Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- Blackwargreymon
- Postovi: 735
- Pridružen/a: 24 feb 2022, 18:11
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Vasilj
Gazibegovic, Barisic, Katic, Sejo
Sunjic Vitaly
Gigovic Dedic
Kulenovic Demirovic
Ovo je ekipa koja moze trcati na jako finonom nivou, u kojoj ofanzivni igraci mogu pomoci u fazi odbrane (narocito dedic i gigabajt) tako da nece biti tesko braniti se protiv jacih a nisi sebe osakatio u napadu sa imanjem 5 igraca pozadi i skoro nikoga za kontru.
Demir i Kulenovic su press spicevi sto ce sigurno namuciti i umoriti odbranu bilo koje ekipe, tako da Babuka ulazi na umornu odbranu zadnjih 20-30 min i svojim suhim kvalitetom rjesava potencijalno teze utakmice (ruku na srce ova ulova bi mu bolje pasala u ovoj fazi karijere)
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3184
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Evo ih se prisjećaju kako je to bilo prije 10 godina na BP
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.
1919 ❤️🖤
- RollingPaper
- Postovi: 4396
- Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
-
adrenaline323
- Postovi: 409
- Pridružen/a: 25 dec 2022, 16:32
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Naravno da se bojimo svi, cega smo se nagledali u zadnhe vrijeme sve je moguce, ali….
Imamo mladu ekipu koja moze trcati, presingom smo sve suparnike dovodili do zbunjenosti u manjoj i vecoj mjeri, Rumuni su cesto panicarili i grijesili, tako da bi ovde veceras to trebalo izgledati atomski, ipak Kipar nije ekipa koja ima cime ostat smirena na takav pritisak.
Uz navijace i taj pritisak ce dobiti jos jacu dimenziju, a sreca nam je na nasoj strani tako da….sretno svima
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Priznaj da ni ti ne vjeruješ da letva može 2 zabiti a kamoli čitava repka 3-4.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Ova utakmica bila je početak kraja najbolje generacije, i to samo par mjeseci nakon nastupa u Brazilu. Taj poraz je meni tad bio takav šok, ne znam manje sam se šokirao kad nas je nedavno tamburao Luksemburg i kada smo se mučili za Lihtenštajnom nego ovaj poraz protiv Kipra. Taman nekako dva ciklusa smo gradili ekipu (kvale za SP 2010 i Euro 2012) koja je imala peak u kvalama za Brazil, a onda smo isto tako u dva ciklusa nakon Brazila (kvale za Euro 2016 i SP 2018) postepeno uništili tu generaciju.Coolpanda24 je napisao/la: ↑24 mar 2025, 14:37
Evo ih se prisjećaju kako je to bilo prije 10 godina na BP![]()
Dobro, ostali su poslije Džeko, Pjanić i Kolašinac kao glavni igrači, ali Mujdža, Misimović, Lulić, Spahić, Medunjanin, Begović i ostali su završili reprezentativne karijere.
Ne bi loše bilo da taj Kipar večeras bude prekretnica u pozitivnom smislu
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Sanse da zabije 2-3 gola su ravne onoj sansi da ti slikas tiket koji si uplatio, a ne spremio.
Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.
1919 ❤️🖤
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Pa slikao sam i postavio, ne znam šta je sporno.
Drugo je što ste vi zavidni jer imam opasan keš u šteku a i večeras ću još dobiti.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Cista ljubomora.
A Trnokop ukupno zabio tri gola u dresu repke i neki ocekuju da moze zabiti tri na jednoj utakmici. Bolesno.
- Beduin
- Postovi: 19473
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Ja bih ovdje umjesto Hajradinovica i Burnica ubacio Sandzakliju i Memoca pa igrao 442, sa Dedicem i Memicem po stranama.19vendetta87 je napisao/la: ↑24 mar 2025, 13:10Moguca postava protiv Kipra. Izgleda da je Hajradinovic siguran, ne vjerujem da bi ga bez razloga naveli ovdje.
![]()
Ili makar umjesto Burnica ubacio Memica, da budes ofanzivniji jer igras na svom terenu protiv slabijeg protivnika od sebe i ti kreces s 1 napadacem i Harisom iza njega.
Opet Ermedina ostavljas na vjetrometini i ocekujes da nesto sam iskreira, eventualno Dedic nekim lucidnim prodorom na napravi asistenciju ili gol sansu. Nemas Gigovica gdje dodatno gubis na mogucem presingu i cekas gresku protivnika.
Ja ne bih nikako bio zadovoljan ovom gore sastavom. Moras ici sa 2 napadaca ili 2 krilna igraca.
Ovo nam je utakmica sto smo Rumuniji bili mi. Na domacem terenu igras protiv nesto slabijeg protivnika od sebe i ocekujes pobjedu, a znas da ovdje nema izrazitog favorita i nema kalkulacija, nego od 1. minute ti valja napasti i pritisnuti protivnika.
075 ❤
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Jbt nisam znao da mu je to nadimak, kao ni to da zabija na svakoj 11-oj tekmi za repku.Mogli je napisao/la: ↑24 mar 2025, 15:38Cista ljubomora.![]()
A Trnokop ukupno zabio tri gola u dresu repke i neki ocekuju da moze zabiti tri na jednoj utakmici. Bolesno.![]()
Na šta smo spali. Doduše nije ni čudo kad pola igrača igra u Bauštelskoj.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Najavljena kisa je sigurno utjecala na manji broj prodatih karata na jugu, ali isto tako poprilično sam siguran da je i to online placanje imalo efekta na brojnost. Nije to kod nas definitivno jos uvijek zazivjelo na najvisem nivou, a mnogo starijih ljudi je sigurno odustalo zbog tog principa.adrenaline323 je napisao/la: ↑24 mar 2025, 14:51Poluprazan stadion opet mozda ova iskljucivo online prodaja karata nije najbolje rjesenje
Ne znam zasto nema niti jednog vise prodajnog mjesta gdje se moze uzivo kupiti, barem u Zenici. Meni je to jako nelogicno.
Plus na sve to bi se dalo raspravljati i o cijenama zbog cinjenice da igramo protiv Kipra.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3184
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Mislim da je glavni razlog to što se izgubio hajp oko repke plus cijene karata. Ybg, previše su bili u ćuzi da ljudi nakon jednog uspjeha polete da ih podrže. Od septembra će biti druga priča.
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Bila je online prodaja isključivo protiv Ukrajine, Portugala, Njemačke pa su sve karte buknule. Kad je atraktivan protivnik ili bitna utakmica otići će brzo, taman padale mikrovalne s neba. Pola njih što dolazi na tribine, dođe da objavi story i da traži dres Ronalda, Mjaua (Leao), Musiale i slično.DeeWa je napisao/la: ↑24 mar 2025, 15:55Najavljena kisa je sigurno utjecala na manji broj prodatih karata na jugu, ali isto tako poprilično sam siguran da je i to online placanje imalo efekta na brojnost. Nije to kod nas definitivno jos uvijek zazivjelo na najvisem nivou, a mnogo starijih ljudi je sigurno odustalo zbog tog principa.
Da dočekamo Austriju u Zenici sa 12 bodova, karte bi online planule kroz 3 sata, a stranica bi pala jedno 20x dok kupiš kartu.
Online
Trenutno korisnika/ca: al87, AlphonseKauders, aqarius, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bavariapivo, bh22, Bing [Bot], Bobadilla, boki86, Bosanac90, Brokula, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, delko, denza, Drum, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, Enigmaa, exampLe., farenhajt, feniksptica, FerdinandF, greenwood, guillermo, haklamas, HariTz, harko35, Hazre, InatSilniBosanski, jasmin10, karajlo, KockarVicin007, kouadio, LeCoq, legendarnadruga, Lynx, Majstorinho, Makanaky, MaroonBjelave, Marsal, Matterhorn22, mercurial, Micron, miguelramos, Mocvara1991, Nah1ddd, nebeskasila, NEZALAGANJE, Paromlinac, Pensioner26, RajvoSa89, rishovski, sagitarius, SanaBosna, Sarun, Scholl, Shevko, Smaja, soccerfan, Sveti, TripleThreat, tutankamon1905, Venom, Wilshere10, Wisey i 556 gostiju.




