas, otisao negdje drugo i pokazalo se da smo se zaebali. Takvog igraca nema. Imas Stevanovica, Lendrica, Zakarica i Graovca koji su pokazali kvalitet, ovo ostalo je jedna velika nula. Gdje su sad Markovic, Radinovic, Bokacini i ostali sto su bili standardni, da ne pricam o onima koji nisu odigrali ni 5 utakmica.

UBIPITAR
Kontakt:

PostPostao/la UBIPITAR » 11 jun 2019, 16:16

Dobro ga je izgradio da smo tek 2 godine poslije dobili dozvolu,vrijedni Acteki.

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 11 jun 2019, 16:25

Plavi1987 WroteColon
Dokoljenko WroteColon

Kraj diskusije. Pozdrav

Al cuj gazde :D Samo gdje vi dobijate te informacije da se Amar vozika s nekim. Neko od vasih debila to izmisli i vi ko retardi to ponavljate nit vidjeli, niti ista.

Ja Amara vidim da se voz sam u crnom UP bas ga nikad nisam vidio da ga neko vozika. Al vi ste stvarno jako inteligentni forumasi, to je cinjenica. Kapa do poda...
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 11 jun 2019, 16:31

slika

Dobra brojka naših u Torinu :thumbup:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 11 jun 2019, 16:32

Najs
1946, 1971-72, 1997–98, 2000–01, 2001–02, 2009–10, 2011–12, 2012–13
----
1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2010–11, 2011–12, 2017-18
----
1998, 2000, 2001
-----
Rome - London - Paris - Rome - Istanbul - MADRID
-----
20.0 CLUB

amarovac

PostPostao/la amarovac » 11 jun 2019, 17:26

danane... j.ebo ti burduš mamu kuravu u dupe... na vratniku.. odmah pored tatine ti kuće.. do džamije...

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 11 jun 2019, 17:28

Raonffa WroteColonslika

Dobra brojka naših u Torinu :thumbup:

Zasto predosjecam neku bakljadu veceras da se zabiberi savezu :lol:

Svaka cast momci i na broju i na transparentu.
1921

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 11 jun 2019, 17:29

Bezideja WroteColonMa covjek Željovac, kakvi oni debili. I meni nije jasno odakle on na takvoj. Mislim da je radio u Telemahu ?

Nekoliko banaka, mikrokreditne organizacije, Telemach neka jača pozicija, trebalo bi biti da je sposoban čovjek, vidjet ćemo.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Manijaci19871921
Kontakt:

PostPostao/la Manijaci19871921 » 11 jun 2019, 17:49

Ja samo ne znam sta ce velika vecina Vas raditi na skupstini ili na tom okupljanju. Sve sto vi zastupate, citava grupa ( jug), 80% sjevera i ostalih zastupa i trazi sve suprotno od vas. Pa komplet grupa **** majke ovim trenutnim u upravi, Amar se proziva za stotinu stvari... a vi sve ijednog srcano do Allaha branite. Ne date zaustit kako je greska napravljena i kako je kasa ostecena za milion

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 11 jun 2019, 17:58

Manijaci19871921 WroteColonJa samo ne znam sta ce velika vecina Vas raditi na skupstini ili na tom okupljanju. Sve sto vi zastupate, citava grupa ( jug), 80% sjevera i ostalih zastupa i trazi sve suprotno od vas. Pa komplet grupa **** majke ovim trenutnim u upravi, Amar se proziva za stotinu stvari... a vi sve ijednog srcano do Allaha branite. Ne date zaustit kako je greska napravljena i kako je kasa ostecena za milion

Ne lazi. Mozda grupa koju predvodi dupelizac danan koji bi opet u klub sa haverom tm8782... a jug je uvijek bio na strani kluba i sta bude najbolje za isti ce podrzati. Greska je napravljena i kasa ostecena. Mislim da je svako ko pise ovdje to i napisao. Nema vise kera misketa i lobotomije da brisu postove i banuju raju koja ne dize levata u nebeasa. Vidjelo se koliko se podrzavao taj ker kad je jedva 1000 ljudi doslo na finale kupa sto lobotomci predstavljaju kao ligu prvaka uz dva druga mjesta. Za koliko je doticni ostetio kasu? Samo sto nije svako supak i placenik pa je raja i tog idiota podrzala nakon sto nismo uspjeli ni europu izboriti. Treba gledati da se prvo rijesimo tog zla i pipaka jer cemo tek tad moci rekonstruisat klub na pravi nacin.
Aj mati odose streberi!
Slaven Musa novi trener Zeljeznicara!
Vraca se Zujo!
Kako se nikad nije skandiralo Misimovicu?
Moj Zeljo :(

Manijaci19871921
Kontakt:

PostPostao/la Manijaci19871921 » 11 jun 2019, 18:00

Ma pasa moj ovde vas ima 10 i vrtite istu pricu ahahah pa upali TMorg.. naravno neces jer nijedan od vas nema odobren akaunt jasno ko dan...

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 11 jun 2019, 18:02

Hotel Bristol zbog velikog interesa navijača otkazao organizaciju skupštine FK Željezničar

Menadžment hotela Bristol otkazao je organizaciju Generalne skupštine FK Željezničar koja je planirana za subotu zbog velikog interesa navijača Plavih.
Skupština FK Željezničar je zakazana za 15. juni kada se očekuju potvrde promjena u upravljačkoj strukturi kluba s Grbavice, a navijači Plavih u velikom broju najavili su dolazak ispred mjesta održavanja skupštine.

Upravo zbog toga, prvobitna lokacija Generalne skupštine FK Željezničar - hotel Bristol, zbog sigurnosti ostalih gostiju, okupiranosti oko hotela i mogućnošću bilo kakvog incidenta u i oko hotela, odlučio je otkazati organzaciju ovog događaja.

Tim povodom kontraktirali smo PR službu FK Željezničar odakle su nam potvrdili ovu informaciju, a kako su nam istakli, tačno vrijeme i nova lokacija će biti poznati u naredna 24 sata.

Klix

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Admir74, Harika i 48 gostiju.