FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

RatoborniMrmot
Postovi: 1788
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RatoborniMrmot » 19 maj 2025, 12:57

Virtu4l je napisao/la:
19 maj 2025, 12:48
RatoborniMrmot je napisao/la:
19 maj 2025, 12:45

Jedan primjer, ima ih jos.

Ima još primjera da mu se neko miješao u posao? Zanimljivo.
Znaci mijesanje u posao je kada ti neko kaze cetvrti smo svakako, daj da vidimo sta imamo za narednu sezonu i taj i taj igrac odlazi, daj priliku mladjim svakako imamo problem sa U21 igracima. Pa da, covjek je poplavio skroz, razumijem razmisljanje.

Uostalom, tajming je los, trebao je nogu dobiti nakon Zrinjskog, Sirokog ili detbija. Uvijek se nesto i ndko dijeli, sad ce vas nekoliko napadati a ovi sto su tjerali ce braniti i tako u krug.

Kada jeste, jeste, kada nije, nije. Vrlo prosto.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15091
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 19 maj 2025, 12:57

Riquelme1921 je napisao/la:
19 maj 2025, 12:53
Stole je napisao/la:
19 maj 2025, 12:52
Daj sad tik tok trenera i Sablju da slusamo presice honaj honaj ovaj klub je proklet nikad na zdrave noge.
Hoonaj teška utakmica onaj negdje u pripremi utakmice smo onaj znali da nas čeka jedna teška utakmica protiv jedne jake ekipe, kompaktne, znali smo odakle nam rival može zaprijretiti...teren težak teško gostovanje..I eto, honaaaj nastavljamo raditi nemam šta zamjeriti momcima i eto ovo će valjda izdobriti. *Pressica se završava kupljenjem imaginarnih mrva sa stola.*
Nece Edis biti, ali moze li bar promil postovanja kojem se ovom ublehasu davali? Bar je vise dao i vise zasluzio. I voli iskreno klub a ne ko ovaj
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59751
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 19 maj 2025, 12:58

bablaz1 je napisao/la:
19 maj 2025, 12:47
Drug, cijenim te kao forumaša, imaš dobru zezanciju. A to šta sad ?? ja bih volio nekog trenera iz Hrvatske (kao Klafurić, Jakirević... koji je i vodio neke njihove prvoligaše. Valjda imamo nekog u upravi ko ima spremnu zamjenu, jer je denisu noga bila svakako) Volio bih takođe da neko prepozna potencijal makar jednog omladinca, te da se pozabavimo njim, napravimo projekat, kako bi vratili vjeru u OP.
a za profi licencu nije dovoljan komentar na forumu (viđenje jednog duduka kao što sam ja), nego je potreban entuzijazam, mešetarenje, volja...
Volio bih stvarno da neko napiše jednu utakmicu (osim Borca i Širokog dole kad smo ih dobili 3:0, a oni fakat bili u rasulu) kojom je zadovoljan taktičkim zamislima, akcijama...
Ovo što se denis brani je po meni iz straha, koga će nam sad dovesti?? Adžem, mulalić...a ne to što ne unaprijeđujemo igru i nemamo pojma šta hoćemo od utakmice i šta treba da uradi neki od igrača (konkretno jučer).

Ne, niko Denisa ne brani iz straha, svako ko brani Denisa ima dvije čiste u glavi, zna izvagati omjer onoga što imamo i ono što smo sa tim postigli.

Ta priča o nekoj igri, o napretku u igri je jedna od najvećih ubleha ikada. Ko to u ovakvoj ligi ima igru? Niko osim Zrinjskog koji ima duplo veći budžet od nas. Hoćeš igru sa Galićem, Markovićem, Šukilovićem, Cavnićem i sličnim poluigračima? Pa niti jedan od njih ne može žonglirati deset puta sa loptom, a siguran sam da ti i ja možemo. Eto jedna mala digresija.

Kakvi omladinci? Pa gledaš li ti sve ovo što nam godinama dolazi iz omladinskog pogona? Pogledaj gdje sad igraju oni kojih smo se riješili. Mi nemamo omladinski pogon, postoji samo formalno da bi se mogli takmičiti u Premijer ligi. Forsirali smo ih godinama, imaju preko 200 utakmica i danas igraju u Federalnoj ili se više ne bave fudbalom. Omladinski pogon ovog kluba je ugašen, svako dijete koje zna šutnuti loptu ide negdje drugo, u Butmir ili u Mostar, o nama više ni ne razmišljaju.

Denisa su otjerali oni koji su gori od njega, jer je Denis Ćorić bio njamanji problem ovog kluba. Otjerali su ga oni koji su napravili novi dug od dva miliona, koji su nas brukali sa Arapima, koji su nas prošle sezone doveli ispod crte, takvi ljudi donose odluke u klubu i ako je iko trebao otići onda su to oni.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Alipasino
Postovi: 9006
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 19 maj 2025, 12:59

Cirkus od kluba uprave.Dajte Rumenog nek sve gori.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59751
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 19 maj 2025, 13:00

RatoborniMrmot je napisao/la:
19 maj 2025, 12:57
sad ce vas nekoliko napadati a ovi sto su tjerali ce braniti i tako u krug.
Ne, nije nas nekoliko, mnogo nas je, a ovih drugih je veoma malo i uglavnom navijaju za neki drugi klub. Ova uprava je sama sebi presudila ovim potezom.

Par loših rezultata i niko više neće tjerati trenera već samo i isključivo njih.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
Stole
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 apr 2018, 14:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stole » 19 maj 2025, 13:03

Adzem i Sablja vole klub to nije sporno problem je sto mi ne znamo dalje od nivoa takvih trenera otkazom Denisu i dovodjenju jednog od dvojca Ado Sablja mi nista nismo uradili zna se kako se pravi iskorak dovedes 7 vrhunskih igraca koji odma prave razliku i trenera koji je nivo iznad Denisa Ada Sablje i slicnih.
Željezničar,Los Angeles Lakers,Mamba 8,24 Arsenal

RatoborniMrmot
Postovi: 1788
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RatoborniMrmot » 19 maj 2025, 13:04

Virtu4l je napisao/la:
19 maj 2025, 12:58
bablaz1 je napisao/la:
19 maj 2025, 12:47
Drug, cijenim te kao forumaša, imaš dobru zezanciju. A to šta sad ?? ja bih volio nekog trenera iz Hrvatske (kao Klafurić, Jakirević... koji je i vodio neke njihove prvoligaše. Valjda imamo nekog u upravi ko ima spremnu zamjenu, jer je denisu noga bila svakako) Volio bih takođe da neko prepozna potencijal makar jednog omladinca, te da se pozabavimo njim, napravimo projekat, kako bi vratili vjeru u OP.
a za profi licencu nije dovoljan komentar na forumu (viđenje jednog duduka kao što sam ja), nego je potreban entuzijazam, mešetarenje, volja...
Volio bih stvarno da neko napiše jednu utakmicu (osim Borca i Širokog dole kad smo ih dobili 3:0, a oni fakat bili u rasulu) kojom je zadovoljan taktičkim zamislima, akcijama...
Ovo što se denis brani je po meni iz straha, koga će nam sad dovesti?? Adžem, mulalić...a ne to što ne unaprijeđujemo igru i nemamo pojma šta hoćemo od utakmice i šta treba da uradi neki od igrača (konkretno jučer).

Kakvi omladinci? Pa gledaš li ti sve ovo što nam godinama dolazi iz omladinskog pogona? Pogledaj gdje sad igraju oni kojih smo se riješili. Mi nemamo omladinski pogon, postoji samo formalno da bi se mogli takmičiti u Premijer ligi. Forsirali smo ih godinama, imaju preko 200 utakmica i danas igraju u Federalnoj ili se više ne bave fudbalom. Omladinski pogon ovog kluba je ugašen, svako dijete koje zna šutnuti loptu ide negdje drugo, u Butmir ili u Mostar, o nama više ni ne razmišljaju.

Pametnjakovicu , imas Lausevica, Odinaku ispred kojeg je do predzadnje tekme igrao Galic, a sada ne igra samo jer se povrijedio. Imas brazilce, jedan uvijek moze igrati. Imas Semdina jer su nam stoperi svakako katastrofa. Imas problem sa U21 igracima Sabic nije bek, wing bek ili krilo, Foco takodjer nije krilo.

Manje supljiranja i vise pracenja FKZ

RatoborniMrmot
Postovi: 1788
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RatoborniMrmot » 19 maj 2025, 13:07

Virtu4l je napisao/la:
19 maj 2025, 13:00
RatoborniMrmot je napisao/la:
19 maj 2025, 12:57
sad ce vas nekoliko napadati a ovi sto su tjerali ce braniti i tako u krug.
Ne, nije nas nekoliko, mnogo nas je, a ovih drugih je veoma malo i uglavnom navijaju za neki drugi klub. Ova uprava je sama sebi presudila ovim potezom.

Par loših rezultata i niko više neće tjerati trenera već samo i isključivo njih.
Znas koliko me boli **** jesul sebi presudili ili nisu, napisao sam sta se desilo odnosno jedan od razloga.

Sta vi ti uradio ? Nisi odgovorio na pitanje, samo si preskocio jer ti ne odgovara.

To sto su ovi goveda pa ne znaju iskomunicirati je deseta prica i nije moj problem.
RatoborniMrmot je napisao/la:
19 maj 2025, 12:45
Mozel' pitanje odnosno iskren odgovor.

Ti si trener nekog kluba i dobujes instrukciju pet kola prije kraja da guras mlade igrace i ove sto nisu igrali previse i da ne guras ove sto odlaze, da je rezultat nebitan.

I ti to ne uradis :think:

Sta uciniti u gore navedenom slucaju ?

Jedan primjer, ima ih jos.
Ako si zaboravio

Avatar
invincible1921
Postovi: 11403
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 19 maj 2025, 13:09

Virtu4l je napisao/la:
19 maj 2025, 12:58
bablaz1 je napisao/la:
19 maj 2025, 12:47
Drug, cijenim te kao forumaša, imaš dobru zezanciju. A to šta sad ?? ja bih volio nekog trenera iz Hrvatske (kao Klafurić, Jakirević... koji je i vodio neke njihove prvoligaše. Valjda imamo nekog u upravi ko ima spremnu zamjenu, jer je denisu noga bila svakako) Volio bih takođe da neko prepozna potencijal makar jednog omladinca, te da se pozabavimo njim, napravimo projekat, kako bi vratili vjeru u OP.
a za profi licencu nije dovoljan komentar na forumu (viđenje jednog duduka kao što sam ja), nego je potreban entuzijazam, mešetarenje, volja...
Volio bih stvarno da neko napiše jednu utakmicu (osim Borca i Širokog dole kad smo ih dobili 3:0, a oni fakat bili u rasulu) kojom je zadovoljan taktičkim zamislima, akcijama...
Ovo što se denis brani je po meni iz straha, koga će nam sad dovesti?? Adžem, mulalić...a ne to što ne unaprijeđujemo igru i nemamo pojma šta hoćemo od utakmice i šta treba da uradi neki od igrača (konkretno jučer).

Ne, niko Denisa ne brani iz straha, svako ko brani Denisa ima dvije čiste u glavi, zna izvagati omjer onoga što imamo i ono što smo sa tim postigli.

Ta priča o nekoj igri, o napretku u igri je jedna od najvećih ubleha ikada. Ko to u ovakvoj ligi ima igru? Niko osim Zrinjskog koji ima duplo veći budžet od nas. Hoćeš igru sa Galićem, Markovićem, Šukilovićem, Cavnićem i sličnim poluigračima? Pa niti jedan od njih ne može žonglirati deset puta sa loptom, a siguran sam da ti i ja možemo. Eto jedna mala digresija.

Kakvi omladinci? Pa gledaš li ti sve ovo što nam godinama dolazi iz omladinskog pogona? Pogledaj gdje sad igraju oni kojih smo se riješili. Mi nemamo omladinski pogon, postoji samo formalno da bi se mogli takmičiti u Premijer ligi. Forsirali smo ih godinama, imaju preko 200 utakmica i danas igraju u Federalnoj ili se više ne bave fudbalom. Omladinski pogon ovog kluba je ugašen, svako dijete koje zna šutnuti loptu ide negdje drugo, u Butmir ili u Mostar, o nama više ni ne razmišljaju.

Denisa su otjerali oni koji su gori od njega, jer je Denis Ćorić bio njamanji problem ovog kluba. Otjerali su ga oni koji su napravili novi dug od dva miliona, koji su nas brukali sa Arapima, koji su nas prošle sezone doveli ispod crte, takvi ljudi donose odluke u klubu i ako je iko trebao otići onda su to oni.
Sto puta prezvakana tema...od citavog omladinskog pogona nemas jednog igraca sa moze bit u nasih 11 a kamol da ga planiras za dobru prodaju...a o tome da ih imas 3/4 je smijesno i pricati

Ovdje ljudi pricaju isto ko da imamo 10 Bajica, Hodzica, Hadziahmetovica i inih u inkubaotrima ali eto necemo da ih koristimo

Sto se tice denisa, covjek je zavrsio 4. i otiso u evropu, tu sva prica o njegovom radu pocinje i prestaje. Ja ti kazem napravi mi kucu takvu i takvu i ti napravis i ja dodjem i kazem ti a dje mi je bazen i garaza koje nisu ni bile planirane

Velika vecina ovdje ocekuje da se zeljo bori za titulu a to se uz samo neko cudo moze desit u narednih 5 godina..a prije da se nece desit ni u 10 kako smo krenuli. To samo govori koliko ti isti uopste imaju rezona i logike, pa i poznavanja prilika i situacije

Evo otjeran covjek i sta sad? Ispas iz evrope odma, taj ko dodje ja mu ne dsjem vise od 10 kola iduce sezone...promjenit 10 igraca i onda upas u krizu rezultata i lagano do zadnjeg metka se za opstanak borit...
=\_1921_/=

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59751
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 19 maj 2025, 13:10

RatoborniMrmot je napisao/la:
19 maj 2025, 13:04
Pametnjakovicu , imas Lausevica, Odinaku ispred kojeg je do predzadnje tekme igrao Galic, a sada ne igra samo jer se povrijedio. Imas brazilce, jedan uvijek moze igrati. Imas Semdina jer su nam stoperi svakako katastrofa. Imas problem sa U21 igracima Sabic nije bek, wing bek ili krilo, Foco takodjer nije krilo.

Odinaka starter dvije posljednje utakmice, treću prije toga ušao u 45 min, Laušević dobio priliku protiv Širokog, Simoni nastupio na pet utamica otkad je dobio pravo nastupa.

Šta bi ti, da odmah idu u prvu postavu i budu nezamjenjivi? Toliko znaš o fudbalu, uglavnom kao i svemu ostalom.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

ZeljeznicarUberAlles
Postovi: 442
Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZeljeznicarUberAlles » 19 maj 2025, 13:11

Svaka čast, fantastičan potez, hajmo sada neki Željin ratnik ili neki potpuni stranac neupućen totalno u našu ligu, pa da tog otjeramo na ili prije zimske pauze i tako u krug dok se ne ugasimo, a gospoda u Klubu ne obogati kvalitetno pa će ih i **** bolit za sve tamo negdje na nekoj plaži, a mi ćemo se ovdje ibretiti kako smo dopustili da nam takvi debili godinama budu paraziti kluba i kidaju živce.

Otjerati čovjeka, koji je jedini cilj koji je postavio i ostvario… Dan ti J*** koliko neinteligentni i nesposobni ljudi vode Željezničar, pitaju se za sve u Željezničaru…

Ovo je na našu sramotu, ovo trebamo mi rastjerati, a ne čekati njihove ostavke, pa da nam doðu opet slični…
Ja davno sam zakletvu dao, da voljeću vječno taj klub.

Avatar
invincible1921
Postovi: 11403
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 19 maj 2025, 13:11

RatoborniMrmot je napisao/la:
19 maj 2025, 13:04
Virtu4l je napisao/la:
19 maj 2025, 12:58
bablaz1 je napisao/la:
19 maj 2025, 12:47
Drug, cijenim te kao forumaša, imaš dobru zezanciju. A to šta sad ?? ja bih volio nekog trenera iz Hrvatske (kao Klafurić, Jakirević... koji je i vodio neke njihove prvoligaše. Valjda imamo nekog u upravi ko ima spremnu zamjenu, jer je denisu noga bila svakako) Volio bih takođe da neko prepozna potencijal makar jednog omladinca, te da se pozabavimo njim, napravimo projekat, kako bi vratili vjeru u OP.
a za profi licencu nije dovoljan komentar na forumu (viđenje jednog duduka kao što sam ja), nego je potreban entuzijazam, mešetarenje, volja...
Volio bih stvarno da neko napiše jednu utakmicu (osim Borca i Širokog dole kad smo ih dobili 3:0, a oni fakat bili u rasulu) kojom je zadovoljan taktičkim zamislima, akcijama...
Ovo što se denis brani je po meni iz straha, koga će nam sad dovesti?? Adžem, mulalić...a ne to što ne unaprijeđujemo igru i nemamo pojma šta hoćemo od utakmice i šta treba da uradi neki od igrača (konkretno jučer).

Kakvi omladinci? Pa gledaš li ti sve ovo što nam godinama dolazi iz omladinskog pogona? Pogledaj gdje sad igraju oni kojih smo se riješili. Mi nemamo omladinski pogon, postoji samo formalno da bi se mogli takmičiti u Premijer ligi. Forsirali smo ih godinama, imaju preko 200 utakmica i danas igraju u Federalnoj ili se više ne bave fudbalom. Omladinski pogon ovog kluba je ugašen, svako dijete koje zna šutnuti loptu ide negdje drugo, u Butmir ili u Mostar, o nama više ni ne razmišljaju.

Pametnjakovicu , imas Lausevica, Odinaku ispred kojeg je do predzadnje tekme igrao Galic, a sada ne igra samo jer se povrijedio. Imas brazilce, jedan uvijek moze igrati. Imas Semdina jer su nam stoperi svakako katastrofa. Imas problem sa U21 igracima Sabic nije bek, wing bek ili krilo, Foco takodjer nije krilo.

Manje supljiranja i vise pracenja FKZ
Ako zelimo imat ekipu i iduce sezone za 4.mjesto:

- Brazlici u najboljem slucaju mogu bit na klupi da ulaze..i to mozda
-Odinaka je u najboljem slucaju prosjecan igrac premijer lige..da nije crnac tjerali bi ga **** motkom
-Sabic i Foco nece nikad prebacir van ove lige, ocekujem ih u igmanu iz konjica za godinu ili dvije

...da se razumijemo nemam nista protiv navedenih volio bi da su Yamal sve ijedan, ali nazalost nisu
=\_1921_/=

RatoborniMrmot
Postovi: 1788
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RatoborniMrmot » 19 maj 2025, 13:13

Virtu4l je napisao/la:
19 maj 2025, 13:10
RatoborniMrmot je napisao/la:
19 maj 2025, 13:04
Pametnjakovicu , imas Lausevica, Odinaku ispred kojeg je do predzadnje tekme igrao Galic, a sada ne igra samo jer se povrijedio. Imas brazilce, jedan uvijek moze igrati. Imas Semdina jer su nam stoperi svakako katastrofa. Imas problem sa U21 igracima Sabic nije bek, wing bek ili krilo, Foco takodjer nije krilo.

Odinaka starter dvije posljednje utakmice, treću prije toga ušao u 45 min, Laušević dobio priliku protiv Širokog, Simoni nastupio na pet utamica otkad je dobio pravo nastupa.

Šta bi ti, da odmah idu u prvu postavu i budu nezamjenjivi? Toliko znaš o fudbalu, uglavnom kao i svemu ostalom.
Zato si ti doktor sa foruma :mrgreen:

Hajde Zvezdas, razligu.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59751
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 19 maj 2025, 13:14

invincible1921 je napisao/la:
19 maj 2025, 13:09
Ovdje ljudi pricaju isto ko da imamo 10 Bajica, Hodzica, Hadziahmetovica i inih u inkubaotrima ali eto necemo da ih koristimo

Ne možeš jednostavno kad imaš ove mrmote i slične koji od nekih poluigrača prave igrače, on bi sad tih pet neprovjerenih igrača ubacio u prvu postavu pa eto da vidi kako i šta, tako to oni rade na FIFA Manageru pa misle da može i u stvarnom fudbalu.

Manje više su svi dobili šansu i oni koji budu pokazali kvalitet će sigurno dobiti svoje mjesto u ekipi. Ja lično mislim da niti jedan od njih osim Lauševića nema kvalitet za nešto više.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
invincible1921
Postovi: 11403
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 19 maj 2025, 13:17

Virtu4l je napisao/la:
19 maj 2025, 13:14
invincible1921 je napisao/la:
19 maj 2025, 13:09
Ovdje ljudi pricaju isto ko da imamo 10 Bajica, Hodzica, Hadziahmetovica i inih u inkubaotrima ali eto necemo da ih koristimo

Ne možeš jednostavno kad imaš ove mrmote i slične koji od nekih poluigrača prave igrače, on bi sad tih pet neprovjerenih igrača ubacio u prvu postavu pa eto da vidi kako i šta, tako to oni rade na FIFA Manageru pa misle da može i u stvarnom fudbalu.

Manje više su svi dobili šansu i oni koji budu pokazali kvalitet će sigurno dobiti svoje mjesto u ekipi. Ja lično mislim da niti jedan od njih osim Lauševića nema kvalitet za nešto više.
Ja bi stvarno volio da neko dodje i ubaci 4/5 omladinaca i da nas nakantaju svi...samo sto bi ti isti onda se zalili da nismo konkurentni.

Realno nasi igraci od 18/19 godina NE MOGU UOPSTE DA OPSTANU NA TERENU a kamol da daju nekakav znacj igri...jednostavno odma vidis da od tog hajra nema
=\_1921_/=

Zvornicka
Postovi: 278
Pridružen/a: 16 dec 2022, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zvornicka » 19 maj 2025, 13:18

Riquelme1921 je napisao/la:
19 maj 2025, 12:53
Stole je napisao/la:
19 maj 2025, 12:52
Daj sad tik tok trenera i Sablju da slusamo presice honaj honaj ovaj klub je proklet nikad na zdrave noge.
Hoonaj teška utakmica onaj negdje u pripremi utakmice smo onaj znali da nas čeka jedna teška utakmica protiv jedne jake ekipe, kompaktne, znali smo odakle nam rival može zaprijretiti...teren težak teško gostovanje..I eto, honaaaj nastavljamo raditi nemam šta zamjeriti momcima i eto ovo će valjda izdobriti. *Pressica se završava kupljenjem imaginarnih mrva sa stola.*
Trebao bi malo vise postovanja Mulalic dobiti od nas.

Ako cemo o pressicama pricati, ja ne znam da je ikad ijedan nas trener rekao nesto pametno i da je bio elokventan. Pa i Coric je lupao gluposti, svaki press mu je bio ne zamjeram deckima, ne zna niko kroz sta prolazimo itd, nebuloze ciste. Jednostavno u nasem fudbalu ni treneri ni igraci ne znaju pricati niti reci ista konkretno na konferencijama. A mi se previse zamaramo takvim glupostima umjesto da samo teren gledamo.

Sto se smjene tice, ocajan potez, pogotovo kad uzmemo u obzir ko su potencijalne zamjene.

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 1355
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 19 maj 2025, 13:22

Ovaj tromeč protiv Širokog je najbolje pokazao limitiranost trenera i parmaka naravno.
Ni u jednoj od tri utakmice nisi uspio ostvariti cilj protiv, realno, protivnika istog kvaliteta.
Pazi, tri utakmice, isti protivnik, i ništa?!

Sam je sebi presudio kojekakvim egzibicijama, nisam primijetio da ima nekakav sistem, plan, ništa.
Ho-ruk i individualni kvalitet.

Danas pojedini igrači ne zaslužuju dres Želje, sutra ponosan sam na dečke.
Danas želimo treće mjesto, sutra ostvarili smo cilj, 56 bodova.
Pričaš javno da ti treba 5-6 igrača u prvoj postavi pa za vikend očekuješ da tih 5-6 koji bi bili zamijenjeni odigraju 100%?
Ne radi se to tako, Denise.

Suma sumarum, ubleha ne prolazi ni kod navijača, ni kod igrača, apsolutno nigdje.

Sportski i ljep pozdrav.
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!

ZeljeznicarUberAlles
Postovi: 442
Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZeljeznicarUberAlles » 19 maj 2025, 13:23

Virtu4l je napisao/la:
19 maj 2025, 13:14
invincible1921 je napisao/la:
19 maj 2025, 13:09
Ovdje ljudi pricaju isto ko da imamo 10 Bajica, Hodzica, Hadziahmetovica i inih u inkubaotrima ali eto necemo da ih koristimo

Ne možeš jednostavno kad imaš ove mrmote i slične koji od nekih poluigrača prave igrače, on bi sad tih pet neprovjerenih igrača ubacio u prvu postavu pa eto da vidi kako i šta, tako to oni rade na FIFA Manageru pa misle da može i u stvarnom fudbalu.

Manje više su svi dobili šansu i oni koji budu pokazali kvalitet će sigurno dobiti svoje mjesto u ekipi. Ja lično mislim da niti jedan od njih osim Lauševića nema kvalitet za nešto više.
Kad neko zna zna, vidjeli smo sa Jaberom koji je presjedio skoro čitavu prošlu sezonu. Jednostavno igračima nije potrebno više od dvije tri utakmice da vidiš znaju li ili ne znaju, odnosno da se dokažu , i sad će gore pametnjakovići da tvrde da sa takvima treba da se pokuša da se miješaju karte da vidimo na šta bi to ličilo. Ne bi ni na šta jer su parmaci…
Ja davno sam zakletvu dao, da voljeću vječno taj klub.

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Riquelme1921 » 19 maj 2025, 13:23

irfo je napisao/la:
19 maj 2025, 12:57
Riquelme1921 je napisao/la:
19 maj 2025, 12:53
Stole je napisao/la:
19 maj 2025, 12:52
Daj sad tik tok trenera i Sablju da slusamo presice honaj honaj ovaj klub je proklet nikad na zdrave noge.
Hoonaj teška utakmica onaj negdje u pripremi utakmice smo onaj znali da nas čeka jedna teška utakmica protiv jedne jake ekipe, kompaktne, znali smo odakle nam rival može zaprijretiti...teren težak teško gostovanje..I eto, honaaaj nastavljamo raditi nemam šta zamjeriti momcima i eto ovo će valjda izdobriti. *Pressica se završava kupljenjem imaginarnih mrva sa stola.*
Nece Edis biti, ali moze li bar promil postovanja kojem se ovom ublehasu davali? Bar je vise dao i vise zasluzio. I voli iskreno klub a ne ko ovaj
Ja sam ga citirao samo, nisam mu rekao ništa ružno.
Grupa iznad svakog pojedinca.

RatoborniMrmot
Postovi: 1788
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RatoborniMrmot » 19 maj 2025, 13:24

Virtu4l je napisao/la:
19 maj 2025, 13:14
invincible1921 je napisao/la:
19 maj 2025, 13:09
Ovdje ljudi pricaju isto ko da imamo 10 Bajica, Hodzica, Hadziahmetovica i inih u inkubaotrima ali eto necemo da ih koristimo

Ne možeš jednostavno kad imaš ove mrmote i slične koji od nekih poluigrača prave igrače, on bi sad tih pet neprovjerenih igrača ubacio u prvu postavu pa eto da vidi kako i šta, tako to oni rade na FIFA Manageru pa misle da može i u stvarnom fudbalu.

Manje više su svi dobili šansu i oni koji budu pokazali kvalitet će sigurno dobiti svoje mjesto u ekipi. Ja lično mislim da niti jedan od njih osim Lauševića nema kvalitet za nešto više.
Licemjeran si i bezobrazan. Da je ono sto sam napisao uradio neko koga ne gotovis to bi koristio kao argument protiv, s tim da ovog gotivis onda mu se neko mijesa u posao, juniori su karine iako su im se izmisljale pozicije, isko su odigrali nekoliko dobrih tekmi u ono malo ili lose rasporedjenim minutama zvanim igras jednu pa ne igras naredne dvije - tri i tako dalje. Odinaka igra jer se Galic povrijedio i tako dalje.

Mrzim licemjere koji izvrcu realnost samo da bi dokazali da suu pravu. Za mene je to neljudski. Ako jeste, jeste, ako nije, nije.

Ne repliciraj mi, ziv bio, hoce mi preci taj tvoj smrad pa belaj.

Hajde, razguli ko sto ti rekoh, nerviras me jer si **** od covjeka, to se vidi i preko foruma.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: nokee, Pact1921 i 29 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []