FK Željezničar

Moderator/ica: insider

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 09 okt 2019, 20:06

We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

Mamlaz
Kontakt:

PostPostao/la Mamlaz » 09 okt 2019, 20:09

Virtu4l WroteColonMeni se ova sviđa,

https://www.greentechsod.bg/uploads/pho ... akis_fb1(3)_8104.jpg

Mozes li je ti otvoriti? Meni kaze da ne postoji

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 09 okt 2019, 20:12

Mamlaz WroteColon
Virtu4l WroteColonMeni se ova sviđa,

https://www.greentechsod.bg/uploads/pho ... akis_fb1(3)_8104.jpg

Mozes li je ti otvoriti? Meni kaze da ne postoji

Probaj sad ovdje

https://imgur.com/RTC78wL
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

Mamlaz
Kontakt:

PostPostao/la Mamlaz » 09 okt 2019, 20:14

Sada moze. Hvala odlicna je

Blueforce21
Kontakt:

PostPostao/la Blueforce21 » 09 okt 2019, 20:28

TMmanija2012 WroteColon
Virtu4l WroteColon
TMmanija2012 WroteColonJoš laprdate bivši i sadašnji :lol: Jadna majko koji ste vi bolidi i cime se bavite u zivotu :bow: Na ovom forumu imas 4-5 likova koji smaraju ,na onom drugom forumu 5-6 likova ,jbt vama duševna hrana da pljujete jedni na druge .
Znas sta cu vam reci KU.RAC ste vi navijaci Zelje .
Dovidjenja prijatno nastavite sa laprdanjem :salut:

E pa vidiš, ja recimo u životu ne volim poltronstvo, licemjerstvo i bezobrazluk, na to sam poprilično osjetljiv, a oni protiv kojih se 'borimo' ispunjavaju svaku od tri navedene stavke.

Prošla Uprava je najveće zlo koje je zadesilo Želju još od 4. maja 1992. godine.

Došli su isto onako kako su i otišli, podmuklo i hinjski. Misimović je došao na čelo kluba tako što je izlobirao otkaz Odoviću i primorao Gredića da odstupi, a otišao je tako što se nije pojavio na Skupštini kluba (kao i njegovi poltroni), zbog čega je kvorum bio ugrožen, a samim tim i klub. Samo ovaj potez je dovoljan da ga se proglasi za najvećeg neprijatelja kluba u stogodišnjoj istoriji, to nikada niko nije uradio.

Kada je dotični došao na čelo kluba, na računima je bilo 3 miliona KM, na računima koje je Gredić prije toga odblokirao, a ubrzo su legle pare od Bajića (700.000), Džeke (700.000), Mersina (250.000) i nešto kasnije pare od Hadžiahmetovića (1.000.000). Kada ovo saberemo, dođemo do cifre od 5.650.000 KM koje su imali na raspolaganju na samom početku mandata. To naravno nije kraj prilivu novca, jer smo te godine u Evropi zaradili oko 1.300.000 KM (Ferencvaroš). To je cifra od SEDAM MILIONA KONVERTIBILNIH MARAKA.

To je novac koji ti u ovoj ligi garantuje tri titule u nizu i iskorak koji se toliko priželjkivao.

Dakle, potrošili su minimalno 12 miliona za vrijeme svog mandata!

Dobili smo istočnu tribinu, gdje su opet navijači dali milion maraka, a evo sada znamo da ni to nije do kraja isplaćeno. Na računima nisu ostavili ništa, pa ćemo se sad najvjerovatnije morati zadužiti, ali sreća pa možemo i imamo jake garancije.

Da ne idem dalje, dovođenja i otpuštanja igrača i trenera kao na traci, brukanje na svim nivoima, do famoznog izraza 'sportski segment', i još mnogo, mnogo toga, ali ovo iznad su činjenice koje niko ne može pobiti.

Uništili su omladinski pogon. Nikad se od rata pa na ovamo nije desilo da nemamo niti jednog omladinca na kojeg možemo računati, pazi, govorimo o školi fudbala koja je dala Džeku, Zukanovića, Cocalića, Hadžiahmetovića, Gojaka, Bajića, Šehića, Štilića, itd, itd... To je direktna krivica prošle Uprave, jer kad su počeli 'zavoditi red', jedan po jedan su nam odlazili najbolji kadrovi, a omladince su nam uzimali Zrinjski i Sarajevo, tako da smo danas u katastrofalnoj situaciji.

I sve bi to bilo ok, da nisu pljuvali i konstantno vrijeđali i omalovažavali najtrofejnijeg trenera kojeg smo ikada imali (svaka čast Ivici Osimu i Milanu Ribaru), da ga nisu pokušavali diskreditovati na svakom koraku. To ti je isto kao da sad navijači Uniteda vrijeđaju Alexa Fergusona, zbog kojeg punih usta kažu da su najveći klub u Engleskoj, kao što mi to volimo reći u BiH.

Mogao bih nabrajati do zore sve ono što su loše uradili.

E to je licemjerstvo koje se ne prašta.

Umjesto da se poklope po ušima, da shvate grešku i da sad podrže klub, ne, oni prave po jedan novi nick svaki dan, jer im ego ne da da se ponize. Puštaju poltrone da orgijaju svaki dan po Željinim temama, šalju ih i ovdje da unose nemir, itd, itd...

Druze ja ne vidim nikakvu rezliku izmedju tebe i sa drugog foruma nekog pljuvaca Amara Osima.
Vi ste generalno pljuvaci,jedva cekate da se nesto lose desi u klubu i odmah letite na forum presretni da to objaviti i da se busate u prsa.
Bivsa uprava je bivsa ,logicno :) Sta vise ima da se prica u vezi bivse uprave. Uradili su i dobrih i losih stvari.
Oni su pokrenuli lavinu oko stadiona ,nalozili raju ,firme,kanton,NSBIH,napravio se istok ,napravio se teren ( odakle god su pare dolazile oni su to pokrenuli ), osvojio se kup ,ali imaju katastrofalne poteze dovodjenje igraca ,trenera biz ikakve strategije. Dodje igrac u ponedeljak ,sporazumno otisao u petak.Nije mi se svidjelo prozivanje Amara, od tada su napravili raskol medju navijacima. Onda ubacili likove po forumima da dovedu do te mjere da se medjusobno koljemo na tekmi.
Nije ni Amar cvjecka, otisao frajer na odmor vratio se nakon 4-5 godina. Amar ima kredita kod navijaca,ali to je malo supacki.Znaci on nikome u klubu ne polaze racune ode i vrati se kad hoce,ali da neko tvrdi da Amar ne voli Zelju,da Amar zeli unistiti Zelju ,taj nije normalan ili nikad nije pratio Zelju.
Ja vas shvacam zelite da budete na forumima glavne baje,ali brate nadjite neku drugu temu manite se Zelje,nemojte preko Zelje da glumite mangupe.
Ima masa raje koja cita vase gluposti,pa pogledajte na sta lici ovaj i onaj tamo forum, kad sve saberes 15ak ljudi pise ,a nekad nas je bilo preko
stoje.
Na kraju shvatite da ima raje koja voli ovaj klub bez ikakvog interesa. Mi smo odrasli na Grbavici,upoznavali se na Jugu, gostovanja folovi,bukvalno dijelili marku ko braca.Nas samo zanima Zeljeznicar i ko god bio u klubu imace podrsku dok dobro radi svoj posao :salut:

brao :thumbup:
1921

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 09 okt 2019, 20:29

LjoZee WroteColon@Rokoko87

slika

Tru bro
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 09 okt 2019, 21:18

Najjaci su mi ovi pametnjakovici koji kao dodju da objasne kako nema razlike izmedju ovi i onih. On je veliki navijac, a poredi ljude koji pljuju najtrofejnijeg trenera, vrijedjaju, pisu lazi, obmanjuju citaoce i sve. S rajom ovdje koja je sve samo ne placeni botovi.

A vi veliki pametnjakovici kad znate tako pametovati, boljd bi vam bilo da onda pisete i pridonesete temi neku novu dimenziju, osim sto palamudite bezveze.

Porediti one botove s ovdje ljudima nema smisla i cisti bezobrazluk.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

samoposmatram
Kontakt:

PostPostao/la samoposmatram » 09 okt 2019, 21:32

TMmanija2012 WroteColon
Virtu4l WroteColon
TMmanija2012 WroteColonJoš laprdate bivši i sadašnji :lol: Jadna majko koji ste vi bolidi i cime se bavite u zivotu :bow: Na ovom forumu imas 4-5 likova koji smaraju ,na onom drugom forumu 5-6 likova ,jbt vama duševna hrana da pljujete jedni na druge .
Znas sta cu vam reci KU.RAC ste vi navijaci Zelje .
Dovidjenja prijatno nastavite sa laprdanjem :salut:

E pa vidiš, ja recimo u životu ne volim poltronstvo, licemjerstvo i bezobrazluk, na to sam poprilično osjetljiv, a oni protiv kojih se 'borimo' ispunjavaju svaku od tri navedene stavke.

Prošla Uprava je najveće zlo koje je zadesilo Želju još od 4. maja 1992. godine.

Došli su isto onako kako su i otišli, podmuklo i hinjski. Misimović je došao na čelo kluba tako što je izlobirao otkaz Odoviću i primorao Gredića da odstupi, a otišao je tako što se nije pojavio na Skupštini kluba (kao i njegovi poltroni), zbog čega je kvorum bio ugrožen, a samim tim i klub. Samo ovaj potez je dovoljan da ga se proglasi za najvećeg neprijatelja kluba u stogodišnjoj istoriji, to nikada niko nije uradio.

Kada je dotični došao na čelo kluba, na računima je bilo 3 miliona KM, na računima koje je Gredić prije toga odblokirao, a ubrzo su legle pare od Bajića (700.000), Džeke (700.000), Mersina (250.000) i nešto kasnije pare od Hadžiahmetovića (1.000.000). Kada ovo saberemo, dođemo do cifre od 5.650.000 KM koje su imali na raspolaganju na samom početku mandata. To naravno nije kraj prilivu novca, jer smo te godine u Evropi zaradili oko 1.300.000 KM (Ferencvaroš). To je cifra od SEDAM MILIONA KONVERTIBILNIH MARAKA.

To je novac koji ti u ovoj ligi garantuje tri titule u nizu i iskorak koji se toliko priželjkivao.

Dakle, potrošili su minimalno 12 miliona za vrijeme svog mandata!

Dobili smo istočnu tribinu, gdje su opet navijači dali milion maraka, a evo sada znamo da ni to nije do kraja isplaćeno. Na računima nisu ostavili ništa, pa ćemo se sad najvjerovatnije morati zadužiti, ali sreća pa možemo i imamo jake garancije.

Da ne idem dalje, dovođenja i otpuštanja igrača i trenera kao na traci, brukanje na svim nivoima, do famoznog izraza 'sportski segment', i još mnogo, mnogo toga, ali ovo iznad su činjenice koje niko ne može pobiti.

Uništili su omladinski pogon. Nikad se od rata pa na ovamo nije desilo da nemamo niti jednog omladinca na kojeg možemo računati, pazi, govorimo o školi fudbala koja je dala Džeku, Zukanovića, Cocalića, Hadžiahmetovića, Gojaka, Bajića, Šehića, Štilića, itd, itd... To je direktna krivica prošle Uprave, jer kad su počeli 'zavoditi red', jedan po jedan su nam odlazili najbolji kadrovi, a omladince su nam uzimali Zrinjski i Sarajevo, tako da smo danas u katastrofalnoj situaciji.

I sve bi to bilo ok, da nisu pljuvali i konstantno vrijeđali i omalovažavali najtrofejnijeg trenera kojeg smo ikada imali (svaka čast Ivici Osimu i Milanu Ribaru), da ga nisu pokušavali diskreditovati na svakom koraku. To ti je isto kao da sad navijači Uniteda vrijeđaju Alexa Fergusona, zbog kojeg punih usta kažu da su najveći klub u Engleskoj, kao što mi to volimo reći u BiH.

Mogao bih nabrajati do zore sve ono što su loše uradili.

E to je licemjerstvo koje se ne prašta.

Umjesto da se poklope po ušima, da shvate grešku i da sad podrže klub, ne, oni prave po jedan novi nick svaki dan, jer im ego ne da da se ponize. Puštaju poltrone da orgijaju svaki dan po Željinim temama, šalju ih i ovdje da unose nemir, itd, itd...

Druze ja ne vidim nikakvu rezliku izmedju tebe i sa drugog foruma nekog pljuvaca Amara Osima.
Vi ste generalno pljuvaci,jedva cekate da se nesto lose desi u klubu i odmah letite na forum presretni da to objaviti i da se busate u prsa.
Bivsa uprava je bivsa ,logicno :) Sta vise ima da se prica u vezi bivse uprave. Uradili su i dobrih i losih stvari.
Oni su pokrenuli lavinu oko stadiona ,nalozili raju ,firme,kanton,NSBIH,napravio se istok ,napravio se teren ( odakle god su pare dolazile oni su to pokrenuli ), osvojio se kup ,ali imaju katastrofalne poteze dovodjenje igraca ,trenera biz ikakve strategije. Dodje igrac u ponedeljak ,sporazumno otisao u petak.Nije mi se svidjelo prozivanje Amara, od tada su napravili raskol medju navijacima. Onda ubacili likove po forumima da dovedu do te mjere da se medjusobno koljemo na tekmi.
Nije ni Amar cvjecka, otisao frajer na odmor vratio se nakon 4-5 godina. Amar ima kredita kod navijaca,ali to je malo supacki.Znaci on nikome u klubu ne polaze racune ode i vrati se kad hoce,ali da neko tvrdi da Amar ne voli Zelju,da Amar zeli unistiti Zelju ,taj nije normalan ili nikad nije pratio Zelju.
Ja vas shvacam zelite da budete na forumima glavne baje,ali brate nadjite neku drugu temu manite se Zelje,nemojte preko Zelje da glumite mangupe.
Ima masa raje koja cita vase gluposti,pa pogledajte na sta lici ovaj i onaj tamo forum, kad sve saberes 15ak ljudi pise ,a nekad nas je bilo preko
stoje.
Na kraju shvatite da ima raje koja voli ovaj klub bez ikakvog interesa. Mi smo odrasli na Grbavici,upoznavali se na Jugu, gostovanja folovi,bukvalno dijelili marku ko braca.Nas samo zanima Zeljeznicar i ko god bio u klubu imace podrsku dok dobro radi svoj posao :salut:

E sad shvati da je to ovih 5-6 likova koji te smorise na ovom forumu.
Sami sebi dovoljni, nikom drugom povoljni, ideološki pogubljeni, nepristojni čak i vulgarni
puni mržnje prema svakom, koji isto ne misli

to smo mi forumasi

Mamlaz
Kontakt:

PostPostao/la Mamlaz » 09 okt 2019, 22:28

Ja koliko mozete ovdje gluposti pisati, ja zamolio da mi se posalje slika samo mi Virtu4l poslao. Hvala lave tebi

UBIPITAR
Kontakt:

PostPostao/la UBIPITAR » 10 okt 2019, 11:54

Mrzim repku,savez i ove pauze!
Dezerter je vojni bjegunac, pripadnik neke vojne formacije koji bez naređenja napušta dužnost, položaj, najčešće u namjeri da se nikad ne vrati.

Dezerterstvo u pravilima vojne službe mnogih država predstavlja jedan od najtežih prekršaja discipline !

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 10 okt 2019, 12:02

Nabijemo na ku.rac Cobya Prosinečkog i narkomana Begića

Admir74
Kontakt:

PostPostao/la Admir74 » 10 okt 2019, 12:58

Rahat pratit ove prijateljske za vikend, a repka...

lijevapolutka
Kontakt:

PostPostao/la lijevapolutka » 10 okt 2019, 14:26

e **** ti i gradonačelnika i politiku. pored dva sarajevska kluba on pare daje Veležu. fuj

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 10 okt 2019, 14:54

lijevapolutka WroteColone **** ti i gradonačelnika i politiku. pored dva sarajevska kluba on pare daje Veležu. fuj

Vidio crvenu boju kontao Sarajevo. Skaka opet u akciji “zamjena” :lol:
1921

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 10 okt 2019, 17:07

lijevapolutka WroteColone **** ti i gradonačelnika i politiku. pored dva sarajevska kluba on pare daje Veležu. fuj

Merhametli insan :kafa:
1921

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 10 okt 2019, 17:46

Samo polako, vidjećeš kako će Vrapčići ojačati u narednim godinama i kako će postati miljenici vlasti. Sve ima svoje razloge.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

kerimatomic1921
Kontakt:

PostPostao/la kerimatomic1921 » 10 okt 2019, 17:46

Ima li ko da baci kakvu informaciju, ubice nas ova reprezentativna pauza? Moze i lažna, sta fali... :kafa:
“Nek’ crknu dusmani, mi smo najjaci.” - A.O.

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 10 okt 2019, 17:49

kerimatomic1921 WroteColonIma li ko da baci kakvu informaciju, ubice nas ova reprezentativna pauza? Moze i lažna, sta fali... :kafa:

Dogovoren povratak Mire Stevanovica na ljeto :kafa:

Moze i lazna reko si :mrgreen:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

kerimatomic1921
Kontakt:

PostPostao/la kerimatomic1921 » 10 okt 2019, 17:50

irfo WroteColon
kerimatomic1921 WroteColonIma li ko da baci kakvu informaciju, ubice nas ova reprezentativna pauza? Moze i lažna, sta fali... :kafa:

Ma samo nek’ se zakotrlja. Gdje je @mohikanac? :opaopa:
“Nek’ crknu dusmani, mi smo najjaci.” - A.O.

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 10 okt 2019, 18:03

kerimatomic1921 WroteColon
irfo WroteColon

Ma samo nek’ se zakotrlja. Gdje je @mohikanac? :opaopa:

Lobira da smijene skupstinari mene i @osima13

Ali mu porucujemo ovom prilikom da nema nista od toga, uskoro regrutujemo nove clanove skupstine na forumu, i onda gradimo trzni centar ako bude lijepog vremena na proljece :kafa:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Mamlaz i 10 gostiju.