FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 16 sep 2019, 13:26

Kako vas nije stid više pričati o CAS-u,čuj odustalo,sram vas bilo,debili jedni,moraš 60 usta nahraniti,uživate u PETAKU,pa mora se i platiti to zadovoljstvo,nek Karadžića stave ako treba,ne živiš od have,grob vas yebo,da imamo 10.000 aktivnih članova ne bi pričali o ovome,levati jedni.
Apsolutna podrška upravi!
Donesite u klub 500.000 pa pametujte,eto vas ko skupštinari misketovi,mailove šalju zbog majica a,k.rcem mrdnuli nisu 4 godine a kamoli sponzora doveli.
Još malo,bijednici jedni,još malo!
SELIMOVIĆ NIHAD!!!
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 16 sep 2019, 13:27

e hajde mi odgovori onda na ovo. ako će ti xy plaćati (lupam) 300.000 po sezoni da nosis njegov brend i da će ti omladinski pogon imati đaba opremu i eto umbro kome plaćaš da nosiš njegovu opremu, u situaciji da nemaš para, šta bi izabrao?[/quote]
Oni samo imaju jednu jedinu srecu a to je da imaju neprocjenjivog strucnjaka na klupi koji i ih drzi da ih raja javno ne vjesa. Iz nesposobnosti i neznanja da naprave pare, da proizvedu novac pristaju na ponudu ovog mesetara seljackog iz pizdica sto direktno se odrazava na nas brend, na nas status u drustvu, na nasu vrijednost Kluba, na nas renome i ugled. Sve to se desava da bi od toga dobili odredjene novce, jer su retardi za godinu dana toliko nesposobni da nisu projekta jednog osmislili na osnovu kojeg su privukli pare. Koliko je novih sponzora, ne onih koji su produzili nego koliko je novih? Krov nije njihova zasluga. I na tvoje pitanje bi odgovorio da su oni svoju nestrucnost za donosenje novca kompenzirali da ozvanice saradnju sa klj firmom koja oblaci nizeligase da bi dobili novac na racun i mogli uredno izmirivati tekuce obaveze. Dugorocno od takvog nacina kontrole poslovanja nema nista. To ce uvijek biti da zakrpimo proslo. Od CASA se takodjer odustalo, to ce tek raja podivljat kad nam javno obznane. Ali hajde neka se gura. Sve je na bazi koncepta “ mi bismo ovo, mi planiramo to “. Prodje skoro godina dana a od uprave nijednog jedinog rezultata. Doduse stavili su koju prskalicu u pomocni teren i kupili tri nova kontejnera za karte i od Koldze politickim vezama zavrsili 100k za trafostanice, puno li je...[/quote]

e vidis meni se sviđa ovo sto trenutno imamo (stvarno stanje), tj pokrij se koliko ti je jorgan dug. ranije se živjelo na oblacima. xy osoba posudi novce i uz kamatu nakon određenog perioda vrati te novce. Želji ostane 0. znači krpilo se i tada. istočna tribina je napravljena na bazi ideje, znaš li čije ideje?
a sere se ovoliko sta god da ko uradi i napravi iz razloga što je pojedinac napravio podjelu među navijačima, pa su jedni za one jedni za ove.
a političkim vezama je i teren završen
moSa ljoŽe

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 16 sep 2019, 13:31

Sta je problem? Moze se Umbro javiti sa novom ponudom. Ako bude najbolja ne kontam zasto ne bi nasi je prihvatili.

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 16 sep 2019, 13:31

mohikanac12 je napisao/la:
Manijaci19871921 je napisao/la:Po renomeu, ugledu, statusu tu smo negdje sa Tuzlom City realno i objektivno govoreci. Ipak treba i biti iskren pa reci da smo za nijansu iznad Travnika, Goska, Toska, Visokog, Krivaje iz Zavidovica, Gradine iz Sreberenika. Sta nam fali? No1 je prepoznatljiv brend, ugledan, renomiran i takva kompanija i zasluzuje da nas oblaci realno. Steta sto ova saradnja nije ranije dogovorena i ozvanicena. Selimaga moj dobri ispunio si svoje nek je sa srecom.
Yebem te u usnu supljinu sitni tapkarosu.

Ti si upucen, sta bi sa Diadorom? Bas pravili simpa dresove, solidan kvalitet. Sto smo raskinuli sa njima? Je li po klub bio bolji ugovor sa Diadorom ili Umbrom? Imamo li kakvog duga zastupniku Diadore?

"Najtransparentnija uprava".

Kada ovo rascistimo onda cemo o narednom dobavljacu pricati. Klub ce obavijestiti ko, na koliko, pod kojim uslovima, pa uporedimo sta je dogovorila "najbolja" a sta "najgora" uprava.
Ne pricam uopste o penalima, kaznama, naknadama stete ni za ovaj raskid niti prosli. Ne pricam ni o samoj cinjenici da se raskinuo ugovor sa dobavljacem opreme. Pricam da smo prosli put Diadoru zamjenili respektabilnim Umbrom koji oblaci primjera radi klubove iz premijer lige u Eng.
Bio bi presretan da je danas izasla vijest da smo raskinuli s Umbrom i da smo u pregovorima sa Adidasom, Pumom itd. Ne mi cemo se svrstat u isti kos sa Krivajom i ostalim nizeligasima pod plastom da cemo za to dobiti dobar novac. Da li stvarno mislis da ce ovim potezom nas Zeljo bolje proci od No1, sto bi po nekoj analogiji stvari trebalo biti tako? Da covjek iz Travnika koji je bio u FKS i predsjednik Nk Travnika kojeg je gurno na samo dno, ima takvu volju, fanatizam, privrzenost prema nasem Klubu da investira vise novca nego sto ce ostvariti povrata od tog ulaganja? Toliko voli Zelju da ce tolike uplatiti pare samo da bi pomogao. Zapamti ti moje rijeci, sjetit cemo mu se kolektivno svega poslije odredjenog perioda. Moje misljenje i zakljucak je donesen na temelju pretpostavke i ubjedjenje da od ovog puno vise koristi ima No1 nego Zeljo i to ne zelim prihvatit. Sto ljudi, sto cudi ne moramo se slagati i ne trebamo. Nije prirodno. Ali jutros momka ispeglaste i razapeste jer je rekao svoje misljenje. Ne trebamo se svadjati, voditi raspravu i razmjenjivati misljenje je pozeljno i prihvatljivo.

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 16 sep 2019, 13:33

@plavousrcu nema problema, nego je danas in popljuvati sve što uprava radi
moSa ljoŽe

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 16 sep 2019, 13:37

Manijaci19871921 je napisao/la:
mohikanac12 je napisao/la:
Manijaci19871921 je napisao/la:Po renomeu, ugledu, statusu tu smo negdje sa Tuzlom City realno i objektivno govoreci. Ipak treba i biti iskren pa reci da smo za nijansu iznad Travnika, Goska, Toska, Visokog, Krivaje iz Zavidovica, Gradine iz Sreberenika. Sta nam fali? No1 je prepoznatljiv brend, ugledan, renomiran i takva kompanija i zasluzuje da nas oblaci realno. Steta sto ova saradnja nije ranije dogovorena i ozvanicena. Selimaga moj dobri ispunio si svoje nek je sa srecom.
Yebem te u usnu supljinu sitni tapkarosu.

Ti si upucen, sta bi sa Diadorom? Bas pravili simpa dresove, solidan kvalitet. Sto smo raskinuli sa njima? Je li po klub bio bolji ugovor sa Diadorom ili Umbrom? Imamo li kakvog duga zastupniku Diadore?

"Najtransparentnija uprava".

Kada ovo rascistimo onda cemo o narednom dobavljacu pricati. Klub ce obavijestiti ko, na koliko, pod kojim uslovima, pa uporedimo sta je dogovorila "najbolja" a sta "najgora" uprava.
Ne pricam uopste o penalima, kaznama, naknadama stete ni za ovaj raskid niti prosli. Ne pricam ni o samoj cinjenici da se raskinuo ugovor sa dobavljacem opreme. Pricam da smo prosli put Diadoru zamjenili respektabilnim Umbrom koji oblaci primjera radi klubove iz premijer lige u Eng.
Bio bi presretan da je danas izasla vijest da smo raskinuli s Umbrom i da smo u pregovorima sa Adidasom, Pumom itd. Ne mi cemo se svrstat u isti kos sa Krivajom i ostalim nizeligasima pod plastom da cemo za to dobiti dobar novac. Da li stvarno mislis da ce ovim potezom nas Zeljo bolje proci od No1, sto bi po nekoj analogiji stvari trebalo biti tako? Da covjek iz Travnika koji je bio u FKS i predsjednik Nk Travnika kojeg je gurno na samo dno, ima takvu volju, fanatizam, privrzenost prema nasem Klubu da investira vise novca nego sto ce ostvariti povrata od tog ulaganja? Toliko voli Zelju da ce tolike uplatiti pare samo da bi pomogao. Zapamti ti moje rijeci, sjetit cemo mu se kolektivno svega poslije odredjenog perioda. Moje misljenje i zakljucak je donesen na temelju pretpostavke i ubjedjenje da od ovog puno vise koristi ima No1 nego Zeljo i to ne zelim prihvatit. Sto ljudi, sto cudi ne moramo se slagati i ne trebamo. Nije prirodno. Ali jutros momka ispeglaste i razapeste jer je rekao svoje misljenje. Ne trebamo se svadjati, voditi raspravu i razmjenjivati misljenje je pozeljno i prihvatljivo.

Kako mislis "ne pricas o naknadama, penalima, uslovima"? Znaci Željo mora oblaciti brend koji se tebi svidja, nebitno je li to povoljno po klub?


Imamo li duga prema zastupniku Diadore? Zasto je raskinut ugovor sa Diadorom? Koji je ugovor bio bolji po klub, sa Diadorom ili Umbrom?

Prvo ovo a poslije cemo o narednom. Jos ne znamo ko je niti pod kojim uslovima. Sve u svoje vrijeme.
A to da je neko momka ispeglao za misljenje reci na "najvecem forumu Željovaca" gdje se svaki dan pljuje klub, titule, legende i gdje se dobije ban ako se prica protiv saveza i bivse uprave.
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 16 sep 2019, 13:46

i još jedno pitanje ako neko zna da odgovori, zašto na zvaničnoj stranici umbro nema grba Želje, a ima npr Vojvodina?
https://www.umbro.co.uk/clubs
Zadnja izmjena: lijevapolutka, dana/u 16 sep 2019, 13:52, ukupno mijenjano 1 put.
moSa ljoŽe

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 16 sep 2019, 13:48

Argumentacija je nidje veze. Ako ce doci neko i dati novac koji niko na ovim protorima ne dobija za nosenje opreme zasto to ne prihvatiti? Ne znam ko da je u pitanju. Onda kaze lik imat ce i Selimovic koristi od toga :lol: :lol: :lol: Jok eto nece. Samo iz ljubavi ce dati pare tek tako. Logicno da ce imati koristi, a sve dok klub ima novcanu naknadu nek i on ima koristi. To je sasvim normalna stvar na trzistu. Onda sto se tice klubova koje doticni oblaci. Opet nema nikakve veze sto oblaci Krivaju, Famos, Rudar, Tuzlu i slicno ako ce mu Zeljo biti najveci brend kojem ce posvetiti najvise paznje.
Na kraju nigdje nije navedeno da ce biti No1 a nece biti Umbro. Raskinut je ugovor s Umbrom jer nije bio povoljan za klub. Nek posalju povoljnjiji i nastavit ce se s njihovim dresovima. Ukoliko neko posalje ponudu koja ce vise odgovarati klubu onda to treba prihvatiti. Niko ne brani Umbru.
To su cisti kompleksi. Daj nama nesto poznato sto nose veliki klubovi makar morali dusu dati da to placamo. Snobovski efekat. Pojam poznat u ekonomiji kad povecanjem cijene raste potraznja, jer kompleksasi trce da kupe skuplje.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 16 sep 2019, 13:49

Koliko para "generalni sponzor"?




Pazi uvoda: FK Željeznicar je u potragu za generalnim sponzorom krenuo jos 2016.

Ono kada smo se osnovali. :rol:
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 16 sep 2019, 13:51

lijevapolutka je napisao/la:i još jedno pitanje ako neko zna da odgovori, zašto na zvaničnoj stranici umbro nema grba Želje, a ima npr Vojvodina?
Zato sto i ne znaju ljudi da su nam sponzor. Samo dobili dresove koje je PSV nosio prosle sezone u nasim bojama. Isto kao sto je pitarima nike sponzor tako je nama Umbro. Kupi dresove i to je to. Samo sto smo imali neke popuste na odredjenu kolicinu. Moras godisnje naruciti toliko i toliko dresova nije vazno jesi li ih prodao i slicno.
Cuva Bog Zelju svog!

Blagoje
Postovi: 761
Pridružen/a: 24 dec 2013, 08:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Blagoje » 16 sep 2019, 13:57

Oko kakvih gluposti se mi moramo raspravljat s placenicima i dusmanima u vlastitim redovima, pa jjebo majku, to nema nigdje!
U vrhu tabele, najefikasniji, najbolja posjeta, a o fudbalu ovdje ni rijeci.
Katastar.ba - 2174, 2175, 2176, 2177.

Nastavice se...

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goosman » 16 sep 2019, 14:01

Ako u naredne dvije ne uzmu 6 boba, protiv Tuzla Junajteda će goli igrat.
💩💩

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 16 sep 2019, 14:02

nego hebo ova prepucavanja. kakav sastav očekujete protiv neugodnog tekstilca? :D da li će Mehić debitovati?
moSa ljoŽe

Blagoje
Postovi: 761
Pridružen/a: 24 dec 2013, 08:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Blagoje » 16 sep 2019, 14:11

Igrace standardni. Nisu zasluzili postedu. A i svakako bi igrali prijateljsku da nema kupa.

Mozda Mehic udje, mozda i Sedad, ali sumnjam.
Katastar.ba - 2174, 2175, 2176, 2177.

Nastavice se...

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 16 sep 2019, 15:19

Blagoje je napisao/la:Igrace standardni. Nisu zasluzili postedu. A i svakako bi igrali prijateljsku da nema kupa.

Mozda Mehic udje, mozda i Sedad, ali sumnjam.
Bice promjena u sastavu. Dobice sansu i ovi mlađi.
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 16 sep 2019, 16:02

Neko spomenu skupštinu, ove godine se biraju novi skupštinari jel' tako?

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 16 sep 2019, 16:40

braco je napisao/la:Neko spomenu skupštinu, ove godine se biraju novi skupštinari jel' tako?
Da. Na zalost ove godine necemo moci ubaciti nikoga sa foruma. A tako kvalitetne mailove pisu. :(
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 16 sep 2019, 16:43

mohikanac12 je napisao/la:
braco je napisao/la:Neko spomenu skupštinu, ove godine se biraju novi skupštinari jel' tako?
Da. Na zalost ove godine necemo moci ubaciti nikoga sa foruma. A tako kvalitetne mailove pisu. :(
Šteta, mislio sam se ubaciti, imam kvalitetnih prijedloga. :)

Sad bez zayebancije, bojim se da će se opasne igre igrati oko skupštine. S tim da vjerujem da su već počele.

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 16 sep 2019, 16:47

braco je napisao/la:
mohikanac12 je napisao/la:
braco je napisao/la:Neko spomenu skupštinu, ove godine se biraju novi skupštinari jel' tako?
Da. Na zalost ove godine necemo moci ubaciti nikoga sa foruma. A tako kvalitetne mailove pisu. :(
Šteta, mislio sam se ubaciti, imam kvalitetnih prijedloga. :)

Sad bez zayebancije, bojim se da će se opasne igre igrati oko skupštine. S tim da vjerujem da su već počele.
Naravno da jesu, nista neocekivano.

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 16 sep 2019, 16:51

Manijaci19871921 je napisao/la:Ljudi moji jel moguće da u ovakvim trenucima pisete o krilima, veznjacima, potencijalnim pojacanjima u trenutcima kada misevi se igraju sa Zeljinom imovinom.. babuka.. kakav ba vise babuka?
Odavno se igre igraju.

Uh, pogresan citat. Halalite. :thumbup:
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, BIZMARK66 i 33 gosta.