FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 23 sep 2019, 14:48

invincible1921 je napisao/la:
braco je napisao/la:Što se tiče Radovića, kad bi birali lijevog beka iz naše lige on ne bi bio loš izbor. Mada naravno i ja bih volio po mogućnosti nekog boljeg sa strane ako je moguće. Radović prošle sezone uz Sinišu najbolji asistent lige među bekovima, a i ove sezone već ima 3 asistencije čime spada trenutno među najbolje asistente lige. Dijeli to prvo mjesto sa još nekoliko igrača iz naše lige ali svi ti ostali igrači su ofanzivci sem njega. Tu su i Ermin i Veseli sa 3 asistencije. Znam da je trebo u cvajtu ovo ljeto, gledali su ga skauti Karlsruhera nekoliko puta, e sad što nije došlo do realizacije ne znam.

Ono što sam upratio Zvijezdu ove godine, vidio sam da imaju fine kontranapade. Glavne vedete u napadu su im Đelmić i Badji. Šansu će tražit u tim kontrama naravno prije svega jer naravno su slabija ekipa, a naša ekipa stoji visoko i sa velikim brojem igrača pokušavamo oduzeti izgubljenu loptu tako da će tražiti šansu u toj našoj defanzivnoj tranziciji vjerovatno.

Što se tiče tema kojih ste se dotakli, bitno je to što je Amar trener donosi mirnoću svima nama u smislu da nema više onih priča ko proteklih godinama o bojkotu trenera, lošim odnosima među igračima (što je Amar nedavno govorio da je vrlo bitno) itd.
Dodao bih i da je bitno sto se konacno prica oko FUDBALSKOG KLUBA vodi oko FUDBALA, a ne oko nekih projekata, finansija, kampanja, sredstava za ciscenje itd.... :kafa:

Sto se tice nase lige tanka bi pojacanja bila koga god da dovedemo. U nasoj ligi ugralvnom vrijede igraci koji su napadaci ili recimo zadnji vezni, mi smo tu popunjeni. Ove ostale pozicije u nasoj ligi igraju oni sto moraju jer nema niko bolji.


Ma ok je pričati i o finansijama i projektima jer to su sve stvari koji čine jedan klub, ali treba imati u svemu neku mjeru i balans.

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 23 sep 2019, 14:49

Ma ne znam @imvincible1921.

Pogledaj jucer onog LB iz zrinjskog, 2 asistencije levat ide k’o na motoru.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

amarovac
Postovi: 77
Pridružen/a: 09 mar 2019, 23:42

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amarovac » 23 sep 2019, 14:50

kazandžija klošaru ti prvi po direktivi pišeš, kao i seljačina asharak iz gračanice i paprika jadna, a storm medo šatro pomiruje. sad će skupština pa ćete imati još kojeg bota uz vas, ali džabe, na svetinju više nećete bez kupljene karte nikad. a i taj forumčić je tu negdje sa rokom trajanja, pa onda možete svi na stoličice kod tebe eglenisati kako je neko lopov i ovo i ono... pitari vam nisu ni do koljena po dušmanluku.

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 23 sep 2019, 14:50

invincible1921 je napisao/la:
braco je napisao/la:.
.


Valja li sta?

Ne brinite, razmislja se kako pojacati ekipu. Za sada, igraci koje imamo su najbolji!
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 23 sep 2019, 14:54

mohikanac12 je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:
braco je napisao/la:.
.


Valja li sta?

Ne brinite, razmislja se kako pojacati ekipu. Za sada, igraci koje imamo su najbolji!
Golicaš nam maštu, a? :)

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 23 sep 2019, 14:59

Trazimo boljeg. ;)

Nude, zovu, sa raznih strana. Vidjecemo. Zadnja je da ce Began dovesti nekog svog, da se rastali sa Amarom. :mrgreen:
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 23 sep 2019, 15:00

mohikanac12 je napisao/la:Trazimo boljeg. ;)

Nude, zovu, sa raznih strana. Vidjecemo. Zadnja je da ce Began dovesti nekog svog, da se rastali sa Amarom. :mrgreen:
Opet nekog jarana svog iz Bugojna? :rol:
Učinak Mehmeda je NULA.

Ne bi ga Amar ni doveo da ga nije Began doveo.
Evo vidiš šta se dešava, još jedan jaran dođe, Bekrić.
Alispahić kako kažu preko Begana dolazi.
Ako je nekad Kostić uhljebljivao preko svog menađera, ne znam onda šta je ovo. Zuban, Began i Amar svoje jaranike dovode. Evo neko reće da hoćemo i Palića kojem je Zuban menađer.

Razlika je što se sad ne sere. Valjda jer je normalno, babuka je to. Samo viči jes jes.
:rol:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 23 sep 2019, 15:02

irfo je napisao/la:
mohikanac12 je napisao/la:Trazimo boljeg. ;)

Nude, zovu, sa raznih strana. Vidjecemo. Zadnja je da ce Began dovesti nekog svog, da se rastali sa Amarom. :mrgreen:
Opet nekog jarana svog iz Bugojna? :rol:
Da. Moj Željo. :bih:
Sariel govedo. :mrgreen:
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 23 sep 2019, 15:06

mohikanac12 je napisao/la:Trazimo boljeg. ;)

Nude, zovu, sa raznih strana. Vidjecemo. Zadnja je da ce Began dovesti nekog svog, da se rastali sa Amarom. :mrgreen:
Znam za dvojicu bugojanaca koji su lijevi bek. Sabit Alispahić, Mešin buraz koji igra u Slobodi. I Pidro. Ja sam za Pidru. Kažu pitari da je igro Pidro zadnji derbi vidjeli bi mi svog boga.
Zadnja izmjena: braco, dana/u 23 sep 2019, 15:11, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 23 sep 2019, 15:08

braco je napisao/la:
mohikanac12 je napisao/la:Trazimo boljeg. ;)

Nude, zovu, sa raznih strana. Vidjecemo. Zadnja je da ce Began dovesti nekog svog, da se rastali sa Amarom. :mrgreen:
Znam za dvojicu bugojanaca koji su lijevi bek. Sabit Alispahić, Mešin buraz koji igra u Slobodi. I Pidro. Ja sam za Pidru. Kažu pitari je da je igro Pidro zadnji derbi vidjeli bi mi svog boga.
Falio je Pidro na derbiju....
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 23 sep 2019, 15:08

braco je napisao/la:
mohikanac12 je napisao/la:Trazimo boljeg. ;)

Nude, zovu, sa raznih strana. Vidjecemo. Zadnja je da ce Began dovesti nekog svog, da se rastali sa Amarom. :mrgreen:
Znam za dvojicu bugojanaca koji su lijevi bek. Sabit Alispahić, Mešin buraz koji igra u Slobodi. I Pidro. Ja sam za Pidru. Kažu pitari je da je igro Pidro zadnji derbi vidjeli bi mi svog boga.
Kada smo kod pitara, koga bi vi uzeli. Tri njihova igraca nam se nude da pređu na zimskoj pauzi. :hmmmmm:
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 23 sep 2019, 15:20

kerimatomic1921 je napisao/la:Ma ne znam @imvincible1921.

Pogledaj jucer onog LB iz zrinjskog, 2 asistencije levat ide k’o na motoru.
Koji nisam upratio :D Mada tesko mi mozemo otet dobrog igraca zrinskog ili pitarima, oni sto valjaju igraju tu dok ne odu vani,,,,ja sam vise mislio na ove "manje" timove :D

@mohikanac Serbecica, Lazica, ovo ostalo je nista posebno :D
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1639
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FoxMulder » 23 sep 2019, 16:13

mohikanac12 je napisao/la:18+

Tek zagrebana povrsina, povratio bi covjek da cita malo duze. Izvinjavam se svima unaprijed ali mora se znati ko je dusman u rangu pitara i saveza!
Znaci situacija je slijedeca. Uprava nekakvi "biznismeni" i Amaru odani ljudi, Amar sportski direktor i Slaven Musa trener. E moj Željo na hajr i dobro

Vrijeme ce pokazati sve, a vrijeme leti kao ludo
**** vas Amar u paksu.

Eto vam i Amar i Violina i Bankar...vidjecete gdje cemo dogurati...Takodje spaljujem svoju godisnju i clansku...Mi smo selendra da vece nema...
Da je neki trener, trenirao bi neku ekipu normalnu van BiH. Kraj price. Pravite mit od covjeka koji to nije.
sad je sve jasno, ovi uzastopni porazi i sve !
Zaiskali ste, evo vam ga !
Florentino Žujo i Roman Violina stupaju na scenu!
Nek nam je bog na pomoci
sudije i igraci su se pripazili samo da koga ne bi dobili, kako bi navijace okrenuli protiv ljudi iz uprave.
Ali vratit ce im se to kad tad, nisu ovi istinski Zeljovci.
Amar Kamatarevic. Jako jako me raduje to da su manijaci spremni da svojom glavom razmisljaju, da smo toliko sazrijeli da smo i tom mitskom stvorenju kao sto je Amar spremni da skinemo masku i pljunemo mu u facu!!!
Ovo nije Željo na kakvog sam se već navikao u zadnjih par godina, ovo nisu Manijaci koji vole svog Želju. Ovo je klub Amara Osima, ovo su navijači jednog čovjeka.
Ostalo je samo ime...

Mi smo Željini, Željo je Amarov!
Žujo i Kasim uprava, Memić trener, nema krova, 1921 nogirani...
Clanska, zdravo !
Godisnja, zdravo !
Kad u klub dodju ljudi koji vole ZELJEZNICAR i koji ce da rade za dobrobit kluba, a ne licnih interesa obnavljam clansku, kupujem godisnju!
Prosla godina je zadnja gdje sam uzeo godisnju, clansku necu obnoviti, u fan shop necu uci, utakmicu necu pogledati makar do finala lige prvaka dogurali sve dok su violine i gusle u klubu.

Niti jedna moja marka krvavo zaradjena nece u dzep violini i amarovim drugarima!
Ovi novi će nam useliti dušmane u svaki poslovni prostor. Banka kod prodaje ne bira kome će prodati.
Da će vraćati kredit ovi novi, to je iluzija.
Prodaju se prostori na sjeveru!
Ne treba ici na utakmice, ostavljati pare Kamataru!
Ovi su došli samo da se namire i prodaju klub. ***** vam svima mjku!
Molim vas ako neko poznaje Misimovica, neka ga moli da se vrati.
najjači mi je ovaj : ''članska i godišnja zdravo''
kakav je to mozak, da radi jedne osobe ne ide na utakmice?
ustvari on nikad nije ni išao, radi toga tako i razmišlja ...
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61422
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 23 sep 2019, 16:47

Rokoko87 je napisao/la:Sjećaš se kad smo se tamo prebacili, šta god napišeš, a da nije po njihovom ukusu, odmah pudlice počnu sa nekim jadnim komentarima i pokušajima ismijavanja.
Ma brate mogao bih roman napisati o svemu šta se tamo dešavalo. Sjećam se kad su provjeravali u klubu jesam li kupio desetogodišnje ulaznice (ulaznice, ne ulaznicu), pa su ostali nasmijani kad im je onaj magarac provjerio (kiseli osmijeh naravno).

Problem je u tome što su urušili kult i instituciju Željezničara, svi zajedno, i pudlice i šefovi im. Nikad se Željo nije brukao kao u eri Senada Misimovića, pa nema ko se nije sprdao sa nama. Pričamo o ugledu koji se sticao 95 godina prije njih. Nikada Željo u svojoj istoriji nije pljuvao po svojim legendama i bivšim igračima kao u eri ustaljenih procedura. Svaku legendu smo potrošili, otjerali, ogovarali, prepucavali se preko medija sa njima... sramotno.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 23 sep 2019, 16:56


Svi ga mozete podudlati najvecem Babuki!!!
I yebe mi se za ostala misljenja nekih tamo foruma, nek se sci u Megamix zaposle yebo ih otac....
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 23 sep 2019, 16:58

slika
slika

Top
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 23 sep 2019, 16:59

:thumbup:
Slazem se posebno za dio o pljuvanju ljudi. I ja sam podrzavao tada(glupo je reci Misimovica) klub bez obzira ko ga vodio i slicno, ali onda u jednom trenutku vidio da se svaka kritika opravdana ili ne docekala na noz, svako ko nije imao isto misljenje bio popljuvan. **** mu mater ne moze nikako da 100 ljudi ne valja a samo jedan valja.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61422
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 23 sep 2019, 17:09

Kad se samo sjetim ove tužne slike,

slika

Sad će lobotomci reći da ga oni nisu otjerali, da se Gredić tada pitao, ali neće nam reći da su Gredića tada preglasali i napravili mu igricu, pa je pogazio obećanje koje je dao Odoviću i zbog toga je podnio ostavku, jer je obećao Odoviću da će biti trener dok je on predsjednik kluba.

Čovjek se do posljednjeg kola borio za titulu, sa Željinim juniorima, protiv mašinerije Selimovića i Ibrakovića, izbacio Ferencvaroša, odigrao odlično protiv Standarda, što nas je koštalo nešto lošijeg starta u prvenstvu, zbog kojeg su ga otpustili.

Milomir Odović je Željezničar, Senad Misimović nije.

Ovo je ujedno i ključni momenat nakon kojeg su preuzeli klub.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 23 sep 2019, 17:20

FoxMulder je napisao/la:
mohikanac12 je napisao/la:18+

Tek zagrebana povrsina, povratio bi covjek da cita malo duze. Izvinjavam se svima unaprijed ali mora se znati ko je dusman u rangu pitara i saveza!
Znaci situacija je slijedeca. Uprava nekakvi "biznismeni" i Amaru odani ljudi, Amar sportski direktor i Slaven Musa trener. E moj Željo na hajr i dobro

Vrijeme ce pokazati sve, a vrijeme leti kao ludo
**** vas Amar u paksu.

Eto vam i Amar i Violina i Bankar...vidjecete gdje cemo dogurati...Takodje spaljujem svoju godisnju i clansku...Mi smo selendra da vece nema...
Da je neki trener, trenirao bi neku ekipu normalnu van BiH. Kraj price. Pravite mit od covjeka koji to nije.
sad je sve jasno, ovi uzastopni porazi i sve !
Zaiskali ste, evo vam ga !
Florentino Žujo i Roman Violina stupaju na scenu!
Nek nam je bog na pomoci
sudije i igraci su se pripazili samo da koga ne bi dobili, kako bi navijace okrenuli protiv ljudi iz uprave.
Ali vratit ce im se to kad tad, nisu ovi istinski Zeljovci.
Amar Kamatarevic. Jako jako me raduje to da su manijaci spremni da svojom glavom razmisljaju, da smo toliko sazrijeli da smo i tom mitskom stvorenju kao sto je Amar spremni da skinemo masku i pljunemo mu u facu!!!
Ovo nije Željo na kakvog sam se već navikao u zadnjih par godina, ovo nisu Manijaci koji vole svog Želju. Ovo je klub Amara Osima, ovo su navijači jednog čovjeka.
Ostalo je samo ime...

Mi smo Željini, Željo je Amarov!
Žujo i Kasim uprava, Memić trener, nema krova, 1921 nogirani...
Clanska, zdravo !
Godisnja, zdravo !
Kad u klub dodju ljudi koji vole ZELJEZNICAR i koji ce da rade za dobrobit kluba, a ne licnih interesa obnavljam clansku, kupujem godisnju!
Prosla godina je zadnja gdje sam uzeo godisnju, clansku necu obnoviti, u fan shop necu uci, utakmicu necu pogledati makar do finala lige prvaka dogurali sve dok su violine i gusle u klubu.

Niti jedna moja marka krvavo zaradjena nece u dzep violini i amarovim drugarima!
Ovi novi će nam useliti dušmane u svaki poslovni prostor. Banka kod prodaje ne bira kome će prodati.
Da će vraćati kredit ovi novi, to je iluzija.
Prodaju se prostori na sjeveru!
Ne treba ici na utakmice, ostavljati pare Kamataru!
Ovi su došli samo da se namire i prodaju klub. ***** vam svima mjku!
Molim vas ako neko poznaje Misimovica, neka ga moli da se vrati.
najjači mi je ovaj : ''članska i godišnja zdravo''
kakav je to mozak, da radi jedne osobe ne ide na utakmice?
ustvari on nikad nije ni išao, radi toga tako i razmišlja ...
Ma da povratis. Namjerno ruse atmosferu i svjesno štete klubu. Nije to vise impulsivna reakcija vec se moze primjetiti jasan šablon po kojem rade. U svim trenutcima kada je trebalo stati uz klub oni su isli kontra, hinjski i podlo dodavali ulje na vatru. Van svake pameti je raditi protiv kluba.

Samo primjer, ovo sto je Bojan S. uradio nedavno. Odbiju lika da sa svojom Ž firmom bude dobavljac i on degen onako ljut objavi stvari iz kluba na svom portalu, cisto da nasteti jer zna da je plodno tlo. Ovi idioti ga kao brane, ono dusa od covjeka, voli Želju, bla bla. U doba "najbolje uprave" bi ga ti isti razapeli, ispljuvali, izvrijedjali, yebali bi mu sve do petog koljena. Nista sto je klubu nastetio, to je valjda ok. Licemjeri.

Btw, meni je ovo vrh. Zamisli koliko bi zaradili na ovom raskidu. :bow:
Gospodin Amar Osim ima ugovor na 3.5 godine jos. Obavezno dovesti u pitanje njegov ugovor i revidirati sve (ne)poslovne odluke u zadnjih pola godine, pa tuziti sve koji su nesavjesno poslovali u ovom periodu (odnosi se i na davanje takvog ugovora gospodinu Amaru Osimu).
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 23 sep 2019, 17:49

pile87 je napisao/la:
DzoleZeljo je napisao/la:@pile87 - To je upravo bit svega.

Jednostavno ovako vise ne moze, ili prelazimo u profesionalan nacin vodenja jednog sportskog kolektiva ili postajemo puki ameterini poznati lokanom stanovnistvu.

Jedan covjek, jedna ruka...

Ne moze ovo ovako. Puno je ovdje nekih skrivenih interesa i namjera, puno je frakcija i podjela. Jednostavno ne moze to funkcionisati na duzi period gdje bi klub imao koristi. Lesinar ce uzeti svoje, a klub ce pojesti **** kao sto je bio slucaj svih proteklih godina. Zato nam treba jedan covjek, tj "privatizacija", njegove pare, tj ulog pa neka vraca u narednih 10 god. ulozeno. Dobri mi, dobar on.

Svak bi da se nesto pita, a malo pruza. To je ta nasa realnost ovdje u BIH. Ako zelis da se pitas, onda preuzimas odogovornost a kada istu preuzimas zna se tko placa ceh. Eh, takvih je mizeran broj, vec se obicno prikriju ovako kada se na nekom kao Odi kola slome....
Bit svega je slijedeca. Znas li jos i jednu upravu Zelje da je vratila i 10 KM ne znas jer nije bilo takve. Ova uprava jeste to radila sa mnogo vecim ciframa. U klubu vec postoji covjek koji daje pare i upravlja klubom vec pola godine i upravo je on otpustio Odu.
Zna se ko je otpustio Odu-covjek koji daje pare(uzima ih nazad s kamatom) i otpusta trenere.
Cuva Bog Zelju svog!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: MoSaZeLjo1921 i 15 gostiju.