FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

let3
Postovi: 31808
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 19 apr 2025, 18:37

addebisi je napisao/la:
19 apr 2025, 18:33
Pa jel corav ovaj Coric kojeg uporno branite da ne vidi da mu je Galic propuh svaku utakmicu a on ga uporno forsira, frajer ne zna dodat ni ustopat loptu pet sezona, ne biramo mi igrace, potpuni promasaj
Ne branim Corica, samo cu reci alternativa Galicu je Odinaka koji je jos gori bek od njega !
Kojeg god da stavi - pogrijesit ce.
Zadnja izmjena: let3, dana/u 19 apr 2025, 18:37, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59751
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 19 apr 2025, 18:37

mamonelafo je napisao/la:
19 apr 2025, 18:35
Virtu4l je napisao/la:
19 apr 2025, 18:31
Prava Uprava i pravi ljudi bi ih sačekali večeras na stadionu, odmah u plavi salon na sastanak, dali maksimalnu podršku treneru i pripremili minimalno pet ispisnica.

Ako ne mogu odmah ispisnice, suspendovati ih dok se na završi papirologija i marš u federalnu pa se šetkaj po terenu.
Tako je. Ali neće, jer je ovo njihova spletka, spreman je novi trener, već odavno. Bravo, upravo, duše naše, samo jako! Izmolite pare od kantona ili federacije, nemojte vi unosit pare u klub, nije to vaš zadatak...

Ovo jednog dana mora stati, a današnji je idealan za to. Trener za trenerom, a manekeni uvijek prolaze bez posljedica, svaki put ista priča.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
invincible1921
Postovi: 11403
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 19 apr 2025, 18:39

let3 je napisao/la:
19 apr 2025, 18:37
addebisi je napisao/la:
19 apr 2025, 18:33
Pa jel corav ovaj Coric kojeg uporno branite da ne vidi da mu je Galic propuh svaku utakmicu a on ga uporno forsira, frajer ne zna dodat ni ustopat loptu pet sezona, ne biramo mi igrace, potpuni promasaj
Ne branim Corica, samo cu reci alternativa Galicu je Odinaka koji je jos gori bek od njega !
Kojeg god da stavi - pogrijesit ce.
S obzirom na kvalitet ekipe nas i njih, ocekicano je da zrinski uzme 2:0/2:1 ili eto 3:1, ako trener pogirjesi bice mozda i 4:1 3:0..al da primis 5 za pola sata... i bog zna kolko do kraja...vala ne moze iskljucivo do corica bit. Da ja napamet izveo 11 po poziciji bez da im ista kaze kako ce..puno je opet
Zadnja izmjena: invincible1921, dana/u 19 apr 2025, 18:41, ukupno mijenjano 2 puta.
=\_1921_/=

Avatar
1921boy
Postovi: 7412
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 19 apr 2025, 18:40

addebisi je napisao/la:
19 apr 2025, 18:33
Pa jel corav ovaj Coric kojeg uporno branite da ne vidi da mu je Galic propuh svaku utakmicu a on ga uporno forsira, frajer ne zna dodat ni ustopat loptu pet sezona, ne biramo mi igrace, potpuni promasaj
Neko ima obraza rec kako ga igraci buse a ti sto ga ‘buse’ mu igraju redovno bez obzira na greske - Galic, Radovac, Krpic i Boljevic.
Brko iz druge galaksije!

NekoSaDaleka
Postovi: 127
Pridružen/a: 12 jan 2025, 23:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NekoSaDaleka » 19 apr 2025, 18:40

Kako kone smaknuše Ziljkića, a u aolidnoj formi bio, isto da ga nije ni bilo a mi ne smijemo ove
p
i
c
k
e

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5683
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KONTRASVIH » 19 apr 2025, 18:40

Kod nas u sesnaestercu happy hour :bow:
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Avatar
mamonelafo
Postovi: 1131
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 19 apr 2025, 18:42

Virtu4l je napisao/la:
19 apr 2025, 18:37
mamonelafo je napisao/la:
19 apr 2025, 18:35
Virtu4l je napisao/la:
19 apr 2025, 18:31
Prava Uprava i pravi ljudi bi ih sačekali večeras na stadionu, odmah u plavi salon na sastanak, dali maksimalnu podršku treneru i pripremili minimalno pet ispisnica.

Ako ne mogu odmah ispisnice, suspendovati ih dok se na završi papirologija i marš u federalnu pa se šetkaj po terenu.
Tako je. Ali neće, jer je ovo njihova spletka, spreman je novi trener, već odavno. Bravo, upravo, duše naše, samo jako! Izmolite pare od kantona ili federacije, nemojte vi unosit pare u klub, nije to vaš zadatak...

Ovo jednog dana mora stati, a današnji je idealan za to. Trener za trenerom, a manekeni uvijek prolaze bez posljedica, svaki put ista priča.
Iz godine u godinu..... I svi slijepi...
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Avatar
Velizar
Postovi: 1470
Pridružen/a: 16 sep 2024, 17:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Velizar » 19 apr 2025, 18:43

Uprava treba da leti jer nijedno pojacanje nisu u stanju da utrefe (i karamarko je samo prosjek). Sto pokazuje da su hajvani koji veze nemaju s fudbalom! Ostanak nezadovoljnog Al Jabera je jedna od vecih fula posljednjih deset godina. Na kraju neces uzet ni par stotina hiljada za njega.
Zadnja izmjena: Velizar, dana/u 19 apr 2025, 19:30, ukupno mijenjano 3 puta.

Hrasno15
Postovi: 720
Pridružen/a: 03 avg 2024, 23:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno15 » 19 apr 2025, 18:44

Biće zapamćeni kao igrači i trener koji su za poluvrijeme primili 5 komada

Avatar
Blackwargreymon
Postovi: 734
Pridružen/a: 24 feb 2022, 18:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Blackwargreymon » 19 apr 2025, 18:45

Budem li morao gledati Galica i Odinaku i slj sezone... nece zivci izdrzat

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Riquelme1921 » 19 apr 2025, 18:45

Velizar je napisao/la:
19 apr 2025, 18:43
Uprava treba da leti jer nijedno nisu u stanju da nijedno pojacanje utrefe (i karamarko je samo prosjek)..Sto pokazuje da su hajvani koji veze nemaju s fudbala! Ostanak nezadovoljnog Al Jabera je jedna od vecih fula posljednjih deset godina. Na kraju neces uzet ni par stotina hiljada za njega.
Pa uprava ga je htjela prodati u januaru a on je odbio transfer. Nigdje veze.
Grupa iznad svakog pojedinca.

Avatar
Lokomotifa
Postovi: 671
Pridružen/a: 23 feb 2025, 12:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lokomotifa » 19 apr 2025, 18:47

Zamjeram Ćoriću što je govorio da nema šta zamjeriti igračima u trenucima kad je puno toga imao zamjeriti, i evo kako mu ti igrači vraćaju. Igrači su kvarna roba i moraš im nekad reći da pojma nemaju, brko je tu bio velemajstor.
"19.09.1921. Sarajevski podsavez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar za sezonu 1921/1922. Kao tada jedini radnički klub među nacionalno orijentisanim klubovima FK Željezničar se susreo sa mnogim teškoćama."

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1581
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 19 apr 2025, 18:48

Nije dzaba 2 miliona u minusu u finansijskom izvještaju. Visoke plate za preplaćene igrače koji ne vrijede ni vreca mekinja.
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
Blackwargreymon
Postovi: 734
Pridružen/a: 24 feb 2022, 18:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Blackwargreymon » 19 apr 2025, 18:48

Ajjjj Boljevica pa dodaj Bog te vidio...

Avatar
galia95
Postovi: 3871
Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la galia95 » 19 apr 2025, 18:50

slika

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Riquelme1921 » 19 apr 2025, 18:52

galia95 je napisao/la:
19 apr 2025, 18:50
slika
E pun mi je više k i ovog Alihodžića ne možeš ga istjerati iz kluba. Halid Genjac.
Grupa iznad svakog pojedinca.

TvrtkoPrvi
Postovi: 128
Pridružen/a: 25 jan 2025, 15:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TvrtkoPrvi » 19 apr 2025, 18:52

Krpic za bolljevica, Neymar

Avatar
bhsport
Postovi: 13518
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 19 apr 2025, 18:53

J*** ja onog u PSVu koji dovede ovu prevaru od igrača.
On nista fudbalsko u sebi nema. Boljevicu da letis ko fišek.
Znas kad bi meni igrao uhljupe jedan.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 1355
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 19 apr 2025, 18:55

Riquelme1921 je napisao/la:
19 apr 2025, 18:52
galia95 je napisao/la:
19 apr 2025, 18:50
slika
E pun mi je više k i ovog Alihodžića ne možeš ga istjerati iz kluba. Halid Genjac.
**** ti on staru u ****
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 3893
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 19 apr 2025, 18:56

🤣 kakvi defanzivci Allahu dragi

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []