FK Željezničar

Moderator/ica: insider

Brko87
Kontakt:

PostPostao/la Brko87 » 22 sep 2019, 00:27

BosniaBoston WroteColon
Yebem ti grob i fudbal i ligu.
Gledam veceras utakmicu ovih komsinica, od 1 do 92min.
Sudija šiljio za njih, bezbroj prekrsaja dosudio u njihovu korist.
Lezi igrac Radnika na zemlji oni nece da izbace loptu nego napadaju.
3 puta cini mi se fataju ih grcevi i prilazi igrac Radnika isteze mu nogu.
Trebalo biti minimum 5min nadoknade a sudija odredio 2min.
Šlag na tortu: Morž na press konferenciji tako lijepo, namazano pricao o Radniku i njihovoj igri....da su prava ekipa, da je ovaj shupak Zizovic zaboravio sve detalje utakmice i rekao da je utakmica bila super...malo nesto rekao oko 2min nadoknade.
O udaranju, fair playu ni rijeci.
E tako se to radi, pobijedis na hinjaka i jos pohvalis seljake, napravis budale od njih.
Ako dozvolimo tom Moržu da sa ovakvom ekipom ne daj Boze uzme titulu na ovakve šibicarske folove, kolektivno treba da se zapalimo.

OMG :crazy:
Ovo vise nije ni smijesno,ovo je zalosno

Olova preko mašica

cuvarkuca
Kontakt:

PostPostao/la cuvarkuca » 22 sep 2019, 00:42

Zamislite jos Dinu Djurbuzovica u strucni stab,pa bili bi ko NATO.

Mamlaz
Kontakt:

PostPostao/la Mamlaz » 22 sep 2019, 01:21

LjoZee WroteColonAli Sipovic.. ono su neke teske droge :mrgreen:
I na derbiju pade u nesvjest i ustaje nakon minut ko da nista nije bilo, a Ahmetovic koji je lakse prosao u tom sudaru ne moze sebi doci :lol:

Njemu svaka cast odusevljava navijace svojom pozrtvovanoscu, zalaganjem, pa i motivacijom ostalih igraca. SIPA LAV

kerimatomic1921
Kontakt:

PostPostao/la kerimatomic1921 » 22 sep 2019, 02:04

Sramotna posjeta, ali sramotna!!! Mislim, mi godinama imamo najbolji prosjek u ligi, ali ovo veceras je bilo bas tanko. Razocaran sam prijatelji - dogovor je bio da napunimo 3 tribine i da pokazemo i savezu i krstajicu i pizdama pitarskim ko smo mi ustvari. Marketing totalno zakaz’o. A i nasa navijacko simpatizerska kultura je taraba - samo se ceka derbi ili kakva guzovaca.

Osim zadnje 3 minute, ovi karinaši nisu ama bas nista napravili. Amare, svaka cast. Jos jedan prelazni rok i mi cemo biti k’o Real. Da je bilo srece, utakmicu smo mogli rijesiti davno. Bojo u 45, Sinan\Bojo 80 i Zaim 85. Glat da uzmes 3,4 razlike i dovidjenja. Stvaramo puno sansi, to me raduje, ali treba na toj prisebnosti raditi pri finalnom udarcu.

Pavica treba pohvaliti za vecerasnju partiju. Malo je zakazo u ofanzivi, ali je ustopao Pecu bez greske. Kada je Peco presao na lijevo krilo, Sinisa je takodjer u defanzivi odlicno zatvarao.

Sipa - lud si ko struja. Svaka cast momak, ides glavom gdje mnogi ne smiju nogom. Šprint u korner je bio beton, a jos je ludje bilo kad si poceo pumpati sklekove - ja reko gotovo, zavrsit’ ces na cumu poslije onog sudara. KEMO, napredovao si 200% - ne znam kako i ne znam zbog cega/koga, ali samo tako nastavi.

Po mom misljenju, najvise je zakazao Veseli. Burazeru, ja te bas gotivim, na momente izgledas k’o Messi, prebrz si s loptom u nogama. Ali, molim te, prestani je peljati **** joj ti majku majcinu. Pa jedno 6 ili 7 dobrih napada si upropastio potezom viska. Ili je pukni ranije ili je dodaj, ne znam gdje ides koji dzavo pravolinijski prema autu sa njom.

Šila, ma doktor, sta drugo reci. 3 puta je bocnu preko odbrane i Zaimu servira zicer nad zicerima. Meša, svaka cast, stari lisac. Volim sto imamo konacno 2 veznjaka koja se ne libe opaliti je kako Bog zapovjeda. Da su celo,markovic i radinovic igrali, mi ga ne bi zabili do prekosutra.
“Nek’ crknu dusmani, mi smo najjaci.” - A.O.

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 22 sep 2019, 04:00

Koja nervoza, nesigurnost vlada nasim timom.
Molim te lijepo igraci izgledaju kao da su vidili duha, preplaseno na pocetku tekme.

Ramovic i Stilic moraju igrati. Sve je izgledao mirnije kao su usi u igru. Dobro nije bio pocetak ali opet.

Sad moram pohvaliti Sipovica koji se borio lavovski.

Amare kad vidis da igraci nemaju snage pa vadi ih van igre. Veseli, Dado i Mesa (koja golcina ziv bio).
Pavic u odbrani onako ali u napadu nikako.

3 boda idemo dalje. Patnja od tekme.
1921

Blueforce21
Kontakt:

PostPostao/la Blueforce21 » 22 sep 2019, 07:47

Brko87 WroteColon
BosniaBoston WroteColon
Yebem ti grob i fudbal i ligu.
Gledam veceras utakmicu ovih komsinica, od 1 do 92min.
Sudija šiljio za njih, bezbroj prekrsaja dosudio u njihovu korist.
Lezi igrac Radnika na zemlji oni nece da izbace loptu nego napadaju.
3 puta cini mi se fataju ih grcevi i prilazi igrac Radnika isteze mu nogu.
Trebalo biti minimum 5min nadoknade a sudija odredio 2min.
Šlag na tortu: Morž na press konferenciji tako lijepo, namazano pricao o Radniku i njihovoj igri....da su prava ekipa, da je ovaj shupak Zizovic zaboravio sve detalje utakmice i rekao da je utakmica bila super...malo nesto rekao oko 2min nadoknade.
O udaranju, fair playu ni rijeci.
E tako se to radi, pobijedis na hinjaka i jos pohvalis seljake, napravis budale od njih.
Ako dozvolimo tom Moržu da sa ovakvom ekipom ne daj Boze uzme titulu na ovakve šibicarske folove, kolektivno treba da se zapalimo.

OMG :crazy:
Ovo vise nije ni smijesno,ovo je zalosno

Olova preko mašica

Nek se zapale odmah :kafa:
1921

desnibocni
Kontakt:

PostPostao/la desnibocni » 22 sep 2019, 09:05

:zzz:
irfo WroteColonJel ono kaznu za baklju na istoku nekom napisase?

Do mene covjek bio. Regularan lik totalno, na svim nasim utakmicama bude. Kako domacim, tako i vani. Zapalio baklju kad se skandiralo za rahmetli Cerkeza. Prosle godine je donio cvijece na ono mjesto na tribini gdje je juce palio baklju. I naravno, njih 9 doslo da pisu kaznu...
...moja ljubav za sva vremena... FKŽ

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 22 sep 2019, 09:12

LjoZee WroteColon
Raonffa WroteColon
LjoZee WroteColonSvi u skafanderu protiv Zvijezde :lol:

Je l' to u srijedu, navečer ili preko dana?

Srijeda, 20:00h

Aj sine dragi, popalit baklje ne rad oka i ugođaja neg radi temperature :lol:
Ezekiel 25:17

SEVERINA FILM NA BRODU

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 22 sep 2019, 09:23

slika
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 22 sep 2019, 09:35

Ove utakmice me bilo strah. Klub licenca dobar igracki kadar i dobro igraju sa tri uzastopne pobjede. Tradicionalno nam nezgodni i bez pritiska. Na sve to odigramo utakmicu da ne pogledaju po golu a mi napravimo pet pravih prilika. Na kraju iz nikakve zabijemo rijetko vidjen gol. Dobiti Zvijezdu i prvi smo. Bravo struci i igracima.

Alipasino
Kontakt:

PostPostao/la Alipasino » 22 sep 2019, 09:39

Odlicno drugo poluvrjeme.Pas igra puno sansi i sto rece kolega za Veselog sve stoji.Da nema taj potez viska i malo mlitav udarac igrac za deset.Stilic i Ramovic i Mesa daleko najaca sredina lige.Samo jos jedno krilo spic i bek vjerujem u titulu.E sad pitanje je kolko bi ta 3 kostala.

Blagoje
Kontakt:

PostPostao/la Blagoje » 22 sep 2019, 09:56

Pristup je bio izvanredan. Borbenost, trcanje, pozrtvovanost... Realizacija tanka, treba sutat sa distance malo cesce. Amar ponovo dobio utakmicu.

Mesin gol jedan od najljepsih u Dolini, ikada!

Za bolju posjetu ne smije se ponoviti Mostar, nikad vise!

Benzapen
Kontakt:

PostPostao/la Benzapen » 22 sep 2019, 11:31

Realizacija nam je malo je reći katastrofa. Ponekad mi se čini da pojedinci nisu jeli 3 dana prije utakmice, obzirom da sa 10,15 metara šutiraju loptu tako da jedva dođe do gola. Ali da ne bude sve kritika, pristup igri, motivacija je bila na nivou. Sinoć smo dominirali. Krila faktički i nemamo, lijevo pogotovo. Nešto će se morati preduzeti barem do proljeća ako mislimo ostati u borbi za titulu. Forza Željo!
Naprijed Željo četo plava
Nek se čuje tvoja slava
Nek se čuju sve sirene
Kad mašina tvoja krene

UBIPITAR
Kontakt:

PostPostao/la UBIPITAR » 22 sep 2019, 11:40

Blagoje WroteColonPristup je bio izvanredan. Borbenost, trcanje, pozrtvovanost... Realizacija tanka, treba sutat sa distance malo cesce. Amar ponovo dobio utakmicu.

Mesin gol jedan od najljepsih u Dolini, ikada!

Za bolju posjetu ne smije se ponoviti Mostar, nikad vise!

Popišam se ja na navijača koji dolazi samo kad pobjeđujemo,čuj ne smije se ponovit.
Dezerter je vojni bjegunac, pripadnik neke vojne formacije koji bez naređenja napušta dužnost, položaj, najčešće u namjeri da se nikad ne vrati.

Dezerterstvo u pravilima vojne službe mnogih država predstavlja jedan od najtežih prekršaja discipline !

Blagoje
Kontakt:

PostPostao/la Blagoje » 22 sep 2019, 11:51

Naravno da ne smije. Mrtvilo, bezvoljnost, mlitavost... Rezultat je nebitan, bitan je odnos prema igri.

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 22 sep 2019, 11:56

Kad igra Ermin igra Krpic, ako on ne igra od napadaca nemas nikakve koristi. Jednostavno zavisi od drugih igraca.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Pantelija
Kontakt:

PostPostao/la Pantelija » 22 sep 2019, 12:08

Pozz kone, moze li vas se skupiti za termin da igramo, bordo vs plavi.
Penny, 17:30 ponedeljkom. Ako vas se skupi da rezervisem pa da igramo redovno.
Trešnjevka!

UBIPITAR
Kontakt:

PostPostao/la UBIPITAR » 22 sep 2019, 12:12

Blagoje WroteColonNaravno da ne smije. Mrtvilo, bezvoljnost, mlitavost... Rezultat je nebitan, bitan je odnos prema igri.

Desilo se,desit će se opet,loš dan,zbog objektivnih i neobjektivnih razloga.
Važno je da se izdigneš nakon objektivno loše utakmice.
Dezerter je vojni bjegunac, pripadnik neke vojne formacije koji bez naređenja napušta dužnost, položaj, najčešće u namjeri da se nikad ne vrati.

Dezerterstvo u pravilima vojne službe mnogih država predstavlja jedan od najtežih prekršaja discipline !

kolezeljovac
Kontakt:

PostPostao/la kolezeljovac » 22 sep 2019, 12:17

desnibocni WroteColon:zzz:
irfo WroteColonJel ono kaznu za baklju na istoku nekom napisase?

Do mene covjek bio. Regularan lik totalno, na svim nasim utakmicama bude. Kako domacim, tako i vani. Zapalio baklju kad se skandiralo za rahmetli Cerkeza. Prosle godine je donio cvijece na ono mjesto na tribini gdje je juce palio baklju. I naravno, njih 9 doslo da pisu kaznu...

Krkalic ne bi upalio baklju da nije dobio dozvolu za to.... A Krkalic i rahmetli Cerkez su uvijek bili i kuci i po strani skupa....
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 22 sep 2019, 12:20

Polazalo se ponovo da je Stana za druga dva beka Philip Lahm
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.