FK Željezničar

Moderator/ica: insider

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 23 sep 2019, 01:41

Uživajte ljudi, ne zamarajte se glupostima.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

mohikanac12
Kontakt:

PostPostao/la mohikanac12 » 23 sep 2019, 08:40

kerimatomic1921 WroteColon
Rastuzila me jucerasnja posjeta. Jedini nacin da, pored terena, zacepimo usta neprijateljima je da nas svaku bude 9000 na Grbavici. Tek bi se tada pocei hvatati za glave, nista im ne bi bilo jasno. Zamisli u srijedu 8 milja ludih plavh glava i da se sve trese dok pjevamo Grbavicu.... zamislite to moji Zeljovci...

Ovo je trenutno najbitnija stvar. Da svi zajedno zivimo naš san, dignemo se navijacki na jedan novi nivo i postavimo nove standarde, po kojima cemo biti upamceni.

Tih godina su Manijaci punili Grbavicu svaku utakmicu, bez obzira s' kim igrali. Dvanaesti igrač.
Mi smo Željini Željo je naš!

kerimatomic1921
Kontakt:

PostPostao/la kerimatomic1921 » 23 sep 2019, 09:05

mohikanac12 WroteColon
kerimatomic1921 WroteColon
Rastuzila me jucerasnja posjeta. Jedini nacin da, pored terena, zacepimo usta neprijateljima je da nas svaku bude 9000 na Grbavici. Tek bi se tada pocei hvatati za glave, nista im ne bi bilo jasno. Zamisli u srijedu 8 milja ludih plavh glava i da se sve trese dok pjevamo Grbavicu.... zamislite to moji Zeljovci...

Ovo je trenutno najbitnija stvar. Da svi zajedno zivimo naš san, dignemo se navijacki na jedan novi nivo i postavimo nove standarde, po kojima cemo biti upamceni.

Tih godina su Manijaci punili Grbavicu svaku utakmicu, bez obzira s' kim igrali. Dvanaesti igrač.

Ma najbitnija, ubjedljivo. Treba se angazovati marketing, Maja, Ipe, svi. Nagradne igre, plakati, ja zovem od dajdzinice do prijatelja, sve redom. Samo tako cemo isplivati.
“Nek’ crknu dusmani, mi smo najjaci.” - A.O.

voltron30
Kontakt:

PostPostao/la voltron30 » 23 sep 2019, 09:49

kolezeljovac WroteColonYebo njih ljudi... Ne pridajimo im paznju...

Naprotiv. Na svaku njihovu hajku treba adekvatno uzvratiti, zbog istine i zbog Zelje. Tamo jednako forsiraju iste nickove koji su zaduzeni za blacenje Amara, dok svakog ko pokusava da odbrani istog, ili banuju, brisu postove ili ismijavaju. Znaci, podmuklo, beskicmenjacki, ljigavo...

Ne treba im dopustiti da prave laznu sliku. Pa ono sto pisu, ja nisam nikad ni kod pEtara procitao.

E moj Zeljo...

UBIPITAR
Kontakt:

PostPostao/la UBIPITAR » 23 sep 2019, 10:21

voltron30 WroteColon
kolezeljovac WroteColonYebo njih ljudi... Ne pridajimo im paznju...

Naprotiv. Na svaku njihovu hajku treba adekvatno uzvratiti, zbog istine i zbog Zelje. Tamo jednako forsiraju iste nickove koji su zaduzeni za blacenje Amara, dok svakog ko pokusava da odbrani istog, ili banuju, brisu postove ili ismijavaju. Znaci, podmuklo, beskicmenjacki, ljigavo...

Ne treba im dopustiti da prave laznu sliku. Pa ono sto pisu, ja nisam nikad ni kod pEtara procitao.

E moj Zeljo...

Ne yebe njih niko ni 2%,tamo se jedino i mogu oglasiti,naravno pod lažnim nickom,jer znaju da im je spreman odbor za doček.
Dezerter je vojni bjegunac, pripadnik neke vojne formacije koji bez naređenja napušta dužnost, položaj, najčešće u namjeri da se nikad ne vrati.

Dezerterstvo u pravilima vojne službe mnogih država predstavlja jedan od najtežih prekršaja discipline !

kerimatomic1921
Kontakt:

PostPostao/la kerimatomic1921 » 23 sep 2019, 11:14

“3000 i kusur navijača na svetinji a milion besjednika na forumu i znalaca vrlih o tome kako je Željo loše odigrao u utakmici, a gdje je čak i onaj gargamel koji nas je uvijek taktički nadigrao ili usporio i namučio, sad rekao "Ovakvom Željezničaru mi nismo mogli parirati". Graditelj Bob je završio svoju eru i ja ću uskoro sa ovim forumom aBd. Toliko ispaljenih otrovnih strelica i lakrdije od pisanja tipa neko se naljutio od skupštinara nije poveo familiju na utakmicu i ostale. Pisati o kamataru non stop za mene je vrijeđanje i porodice Osim. I nek mi niko sad ne kaže nije Amar Ivica nit ovaj ne zna za njega ništa oko toga i slične gluposti. Previše smo ja i Željo zajedno da bih ja forumskim kuloarima dao na značaj da me otjeraju sa stadiona i moje Grbavice. Nastaviti vi rashladni uređaji i povrće i voće i glsovi razuma silovati koga god hoćete a ja ću Vas podsjetiti da onih 80-tih sam s Trebevića strčao ostavivši i razred i izlet i simpatiju da bih jedinoj tadašnjoj ljubavi posvetio pažnju a dolazio je strašni Partizan. I dan danas i dok nas ovozemaljski život ne rastavi, a i onda kroz oblake sa plavog neba. Živjela am porodica Osim, Željezničar za život cijeli. Pozdrav za istinske navijače bezinteresnog i jedinog Željezničara i do nekih boljih i normalnijih vremena.”

Ma kapa dole momak za ovo.
“Nek’ crknu dusmani, mi smo najjaci.” - A.O.

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 23 sep 2019, 11:27

Jest neobično s ove vremenske distance gledati ovo, ovo je period pred skupštinu kad su se birali novi članovi, o čemu se i govori u ovom klipu. Pešto i Bajramović govore o planovima uprave pred onaj famozni prelazni rok sa Mirom, Zahirovićem, Lendrićem...

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 23 sep 2019, 11:36

Amar Amar Osim Osim

Treba skandirati svaki mec, cisto da pukne cir onima sto su pisali "sto se misketu nikad nije skandiralo"
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

StrikeWarzone
Kontakt:

PostPostao/la StrikeWarzone » 23 sep 2019, 11:38

@Mohikanac, imal' vica danas ? :D

Blagoje
Kontakt:

PostPostao/la Blagoje » 23 sep 2019, 11:41

Blagoje WroteColonMeni samo nije jasno kako je moguce da je nas medijski partner portal na cijem forumu se otvoreno rusi Zeljeznicar? Njihov logo na nasoj sluzbenoj stranici!?

Kakve su to relacije da se ne mogu razjjebati, da li neko zna odgovor?

Kome u klubu ta perverzija odgovara?

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 23 sep 2019, 11:47

Vidim Maksimovicu iz Radnika istice ugovor sad na zimu, da se ja pitam obavezno ga dovesti, moderan veznjak, najbolji igrac Radnika, jos uvijek relativno mlad, 23 godine, 5 golova u 10 meceva ove sezone.

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 23 sep 2019, 11:50

Blagoje WroteColonMeni samo nije jasno kako je moguce da je nas medijski partner portal na cijem forumu se otvoreno rusi Zeljeznicar? Njihov logo na nasoj sluzbenoj stranici!?

Kakve su to relacije da se ne mogu razjjebati, da li neko zna odgovor?

Kome u klubu ta perverzija odgovara?

Ne odgovara nikome, ali vjerovatno imaju važeći ugovor koji se mora ispoštovati do kraja.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 23 sep 2019, 11:51

Vidim sad da ce u srijedu ovo biti i jedina nasa utakmica ove sezone na BHT1, tako da zbog toga ocekujem jos slabiju posjetu nego protiv Radnika

UBIPITAR
Kontakt:

PostPostao/la UBIPITAR » 23 sep 2019, 11:59

Vjerovatno će Babuka odmarati neke igrače,da li je vrijeme da NEMIR krene od prve minute :ljepota: :ljepota:
Dezerter je vojni bjegunac, pripadnik neke vojne formacije koji bez naređenja napušta dužnost, položaj, najčešće u namjeri da se nikad ne vrati.

Dezerterstvo u pravilima vojne službe mnogih država predstavlja jedan od najtežih prekršaja discipline !

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 23 sep 2019, 12:11

Kazandžija jedva dočekao da nađe neku svoju tabelu sa ekipama koje nemaju poraza. :rol:

Još ljudi lijepo napišu da se radi o ovoj sezoni, a on postavlja listu gdje je Empoli prvi, a odigrala se tek 4. kola u Seriji B.

Pomjeraju granice debilizma. :lol:
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

invincible1921
Kontakt:

PostPostao/la invincible1921 » 23 sep 2019, 12:13

Virtu4l WroteColon
kerimatomic1921 WroteColonSjedim i kontam, pa na sta lice te spodobe? Cime se oni bave u zivotu? Koja je njihova svrha? Kako se moze deklarisati kao navijac naseg kluba?

Pa zamisli da si jedan mali seljačić iz okoline Gradačca ili Gračanice (ne sjećam se baš najbolje) i da ti odjednom prodaju ublehu i počneš se osjećati važnim, pumpaju te, bacaju ti kao neke informacije. Ono, samo tišu, nemoj nikom ništa pričati, to zna nas par... a on se primi ko saučešće, i nafataju desetak takvih... pa bolan, on više ništa ispred sebe ne vidi, osjeća se privilegovanim i dao bi lijevo jaje da zauvijek ostane tako...

Svi oni znaju koliko su g0vno pojeli, ali ne mogu protiv sebe, ići će glavom kroz zid, radovati se svemu lošem što se dešava u klubu, samo da odbrane stav koji im je neko nametnuo u kupio ih za mizeriju.

Pa ja sam prvi hvalio tog Misimovića kao da mi je rod rođeni, ali vremenom sam vidio da sam pogriješio i nemam problem da to priznam. Ni danas ne sumnjam u njihove dobre namjere, ali džaba kad ne znaju i kad im su im ego i sujeta pomutili um, zato su otišli kao posljednji miševi i ostavili nas u velikim problemima.

Ja sam eo protiv misketa piso puno prije ostalih kad je i ovdje cak vladalo poprilicno jednoumlje, ali nebitno :kafa: Istog sam misljenja da im ne zamjeram namjeru, ali jednostavno su pokazali da ne znaju.

Sto se tice "onih tamo", kratko i jasno: Ok je kritika na bilo ciji racn, ali KO PLJUNE OSIMA, ZA MENE SE NE MOZE SMATRATI NAVIJACEM ZELJEZNICARA! Pogotovo pljuvanje bez ikakvog osnova, kakvo je dozivio Amar.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

Tristan10
Kontakt:

PostPostao/la Tristan10 » 23 sep 2019, 12:26

Sad se radi puno bolje, i bilo je za ocekivati kad imas covjeka koji zna svoj posao. Jedan od nacina gledanja na to jeste ucinak igraca koji su nam dosli dok je Amar Osim tu. Svi su oni na jedan ili drugi nacin pojacanje za nasu ekipu, a mnogi su bili osporavani kao Alispahic i Sadikovic. Nevjerujem da smo zreli za titulu ove sezone, ali iduce sezone da. Dosta toga ima jos da se popravi i uigra, ali nevjerovatno je olaksanje kad mirno mozes da legnes i zaspis i znas da imaju ljudi koji se razumiju u svoj posao i brinu o Zelji.

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 23 sep 2019, 12:32

Tristan10 WroteColonDosta toga ima jos da se popravi i uigra, ali nevjerovatno je olaksanje kad mirno mozes da legnes i zaspis i znas da imaju ljudi koji se razumiju u svoj posao i brinu o Zelji.

Sad napokon možemo da se posvetimo futbolu i da nas ništa drugo ne zanima. :opaopa:

AMAR OSIM!
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 23 sep 2019, 13:09

Amareeee sto ti igra jaran Alispahic :urnebes: :urnebes: :urnebes:

mohikanac12
Kontakt:

PostPostao/la mohikanac12 » 23 sep 2019, 13:28

18+

Tek zagrebana povrsina, povratio bi covjek da cita malo duze. Izvinjavam se svima unaprijed ali mora se znati ko je dusman u rangu pitara i saveza!

Znaci situacija je slijedeca. Uprava nekakvi "biznismeni" i Amaru odani ljudi, Amar sportski direktor i Slaven Musa trener. E moj Željo na hajr i dobro

Vrijeme ce pokazati sve, a vrijeme leti kao ludo

**** vas Amar u paksu.

Eto vam i Amar i Violina i Bankar...vidjecete gdje cemo dogurati...Takodje spaljujem svoju godisnju i clansku...Mi smo selendra da vece nema...

Da je neki trener, trenirao bi neku ekipu normalnu van BiH. Kraj price. Pravite mit od covjeka koji to nije.

sad je sve jasno, ovi uzastopni porazi i sve !
Zaiskali ste, evo vam ga !
Florentino Žujo i Roman Violina stupaju na scenu!
Nek nam je bog na pomoci

sudije i igraci su se pripazili samo da koga ne bi dobili, kako bi navijace okrenuli protiv ljudi iz uprave.
Ali vratit ce im se to kad tad, nisu ovi istinski Zeljovci.

Amar Kamatarevic. Jako jako me raduje to da su manijaci spremni da svojom glavom razmisljaju, da smo toliko sazrijeli da smo i tom mitskom stvorenju kao sto je Amar spremni da skinemo masku i pljunemo mu u facu!!!

Ovo nije Željo na kakvog sam se već navikao u zadnjih par godina, ovo nisu Manijaci koji vole svog Želju. Ovo je klub Amara Osima, ovo su navijači jednog čovjeka.
Ostalo je samo ime...

Mi smo Željini, Željo je Amarov!

Žujo i Kasim uprava, Memić trener, nema krova, 1921 nogirani...

Clanska, zdravo !
Godisnja, zdravo !
Kad u klub dodju ljudi koji vole ZELJEZNICAR i koji ce da rade za dobrobit kluba, a ne licnih interesa obnavljam clansku, kupujem godisnju!

Prosla godina je zadnja gdje sam uzeo godisnju, clansku necu obnoviti, u fan shop necu uci, utakmicu necu pogledati makar do finala lige prvaka dogurali sve dok su violine i gusle u klubu.

Niti jedna moja marka krvavo zaradjena nece u dzep violini i amarovim drugarima!

Ovi novi će nam useliti dušmane u svaki poslovni prostor. Banka kod prodaje ne bira kome će prodati.
Da će vraćati kredit ovi novi, to je iluzija.

Prodaju se prostori na sjeveru!

Ne treba ici na utakmice, ostavljati pare Kamataru!

Ovi su došli samo da se namire i prodaju klub. ***** vam svima mjku!

Molim vas ako neko poznaje Misimovica, neka ga moli da se vrati.
Mi smo Željini Željo je naš!

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.