FK Željezničar

Moderator/ica: insider

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 11 sep 2019, 02:16

plavousrcu WroteColonOdlican fazon u duhu sarajevskog derbija. Da vam ga je Ublehas prodao svrsavali biste. Mislim na pojedine prikrivene analne planinare. Navijaci kojima je cilj ako moze bilo kako ismijati sve oko Zelje i pokusati napraviti belaj. Gadite mi se.

:clap:

Pojedini se izvinjavaju pitarima za majice :lol: još samo da im odu na kucnu adresu i traže halala :rol:

Goosman
Kontakt:

PostPostao/la Goosman » 11 sep 2019, 05:44

Pohvale za dizajn, al nije neki fazon.

Konzerva
Kontakt:

PostPostao/la Konzerva » 11 sep 2019, 08:35

Ovo je bas glup potez, hajde razumijem da je to rezultat koji je dao titulu ili prvi put pobijedio pa usli u sampion ligi ili evropa ligu, neki historijski dogadjaj ali ovo...bas bezveze...ne treba se zeljo na ovako niske grane spustati.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

mohikanac12
Kontakt:

PostPostao/la mohikanac12 » 11 sep 2019, 09:10

Vijetnamci:

_Pokusali nas ugasiti vise puta

_Predsjednik im predvodio navijanje: cigani

_Clanske: Mrzim Zeljeznicar

_Punac nas javno prozivao: od danas nista vise nece biti isto, pa oteo Zeljinoj djeci titulu namijestajuci cijelu ligu

_Na zvanicnoj nas provocirali: platite vodu

_Na zvanicnoj provocirali: Mi imamo lopte za snijeg

_Psuju i pljuju sve nase 0-24

Podrska navijaca 100 %

Željo:

-Uvalili vijetnamcima pet komada za derbi i napravili majice

Podrska navijaca: psovke, uvrede, pljuvanje. Izvinjavali se vijetnamcima. :rol:

GAZI ZELJO! 1.2.3.4.5 :bih:
Mi smo Željini Željo je naš!

lijevapolutka
Kontakt:

PostPostao/la lijevapolutka » 11 sep 2019, 09:16

e ovo gore sto si nabrojao pokazuje koliki kompleks imaju od Velikog kluba, za ovo dole nemam riječi. stavljamo se u istu ravan sa njima
Zadnja izmjena: lijevapolutka, dana/u 11 sep 2019, 09:36, ukupno mijenjano 1 put.

fczeljo
Kontakt:

PostPostao/la fczeljo » 11 sep 2019, 09:23

Na stranu navijačka prepucavanja, šta smo mi njima šta su oni nama i sl. Službena politika i poslovanje kluba ne smije biti na tom nivou.

Lijepo je što su u klubu razmišljali da ovo raspoloženje iskoriste i nešto zarade. Međutim, strogo poslovno, ovaj dres je totalni fail.

1. Dizajn je estetski jako loš
2. Provocira komšije na baš jeftin način. Da su stavili snižen standardni dres sa brojem 5, rekao bih super, lagana i suptilna provokacija. Ovako, baš jeftino. Željo nikad nije provocirao. Treba biti dostojanstven i u pobjedi i u porazu.
3. Već je prošlo 10 dana od pobjede, do trenutka početka prodaje i više, više razmišljamo o Veležu nego o Sarajevu. Prilično zakašnjela reakcija.
4. Očekivana zarada - mizerna. Prilično trošenje brenda, zbog gore navedenih razloga, zbog...koliko...ukupno 4 hiljade maraka!?

Suma sumarum, kvarimo svoju reputaciju zbog 4 hiljade maraka (u najboljem slučaju).

Ko je smislio, loše je smislio.

DoGroba
Kontakt:

PostPostao/la DoGroba » 11 sep 2019, 09:25

Spuštamo se na njihov nivo, a to nama nikako ne priliči, jedno je navijačka zajebancija a drugo je klub. A uz to je prošlo je DESET dana od derbija, bilo zajebancija svakakvih, šega, šala. Na zvaničnoj juče objavljuju 4 sata, ja mislio evo ga Zakarić potpisuje koliko su najavljivali, pa ni Štila se nije ovoliko najavljivo. Isto ko da smo titulu već osvojili. Bruka ali šta ćeš, jedino da na kraju ne izbace dresove i da ostane na ovoj šali i biće dobro.

Blagoje
Kontakt:

PostPostao/la Blagoje » 11 sep 2019, 09:45

Dobre majice, treba provocirati, a ko se boji reakcije, neka promijeni klub za koji navija.

mohikanac12
Kontakt:

PostPostao/la mohikanac12 » 11 sep 2019, 09:49

Vise raju iritiralo odbrojavanje, sto nije niko znao sta je u pitanju. Onda posto nije sponzor od milion, igrac iz Barce ili mozda kamp, ide jahanje. Nema veze sto je derbi bio za pamcenje, sto smo ih razmontirali, sto smo ih ponizili, atmosfera vrhunska, koga to briga, bitno je da mi istresemo frustracije. Posebno je interesantno kako navijaci sredstva za pranje stolica galame, izletise iz rupa kao jedan i u glas: uprava napolje. Zbog majica. Svasta.

Insajderi, je li juce bio kakav sastanak sa arhitektom oko juga? Neko zna vise? I slucajno, fasada sjevera kako ce izgledati, ako ima informacija? Hvala od srca upucenima.

GAZI ZELJO VIJETNAMCE MALENE!

:bih:

UBIPITAR
Kontakt:

PostPostao/la UBIPITAR » 11 sep 2019, 09:51

mohikanac12 WroteColonVise raju iritiralo odbrojavanje, sto nije niko znao sta je u pitanju. Onda posto nije sponzor od milion, igrac iz Barce ili mozda kamp, ide jahanje. Nema veze sto je derbi bio za pamcenje, sto smo ih razmontirali, sto smo ih ponizili, atmosfera vrhunska, koga to briga, bitno je da mi istresemo frustracije. Posebno je interesantno kako navijaci sredstva za pranje stolica galame, izletise iz rupa kao jedan i u glas: uprava napolje. Zbog majica. Svasta.

Insajderi, je li juce bio kakav sastanak sa arhitektom oko juga? Neko zna vise? I slucajno, fasada sjevera kako ce izgledati, ako ima
informacija? Hvala od srca upucenima.

GAZI ZELJO VIJETNAMCE MALENE!

:bih:

Jeste,bio je sastanak,neštp su i zapad mjerkali.
Dezerter je vojni bjegunac, pripadnik neke vojne formacije koji bez naređenja napušta dužnost, položaj, najčešće u namjeri da se nikad ne vrati.

Dezerterstvo u pravilima vojne službe mnogih država predstavlja jedan od najtežih prekršaja discipline !

lijevapolutka
Kontakt:

PostPostao/la lijevapolutka » 11 sep 2019, 10:13

@mohikanac12 moje mišljenje je da se klub ne treba spuštati na njihov nivo, za njih smo uvijek bili i bicemo Veliki klub, u svim segmentima. Mi smo tu da prcamo. A na to tjeranje uprave radi majica mogu samo reci hahahahahahahahahahhahahaahhahahahahaha.
Nego okrenuti se Velezu i nastaviti niz

Azpi
Kontakt:

PostPostao/la Azpi » 11 sep 2019, 10:25

Yebo majku ne smijes ni kritikovat ovaj los potez odma defanzivni stavovi ko da oni vode klub, a sto je najgore i sami znaju da je ovo los potez, navijacki ok da navijaci su napravili majice, ali za klub spustio se na nizak nivo na pitarski nivo :thumbdown:

Ali hajde biti ce proci ce, samo nije im ovo trebalo nikako nije ovo stvar za zvanice stvari kluba valjda su od prosli nauvili i pronalaska arfa sa stolice :crazy:

Ali hajde brzo ce tekma, evo vec lika sedmice i da se nastavi niz pobjeda protiv veleza, nista posebno nisu :opaopa:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

mohikanac12
Kontakt:

PostPostao/la mohikanac12 » 11 sep 2019, 10:39

U pravu si, ne smijes ni reci da ti se svidja. Ja cu kupiti majicu jer "predstavljam sve sto nije Zeljo", jer sam "papak", jer sam "samo glupan koji ce kupiti", jer necu da napisem "mrs debili iz kluba", jer mi je iq "manji od 50", jer sam jedan od "samo ko nema pojma o Zelji kupit ce". Posebno jer me boli qurac za vijetnamce i jer mi ne pada na pamet da im se pravdam ili ned'o Bog izvinjavam likovima koji pljuju po Želji 0-24 i ciji je najveci uspjeh Videoton. Rastavili smo ih, hocu da imam uspomenu.

GAZI ŽELJO! :bih:

Azpi
Kontakt:

PostPostao/la Azpi » 11 sep 2019, 10:41

mohikanac12 WroteColonU pravu si, ne smijes ni reci da ti se svidja. Ja cu kupiti majicu jer "predstavljam sve sto nije Zeljo", jer sam "papak", jer sam "samo glupan koji ce kupiti", jer necu da napisem "mrs debili iz kluba", jer mi je iq "manji od 50", jer sam jedan od "samo ko nema pojma o Zelji kupit ce". Posebno jer me boli qurac za vijetnamce i jer mi ne pada na pamet da im se pravdam ili ned'o Bog izvinjavam likovima koji pljuju po Želji 0-24 i ciji je najveci uspjeh Videoton. Rastavili smo ih, hocu da imam uspomenu.

Upravo o tome i prica nek si potvrdio :thumbup:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

grbavicka1921
Kontakt:

PostPostao/la grbavicka1921 » 11 sep 2019, 11:48

Azpi WroteColon
mohikanac12 WroteColonU pravu si, ne smijes ni reci da ti se svidja. Ja cu kupiti majicu jer "predstavljam sve sto nije Zeljo", jer sam "papak", jer sam "samo glupan koji ce kupiti", jer necu da napisem "mrs debili iz kluba", jer mi je iq "manji od 50", jer sam jedan od "samo ko nema pojma o Zelji kupit ce". Posebno jer me boli qurac za vijetnamce i jer mi ne pada na pamet da im se pravdam ili ned'o Bog izvinjavam likovima koji pljuju po Želji 0-24 i ciji je najveci uspjeh Videoton. Rastavili smo ih, hocu da imam uspomenu.

Upravo o tome i prica nek si potvrdio :thumbup:

:thumbup: :kafa:
"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

kolezeljovac
Kontakt:

PostPostao/la kolezeljovac » 11 sep 2019, 11:49

Bilo bi logicnije da su ove majice pustene i napravljene pred derbi na Kosevu... Al haj...
Opet potpuno podrzavam klub i ono sto odluce.... Tako da.... Ovo je naša kuća!
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Goosman
Kontakt:

PostPostao/la Goosman » 11 sep 2019, 11:55

Pobijedimo Velež i nek opet štampaju majice što se mene tiče.

iguita

PostPostao/la iguita » 11 sep 2019, 12:31

Gleda se danas na dvije lokacije zemljiste za Kamp, znam da je jedna u Blazuju a druga na pdrucju N.Grada.Radit ce se kamp ala Zemunel.
E moj Zeljo sta nam rade.
Bit ce Zeljo Sampion.

lijevapolutka
Kontakt:

PostPostao/la lijevapolutka » 11 sep 2019, 12:36

iguita WroteColonGleda se danas na dvije lokacije zemljiste za Kamp, znam da je jedna u Blazuju a druga na pdrucju N.Grada.Radit ce se kamp ala Zemunel.
E moj Zeljo sta nam rade.
Bit ce Zeljo Sampion.

:clap: :clap:

Blagoje
Kontakt:

PostPostao/la Blagoje » 11 sep 2019, 12:39

Kamp?
Bruka!
BRUKA!!! :lol: :lol: :lol:

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.