FK Željezničar

Moderator/ica: insider

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 16 jul 2019, 13:01

UBIPITAR WroteColon
LjoZee WroteColonU zadnje vrijeme kvalitet zvanicne stranice je skroz opao. Ne znam da li se tu neko mijenjao ko uredjuje to ili su ostali isti, ali prelose. Za Boju svi objavili pa cak i one slike smo stavljali ovdje zvanicna zadnja objavila. Mora se voditi racuna o tome u danasnjem vaktu. Ako taj neko ko radi ne moze, nema ideja ili sta god neka se nadje drugi jer je ovo prelose. Za dresove mozda koce drugi faktori u klubu, ali inace bas su postali lijeni na uredjivanju stranice.

Pa zato i jest zvanična,a ti opet o nekim portalima pričaš.
Konkretno za Boju nisi mogao objaviti,jer je Mladost tako tražila,vjerovatno čekali uplatu da bi dali ispisnicu.
To što mi o dresovima po forumima diskutujemo,nema veze sa zvaničnom.Ako nisu objavili ništa logika nalaže,da lažni(Bijeljinski) UMBRO,ostaje.

Naveo sam to za Boju jer su izasle slike na portalu nekom, neko rece da mu to otac ili ko vec drzi, iste kao na zvanicnoj, ali dan-dva prije. Mladost, takodjer, na svojoj stranici je 2-3 objave o njegovom prelasku kod nas stavila prije nase zvanicne. I nekakve izjave o oprastanju i sta znam. Ko je sta tu trazio ne znam, ali bilo mi je cudno jer su svi ti objavili dan-dva prije nas.

To za dresove ne krivim ljude koji uredjuju stranicu vec opcenito sto neko kaze. Npr. slike igraca, aktivnost na instagramu i fb. To je dosta slabije sad. Jbg, bitna stavka u danasnjem fudbal za marketing, neku euforiju, zainteresovanost i slicne stvari. Potencijala tj. ljudi koji prati nase stranice ima samo treba to povecavati i odrzavati redovnom aktivnoscu.
1921

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 16 jul 2019, 13:16

slika

Evo ovo je super akcija za clanske. Hvala i jednom i drugom Edinu.
1921

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 16 jul 2019, 13:17

kerimatomic1921 WroteColonRekosmo mi pojedini davno, pa nas ispljuvase. Degeneracija. Zato im djeca iz Banovica, gorazda, bihaca itd itd uzimaju mjesto u ekipi. I trebaju.

Upravo, i drago mi je što je tako. Djeca iz manjih sredina će uvijek cijeniti pruženu priliku i daće sve od sebe da istu iskoriste.
"Alkoholičaru i psihički bolesniče, za takve kao ti postoje fine ustanove i tretmani u istim. Ako imaš zdravstvenu knjižicu i osiguran odmah idi posjeti ih. Vjerovatno ćeš se bolje osjećati poslije tretmana. To ti je moj iskren savjet" </3

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 16 jul 2019, 13:26

Jest ovo za dresove lose ispalo. Ne zbog mene i da mi treba neko ugadjati nego zbog samog kluba. Moglo se i trebalo to dosta bolje odraditi u marketinskom smislu. Napraviti neku akciju par sedmica pred pocetak prvenstva, clanske, dresovi i godisnje. Koliko god da vise prodamo bilo bi dobro. Mozda bi se i zaradilo nesto, ali eto njihov problem. Bio bi red da se i objavi ko je proizvodjac opreme za narednu sezonu da se stane u kraj nagadjanjima i natucanjima okolo. Vjerujem da su sposobni, ko god bio proizvodjac, napraviti desetak dresova da se predstave na par igraca da raja vidi zvanicno. Glupo je malo da klix npr prvi objavi ko ce proizvoditi dresove i kako ce izgledati. Mislim ok i preko medija, ali onda nek svi mediji vide i objave, a ne da se iz nekih izvora pojavljuje na nekom portalu. Neozbiljno je to.
Kakva je situacija oko kluba neki jedva cekaju bilo kakav prostor za spekulacije koje su zlonamjerne. Zbog toga treba ostaviti sto manje tog prostora i ne dozvoliti da neko izmislja razne stvari.
Cuva Bog Zelju svog!
Stilic Semir unosi nemir!
Moj Zeljo

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 16 jul 2019, 13:32

Ovako su prosli pravili greske u nekim drugim stvarima i sami su krivi za prozivanja. Takodjer, i ova Uprava isto. Nije mi zao nijednih ni drugih jer da su moze se reci u neku ruku radili sami protiv sebe svojim nekim potezima. Totalno neozbiljno.
1921

Admir74
Kontakt:

PostPostao/la Admir74 » 16 jul 2019, 14:06

I ova Uprava pravi greške, ali se nadam da će ih rezultat krenuti i da ćemo ga u konačnici imati :bih:

UBIPITAR
Kontakt:

PostPostao/la UBIPITAR » 16 jul 2019, 14:13

HongKong WroteColonJest ovo za dresove lose ispalo. Ne zbog mene i da mi treba neko ugadjati nego zbog samog kluba. Moglo se i trebalo to dosta bolje odraditi u marketinskom smislu. Napraviti neku akciju par sedmica pred pocetak prvenstva, clanske, dresovi i godisnje. Koliko god da vise prodamo bilo bi dobro. Mozda bi se i zaradilo nesto, ali eto njihov problem. Bio bi red da se i objavi ko je proizvodjac opreme za narednu sezonu da se stane u kraj nagadjanjima i natucanjima okolo. Vjerujem da su sposobni, ko god bio proizvodjac, napraviti desetak dresova da se predstave na par igraca da raja vidi zvanicno. Glupo je malo da klix npr prvi objavi ko ce proizvoditi dresove i kako ce izgledati. Mislim ok i preko medija, ali onda nek svi mediji vide i objave, a ne da se iz nekih izvora pojavljuje na nekom portalu. Neozbiljno je to.
Kakva je situacija oko kluba neki jedva cekaju bilo kakav prostor za spekulacije koje su zlonamjerne. Zbog toga treba ostaviti sto manje tog prostora i ne dozvoliti da neko izmislja razne stvari.

Ljudi dragi,skupsština je bila 29-og,imali su novi ljudi realno prećeg posla,odblokirati račun,plate igračima,pripreme ect.
UMBRO dresovi ovi novi su stigli na vrijeme,čak mislim i da su odštampani,urađen video itd.,i onda ti dođe TOP ponuda na stol,realno ti treba par dana da se sve razmotri šta je u ovom trenutku najidealnija opcija po klub.
Pa nisu ovi idioti da idu protiv sebe,kako neki duduci misle.
Koliko smo para prošlu sezonu dali SPORTVISIONU,mogli smo one LED-ove otplatiti.
Dezerter je vojni bjegunac, pripadnik neke vojne formacije koji bez naređenja napušta dužnost, položaj, najčešće u namjeri da se nikad ne vrati.

Dezerterstvo u pravilima vojne službe mnogih država predstavlja jedan od najtežih prekršaja discipline !

samoposmatram
Kontakt:

PostPostao/la samoposmatram » 16 jul 2019, 14:18

LjoZee WroteColonslika

Da mi je brat, sad bi ga nazvao i pitao jeli dobro. Slab mi izgleda skrooooooz.
Sami sebi dovoljni, nikom drugom povoljni, ideološki pogubljeni, nepristojni čak i vulgarni
puni mržnje prema svakom, koji isto ne misli

to smo mi forumasi

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 16 jul 2019, 14:33

UBIPITAR WroteColon
HongKong WroteColonJest ovo za dresove lose ispalo. Ne zbog mene i da mi treba neko ugadjati nego zbog samog kluba. Moglo se i trebalo to dosta bolje odraditi u marketinskom smislu. Napraviti neku akciju par sedmica pred pocetak prvenstva, clanske, dresovi i godisnje. Koliko god da vise prodamo bilo bi dobro. Mozda bi se i zaradilo nesto, ali eto njihov problem. Bio bi red da se i objavi ko je proizvodjac opreme za narednu sezonu da se stane u kraj nagadjanjima i natucanjima okolo. Vjerujem da su sposobni, ko god bio proizvodjac, napraviti desetak dresova da se predstave na par igraca da raja vidi zvanicno. Glupo je malo da klix npr prvi objavi ko ce proizvoditi dresove i kako ce izgledati. Mislim ok i preko medija, ali onda nek svi mediji vide i objave, a ne da se iz nekih izvora pojavljuje na nekom portalu. Neozbiljno je to.

Ljudi dragi,skupsština je bila 29-og,imali su novi ljudi realno prećeg posla,odblokirati račun,plate igračima,pripreme ect.
UMBRO dresovi ovi novi su stigli na vrijeme,čak mislim i da su odštampani,urađen video itd.,i onda ti dođe TOP ponuda na stol,realno ti treba par dana da se sve razmotri šta je u ovom trenutku najidealnija opcija po klub.
Pa nisu ovi idioti da idu protiv sebe,kako neki duduci misle.
Koliko smo para prošlu sezonu dali SPORTVISIONU,mogli smo one LED-ove otplatiti.

Hajde valjda se i objavi sta za dresove i da se sazna kakva je ta top ponuda. Mene iskreno boli kita i ko ce praviti dresove i hocu li ih vidjeti prije prve utakmice.
Cuva Bog Zelju svog!
Moj Zeljo

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 16 jul 2019, 14:53

samoposmatram WroteColon
LjoZee WroteColonslika

Da mi je brat, sad bi ga nazvao i pitao jeli dobro. Slab mi izgleda skrooooooz.

Slomi ga ova relacija Inter-Roma :lol:
1921

invincible1921
Kontakt:

PostPostao/la invincible1921 » 16 jul 2019, 15:20

Ne zanima me vise ni marketing, ni posjeta, ni uprava, ni porez...DAJ VISE DA NA TERENU NESTO URADIMO !!

Sto se tice dresova neko moje subjektivno misljenje je da ove goduine ku.rcu ne valjaju...pijacarski da ne mogu bit vise. :facepalm: Sto se tice dresova opcenito, preskupi su i tu pocinje i zavrsava prica o prodaju dresova.

Ne moezes ti u ovakvoj sredini, drustvu, ekonomskoj situaciji, kvaliteti fudbala, interesovanju raje za fudbal nas prodavat dresove za vise od 50 maraka.

Najbolji marketinski trik koji bi nam donio dobit je onaj sa karatama o kojem smo vec pricali. Radjie ce neko platit tri karte za sjever 15 maraka protiv Tuzle Citya i gotovo sigurno potrosit jos bar 20 u Fan shopu na suvenire, majicu, sal...nego li dat 30 maraka na tri karte za sjever...u tom slucaju uglavnom ce se odlucit da uopste i ne dodje na utakmicu.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 16 jul 2019, 15:34

Je li neki od nasih timova predstavio dresove za narednu sezonu? Pitari su igrali sa Celticom u istim majicama, Zrinjski takodjer nije predstavio nove dresove, Siroki ne znam...Ono sto sam vidio da je Borac imao neka dva dresa pa navijaci valjda birali koji im se vise svidja. Za ostale klubove i ne treba govoriti. Tako da nismo jedini. Sad cu bas potraziti prethodnih godina kad smo predstavljali dresove.
Cuva Bog Zelju svog!
Moj Zeljo

Zglajzerslautern
Kontakt:

PostPostao/la Zglajzerslautern » 16 jul 2019, 16:08

Dresove sam uvijek kupovao prije prve evropske.. UVIJEK! **** svima sve u klubu u zadnjih par godina pa do dan danas. SVIMA! Od čistačice do samog vrha! Jedino čemu sam se radovao su oni jadni, vidno nekvalitetni, ali lijepi dresovi od onog papka.. Nebitno ciji su, ali će u mojoj kolekcij dresova u godini 2019/20 biti rupa.. Dok pisah skontah... Nista se nije promjenilo, opet ću pred evropsku kupit novi dres..

Pushko92
Kontakt:

PostPostao/la Pushko92 » 16 jul 2019, 16:11

AtlaZ WroteColon
Maxi WroteColonNekoliko dana se vodi diskusija oko dresova.. Nek nose vreće ljudi, samo da napokon proigraju, da se ne ponovi prošla sezona, dresovi su najmanji problem. Samo jako u novu sezonu!

Pozdrav plava braćo!

Pa bas zbog toga se vodi diskusija.. jbt sta oni razmisljaju, to samo govori o amaterizmu koji postoji trenutno u Zelji. Nije bitno hajd (i ako je bitno) koji ce dresovi biti, ali cetiri dana prije pocetka prvenstva da se nezna je debilizam teski.

Takodjer koji qurac postoji ova zvanicna. Njima treba tri mjeseca da stave novog igraca. I dan danas stoje Zubanovic, Rodin, Fejzic... :damn:

Neko vidio komentar i izbrisao pomenutu trojicu :lol:

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 16 jul 2019, 16:12

Pa daj nama da vodimo kad niko neće :mrgreen:
"Alkoholičaru i psihički bolesniče, za takve kao ti postoje fine ustanove i tretmani u istim. Ako imaš zdravstvenu knjižicu i osiguran odmah idi posjeti ih. Vjerovatno ćeš se bolje osjećati poslije tretmana. To ti je moj iskren savjet" </3

kerimatomic1921
Kontakt:

PostPostao/la kerimatomic1921 » 16 jul 2019, 16:14

HongKong WroteColonJe li neki od nasih timova predstavio dresove za narednu sezonu? Pitari su igrali sa Celticom u istim majicama, Zrinjski takodjer nije predstavio nove dresove, Siroki ne znam...Ono sto sam vidio da je Borac imao neka dva dresa pa navijaci valjda birali koji im se vise svidja. Za ostale klubove i ne treba govoriti. Tako da nismo jedini. Sad cu bas potraziti prethodnih godina kad smo predstavljali dresove.

Ja sam prosle godine uzeo dres pred tekmu sa Narvom na Grbavici.

Ma nije ni bitno ba, ne kontam pompu oko dresova. Ne vidim da gurbeti ili lazni mostarci nesto sada pjene sto nemaju jos novi dres. Zar je vazno? Bice kad bude, tvoje je da se uclanis i da ga kupis. Ja ne bi propustio da uzmem dres voljenog kluba nema
Boga. Ja sad ja u 5. kolu.

Gledaju ljudi, varijantisu, ovako onako, a sve u cilju da Zelji bude bolje, finansijski isplativije. Sto se sve doceka ne nož? Sjasite prijatelji, godisnja, clanska, sal.. to je nasa obaveza. Idemo jako, gori sve u SUBOTU!
“Nek’ crknu dusmani, mi smo najjaci.” - A.O.

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 16 jul 2019, 16:14

HongKong WroteColonJe li neki od nasih timova predstavio dresove za narednu sezonu? Pitari su igrali sa Celticom u istim majicama, Zrinjski takodjer nije predstavio nove dresove, Siroki ne znam...Ono sto sam vidio da je Borac imao neka dva dresa pa navijaci valjda birali koji im se vise svidja. Za ostale klubove i ne treba govoriti. Tako da nismo jedini. Sad cu bas potraziti prethodnih godina kad smo predstavljali dresove.

2014. - 10.jun
2015. - 24.jun
2016. - 21.jun
2017. - 5.jun
2018. - 31.maj
Zadnja izmjena: LjoZee, dana/u 16 jul 2019, 16:16, ukupno mijenjano 1 put.
1921

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 16 jul 2019, 16:16

Ma ja jedva čekam subotu, **** ti to..

AtlaZ

PostPostao/la AtlaZ » 16 jul 2019, 16:33

Pushko92 WroteColon
AtlaZ WroteColon
Maxi WroteColonNekoliko dana se vodi diskusija oko dresova.. Nek nose vreće ljudi, samo da napokon proigraju, da se ne ponovi prošla sezona, dresovi su najmanji problem. Samo jako u novu sezonu!

Pozdrav plava braćo!

Pa bas zbog toga se vodi diskusija.. jbt sta oni razmisljaju, to samo govori o amaterizmu koji postoji trenutno u Zelji. Nije bitno hajd (i ako je bitno) koji ce dresovi biti, ali cetiri dana prije pocetka prvenstva da se nezna je debilizam teski.

Takodjer koji qurac postoji ova zvanicna. Njima treba tri mjeseca da stave novog igraca. I dan danas stoje Zubanovic, Rodin, Fejzic... :damn:

Neko vidio komentar i izbrisao pomenutu trojicu :lol:

:lol: :lol: :lol: Pa zar djeca s foruma drze zvanicnu...

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 16 jul 2019, 16:43

Prate iz kluba forume 100% :lol:
Mada, to i nije losa stvar u ovakvim situacijama da se nesto ispravi “sitno”. Nista zlonamjerno ili lose.
1921

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.