FK Željezničar

Moderator/ica: insider

iguita

Re: FK Željezničar

Post Postao/la iguita » 03 sep 2019, 14:10

mohikanac12 je napisao/la:
iguita je napisao/la:Sta sad se kao peru ti kao neki pojedinci koji su bili u klubu a u stvari kao nisu podrzavali te supke nego nako bili s njima .Pusti suplju i teznju da se neki pojedinci koje hocete amnestirati.Sto se nisu oglasili prije godinu dvije .Jesul to oni sto su revizijama i lazima pokusavali napraviti lopva od Amara i ostalih ljudi.Jesul to oni sto su sutili na komentare sluga o Amaru kamataru i prodaji stadiona kluba i ostalog.Jesul to oni sto su sutili na to da Radnik nema fin.uslove da dobiju licencu za evropu a znali su sve to. Sta namirisali uspjeh pa se posipaju pepelom. **** vas grande miske i procedure i revizije u vrh guzice
Nema povratka na Grbavicu takvim nikad vise.Mrs.
Ovdje sam vec pisao o manipulaciji klosara i supaka na onom tamo forumu.Manipulisu s pravim navijacima vecinom iskrenim mladim navijacima.Valjda ce tim momcima doci vise dupeta u glavu.Svi znate imena tih manipulatora.
Bit ce Zeljo Sampion

Sve sto kazes stoji i nista ne sporim. Polarizacija koja je proizvedena sa namjerom, nanijela je nasem klubu veliku stetu od koje cemo se oporavljati jos jedan jako dug period. Medjutim, ovo sto sam napisao nije nikakav "povratak na mala vrata" ili amnestiranje nekih pojedinaca vec jednostavno Željina filozofija a koja kaze da ne smijemo sebi dopustiti podjele i svadje unutar navijackog tijela ma koliko razlicite stavove imali. Moramo biti svjesni da je velika vecina ljudi koja je bila u klubu jednostavno izmanipulisana i zavedena na pogresan put. Kasnije su ti isti to osjetili na svojoj kozi jer su jednostavno potroseni i odbaceni kao prljave carape dok je onaj isti koji ih je koristio kupio sve zasluge i kitio se svim dobrim sto se uradilo. Ti Navijaci su se da tako kazem "zaletili", nesvjesni kakav je klub bio prije, u kako teskim okolnostima je funkcionisao, koliko znoja su na desetine ljudi prolili prije njih da bi opstao. Jednostavno, nisu znali a malo ih je ponijelo jer su po ulasku u klub na "poklon" s neba dobili velika novcana sredstva pa su umislili sebi kako je to "normalno", opcinjeni pricama kako ce "napraviti klub".

Nije normalno to sto se desilo, na svojoj smo kozi osjetili kako boli kada nam neko kaze "nisi ti Željovac", "placenik", "Violina" i cime su se vec gađali u namjeri da zadrze vlast i ociste klub od neistomisljenika. Ja prvi i mogu ti reci da to jako boli, zato to isto nekom drugom navijacu za kojeg mislim da je iskren ne bih uradio. Nikada vise niko ne smije ponasati se kao da je klub u njegovom vlasnistvu, manipulisati navijacima, koristiti ih za licne obracune kao sto je Misimovic radio. Ima jako puno ljudi koji zale za onim sto se desilo, kaju se i imaju zelju da pomognu i na neki nacin isprave greske koje im se adresiraju. Ne smijemo sebi dopustiti uvrede prema braći sa tribine, prema Željovcima, Legendama, bivdim igracima, uposlenicima, ma koliko nam se ne svidjalo neko njihovo misljenje. Ok, grijesilo se ali ko radi taj.i grijesi uz par izuzetaka koji su svjesno radili protiv kluba. Zeljo je klub otvoren za istomisljenike i neistomisljenike a samo svi zajedno mozemo naoraviti velike stvari u interesu kluba. Vjeruj mi kada ti kazem, nisu svi isti niti se svima njima svidjalo sta se radi. Bili slijepi, vjerovali pogresnim ljudima sto nas je sve kostalo a ne samo njih. Ljudski je grijesiti, ljudski je oprastati. Ljudski je dati "drugu sansu" jer medju njima ima nekih jako sposobnih koji su vec uradili neke vrlo korisne stvari za klub. I opet ce aBd.

Naravno, ŠUPCI nece biti amnestirani a ima ih jedan solidan broj, koji su jako dobro znali dosta stvari ali su kao hinje i piqke radi nekog licnog interesa svjesno i namjerno nanosili stetu. Yebo njih, nek sada u Rajlovcu "prave klub".

Nije moja namjera da zagovaram neki radikalizam kad su u pitanju bivsi clanovi uprave o kojima govoris.Svaki iskreni i posteni Zeljovac nam treba.Naravno da je tako uvijek bilo i sukoba misljenja i razradjivanja taktika na terenu i misljenje o igracima.Iako nemamo pojma o tome .ali to je Rajvosa i nasa stvarnost i nek je.Sve do onog trenutka kad ta suplja kafanska i dobronamjerna ne predje crtu dobrog ukusa i sve se pretvori u lajanje optuzivanje bez osnova cak i prijavljivanja istraznim organima naravno anonimno.Polazim od sebe i da sam u tom drustvu koje to radi i uz to javno blati Amara za kupovinu titula i omalovazava se rad prethodnih uoprava na najbjedniji moguci nacin ja bi se bez cekanja odmakao i distancirao od tih morona i javno se suprostavio .Sutnja je odobravanje koliko mi je poznato.Kako god nismo svi isti i neko ovako a neko onako reaguje na stvari dogadjaje.Treba pomoci Zelji svako u okviru svojih mogucnosti.Naci nekog sponzora obezbjediti neki uticaj za klub negdje i ima hiljadu nacina.Dakle bujrum svi ti i mi svi stanimo uz klub.Konkretno pomoci, savjeti nisu dobro dosli ima ko je zaduzen za sve segmente kluba.Dakle nisam protiv tih ljudi ako su dobronamjerni i nek ih malo trenutno izvan struktura kluba.Uradite konkretne stvari za klub a ulazak onako iskreno navijacki.O upravi i popunjavanju iste ima Skupstina koja ce to najbolje izbalansirati.I jos samo ovo nisu kao svjesni bili i izmanipulirani su od senada i kasno skontali neke stvari.Ok .Kako skontase senada odmah neki clanovi uprave i predsjednik o kojima sam pisao kao sto su Greda ili Smajo i jos neki.Kako oni **** senada i nisu sebi dozvolili blam koji ovi jesu.Sa ovim cu zavrsiti polemiku oko ovoga.Cijenim jako to sto zelis najbolje nasem Zelji i to se primjeti u ovom postu i ostalim postovima.Budi mi pozdravljen .
Bit ce Zeljo Sampion

irfo
Kontakt:

Post Postao/la irfo » 03 sep 2019, 14:11

LjoZee je napisao/la:
irfo je napisao/la:slika

Ovu sliku svaki dan treba stavljat, garantovano pucaju cirevi

Ne valja slika. Ne vidi se Veselinovic. Dislajk

Kako ne vidi, sjedi Stana na njemu :rol:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

UBIPITAR
Kontakt:

Post Postao/la UBIPITAR » 03 sep 2019, 14:17

]slika

SS#11
Gdje su oni da nam kažu,kako jedva čekaju da se Amar vrati u ligu i padne mit o njegovom znanju...EVO VRATIO SE,NAPRAVIO PITU OD GOVANA,IZVADIO KITU I PIŠA SVE REDOM!

irfo
Kontakt:

Post Postao/la irfo » 03 sep 2019, 14:19

:tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

mohikanac12
Kontakt:

Post Postao/la mohikanac12 » 03 sep 2019, 14:21

@iguita :thumbup:

Sve znas kume, hvala Bogu pa nismo isti kao neki "volonteri" sto bi "svog babu prijavili za 1km", kao ni neki ŠUPCI koji su imali licnu korist da pisu i pricaju bljuvotine i pljuju po klub. Kao par admina na "najvecem forumu", jedan posao, drugi stipendija za fakultet ( licno od S. M. ), treci ugovore za poslove koje obavljao mimo Želje i za Želju a masno naplacivao, te pojedini koji su se prodali za "mlin". Piqkice sa dna kace koje nisu ni M od Manijaka i onoga sto Manijaci jesu. Prodane kuje!

Jos jednom, na stranu navijaci koji imaju suprotno misljenje, njima kapa do poda jer su nasa braca sa tribine. Znam jako dobro kako je kada ti mala kuja koja Zelju ocima vidjela nije napise "nisi ti Zeljovac" i zalijepi etiketu, ja i mi to nasim drugovima necemo i ne smijemo nikada uraditi. Evo zna @Ubipitar, bukvalno su smradovi zavadili drugove koji se znaju po trideset godina, imaju zajedno gostovanja koliko neki nemaju ukupno pregledanih utakmica na tv_u u zivotu. Nikad vise tako! Svi kao jedan!

Mi smo Željini Željo je naš!

slika

slika

slika

Link za avatar! Manijaci, idemo pisati istoriju zajedno!

https://media.giphy.com/media/eHR4DpAZPdGTXg0NKW/giphy.gif

irfo
Kontakt:

Post Postao/la irfo » 03 sep 2019, 14:25

mohikanac12 je napisao/la: Kao par admina na "najvecem forumu", jedan posao, drugi stipendija za fakultet ( licno od S. M. ), treci ugovore za poslove koje obavljao mimo Želje i za Želju a masno naplacivao

:o :o

HongKong
Kontakt:

Post Postao/la HongKong » 03 sep 2019, 14:31

Pa i vecina normalne raje je to skontala. Sasvim normalno i ocekivano.
Zna li neko gdje je i sta radi poznati i priznati analiticar forumskih postova?
Nije valjda da mu je istekao ugovor i da vise ne voli toliko Zelju? :kafa:
Cuva Bog Zelju svog!
Stilic Semir unosi nemir!
Moj Zeljo

mohikanac12
Kontakt:

Post Postao/la mohikanac12 » 03 sep 2019, 14:39

irfo je napisao/la:
mohikanac12 je napisao/la: Kao par admina na "najvecem forumu", jedan posao, drugi stipendija za fakultet ( licno od S. M. ), treci ugovore za poslove koje obavljao mimo Želje i za Želju a masno naplacivao

:o :o

Sve se zna, nema "nika" iza kojeg se mogu sakriti. Šutnuli su i popljuvali na stotine Željovaca, odredjivali sta je Željo, sta se smije a sta ne smije pricati. Glumili silu, lagali navijace, pisali im u pp sta da misle, kako da se ponasaju, koriatili njih i njihovu ljubav prema Želji. Pljuvali po klubu, sramno i jadno, "petari" se ne bi postidili bljuvotina. Jade jadne!

Pozivam sve Navijače Želje da prestanu pisati na forumu gdje se pljuvao Željo i gdje se pisalo da su titule kupljene, gdje su se legende omalovazavale, gdje si bio napadan ako napises lijepu stvar za ljude sa po deset i vise godina staza u i oko kluba! Gasi smeće!

Link za avatar! Manijaci, idemo pisati istoriju zajedno!

https://media.giphy.com/media/eHR4DpAZPdGTXg0NKW/giphy.gif

UBIPITAR
Kontakt:

Post Postao/la UBIPITAR » 03 sep 2019, 14:42

Subota i nedelja,Željo u herojskoj ljutoj Krajini :bih: :bih:
Gdje su oni da nam kažu,kako jedva čekaju da se Amar vrati u ligu i padne mit o njegovom znanju...EVO VRATIO SE,NAPRAVIO PITU OD GOVANA,IZVADIO KITU I PIŠA SVE REDOM!

lijevapolutka
Kontakt:

Post Postao/la lijevapolutka » 03 sep 2019, 14:43

hoćemo li imati kakvih eurića od Memije?

Raonffa
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 03 sep 2019, 14:49

Ne znam, pošto nije promijenio ligu nego samo klub.

Znate da se pisalo za Džeku ako pređe u Inter da nećemo dobiti ništa, jer valjda ne dobijaš ništa kada igrač prelazi u neki drugi tim iz iste lige u kojoj je igrao.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

lijevapolutka
Kontakt:

Post Postao/la lijevapolutka » 03 sep 2019, 14:51

kad je odlazio pisalo se da dobijamo 150.000 eura i 20% od sljedećeg transfera. sad na TM gledam da je otišao u hobro ili kako već za 300.000, doduse pise da je pozajmica

irfo
Kontakt:

Post Postao/la irfo » 03 sep 2019, 14:56

slika

Dvije legende FK Zeljeznicar :ljepota:

zajedno titula kolko neki na football manageru :rol:

HongKong
Kontakt:

Post Postao/la HongKong » 03 sep 2019, 14:56

Mislim da to zavisi i od liga. U nekim se placa ta nakanada ako je transfer izmedju dva kluba iz tih liga, dok u nekim ne.
Cuva Bog Zelju svog!
Stilic Semir unosi nemir!
Moj Zeljo

Raonffa
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 03 sep 2019, 14:57

Ako imamo taj neki postotak onda mislim da dobijamo svakako, bez obzira gdje je otišao, a sad oko tih posudbi ne znam, možda je posudba uz obavezan otkup, ima tu raznih varijacija.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Bezideja
Kontakt:

Post Postao/la Bezideja » 03 sep 2019, 15:33

Vidi se da je nas bivsi precjednik human covjek, dijeli stipendije svaka cast....
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Mamlaz
Kontakt:

Post Postao/la Mamlaz » 03 sep 2019, 15:42

Zna li se u koliko je sati u nedelju utakmica sa Jedinstvom

LjoZee
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 03 sep 2019, 15:42

Mamlaz je napisao/la:Zna li se u koliko je sati u nedelju utakmica sa Jedinstvom

Cini mi se pola 6
1921

Mamlaz
Kontakt:

Post Postao/la Mamlaz » 03 sep 2019, 15:47

LjoZee je napisao/la:
Mamlaz je napisao/la:Zna li se u koliko je sati u nedelju utakmica sa Jedinstvom

Cini mi se pola 6

Hvala, u 11 bih morao krenuti?

irfo
Kontakt:

Post Postao/la irfo » 03 sep 2019, 16:01

Mi internet navijaci ocekujemo nekakav najavljeni stream :kafa:

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.