FK Željezničar

Moderator/ica: insider

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 13 avg 2019, 17:01

Erić-Siniša-Kemo-BOGI-Stanić-Bojo-Mujezinović-Sadiković-Zec E.-Zajmović-Krpić

Mojih jedanaest za Slobodu, s obzirom da se ovo može transformisati u 4-4-2 što je Amar i radio protiv Čelika gdje bi Mule otišao desno, a npr umjesto Zaje ušao Veseli na lijevu stranu.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Mamlaz
Kontakt:

PostPostao/la Mamlaz » 13 avg 2019, 17:03

plavousrcu WroteColon
Mamlaz WroteColonZna li neko kakve su sanse da se pokrene akcija desetogodisnjih za jug

Nikakve. Nece se ici u dubioze da bi se dodvorilo bilo kome. To je jedini ispravan put.

O kakvoj dubiozi i dodvoravanju ti pricas? Sa ljubavlju da ga izgradimo do stotog jubileja.

Manijaci19871921
Kontakt:

PostPostao/la Manijaci19871921 » 13 avg 2019, 17:06

Mamlaz WroteColon
plavousrcu WroteColon
Mamlaz WroteColonZna li neko kakve su sanse da se pokrene akcija desetogodisnjih za jug

Nikakve. Nece se ici u dubioze da bi se dodvorilo bilo kome. To je jedini ispravan put.

O kakvoj dubiozi i dodvoravanju ti pricas? Sa ljubavlju da ga izgradimo do stotog jubileja.

Boze sacuvaj, ima nas svakakvih mamlaze

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 13 avg 2019, 17:15

Rokoko87 WroteColonErić-Siniša-Kemo-BOGI-Stanić-Bojo-Mujezinović-Sadiković-Zec E.-Zajmović-Krpić

Mojih jedanaest za Slobodu, s obzirom da se ovo može transformisati u 4-4-2 što je Amar i radio protiv Čelika gdje bi Mule otišao desno, a npr umjesto Zaje ušao Veseli na lijevu stranu.

Ma ja stavio pulene @Osima i @Irfe u prvih 11, a moj pulen na klupu :hmmmmm:
U redu je
1921

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 13 avg 2019, 17:19

LjoZee WroteColon
Rokoko87 WroteColonErić-Siniša-Kemo-BOGI-Stanić-Bojo-Mujezinović-Sadiković-Zec E.-Zajmović-Krpić

U redu je

Realno Zaja će gristi, a onda Veseli da ih kastrira :kafa:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 13 avg 2019, 17:26

LjoZee WroteColon

U redu je

slika
Ezekiel 25:17

"tata zagorio sam daj da te opalim "

UBIPITAR
Kontakt:

PostPostao/la UBIPITAR » 13 avg 2019, 17:46

Nešto kontam,sutra vezni red druge ekipe

Hajdarević-Mehić

-Ramović-Štilić-Mujezinović-

:kafa:
Dezerter je vojni bjegunac, pripadnik neke vojne formacije koji bez naređenja napušta dužnost, položaj, najčešće u namjeri da se nikad ne vrati.

Dezerterstvo u pravilima vojne službe mnogih država predstavlja jedan od najtežih prekršaja discipline !

Admir74
Kontakt:

PostPostao/la Admir74 » 13 avg 2019, 18:17

Da je sutra Štilu viditi makar 5 minuta :beba:

Vidi Nastića sa našim :kafa:

slika

Dokoljenko

PostPostao/la Dokoljenko » 13 avg 2019, 18:22

Admir74 WroteColonDa je sutra Štilu viditi makar 5 minuta

Vidjeces malo vise. :bih:

@mamlaz

Prvo, evo ti link za avatar, minuta posla za naseg Želju. Hvala. :mrgreen:

https://i.gyazo.com/fcef13543903a63b494 ... 95b656.png

Drugo, u pravu je @plavousrcu. Jug trenutno nije izvodiva opcija, što zbog finansija što zbog razloga da se prije juga treba izgraditi zapad.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Radovan2006
Kontakt:

PostPostao/la Radovan2006 » 13 avg 2019, 18:25

Dokoljenko WroteColon
Admir74 WroteColonDa je sutra Štilu viditi makar 5 minuta

Vidjeces malo vise. :bih:

@mamlaz

Prvo, evo ti link za avatar, minuta posla za naseg Želju. Hvala. :mrgreen:

https://i.gyazo.com/fcef13543903a63b494 ... 95b656.png

Drugo, u pravu je @plavousrcu. Jug trenutno nije izvodiva opcija, što zbog finansija što zbog razloga da se prije juga treba izgraditi zapad.

Kolko bi kosto zapad a kolko jug?

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 13 avg 2019, 18:34

Hadzic ode iz Zrinjskog, top
1921

Dokoljenko

PostPostao/la Dokoljenko » 13 avg 2019, 18:35

Ne znam stvarno cijene izgradnje juga i zapada, ali nije stvar u cijeni nego u činjenici da nam je zapad potreban zbog dizanja kategorije samog stadiona.

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 13 avg 2019, 18:37

Ode Hadzic iz Zrinjskog nakon par mjeseci. Bio im je sigurno jedan od najboljih igraca i tesko ce ga nadomjestiti. Lendric nije taj tip napadaca i dosta ce ovisiti o ostatku ekipe. Ukoliko brzo ne procepi **** ce mu mater dole. Hadzic izgleda i ne misli mnogo da napravi nesto u karijeri, samo da sto vise zaradi. Vec je jednom kao veoma mlad otisao vani pa se vratio ovdje da ozivi. Malo se dozvao i ode u drugu tursku ligu.
Cuva Bog Zelju svog!
Stilic Semir unosi nemir!
Moj Zeljo

UBIPITAR
Kontakt:

PostPostao/la UBIPITAR » 13 avg 2019, 18:47

Ko je odradio najbolje prelazni rok vol. 2 :lol:
Dezerter je vojni bjegunac, pripadnik neke vojne formacije koji bez naređenja napušta dužnost, položaj, najčešće u namjeri da se nikad ne vrati.

Dezerterstvo u pravilima vojne službe mnogih država predstavlja jedan od najtežih prekršaja discipline !

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 13 avg 2019, 18:50

Sto se tice juga onaj projekat koji smo imali priliku vidjeti kosta 5.5 miliona KM. To bi bila cista perverzija i vjerovatno najbolje moguce rijesenje, ali po meni je previse za nase uslove. Mislim da se moze dosta jeftinije uraditi jug i da bude kao sjever i istok. Ovaj sadasnji jug se ne bi dirao zbog odrona i slicno, tribina bi se priblizila terenu. Ne bi bilo poslovnih prostora ispod juga jer i nije tako pristupacno, a i zbog ostatka sadasnjeg juga. Mozda bi se mogao napraviti neki prostor kao pub Manijaka, udruzenje navijaca ili tako nesto. Bilo bi dobro da se i tu pokrene akcija desetogodisnjih, mozda za 500 km. Sigurno bi se i tu skupilo bas puno para i mozda polovina iznosa tribine bez krova.
Zapad bi bio dosta, dosta skuplji. Mislim da bi tesko prosli bez 7,8 miliona km. Sve sto utice na kategorizaciju stadiona bi trebalo biti na toj tribini. Te pare tesko da mozemo skupiti.

Da bi zavrsili jos jug i zapad treba sigurno 10 miliona maraka, mozda malo manje. To je previse za nas u ovom trenutku i ne mislim da ce to biti prioritet u blizoj buducnosti.

Jug ne utice toliko na kategorizaciju i nema potrebe da se dira, mada bi ja mozda postavio stolice i na donji dio juga zbog euro tekmi ukoliko je to moguce.

Nama bi sad prioritet trebao biti kamp. Mnogo prije tribina, mada treba i na stadionu nastaviti neke radove koliko smo u mogucnosti, jer bi i Uefa progledala kroz prste ako nesto ne bi mogli igrati na Grbavici. Ukoliko vide neki plan i da se radi obicno dozvole igranje utakmica.
Cuva Bog Zelju svog!
Stilic Semir unosi nemir!
Moj Zeljo

Mamlaz
Kontakt:

PostPostao/la Mamlaz » 13 avg 2019, 18:52

:guz:
Dokoljenko WroteColonNe znam stvarno cijene izgradnje juga i zapada, ali nije stvar u cijeni nego u činjenici da nam je zapad potreban zbog dizanja kategorije samog stadiona.

zapad je duplo skuplji od juga, jer se sve u njemu nalazi i ogroman je zalogaj, mene zanima jug. Mislim da bi je navijaci zajednickim snagama mogli izgraditi.

Dokoljenko

PostPostao/la Dokoljenko » 13 avg 2019, 18:57

Mamlaz WroteColon:guz:
Dokoljenko WroteColonNe znam stvarno cijene izgradnje juga i zapada, ali nije stvar u cijeni nego u činjenici da nam je zapad potreban zbog dizanja kategorije samog stadiona.

zapad je duplo skuplji od juga, jer se sve u njemu nalazi i ogroman je zalogaj, mene zanima jug. Mislim da bi je navijaci zajednickim snagama mogli izgraditi.

Trenutno nemoguce. Vjeruj da meni to nije lako ni pomisliti a kamoli izgovoriti, i ja sam kao i vecina ovde dijete juga ali zapad je prioritetniji.

Plus, moguce da ce nam uskoro i trebati.

desnibocni
Kontakt:

PostPostao/la desnibocni » 13 avg 2019, 19:11

Neka sada stanu sa tim gradjevinskim radovima. Pokrij istok, i dosta za sada. Dajte nam malo veselja, koju titulu, dugo je cekamo... Vratite nam osmijeh na lice... Fali nam .
...moja ljubav za sva vremena... FKŽ

ReX
Kontakt:

PostPostao/la ReX » 13 avg 2019, 19:16

desnibocni WroteColonNeka sada stanu sa tim gradjevinskim radovima. Pokrij istok, i dosta za sada. Dajte nam malo veselja, koju titulu, dugo je cekamo... Vratite nam osmijeh na lice... Fali nam .

:puke: :puke:

Nikad stati sa infrastrukturom! Nikad! Gledajte sta znaci imati dom, pite idu u Zenicu. Zrinjski u Siroki Brijeg. Na upravi je da poslije krova pokrene druge projekte i tacka!

BosniaBoston
Kontakt:

PostPostao/la BosniaBoston » 13 avg 2019, 19:20

Samo sa sjeverom mozemo biti u potpunosti zadovoljni.Pokriti istok,jug isto tako+postaviti stolice na asfaltni dio.Zapad moze da ceka,mada treba to rekonstruisati u roku od 7-8 godina,povecati kapacitet u velikoj mjeri al otom potom

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.