FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

BungaBum
Postovi: 139
Pridružen/a: 09 apr 2018, 22:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BungaBum » 16 mar 2025, 22:51

joj pitara mastaju o tituli, bice titula i arena sa 20000 kapaciteta, sve to na ljeto sad

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 16 mar 2025, 22:55

luckystrike je napisao/la:
16 mar 2025, 21:04
Poslije utakmice s lišticom sam napisao da bih bio zadovoljan da svaku rješimo 1-0, međutim Igmanu su trebali dati još jedan-dva, kad već nisu uspjeli okrenuti Veleža, čisto zbog morala i gol razlike.

Velika žal mi ostaje zbog dva boda iz Mostara, s ta dva boda, ne ulazeći u sve ranije krađe na naš račun i propuštene prilike, ostavili bi kone na min. 7 bodova a situacija na vrhu bi se dodatno zakomplikovala.
Pa bježis im 5 uz utakmicu manje to je 8.
Borac se mora pobijediti kući.

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 16 mar 2025, 23:09

Pa da smo pobjedili, a trebali smo, bježali bi 7. Uz pobjedu protiv borca koju si već upisao to je 10.

S tolikom razlikom bi igrali sigurno rasterećenije.

Pri tome bi vjerovatno bili i drugi na kraju 2. dijela, s tim da ne znam koliko bi nam onda raspored bio (ne)povoljniji u 3. dijelu.

Zrinjskom bi bili na -6, i situacija bi uz zrinjski kakav jeste trenutno, sigurno bila interesantnija!

Još da je bilo sreće i da se zrinjski okliznuo večeras, uh!

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 16 mar 2025, 23:30

Nema teorije za titulu, nadam se Kupu!
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
AVNOJ
Postovi: 3196
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 16 mar 2025, 23:34

luckystrike je napisao/la:
16 mar 2025, 23:09
Pa da smo pobjedili, a trebali smo, bježali bi 7. Uz pobjedu protiv borca koju si već upisao to je 10.

S tolikom razlikom bi igrali sigurno rasterećenije.

Pri tome bi vjerovatno bili i drugi na kraju 2. dijela, s tim da ne znam koliko bi nam onda raspored bio (ne)povoljniji u 3. dijelu.

Zrinjskom bi bili na -6, i situacija bi uz zrinjski kakav jeste trenutno, sigurno bila interesantnija!

Još da je bilo sreće i da se zrinjski okliznuo večeras, uh!
U noći Kadra pobjedu daj nam Ti.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Zeko87
Postovi: 2974
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 16 mar 2025, 23:41

Mi smo sve snove o tituli izgubili porazom od Zrinjskog na Koševu.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8137
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 16 mar 2025, 23:50

Pobjeda protiv borca na kosevu, pobjeda borca u banja luci pobjeda zrinjskog zelje kuci, da zrinjski izgubi od borca da idigraju nerjeseno sa zeljom velezomm sb mi smo prvaci 100% jerbi imali medjusobi omjer jaci (morali bi pobjedit mi njih 2 gola razlike)

Najspremnija smo ekipa
Najbrza smo ekipa
Najsiri roster
U slucaju da nam se Djordjevuc butic i jovic vrate uz to da ce se abd Krdzakic jos dic kao i pavici i lulic..

Sad je do Colpe vice i makarona

Morpheus
Postovi: 2752
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 17 mar 2025, 00:13

Nadam se da se varam, ali ljudi kao da su počeli zaboravljati sve one sudijske greške. Sad je priča "eh da smo pobijedili Veleža, eh da smo pobijedili Željezničar." Eto k'o biva mi smo sami krivi jer smo u ovakvoj situaciji. Evo pitanje, da smo pobijedili i Veleža i Željezničara, šta mislite kakvo bi bilo suđenje u nastavku?

Avatar
Mokes
Postovi: 16386
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mokes » 17 mar 2025, 01:15

jurisicduska je napisao/la:
16 mar 2025, 20:29
A da smo sposobni sve ovo dobiti jesmo.
Nisi sposoban Veleža dobiti s igračem više čitavo poluvrijeme, a sposoban su uzeti 11 u nizu. :urnebes:

Pariz u Francuskoj, Bayern u Njemačkoj, Dinamo u Hrvatskoj, Olympiakos u Grčkoj ovo teško mogu ostvariti, a to su ekipe koje godinama dominiraju u svojim ligama. :rol:

Ti si ili teški trol ili Mirvićev plaćenik.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

pitara
Postovi: 1481
Pridružen/a: 18 jun 2019, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitara » 17 mar 2025, 01:46

Titula je neostvariva ove sezone sigurno, prevelika je razlika i za neke normalne uslove a ne ove koje imamo da se ne mozes ni nadat kiksu ekipe sa kojom se boris osim s tobom i mozda u jos 2 utakmice.
Ligu odigrati rasterećeno i uigravati za iduću sezonu a sve snage usmjeriti na kup da probamo to uzeti jer smo vec dokazali da mozemo igrati s ovim ekipama koje su ostale i kad nas kradu

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 17 mar 2025, 07:49

Mokes je napisao/la:
17 mar 2025, 01:15
jurisicduska je napisao/la:
16 mar 2025, 20:29
A da smo sposobni sve ovo dobiti jesmo.
Nisi sposoban Veleža dobiti s igračem više čitavo poluvrijeme, a sposoban su uzeti 11 u nizu. :urnebes:

Pariz u Francuskoj, Bayern u Njemačkoj, Dinamo u Hrvatskoj, Olympiakos u Grčkoj ovo teško mogu ostvariti, a to su ekipe koje godinama dominiraju u svojim ligama. :rol:

Ti si ili teški trol ili Mirvićev plaćenik.
Plaćenik samo nisam Mirvicev

boki86
Postovi: 5132
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 17 mar 2025, 08:47

raja vecinom lupa, nama realno fale 4 boda iz derbija, 2 protiv veleza i 2 iz sirokog, gdje smo uprkos kradji trebali pobjediti, ali ne mozes se odbraniti **** 20 sekundi. Posusje tu ne racunam, jer je ono bila bas ofirna kradja. Treba probati uzeti kup, liga nam je davno pobjegla.

EastMadness
Postovi: 1188
Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la EastMadness » 17 mar 2025, 09:28

ma samo kup ganjati kakva titula sta vam je. Sa igracem vise nisi veleza mogao uzeti

Avatar
TETRAPAK
Postovi: 707
Pridružen/a: 18 maj 2015, 13:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TETRAPAK » 17 mar 2025, 09:40

Iduce sezone onda ne treba ni izlaziti na teren jer jbg pokrasce te. Napasti i uzeti sve sto se nudi, pa za sta bude dovoljno na kraju nek bude. Mi ako proradimo u napadu ovo ce se zakuhat dobro. Ako i ne bude mi smo dali sve od sebe i to je to.

propoklopac
Postovi: 723
Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la propoklopac » 17 mar 2025, 10:39

Ovu i naredu godinu hladno zaboraviti o nekoj tituli..ove jer nam bjeze ovi puno, a nismo toliko mocni, narednu Vico slavi 100 kluba na sve to su u ozbiljnoj lovi..

Avatar
juka55
Postovi: 898
Pridružen/a: 15 jul 2024, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la juka55 » 17 mar 2025, 10:40

A jel neko upratio da je Gordeziani dobio poziv za U21 repku?
SARAJEVO SIAMO NOI <3

stokastoka23
Postovi: 94
Pridružen/a: 17 okt 2023, 12:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stokastoka23 » 17 mar 2025, 10:43

juka55 je napisao/la:
17 mar 2025, 10:40
A jel neko upratio da je Gordeziani dobio poziv za U21 repku?
Kako kralju ako su mu 23 godine :urnebes:

Avatar
juka55
Postovi: 898
Pridružen/a: 15 jul 2024, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la juka55 » 17 mar 2025, 10:45

stokastoka23 je napisao/la:
17 mar 2025, 10:43
juka55 je napisao/la:
17 mar 2025, 10:40
A jel neko upratio da je Gordeziani dobio poziv za U21 repku?
Kako kralju ako su mu 23 godine :urnebes:
ne bi ni meni jasno, ali evo sad sam vidio da nije pozvan (ustvari nije ni moguće da ga pozovu hahahaha)... stoji mu na transfermarktu da mu je naredna utakmica za u21, pa sam zato pitao
SARAJEVO SIAMO NOI <3

VolimoSarajevo
Postovi: 500
Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VolimoSarajevo » 17 mar 2025, 10:46

Glavni sudija ove utakmice biti će Danijel Perić iz Bijeljine, a pomagat će mu Aleksandar Smiljanić iz Laktaša i Hasan Nanić iz Bužima.
Svaku je Hasan sudio njihovu domacu.
Slučajnost ili ?

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 17 mar 2025, 10:50

juka55 je napisao/la:
17 mar 2025, 10:40
A jel neko upratio da je Gordeziani dobio poziv za U21 repku?
Prerast'o je on to. Mada je predstavljen kod nas kao mladi reprezentativac, s 11 nastupa i 2 gola.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Serha i 14 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []