FK Željezničar

Moderator/ica: insider

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 10 jul 2019, 16:11

Svaka cast Selimovicu na parama koje ce uloziti u klub :tokralju: vise od bilo kojeg prethodnika, ovo ce biti daleko najjaci sponzorski ugovor u drzavi
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 10 jul 2019, 16:16

Raja, pogledajte ova dva klipa taktičke analize FK Željezničar. Mislim da je interesanto, a na kanalu imate i taktičke analize ostalih ekipa iz PLBiH i nekih igrača.

Fudbaleri Željezničara na domaćim utakmicama pokušavaju vršiti pritisak na protivnika na način da odbrana a samim tim i cijela ekipa stoje veoma visoko. U završnicu često dolaze sa 6 ili 7 igrača što može predstavljati problem u situaciji kada izgube loptu i protivnik krene u kontranapad.

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 10 jul 2019, 16:22

AtlaZ WroteColonslika

Velez, Travnik, Bosna, Hrasnica... :opaopa:

Hhahahahaha fuj
1921

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 10 jul 2019, 16:28

LjoZee WroteColon
AtlaZ WroteColonslika

Hhahahahaha fuj

Sta je fuj ne kontam?
Zaradicemo ogromne pare na osnovu ovoga za razliku od Umbra kojem smo placali da bi nosili, uostalom nismo cak ni Umbru placali vec firmi koja je njihov zastupnik, Umbro nije ni cuo za nas, vec se samo ljepili grbovi na njihove dresove.
https://www.umbro.co.uk/clubs

Odes na stranicu, ljudi te ni ne spominju, nemaju te u sistemu uopste, bruka i sramota
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 10 jul 2019, 16:31

Dobar potez ako ce klub zaraditi pare od proizvodjaca opreme :thumbup:
Cuva Bog Zelju svog!
Stilic Semir unosi nemir!
Moj Zeljo

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 10 jul 2019, 16:31

irfo WroteColon
LjoZee WroteColon
AtlaZ WroteColonslika

Hhahahahaha fuj

Sta je fuj ne kontam?
Zaradicemo ogromne pare na osnovu ovoga za razliku od Umbra kojem smo placali da bi nosili, uostalom nismo cak ni Umbru placali vec firmi koja je njihov zastupnik, Umbro nije ni cuo za nas, vec se samo ljepili grbovi na njihove dresove.

Odes na stranicu, ljudi te ni ne spominju, nemaju te u sistemu uopste, bruka i sramota

Stid me sto smo u drustvu ovakvih kao sto su Famos i slicni. Cast Velezu da se ne uvrijede oni. Jos ako je istina da je uzeo fan shop Selimovic marke da Bog da ne zaradio preko ledja ovog kluba. Opet ocigledni tal jer se moglo i na drugu marku jeftiniju ako je to cilj, ali je jasno ko i zbog cega ulazi u klub.
1921

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 10 jul 2019, 16:34

Mozda su i u Evertonu psovali upravi jer isti dres nosi Zajmovic kao njihovi igraci :lol:
Cuva Bog Zelju svog!
Moj Zeljo

Alipasino
Kontakt:

PostPostao/la Alipasino » 10 jul 2019, 16:36

Ima li ko grudnjak Zeljin za Remzu 6 znaci defanziva.

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 10 jul 2019, 16:37

irfo WroteColon
LjoZee WroteColon
AtlaZ WroteColonslika

Hhahahahaha fuj

Sta je fuj ne kontam?

Gube se viberovci. Zao mi Ljoze jer on nije navijac Ublehasa ali cesto nasjeda. Ako je istina tri godine i oko milion i 100
000 to je posao desetljeca. @braco ne mislim da mi svjesno igramo duge lopte ba Krpica. Jednostavno je to plan d kada nema mogucnosti za plan a b i c. @ljoze sta i da je uzeo fanshop, ako covjek daje ogromne novce onda mora nesto dobiti zauzvrat. Kakva vam je to logika? Razmisljate li uopce ili onako bubate. Uzmimo digitrone i sracunajmo koliko je klub zaradjivao godisnje od fanshopa i Umbra. Ako je to blizu 400.000 onda i ja kazem fuj.

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 10 jul 2019, 16:39

[/quote]
Sta je fuj ne kontam?

Odes na stranicu, ljudi te ni ne spominju, nemaju te u sistemu uopste, bruka i sramota[/quote]
Stid me sto smo u drustvu ovakvih kao sto su Famos i slicni. Cast Velezu da se ne uvrijede oni. Jos ako je istina da je uzeo fan shop Selimovic marke da Bog da ne zaradio preko ledja ovog kluba. Opet ocigledni tal jer se moglo i na drugu marku jeftiniju ako je to cilj, ali je jasno ko i zbog cega ulazi u klub.[/quote]
Kako se moglo? Ko bi ti dao pare ogromne da mu nosis dres? Nemojte bubati ljudi vise. Mozete mrziti ili voliti nekoga ali malo budite pametni i prije nego napisete kontajte sta pisete.

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 10 jul 2019, 16:40

Alipasino WroteColonIma li ko grudnjak Zeljin za Remzu 6 znaci defanziva.

Ima za Remzu djaba, al moras narucit xxxy broj(manje od 2000) u prvoj godini. A u drugoj godini xxxz broj(vise od 2000) i sve sto prodas Remzinim frendicama imas(nemas) marzu.
Cuva Bog Zelju svog!
Moj Zeljo

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 10 jul 2019, 16:42

Ja njemu nista ne vjerujem ni da je spreman dati te pare nista. Pokazao se kao lazov ko i vecina i nek odyebe vise ako je dao ostavku. Fan Shop je Zeljin i pare odatle trebaju ici iskljucivo u Zeljinu kasu. Koji klinac kupujem npr. neke tamo stvari sto imaju i te pare idu Nihadu, a Zelji nista ili neki malo procenat ukupno od toga svega. Sve ove clanske, godisnje i takve stvari kupujem jer idu direkt Zelji, a nikad clansku ne bi kupio da ona npr. ide u dzep Nihadu. Gura svoju firmu preko Zeljinih ledja ko i Misimovic i ja ga treba podrzati. Nisam ni ovog drugog necu ni prvog nek ide ako je dao ostavku.
1921

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 10 jul 2019, 16:43

irfo WroteColon
LjoZee WroteColon
AtlaZ WroteColonslika

Hhahahahaha fuj

Sta je fuj ne kontam?

Kako Vojvodine ima a nas nema. Mora da nas mrze i da je kamatarevic sredio da nas nema. Kao i sudije sto je sredjivao da sude kontra nas.

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 10 jul 2019, 16:46

LjoZee WroteColonJa njemu nista ne vjerujem ni da je spreman dati te pare nista. Pokazao se kao lazov ko i vecina i nek odyebe vise ako je dao ostavku. Fan Shop je Zeljin i pare odatle trebaju ici iskljucivo u Zeljinu kasu. Koji klinac kupujem npr. neke tamo stvari sto imaju i te pare idu Nihadu, a Zelji nista ili neki malo procenat ukupno od toga svega. Sve ove clanske, godisnje i takve stvari kupujem jer idu direkt Zelji, a nikad clansku ne bi kupio da ona npr. ide u dzep Nihadu. Gura svoju firmu preko Zeljinih ledja ko i Misimovic i ja ga treba podrzati. Nisam ni ovog drugog necu ni prvog nek ide ako je dao ostavku.

Ti ko dvanaestogodisnjak. Sto si onda kupovao Umbro dres? Davao si pare sportvisionu a Zelji samo procenat. A sportvision nije davao Zelji pare a No1 ce davati.

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 10 jul 2019, 16:50

Zar nije od pocetka fan shopa tako islo? Klub ima samo procenat prodaje i to je to.
Cuva Bog Zelju svog!
Moj Zeljo

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 10 jul 2019, 16:51

Ljudi se sprdaju sto nosimo ovo jbt.
Sve je ovo uzas kod nas, zivi uzas. Poceli smo da sluzimo drugima za zaebanciju i postali prosjecan klub sa prosjecnim igracima i opremom. Hvala svima koji ovo omogucili od bivsih, sadasnjih i svih ostalih boli me djon iz koje ere i vremena. Hvala vam, debili.
1921

AtlaZ

PostPostao/la AtlaZ » 10 jul 2019, 16:54

Necete dugo ostati razbojnici.... A trenutnoj upravi zelim da nas vise nikako ne iznenadjujete!

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 10 jul 2019, 16:56

Da li ce se pokrenuti pitanje i pozvati na odgovornost one koji su sklapali stetne ugovore po klub? Generalni sponzor, dobavljac opreme...tesko da je slucajnost.
Cuva Bog Zelju svog!
Moj Zeljo

Tristan10
Kontakt:

PostPostao/la Tristan10 » 10 jul 2019, 16:57

Umbro dresovi su po mom nasi najbolji dresovi, bas su unikatni. Ovo n1 ili kako se zove je smijesno. Ne treba se sve pljuvati samo sto je prijasnja uprava vodila klub i dogovorila. Ovo No1 je smijesno, amaterski. Ali ni dresovi ne igraju.
Zadnja izmjena: Tristan10, dana/u 10 jul 2019, 16:59, ukupno mijenjano 1 put.

bojamora
Kontakt:

PostPostao/la bojamora » 10 jul 2019, 16:58

Ja mislim da je ovo pozitivana stvar sa dresovima no1. Nakraju krajeva domaći su a siguran sam da čemo financijski bolje proći nego do sada. Volio bi kad bi neko ko stvarno zna cifre objavi ih.

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.