FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo

FoSte95
x 64
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FoSte95 » 15 sep 2019, 09:39

Blueforce21 je napisao/la:Koliko nas citava liga i savez mrze pokazala je ova utakmica. Nama ne treba svirati ni otvoreni lom noge (ne daj Boze), a protiv nas moze udarac u desnu trepavicu, svaki tudji gol je cist nas nije nijedan, pnaj penal u Kaknju za nas je jedan u 20 zadnjih utakmica, yebu Osimu sve zivo na svakom gostujucem terenu, a covjek nikog od pocetka sezone nije spomenuo u iole losem kontekstu, izjave su mu itekako korektne i objektivne, covjek dobro raspolozen za novinare i sa respektom govori o svakoj ekipi. Ni 1921.tv nisu dali da snimaju, ljudi kojima to nije posao a najbolje izvjestaje prave na Balkanu, suspenzija zbog yebenih petardi i baklji, jos nista od tog nije zavrsilo u terenu pa jel vas stid vise? Samo zbog ovog treba svaku utakmicu napunit stadion i narezilit svakog protivnika neprijateljskom atmosferom. Ok i ja sam protiv velike upotrebe pirotehnike, i meni je u jednom momentu na derbiju bilo preko glave sto 20 metara od mene svakih 10 sekundi puca nesto, treba se pametno izdic iznad toga, al zato nam niko ne moze zabranit da i mi yebemo sve po spisku protivnicima, zvizdimo i vrsimo pritisak. Napuniti protiv Radnika i Zvijezde,bodriti iz petnih zila a pogotovo jedva cekam domace protiv Celika i Veleza, vidjecete sta znaci animozitet, kompleksasi raspali, sviju vas je strah sto smo ponovo na pravom putu da budemo prvi, i znate da je Amar dobar strucnjak koji prekucava ovu ligu pa se sluzite svim mogucim morbidnim metodama. Bice Zeljo sampion! :shh:

kako komentarišeš poništen čist gol Veleža za 2:1 :hmmmmm:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=53B854EA5D48DCA9!2651&ithint=file%2cxlsx&app=Excel&authkey=!ABI6BVZzPWLR510

iguita
x 7

Post Postao/la iguita » 15 sep 2019, 09:53

Vec sam pisao o ovome ali moram ponoviti .Amar svojim izjavama prije tekmi super korektno prica o protivnicima tradiciji i daje im na znacaju ,hvali.Sta je reakcija i odgovor na to tih istih iskompieksiranih bolesnika.Flase u Zenici bjesumucno vrijedjanje juce mrznja nevidjena.Dakle Amare gazi i prestani sa urbanom komunikacijom sa tim majmunima ,nema tu urbanog ni sekunde.Ponizi ih i pokazi im misice.Oni samo argument sile i kurcenja razumiju.Oni smatraju lijepo ophodjenje i respekt slaboscu.Paapanu kad das malo respekta i uvidjavnosti glavu ce ti otkinut ako moze.Juce horor od prijetnji psovki mrznje i kurcenja.Zato ponizi ih Amare svaki put kako ti znas mangubski gradski da skontaju prekosutra da ih ****.O onoj livadi ne treba trositi rijeci. Bod ko kuca juce.Sudija lice i nalicije saveza i nekompetentnih ljudi tamo. Igracima za jucerasnju izvedbu samo jedna rijec.MRS.
Bit ce Zeljo Sampion

master44
x 1
Kontakt:

Post Postao/la master44 » 15 sep 2019, 10:05

FoSte95 je napisao/la:
Blueforce21 je napisao/la:Koliko nas citava liga i savez mrze pokazala je ova utakmica. Nama ne treba svirati ni otvoreni lom noge (ne daj Boze), a protiv nas moze udarac u desnu trepavicu, svaki tudji gol je cist nas nije nijedan, pnaj penal u Kaknju za nas je jedan u 20 zadnjih utakmica, yebu Osimu sve zivo na svakom gostujucem terenu, a covjek nikog od pocetka sezone nije spomenuo u iole losem kontekstu, izjave su mu itekako korektne i objektivne, covjek dobro raspolozen za novinare i sa respektom govori o svakoj ekipi. Ni 1921.tv nisu dali da snimaju, ljudi kojima to nije posao a najbolje izvjestaje prave na Balkanu, suspenzija zbog yebenih petardi i baklji, jos nista od tog nije zavrsilo u terenu pa jel vas stid vise? Samo zbog ovog treba svaku utakmicu napunit stadion i narezilit svakog protivnika neprijateljskom atmosferom. Ok i ja sam protiv velike upotrebe pirotehnike, i meni je u jednom momentu na derbiju bilo preko glave sto 20 metara od mene svakih 10 sekundi puca nesto, treba se pametno izdic iznad toga, al zato nam niko ne moze zabranit da i mi yebemo sve po spisku protivnicima, zvizdimo i vrsimo pritisak. Napuniti protiv Radnika i Zvijezde,bodriti iz petnih zila a pogotovo jedva cekam domace protiv Celika i Veleza, vidjecete sta znaci animozitet, kompleksasi raspali, sviju vas je strah sto smo ponovo na pravom putu da budemo prvi, i znate da je Amar dobar strucnjak koji prekucava ovu ligu pa se sluzite svim mogucim morbidnim metodama. Bice Zeljo sampion! :shh:

Pogledaj novi snimak pa reci je li cist gol ako si imalo realan ?

Blagoje
x 1
Kontakt:

Post Postao/la Blagoje » 15 sep 2019, 10:21

Teren :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Bili smo losi, pokradeni drasticno, ali losi. Papani zasluzeno osvojili bod, to je golemo za njih, mi ovo moramo nadoknaditi na Kosevu u derbiju.
Katastar.ba - 2174, 2175, 2176, 2177.

Nastavice se...

UBIPITAR
x 39
Kontakt:

Post Postao/la UBIPITAR » 15 sep 2019, 10:24

Eto snimka,ruka.
Znači,pokradeni smo brutalno,sram da ih bude.
U prvih 15 min dobijamo dva smiješna žuta,a oni ko na radnoj akciji.
Sramota.
Na ovo se mora reagovati,planski smo osakaćeni.
Ako neko ima adresu D.Hasanovića,može u pp
Gdje su oni da nam kažu,kako jedva čekaju da se Amar vrati u ligu i padne mit o njegovom znanju...EVO VRATIO SE,NAPRAVIO PITU OD GOVANA,IZVADIO KITU I PIŠA SVE REDOM!

Blueforce21
x 1
Kontakt:

Post Postao/la Blueforce21 » 15 sep 2019, 10:31

master44 je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:

Pogledaj novi snimak pa reci je li cist gol ako si imalo realan ?

Baj d vej, gol je bio za 2-0. A ovdje pricam generalno, gol jeste bio vise cist nego neregularan, mi cemo uvijek priznati, ali ovdje se radi o usmjeravanju svake sudijske odluke od strane navijaca i "navijaca" drugih klubova u pravcu dva ekstrema, za i protiv nas, manipulaciji svega sto ima veze sa Zeljom, i to duzi period. To sto je neki kreten syebo nas i nasu reputaciju nema veze s tim sta je Zeljo. Nekad najpostovaniji klub je danas na udaru seljadije, pogledaj komentare na svaki clanak o nama, te mi ovo te mi ono. Komplet liga vise mrzi Zelju vise nego sto voli svoj klub, pocevsi od pitara pa do Zvijezde 09. Ohanite vise ispadate svi primitivni. I za Osima, svi mu se mozete samo sagnut i saftat hasana, covjek zna fudbal i to sto u svakom intervjuu prica zargonom navijaca kojeg ste zaustavili na ulici je samo iskrenost i sloboda izrazavanja svog misljenja. Pogledaj prvog Prosineckog kako daje izjave. Svaku recenicu pocinje sa :"Sigurno da...". A ova ekipa ce se dizat kako sezona bude odmicala, bice vracanja kuci sa 3+ samo polahko.
Zadnja izmjena: Blueforce21, dana/u 15 sep 2019, 10:36, ukupno mijenjano 2 puta.
1921

LjoZee
x 241
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 15 sep 2019, 10:32

Na ovom se cini da je bila ruka ovog crnca. Steta necemo imati izvjestaj 1921 tu bi se najbolje vidjelo sve.
Hajd sve, ali ponasanje ove djevojke sa pundjom na snimku :puke:
Sta se sve zenskom danas zove jbt, bruka
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

irfo
Interni moderator
x 185
Kontakt:

Post Postao/la irfo » 15 sep 2019, 10:42

Cista ruka na kraju, a kakva se fama digla na forumu
Na kraju smo mi osteceni sa 2 nedosudjena penala
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Goosman
Kontakt:

Post Postao/la Goosman » 15 sep 2019, 10:46

Kako ih Željo ujedini to je nevjerovatno, koji kompleksaši.
Kakav savez, takve sudije.

LjoZee
x 241
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 15 sep 2019, 10:49

Istom tom Velezu je sviran nepostojeci penal cini mi se protiv Celika. Sto ne skacu svi zbog toga? Nit ovi iz Zenice nit ovi bilo kojeg drugog grada. Ok, ima gresaka i na nasim mecevima i to je vecinom i na jednu i na drugu stranu, ali nemojte se praviti kao da na drugim nema. Dvolicnost.
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

master44
x 1
Kontakt:

Post Postao/la master44 » 15 sep 2019, 10:50

Ma cista ruka nema diskusije, nema ih od jutros da smaraju kad su vidjeli. Sudija na 2 metra od igraca, ali stoka sitnog zuba mora naci opravdanje. Isti su ko i Zenicani, steta sto nasi nisu bili u elementu da ih isprase, pa kukaj do smrti.

LjoZee
x 241
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 15 sep 2019, 10:53

Danas juniori protiv Dinama u finalu na nekom turniru u Sloveniji.
Tim Omera Joldića je sa visokih 5:0 savladao domaćina turnira u prvoj utakmici. Strijelci za Željezničar su bili: Aljić x2, Gasal, Salanović i Mujić. U drugom susretu poražena je ekipa Olimpije rezultatom 6:2. Pogađali su Salanović, Karalić, Mujić, Aljić, Delić i Ahmić.

Cuspajz
x 2
Kontakt:

Post Postao/la Cuspajz » 15 sep 2019, 10:59

Nisu ni za sta zakinuti samo ovako su naucili u prvoj ligi da oni sa tribina diktiraju kad je faul ,gol i slicno ,seljacka ekipa sa par fudbalera cast brazilcu i ovom zeljkovicu,mi smo odigrali prelose i trebali izgubiti utakmicu to je cinjenica,sudija daje 2 zuta kartona u prvih 10 min ni za sta cak kod pavica ni faul nije bio a ne za zuti i automacki ti unisti agresivnost ,ovakve utakmice se ne igraju ovako nego srcem i snagom to je cinjenica ,gledam snimak iz 94 minute penal klasicni ali nek nije svirao jer nismo zasluzili ,ovakve utakmice je tesko suditi a najgore kad se pogubis pa ti pocne publika diktirati sta da sudis

UBIPITAR
x 39
Kontakt:

Post Postao/la UBIPITAR » 15 sep 2019, 11:04

66.minut,makedonski firaun,skida dres Ramoviću,klošar svira faul za mundire.
86.minut riraun laktom udara Štilu,ništa.
Zadnja izmjena: UBIPITAR, dana/u 15 sep 2019, 11:07, ukupno mijenjano 1 put.
Gdje su oni da nam kažu,kako jedva čekaju da se Amar vrati u ligu i padne mit o njegovom znanju...EVO VRATIO SE,NAPRAVIO PITU OD GOVANA,IZVADIO KITU I PIŠA SVE REDOM!

Rokoko87
x 88
Kontakt:

Post Postao/la Rokoko87 » 15 sep 2019, 11:07

Samo mi žao što nije Bogi igrao da Hasanovića vrati na tvorničke postavke.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

LjoZee
x 241
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 15 sep 2019, 11:08

Rokoko87 je napisao/la:Samo mi žao što nije Bogi igrao da Hasanovića vrati na tvorničke postavke.

Yebo bi mu pleme hahahahahah

Goosman
Kontakt:

Post Postao/la Goosman » 15 sep 2019, 11:09

Rokoko87 je napisao/la:Samo mi žao što nije Bogi igrao da Hasanovića vrati na tvorničke postavke.

:lol:
Realno Bogi i treba da igra protiv ovih mesarskih ekipa.
Očigledno je da je Velež zbog dugogodišnjeg tavorenja po nižim rangovima izgubio kompas.

Benzapen
x 10
Kontakt:

Post Postao/la Benzapen » 15 sep 2019, 11:10

Kako god, na kraju će im Željo je.at mater svima. I dušmani su tog svjesni. Zato ovako koordinirano reagiraju na svaku utakmicu koju Željo igra. Veliki FK Željezničar, ujedinitelj vijetnamaca, zeničkih turaka, istočnih hercegovaca i NS BiH.
Sad riješiti kup i dobiti obje kući da im ponovo popucaju čirevi.
Naprijed Željo četo plava
Nek se čuje tvoja slava
Nek se čuju sve sirene
Kad mašina tvoja krene

irfo
Interni moderator
x 185
Kontakt:

Post Postao/la irfo » 15 sep 2019, 11:17

Pa upravo to sto nas mrze je pokazatelj da smo najveci klub, evo pogledajte po najvecim svjetskim ligama ko su najomrazeniji klubovi:
U Engleskoj daleko najomrazeniji je najuspjesniji klub Manchester United
U Njemackoj daleko najomrazeniji je i daleko najuspjesniji Bayern Munchen
U Spaniji Real i Barcelona dijele prvo mjesto
https://www.bavarianfootballworks.com/2018/9/7/17831378/bayern-munich-least-likable-most-hated-club-bundesliga-dortmund-bremen-freiburg-football-survey
http://www.dailyfinland.fi/sports/8127/Real-Barca-most-popular-most-hated-clubs-in-Spain
https://www.sportskeeda.com/football/5-big-clubs-who-are-universally-hated-by-the-fans/5

Sasvim prirodno je da se najveci klubovi u drzavi mrze iz zavisti, pa realno zamislite sad navijate za lupam slobodu (nek se ne uvrijede normalni navijaci) koja nikad nista nije osvojila i onda imas jedno Zelju koji ima historiju koje se ni evropski velikani ne bi postidili. Pa ja bih se prvi pojeo od muke.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Goosman
Kontakt:

Post Postao/la Goosman » 15 sep 2019, 11:18

Ako nas u sledeće dvije utakmice ne bude bar po pet hiljada, onda nemamo pravo ni da budemo eventualno nezadovoljni rezultatima.

Volim te Željo!

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: balkanika, bosnas_, dubioza144, Manijakdolopate i 20 gostiju.