FK Željezničar

Moderator/ica: insider

LjoZee
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 03 sep 2019, 16:08

irfo je napisao/la:Mi internet navijaci ocekujemo nekakav najavljeni stream :kafa:

Samo teksutalni bajo moj :kafa:
1921

Mamlaz
Kontakt:

Post Postao/la Mamlaz » 03 sep 2019, 16:15

irfo je napisao/la:Mi internet navijaci ocekujemo nekakav najavljeni stream :kafa:

Sto si se ti nasao prozvan, meni je ovo idealno da povedem porodicu, da zena vozi a ja zaduzim gajbu.

LjoZee
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 03 sep 2019, 16:20

Mamlaz je napisao/la:

Sto si se ti nasao prozvan, meni je ovo idealno da povedem porodicu, da zena vozi a ja zaduzim gajbu.

Zaebava se @irfo. Sretan vam put i lijep provod. Ocekujemo neki izvjestaj tekstualni. :lol:
1921

MocMahale444

Post Postao/la MocMahale444 » 03 sep 2019, 16:44

Sto se tice derbija, ludilo :D

Polazimo od 1 do 5

Eric - (3+) solidan :thumbup: imao izlet u prazno u drugom pol, nesto slicno kao protiv Slobode. Samo ovaj put hvala Bogu protivnik nije postigao pogodak.
Ostalo je bilo oke odradio solidno.

Kemo- (3+) nije kriv ni za jedan od 2 zgoditka :D borben.

Sipa- (3) majstorski je pogodio nasu mrezu, nije cuo Erica da rice "mojaaaaaa". Uz tu gresku koja je mogla sjebati situaciju imao je dobrih poteza i intervencija. Zamota glava i krv prolivena pokazuju da je bio borben.

Pavic - (3-) krivac za prvi gol (uz Sadikovica), probudio se poslije toga i nije pravio toliko gresaka.

Stanic- (3+) Stana uvijek toplo hladno. Kad igra bez nekih ekstra poteza dobar je cim se pocne kofrciti za klupe je. Ovaj put prolazna i svaka cast.

Bojo- (4) gol u derbiju :salut: i nije peljao loptu. Svaka cast za tekmu. Nastavi tako.

Mesa- (4) gol u derbiju na povratnu od Zaimage. Zeznut ugao ali Mesa je pogodi. Trudio se i borio za svaku loptu.

Sadikovic- (4+) uz gol ovaj igrac je odigrao solidno. Dobri pasovi, sut dobar, kretanje bez lopte :thumbup:
Lose je to sto pusti onog levata da ubaci do hebiba za njihov prvi gol.

Veseli- (4) iako bez snage za cijelu tekmu odigrao je za cenera. Sut van 16 :salut:

E. Zec (4+) asistencija, borba, jednostavno vidi se da zna lopte. Vrlo dobro odigrao mec. Kretanje bez lopte ekstra.
Brat grije klupu neka malo.

Krpic- (5) 2 gola pitarima :salut: :salut:
Vidi se da je napredovao uz rad s Osimom. Kapitenski.

Ramovic- ono sto je odigrao je super. Nad njim je bio faul i pred iz kojeg Dado zabija pitarima 4 gol.

Stila- welcome :thumbup:

Zaimaga- dobar potez za Mesu kod 5 gola da dobro citas 5 gol u derbiju :opaopa: samo kad nije zbunjen on zna lopteeeee.

Svi igraci imaju cenera za proslavu golova. Posebno kod 3 gola kad svi klizeci furaju ko formule.

1
2
3
4
5
1921 - FK Željezničar.

LjoZee
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 03 sep 2019, 16:50

E cuj “nije cuo Erica da rice” hahahhahahah
1921

mohikanac12
Kontakt:

Post Postao/la mohikanac12 » 03 sep 2019, 17:11

Ima li gdje snimak cijele utakmice? Volio bih u miru pogledati.
Mi smo Željini Željo je naš!

Link za avatar! Manijaci, idemo pisati istoriju zajedno!

https://media.giphy.com/media/eHR4DpAZPdGTXg0NKW/giphy.gif

kerimatomic1921
Kontakt:

Post Postao/la kerimatomic1921 » 03 sep 2019, 17:35

mohikanac12 je napisao/la:Ima li gdje snimak cijele utakmice? Volio bih u miru pogledati.

Jedino sto mi sada pada na pamet je da, ako imas telemach, vratis na snimak u subotu u 11:50. A ako imas bhtelecom moja tv account, mozes i tu vratiti.
“Nek’ crknu dusmani, mi smo najjaci.” - A.O.

UBIPITAR
Kontakt:

Post Postao/la UBIPITAR » 03 sep 2019, 18:15

" Osim je nakon što smo tražili da se utakmica odgodi za nedjelju i nakon što je saznao da sudi Kaljanac s 3-4 čovjeka ušao u prostorije Saveza i mlatio, i to bahato i drsko, divljački i necivilizirano, (kako mu i priliči) da je liga neregularna. Da je to Husref uradio (Husref koji mi i nije nešto drag), to bi stiglo do portala i bila bi opća hajka na njega".

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Gdje su oni da nam kažu,kako jedva čekaju da se Amar vrati u ligu i padne mit o njegovom znanju...EVO VRATIO SE,NAPRAVIO PITU OD GOVANA,IZVADIO KITU I PIŠA SVE REDOM!

LjoZee
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 03 sep 2019, 18:22

UBIPITAR je napisao/la:" Osim je nakon što smo tražili da se utakmica odgodi za nedjelju i nakon što je saznao da sudi Kaljanac s 3-4 čovjeka ušao u prostorije Saveza i mlatio, i to bahato i drsko, divljački i necivilizirano, (kako mu i priliči) da je liga neregularna. Da je to Husref uradio (Husref koji mi i nije nešto drag), to bi stiglo do portala i bila bi opća hajka na njega".

Najkreativniji su kad treba naci opravdanje za poraz ovakav, a da ispadne da je sve ovo ok i normala :lol:
1921

Bezideja
Kontakt:

Post Postao/la Bezideja » 03 sep 2019, 18:22

UBIPITAR je napisao/la:" Osim je nakon što smo tražili da se utakmica odgodi za nedjelju i nakon što je saznao da sudi Kaljanac s 3-4 čovjeka ušao u prostorije Saveza i mlatio, i to bahato i drsko, divljački i necivilizirano, (kako mu i priliči) da je liga neregularna. Da je to Husref uradio (Husref koji mi i nije nešto drag), to bi stiglo do portala i bila bi opća hajka na njega".

Pa neka neko kaze da pitari i lobotomci nemaju slicnosti :kafa: :kafa:
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

UBIPITAR
Kontakt:

Post Postao/la UBIPITAR » 03 sep 2019, 18:25

Da je napisao da se sa Lutvom ukazao,dalo bi se povjerovati :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Gdje su oni da nam kažu,kako jedva čekaju da se Amar vrati u ligu i padne mit o njegovom znanju...EVO VRATIO SE,NAPRAVIO PITU OD GOVANA,IZVADIO KITU I PIŠA SVE REDOM!

Admir74
Kontakt:

Post Postao/la Admir74 » 03 sep 2019, 18:33

slika

Rokoko87
Kontakt:

Post Postao/la Rokoko87 » 03 sep 2019, 18:37

Osime ne viči bola
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Osim13
Kontakt:

Post Postao/la Osim13 » 03 sep 2019, 18:38

Whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat, you never played Tuber Simulator

HongKong
Kontakt:

Post Postao/la HongKong » 03 sep 2019, 18:41

Kakvi su to mozgovi :lol:
Cuva Bog Zelju svog!
Stilic Semir unosi nemir!
Moj Zeljo

FoxMulder
Kontakt:

Post Postao/la FoxMulder » 03 sep 2019, 18:57

irfo je napisao/la:slika

Dvije legende FK Zeljeznicar :ljepota:

zajedno titula kolko neki na football manageru :rol:

igrač koji ja skandirao ''biće Željo...šampion'' nije i ne može biti legenda!
legenda je mogao biti. Nije ga zajebao ni odlazak u Zrinjski, to bi mu svi oprostili, već ono skandiranje NIKAD!
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

31.08.2019. Željezničar 5:2 sarajevo

irfo
Kontakt:

Post Postao/la irfo » 03 sep 2019, 19:05

FoxMulder je napisao/la:
legenda je mogao biti. Nije ga zajebao ni odlazak u Zrinjski, to bi mu svi oprostili, već ono skandiranje NIKAD!

vise puta dokazano da je to lobotomska laz, reci cu i tebi sto i ostalima koji su to tvrdili, nadji video u kojem se to vidi ;)
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Alipasino
Kontakt:

Post Postao/la Alipasino » 03 sep 2019, 19:10

Kako sastavit da sve bude kako treba.Evo sredina dobra napad dobar znaci jos bekovi.Ako uspijemo ostat do kraja medju prva 3 i na pauzi kupit posudit kako god 2 beka mislim da evropa nebi dosla u pitanje.O tituli nebi jer prije pocetka sezone sa igracima poput Stane Bogija Zaima sam konto izmedju 5-7 mjesta iskreno nakon onih prijateljskih bio sam teski pesimista i ne samo ja nego dosta raje.Nakon ovih 7 kola cak smo mogli i vise misleci na 4 bobe prosute sa Borcem i Slobodom.Cak i sa Sirokim se na kraju moglo pobjedit.Sad je odlucujuca tekma sa Velezom i ako tu uzmem bod idu lakse tekme sto nam omugucuje da na kraju prije pauze budemo medju prva 3 sto je odlicno.

Bezideja
Kontakt:

Post Postao/la Bezideja » 03 sep 2019, 19:27

FoxMulder je napisao/la:

Sigurno ti je mentor danan, jer on odlucuje ko ce biti legenda a ko ne. Kakve budale :kafa:
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

FoxMulder
Kontakt:

Post Postao/la FoxMulder » 03 sep 2019, 19:37

Bezideja je napisao/la:
FoxMulder je napisao/la:

Sigurno ti je mentor danan, jer on odlucuje ko ce biti legenda a ko ne. Kakve budale :kafa:

jeko danan?
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

31.08.2019. Željezničar 5:2 sarajevo

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Alipasino i 4 gosta.