FK Željezničar

Moderator/ica: insider

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 11 jun 2019, 18:04

Manijaci19871921 WroteColonMa pasa moj ovde vas ima 10 i vrtite istu pricu ahahah pa upali TMorg.. naravno neces jer nijedan od vas nema odobren akaunt jasno ko dan...

Sta je pasa zavrnuta pipa i odma panika? :lol:

Dokoljenko
Kontakt:

PostPostao/la Dokoljenko » 11 jun 2019, 18:06

Manijaci19871921 WroteColonMa pasa moj ovde vas ima 10 i vrtite istu pricu ahahah pa upali TMorg.. naravno neces jer nijedan od vas nema odobren akaunt jasno ko dan...

Vidjecemo i to. U subotu ce se sve samo kazati.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 11 jun 2019, 18:07

Ma nema org je toliko bitna karika, oni biraju uprave, igrace, stvarno samo za mozgove kao ti bilo koji forum moze bitan.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Tristan10
Kontakt:

PostPostao/la Tristan10 » 11 jun 2019, 18:09

Skupstina i jeste tu da se ustanovi ko je kriv za uplatu, i neka odgovara za to(i ako ja licno mislim da je klub radio according to good faith, i nadam se da cemo dobiti tu presudu ako smo je uputili). Ali neka odgovara za to. Stvarno je amaterski ispao. Ja licno ne zivim u BiH, i analizirajuci nasu situaciju, smatram da nam uopste nije zdravo da se vracaju oni ljudi koji su sami napustili prije 6 mjeseci. To je moje licno misljenje, mislim da su uradili dobro sto se tice stadionu, osim toga su zestoko usrali, tako da ne smatram da je zdravo za klub, igrace, navijace da se oni vrate. Imali su dug period da uspostave zdrave temelje za sportski uspjeh ali oni to nisu. Meni se tu ne radi o titulama, titula ne titula, to mogu sitnice da odluce, ali kod njih se sve vrti ukrug, novi treneri, novi igracima, novi sportski direktor, a nikad da se opamete. Barem sad mogu fino spavati i znati ko nam je trener i strucni stab. To nismo dozivili prosli 4-5 ljeta.
Zadnja izmjena: Tristan10, dana/u 11 jun 2019, 18:10, ukupno mijenjano 1 put.

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 11 jun 2019, 18:09

Lobotomac se ubacio da sjebe temu. Ne treba ga uzimati ozbiljno, klasicni isprani mozak. Kad ima obraza slagati da je jug protiv Amara sve je jasno.

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 11 jun 2019, 18:13

HongKong WroteColonLobotomac se ubacio da sjebe temu. Ne treba ga uzimati ozbiljno, klasicni isprani mozak. Kad ima obraza slagati da je jug protiv Amara sve je jasno.

Pa kako ce znati sta mislis jug kad uopce ne ide na utakmice, nego cita forume. Retardi
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Dokoljenko
Kontakt:

PostPostao/la Dokoljenko » 11 jun 2019, 18:15

Ne treba Jug petljati u priču uopšte. Jug uvijek treba da je uz Želju a ne Amara, Misimovića ili bilo koju upravu. Doći u subotu na okupljanje i ispoštovati klub koji će nadam se ako bude veliko interesovanje otvoriti kapije stadiona.

Meni je najiskrenije žao što ne možemo da zaustavimo priče i podjele a sve radi par kerova koji su sebi umislili da su Željo. Umjesto da nas dođe pun stadion i pokažemo zube svima, tako pomognemo klubu, mi se hrvemo sa desetak debila po interenetu. Razyebali su nas da valja i nikad im ovo halalit ne treba!

Edit. Takođe, ne treba ni zaboraviti šta su Ti isti pisali za Jug kada su skandirali uprava napolje.

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Manijaci19871921
Kontakt:

PostPostao/la Manijaci19871921 » 11 jun 2019, 18:19

HongKong WroteColonLobotomac se ubacio da sjebe temu. Ne treba ga uzimati ozbiljno, klasicni isprani mozak. Kad ima obraza slagati da je jug protiv Amara sve je jasno.

Hahahah kakav si ti dundjer... pasukan, crni, sinovi bosne komplet, jovanovic ivan ma jezivo koliko su ljudi manijaci a javno amara prozivaju.. ma sta ja tebi pricam.. ti ces mi reci sta sam ja, ja e lobotomac hahahaha

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 11 jun 2019, 18:21

Nisu nista umislili nego su placeni za to. Sad se vise ne moze uzimati od kluba pa panika. Kad udju pravi ljudi u klub i kad krenu rezultati i sve ostalo kao da ce biti bitno sta 10 placenika pise. To su likovi koji su se uvukli u supak, kapalo od onih levata da se pise po forumima, neka djecurlija iz Varesa i slicno. Ovi da nisu ispali levati s uplatnicom i da igram europu kao da bi neko vise i obracao paznju na poltrone. Sami su ih odrzali iznad vode, ali nece jos dugo.

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 11 jun 2019, 18:23

Razumijem ove iz Bristola. Nikad ne znas sta moze biti kad dodje vise ljudi, a pogotovo navijaci u ovakvoj atmosferi.
1921

Manijaci19871921
Kontakt:

PostPostao/la Manijaci19871921 » 11 jun 2019, 18:26

Kakve ljudi vi gluposti pisete na ovom forumu uopste nije cudno da nam se sve ovo desava. Ko ba placa hahaha, jest meni Senad multimilioner daje na ruke petobu da bi ja tebe ili nekog drugog imaginarnog lika pod nekim nikom ubjedio kako senad valja, a amar ne valja, njemu je to cilj za 2019, mislim eo odgovorio sam ti da ne bi vise o tom pricao, fakat djecija prica. Ja svojim postovima uopce ne namecem da se vrate prosli. Samo sam izrevoltiran dvolicnoscu i srcanim branjenjem nekih desavanja i postupaka ove uprave. Opravdanje za ovakvu sramotu je sto je prosla uprava nekad ostala bez evrope jeste al je ostala bez nje na terenu. Ljudi nisu uplatili 20.000 pisljivih i sad treba opravdanje trazit u nekim proslim. Kad smo kod proslih ovi ne mogu okrecit i odrzat sta su oni uradili. To je tako i svi to znaju da je tako a ti mozes pojest svoju guzicu, to ce ostat upisano.

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 11 jun 2019, 18:38

Jarane ba glup si. Posebno s tim imenima. Zna se i ko je za koga bio i za koga ce biti i zasto. Bilo je prije pola godine kako izgleda kad se jug okrene protiv nekog. Sad se to i ne vidi bas. A i kako bi kad je neko tu pola godine koliki god da je debil premalo vremena da bi sudio nekome.
Vidi se kakve su ti namjere kad na javnom forumu pises imena ljudi i sad bi se neko trebao upecati i pisati o njima, dok se ti krijes iza nika kao kuja neka.
Sto se mene tice nema nikakve razlike ostao bez europe na terenu ili van terena. Oni da su ostali ne bi opet isli u europu jer bi se borili za opstanak.
I zanimljivo opet da to za krecenje par likova na lobotomiji konstantno pise. Toliko o tome da nisi lobotomac.
Ostat ce upisan i najduzi niz poraza nakon rata. Ostat ce upisano da su na Grbavici karali i Krupa i Gosk i Tuzla City. Da smo klub koji obeca treneru premiju za izlazak u europu pa onda nece da mu isplati. Da smo klub koji tjera igrace na najnehumaniji nacin. Da vodimo igrace drugih klubova na pripreme. Da smo izgubili primat u svim takmicenjima. Ostat ce upisani kao najvece zlo koje je snaslo ovaj klub od kraja rata. Opustosili klub, razjebali ekipu, omladinski pogon, rasprodali sto je valjalo, ostavili dugove za sve sto su kako kazes uradili. Mogu i ja svasta uraditi a da neko drugi placa.

Dokoljenko
Kontakt:

PostPostao/la Dokoljenko » 11 jun 2019, 18:41

Ja ne branim upravu. To nije tačno.

Meni smeta hajka na Amara, gdje se našem najjačem čovjeku od rata do danas, na leđa tovari sve i svašta. To izvini, nije u redu. Nije pošteno, nije navijački, nije ok. Nije za dobrobit Želje blatiti Željinih deset trofeja. Ne može me niko ubijediti da on misli zlo klubu i da nas je uzimao kako pokusavaju predstaviti.

Brko je Naš! Nije cvjećka nego je mangup, pravi pravcati. Znaju to svi navijači, a dobro znamo da je nekada trebalo biti više namazan nego ostali, ali da je lopov i da On uništava Želju? Ljudi, jeste svjesni šta pričate?

Tristan10
Kontakt:

PostPostao/la Tristan10 » 11 jun 2019, 18:47

Manijaci19871921 WroteColonKakve ljudi vi gluposti pisete na ovom forumu uopste nije cudno da nam se sve ovo desava. Ko ba placa hahaha, jest meni Senad multimilioner daje na ruke petobu da bi ja tebe ili nekog drugog imaginarnog lika pod nekim nikom ubjedio kako senad valja, a amar ne valja, njemu je to cilj za 2019, mislim eo odgovorio sam ti da ne bi vise o tom pricao, fakat djecija prica. Ja svojim postovima uopce ne namecem da se vrate prosli. Samo sam izrevoltiran dvolicnoscu i srcanim branjenjem nekih desavanja i postupaka ove uprave. Opravdanje za ovakvu sramotu je sto je prosla uprava nekad ostala bez evrope jeste al je ostala bez nje na terenu. Ljudi nisu uplatili 20.000 pisljivih i sad treba opravdanje trazit u nekim proslim. Kad smo kod proslih ovi ne mogu okrecit i odrzat sta su oni uradili. To je tako i svi to znaju da je tako a ti mozes pojest svoju guzicu, to ce ostat upisano.

Meni licno je veca bruka izgubiti na terenu, nego ovo. Mi postojimo zbog terena i igre, i svaka neutralna osoba koja prati ligu zna da smo zasluzili da idemo, pa to i tabela govori. Zavrsili smo 4. ni manje ni vise od toga. Ipak imas neku moralnu pobjedu koja ti daje nadu za naredne godine. Najveca blamaza BiH fudbala zadnjih 10 godina sigurno, kad Sarajevo i Zeljo nisu izborili Evropu. To je bila velika katastrofa. I hajde, tad ne izboris Evropu. Nego odma na pocetku te sezone se novac trosi, kao da si izborio Evropu, jer se hoce na silu, nazor da dodje do uspjeha. Tu se zestoko usralo. I opet se sve vrtilo ukrug. Isto nema logike da su se sa svakim uspjeli zavaditi, od igraca koji su ranije bili kao npr Jahic, pa do one osobe koja zastupa Arezinu. Sad to nikako ne primjetim. Sto sad npr ne cujem tu negativu? Zato sto ljudi znaju upravljati i komunicirati sa osobama koje se bave fudbalom.

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 11 jun 2019, 18:49

Podjele i mirnija atmosfera medju navijacima ce nestati onog dana kad ni Amar ni Misimovic i kompanija ne budu u klubu. Ovo je zalosno da se izmedju sebe vrijedjamo Boga mi. Neko ce u svakom dobru nekog pronaci milimetar loseg da bi se pozivao Misimovic, a sa druge strane krupne greske ce se prastati i pravdati jer smo kao trpili sve i svasta od ove prosle. Jesmo, ali evo do cega smo sebe doveli. Ne treba vise nikom krupne greske prastati i pravdati kao ok je, sutite. Sitne ce imati svako, ali ljudi mi smo u raspadu sto zbog Misimovic sto zbog ovih sto su nastavili ko prosli. Necemo se g izvuci sigurno ako pravdamo nesto sto nema opravdanje i da se sladis greskama na stetu Zelje jer eto bolji Misimovic ili eto bolji neko 10.
1921

Dokoljenko
Kontakt:

PostPostao/la Dokoljenko » 11 jun 2019, 18:53

Tačno tako. Ovo je otišlo u p lijepe m. Ne treba ni čitati ni pisati.

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 11 jun 2019, 19:39

Meni su ovi napravili nekoliko velikih gresaka. Prva i najveca je sto nisu bez rukavica iznijeli svo zlo kohe su zatekli u klubu. Drugo je licenca i trece je osluskivanje foruma i drustvenih mreza. Takvi ljudi ne mogu voditi Zelju i ako tako gledam daleko im kuca od kluba. Nisu naucili iz proslosti i od Ublehasa da slusanje foruma i drustvenih mreza znaci samo jedno a to je nestanak sa scene. Uradili su dobri stvari. Klub je bio duzan dvije plate i tri doprinosa, isplaceni su raskidi, namireni neki dugovi i sve je ferceralo kako treba u ovih 5 mjeseci. Uz sve opstrukcije od Ublehasa i analnih planinara mogli su bolje, ali nemamo sad boljih od njih jer smo u banani.

AtlaZ
Kontakt:

PostPostao/la AtlaZ » 11 jun 2019, 19:45

Zakopase (novi) ljudi klub za manje od sest mjeseci, i to sve pod palicom naseg Amara. Aferim vam bilo. Nekada je bila najveca briga hoceli istok biti ravan sa sjeverom i da li ce biti beton ili plasticna trava okolo travnjaka, a danas... Tuzno na sta si spao Zeljo, ali mahala i dalje vlada seherom kao i drzavom. Pa eto, sada uzivajte.

Tristan10
Kontakt:

PostPostao/la Tristan10 » 11 jun 2019, 19:49

AtlaZ WroteColonZakopase (novi) ljudi klub za manje od sest mjeseci, i to sve pod palicom naseg Amara. Aferim vam bilo. Nekada je bila najveca briga hoceli istok biti ravan sa sjeverom i da li ce biti beton ili plasticna trava okolo travnjaka, a danas... Tuzno na sta si spao Zeljo, ali mahala i dalje vlada seherom kao i drzavom. Pa eto, sada uzivajte.

Bogami meni nije, meni je najveca briga bila kako cemo proci sa Kosticem, Krcmarevicem i sa silnim igracima. Svake sezone 1 novi trener minimum, 2 sportska direktora u pokusaju, itd. Da su oni ljudi ostali jos, predvidjam sledeci scenariji, novi trener umjesto Odovica, pa on nije u stanju da izbori Evropu, pa na ljeto opet novi trener. Bila bi anketa po forumu za kojeg smo trenera, i oni nam serviraju neku jeftiniju verziju izbora foruma. Sad barem ne moram da mislim ko se pita za sportska pitanja, jer ima rezultate koji govore za njega.
Zadnja izmjena: Tristan10, dana/u 11 jun 2019, 19:55, ukupno mijenjano 2 puta.

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 11 jun 2019, 19:51

Predlažem održavanje skupštine na otvorenom
1946, 1971-72, 1997–98, 2000–01, 2001–02, 2009–10, 2011–12, 2012–13
----
1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2010–11, 2011–12, 2017-18
----
1998, 2000, 2001
-----
Rome - London - Paris - Rome - Istanbul - MADRID
-----
20.0 CLUB

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Alipasino, kerimatomic1921, Manijakdolopate, Osim13, prisonbreak, Transfer1312 i 79 gostiju.