FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,insider,irfo

TMovac
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TMovac » 17 feb 2020, 11:28

LjoZee je napisao/la:
17 feb 2020, 11:26

Zelimo i mi ugodno krilo :kafa:
čeka dečko vizu
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

LjoZee
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 17 feb 2020, 11:31

Znaci moramo farbat Zajmovica :kafa:
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Admir74
Kontakt:

Post Postao/la Admir74 » 17 feb 2020, 11:35

balkanika je napisao/la:
17 feb 2020, 11:03
Posto odavno nije bilo nikakvih insajderskih evo jedna za ljeto. Usmeni dogovor (naglasavam USMENI) izmedju Cocalica i Zelje je da ukoliko ne izbore promociju u prvu ligu dolazi u Zelju. Ima do ljeta puno i svasta se moze promijeniti ali je to nacelni dogovor jer je on bio u planu za dolazak u ovom prelaznom roku
Evo zamjene za @Irfo ... Bravo drug :beba: :ljepota:

LjoZee
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 17 feb 2020, 11:42

Vi i vase insajderske :mrgreen:
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Radmilo87
Kontakt:

Post Postao/la Radmilo87 » 17 feb 2020, 11:50

Niđe nikog, niđe ništa, niko ništa
MIHAJLOVIĆ !

kerimatomic1921
Kontakt:

Post Postao/la kerimatomic1921 » 17 feb 2020, 11:50

Irfo de izvali jednu insajdersku, onako tvoju, samo da se vidi ko kosi a ko vodu nosi.

@balkanika - lijepe vijesti, hvala.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

TMovac
Kontakt:

Post Postao/la TMovac » 17 feb 2020, 11:51

LjoZee je napisao/la:
17 feb 2020, 11:42
Vi i vase insajderske :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

LjoZee
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 17 feb 2020, 11:53

kerimatomic1921 je napisao/la:
17 feb 2020, 11:50
Irfo de izvali jednu insajdersku, onako tvoju, samo da se vidi ko kosi a ko vodu nosi.

Koji je ovo Irfin promasaj po redu? 3? :kafa:

balkanika
Kontakt:

Post Postao/la balkanika » 17 feb 2020, 11:55

Evo posto se blizi nastavak sezone napokon, malo cu si uzeti za pravo da dam svoje vidjenje o ekipi i kompletnoj ligi.

Prije svega imali smo jako solidne pripreme. Medjugorje fizicka snaga, Antalija lopta. Igraci su jako ozbiljno sve shvatili i ocito su i oni zadovoljni. Stilica i Lendrica ko zna licno sigurno je primjetio promjenu u ponasanju u odnosu na ranije, Jovanovic kaze kako jos nije dozivio ovakav tip treninga i da su jako zanimljivi. Imali smo dobre protivnike protiv kojih smo mogli vidjeti greske i ne zavaravati se, dok je Zorya na kraju malo hladan tus pustila.

Roster nam nije bas sirok, ali mislim da imamo dovoljno razlicitih tipova igraca i trenera koji se ne libi izbaciti najboljeg ako je protivnik takva ekipa protiv koje njegove jace strane ne mogu doci do izrazaja.

Po bekovima u igracima imamo mjesano kvalitet, borbenost, smirenost i mladost kombinovanu sa brzinom, hajmo reci momka od kojeg se stvara moderan bek jer takvih nema u nasoj ligi. Na stoperima imas iskustvo, mladost kombinovanu sa kvalitetom i skolovanog, pozrtvovanog igraca naviknutog na puno brzi fudbal. Za razliku od prvog dijela sezone, svi su znalci sa loptom i prilicno smireni, sto ce olaksati posao veznom redu prema naprijed.

Sad tek idem na golmane jer zavise od odbrane. Jedan je puno bolji u situacijama 1vs1 i penalima, drugi je bolji kad igramo cvrscu odbranu i primoravamo protivnika na sut sa distance. Obojici su centarsutevi i prekidi crna rupa i do sad ne vidim napredak ni jednog u tom segmentu.

U vezi nam fali razbijac to je definitivno. Iz prekida smo definitivno najjaci vjerovatno u ligi a i sire. Imamo izvodjace za sve vrste prekida, sve pozicije i sve udaljenosti. Igraci su iskusni sto je jako vazno u veznoj liniji i veliki su znalci. Minus je brzina koju moraju nadoknaditi napadac i krila, a odbrana ce morati prema naprijed malo vise raditi da se oslobodi prostor za magiju vezne linije.

Krila su nam vjerovatno sad najveci problem uz golmane. Svi su u necemu dobri a niko nema bar dvije stvari u kojima je dobar. Jedan je brz ali ima uzasne procjene kod padanja i uzasan sut, drugi je jak i dosta brz ali je glup, treci je ekstra tehnicar sa potezom viska, cetvrti je mozda i najkompletniji ali boluje od kurcobolje a peti je najkvalitetniji, najiskusniji, najbolji ali previse podlozan povredama.

Napad, odnosno jedini napadac bi trebao bolje funkcionisati sa ovakvom veznom linijom nego sto je Krpa. Kazem trebao sto ne znaci da hoce i opet mislim da ce 90% golova koje postigne, postici iz akcija kroz sredinu a preko krila susa.

Ovi mladji koji konkurisu za neke minute u prvom timu imaju jos puno da rade i po onome sto su do sad pokazali mozda dvojica mogu dobiti neku minutazu. Ostali su iskreno pretanki za ovako bitan dio sezone i ligu u kojoj su svi postali zajebani za pobijediti. Mozda eventualno u nekom slucaju gdje zadnjih 15-20 minuta imamo 3 ili vise golova prednosti, kao protiv Mladosti, Zvijezde, sarajeva. U slucaju iste situacije protiv Zrinjskog ovo sto sam rekao pada u vodu.

Liga, svi znamo kakva je, svak' svakog dobija, svi su se na papiru pojacali ali vidjet cemo na terenu ko se ustvari pojacao a ko je samo doveo imena. Svoje misljenje o tome necu sad iznositi. U svakom slucaju mislim da mi nikako ne mozemo biti losiji od one ekipe koju smo imali prije tacno godinu dana, a i da smo napravili pomak ka naprijed u odnosu na proslu polusezonu i da ne zaostajemo za rivalima. Trebamo li biti realni i reci da vise nema favorita bez obzira na ono sto je na papiru, trebamo. Trebamo li se bojati nekoga, niposto. Trebamo ostati na zemlji i biti realni i nakon pobjeda i poraza i u svakoj utakmici ocekivati i ici samo na pobjedu. U tom se segmentu i Amar promijenio, gladan je, prije je kalkulisao u nekim utakmica ali sad trpa kad god moze i koliko moze.

SAMO JEDAN GOL MOZE PROMIJENIT SVE!
Un giorno all’improvviso, mi innamorai di te, il cuore mi batteva, non chiedermi il perché, di tempo ne è passato, ma sono ancora qua, e oggi come allora, difendo la città...

kerimatomic1921
Kontakt:

Post Postao/la kerimatomic1921 » 17 feb 2020, 11:58

LjoZee je napisao/la:
17 feb 2020, 11:53

Da je fulio, fulio je. :rol:
Mada treba priznati da se na neke stvari i nje moglo uticati. Maltene od gotovog se napravila veresija.

TeaM87
Kontakt:

Post Postao/la TeaM87 » 17 feb 2020, 12:00

@balkanika Mogao si vala i po imenima pisati,zaduma me pravo sa ovim atributima :D
Ovaj potpis skidam kada
-se Željo plasira u grupe Europa lige ili Lige prvaka
-Liverpool osvoji Ligu prvaka
-se renovira Grbavica

FKŽ !
YNWA !

UEFA MAFIJA !

balkanika
Kontakt:

Post Postao/la balkanika » 17 feb 2020, 12:05

TeaM87 je napisao/la:
17 feb 2020, 12:00
@balkanika Mogao si vala i po imenima pisati,zaduma me pravo sa ovim atributima :D
Iskreno namjerno sam izostavio imena iz dva razloga. Prvo kad bi tako pisao opsirno vjerovatno bi zakasnio na posao prekosutra, a iznervirao bi se usput kad bi dosao do nekih :rol: i nije mi bio cilj to nego naglasiti raznovrsnost ekipe. A drugo, potrefio bi se neko ko ce se uhvatiti jednog igraca i krenut ce rasprava i svadja na 5 stranica je li tako ili nije, ko je strucnjak a ko nije jer doticni ne shvata da je ovo forum gdje svako ima pravo da misli da je Zajim bolji od Ronalda ako hoce (mislim naravno da je bolji ali eto primjer). :D
Un giorno all’improvviso, mi innamorai di te, il cuore mi batteva, non chiedermi il perché, di tempo ne è passato, ma sono ancora qua, e oggi come allora, difendo la città...

KANA
Kontakt:

Post Postao/la KANA » 17 feb 2020, 12:10

LjoZee je napisao/la:
17 feb 2020, 11:31
Znaci moramo farbat Zajmovica :kafa:
Ma nije uspjelo los pigment do picke materine :D **** krilo nego ds se hoce vratiti onaj baksuz :roll: evo ako cita svi cemo ti dati sifru pa mijenjaj avatare :rol:

LjoZee
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 17 feb 2020, 12:11

Pusti sifru, spremaj ti mail. Zajedno sa Irfom na neki drugi forum. Zasluzili ste. :kafa:

Radmilo87
Kontakt:

Post Postao/la Radmilo87 » 17 feb 2020, 12:13

Gdje ovo nestaju srculenca, imao 104 sad 99 :urnebes:
MIHAJLOVIĆ !

kerimatomic1921
Kontakt:

Post Postao/la kerimatomic1921 » 17 feb 2020, 12:28

Radmilo87 je napisao/la:
17 feb 2020, 12:13
Gdje ovo nestaju srculenca, imao 104 sad 99 :urnebes:
evo popravio sam te :kralj:

Raonffa
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 17 feb 2020, 12:48

LjoZee je napisao/la:
17 feb 2020, 11:53

Ja sam prestao brojati nakon petog :kafa:

Al' koji je to maler, Amar u Antaliji kaže da će doći jedan ili dva igrača do kraja prelaznog roka, Irfo se krene gađati imenima i na kraju ne dođe niko :bow:

Čovjek je hladno zajebao Amara :salut:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

LjoZee
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 17 feb 2020, 12:52

Zaebo i Amara i nas. Moj @irfo pa sto?

irfo
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la irfo » 17 feb 2020, 13:01

LjoZee je napisao/la:
17 feb 2020, 12:52
Zaebo i Amara i nas. Moj @irfo pa sto?
Ne prebacuj odgovornost na mene
Citirat cu se :kafa:
irfo je napisao/la:
15 feb 2020, 20:49
LjoZee je napisao/la:
15 feb 2020, 20:44
Sve na nas, a nema objave na zvanicnoj. Opet izradio @orfo. :kafa:
Do vas dvojice je, nemoj na mene svaljivat, cim mi se izvinete ide za 10 minuta objava na zvanicnoj :kafa:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

LjoZee
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 17 feb 2020, 13:03

Previse si ti fulio da bi se mi prvo rekli izvini pa da ide objava. Prvo objava pa izvini. :kafa:

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Kometa, Kompromis, taha21, Zundo i 53 gosta.