Upravo tako, imamo mi takvih pa smo vidjeli kako igraju.OsmanhodzicBuco je napisao/la: ↑31 maj 2025, 21:45Ako su nam ambicije da opet budemo treci, tamam igrac.
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Buraz vidi se da si odnedavno tu...Sazg je napisao/la: ↑31 maj 2025, 21:26Vozdra buraz,Pitar6785 je napisao/la: ↑31 maj 2025, 20:49PREMALO BODEVA u zadnjih 5 utakmica. Pod raspalim rozmanom sa matanovicem i julardzijom imali smo 56 boba.. 9 bodeva vise je malo ako si imao 12 utakmica manje 53 boda. KUP je izvuko sezonu kolko toliko.
Broj golova dati zadovoljavajuci, a broj primljeni cinimi se da smo primili isti broj golova ko prosle godine.
Mehmedovic-previse minutaze dobio
Rockov- previse minutaze dobio
Krdzalic- dovoljan broj ostavio bi ga cisto radi povrede, da dobije sansu da odradi citave pripreme i da vidimo. Definitivno NIJE TACNO da je bio medju najboljim na pocetku sezone. Recimo Jatta je odmah pokazao 300x vise id njega a covjek je i mladji od njeg milion milja od porodice bez para i bez ijedne rijeci na nasem
Jatta- Dobar (danas najbolji)
Mujkic- da nije usro protiv radnika odigrao bi sezonu bez greske posle Jatte najbolji dobitak
Unusic- previse minutaze al ne zato sto mu je Zoran to htio dat vec okolnosti povrede crveni zuti kartoni
Mustafic- bio dobar prije Zekica mislim da je mogao dobit vise minutaze al posto mu istice ugovor koji nije bio planiran da se produzi onda mozda je trebalo jos malo nesto trebalo smanjit minutazu
Soldo- dobra osoba los igrac fala bogu pa je isteko ugovor, nadam se da ce soldo bit trener u akademi kad zavrsi karijeru, igracki dobio previse minuta nasrecu,cisto radi povreda zuti kartona, igracki za posusje realno i tu bi bio rezerva.
Balta serbedzic najveci dusmani u rosteru izmuzli su svaki dinar od kluba plus smo platili ostetu. Klubu nista nisu pomogli
Vrban tiro kapetanovic su igraci koji imaju potencijal i sad na pripremama im dat prostor da pokazu jesul za radkid hadzice ili za raskidanje
Vico nad je odradio i upropastio nam je sezonu a mogli smo uzet DK. Beus je Veci iigrac od dodikovog sestrica, bosanski srbi su u vecini gluplji od bosanski katulika
nikad ti nisam odgovorio ništa do sada i ne vjerujem da ću više ikad. Sad moram jer vidim da se referišeš na moj razgovor sa @travoltom.
1. Rekao sam da je Anes bio jedan od najboljih na pripremama a ne na početku sezone.
2. Nije serbedzic nego Šerbečić
Nas bruda @Pitar67.. je unikatan i jedinstven forumas..
Njegovi postovi se gramaticki ne ispravljaju i svi mi stariji forumasi smo toliko navikli na njega, da bi u slucaju lektorisanja njegovog posta nama to bilo nerazumljivo...
Pitar67... je legenda bio, sad je i uvijek ce biti, to je pravi brat
Re: FK Sarajevo
Evo ja kažem da kup nije dogovoren. Šta ćemo sad? Ti jedno, ja drugo. Zašto bi ti bio u pravu?Hordas1990 je napisao/la: ↑30 maj 2025, 23:38Kup jeste dogovoren. Ne bi se javno izaslo sa onim saopstenjem da nije moralo, da se ne desavaju krupne i potencijalno jako stetne stvari po FK Sarajevo. Treba li ti crtati? Nemam namjeru da se ponavljam. Vrati se na taj prvi post ako te zanima. Vjerovatno si me i ti citirao i psovao, nece ti biti tesko da ga nadjes.
Vecina navijaca je samo neupucena i njima ne treba nista zamjeriti, ali mnogi na forumima itekako znaju sta se radi, a pisu lazi jer su im prece odredjene osobe u klubu nego sam klub.
Ponovicu: vrijeme uvijek pokaze da su Horde na pravoj strani, na strani kluba. Klub iznad svega. Zekicu, igracima, puna podrska. Sto se Mirvica tice, neka ga, ali bolje je i za njega i za sve nas da konacno shvati neke stvari i promijeni kurs dok nije kasno. Nadajmo se da je otkaz Trbicu i Ibrakovicu korak u tom smjeru.
Sve i da je kup dogovoren, NE PIŠEŠ javno da je klub dogovorio trofej. NE, NE, NE, NE, NE.
Spominješ štetne stvari po FK Sarajevo, a javno rečeno da je kup dogovoren. Klub iznad svega, a OBJAVLJENO JAVNO da je kup dogovoren. Podrška Zekiću i igračima, a kup dogovoren.
Pa bolan šta pišeš živ bio.
-
obrijanopile
- Postovi: 1158
- Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Opet moram pohvaliti igru Jate, ako Bog da, bice to igrac ekipa iz lige petice. Momak trci, centira lijevom i desnom, pregled igre odlučan, motirika isto. Ko je ga doveo treba ga dobro počastiti, svaka cast.
Evo i oni tebe selame!
- robertkosar
- Postovi: 3626
- Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
HORDAS!!! Mjenjaj dilera pod hitno. Sram te bilo sta pisesMorpheus je napisao/la: ↑31 maj 2025, 21:59Evo ja kažem da kup nije dogovoren. Šta ćemo sad? Ti jedno, ja drugo. Zašto bi ti bio u pravu?Hordas1990 je napisao/la: ↑30 maj 2025, 23:38Kup jeste dogovoren. Ne bi se javno izaslo sa onim saopstenjem da nije moralo, da se ne desavaju krupne i potencijalno jako stetne stvari po FK Sarajevo. Treba li ti crtati? Nemam namjeru da se ponavljam. Vrati se na taj prvi post ako te zanima. Vjerovatno si me i ti citirao i psovao, nece ti biti tesko da ga nadjes.
Vecina navijaca je samo neupucena i njima ne treba nista zamjeriti, ali mnogi na forumima itekako znaju sta se radi, a pisu lazi jer su im prece odredjene osobe u klubu nego sam klub.
Ponovicu: vrijeme uvijek pokaze da su Horde na pravoj strani, na strani kluba. Klub iznad svega. Zekicu, igracima, puna podrska. Sto se Mirvica tice, neka ga, ali bolje je i za njega i za sve nas da konacno shvati neke stvari i promijeni kurs dok nije kasno. Nadajmo se da je otkaz Trbicu i Ibrakovicu korak u tom smjeru.
Sve i da je kup dogovoren, NE PIŠEŠ javno da je klub dogovorio trofej. NE, NE, NE, NE, NE.
Spominješ štetne stvari po FK Sarajevo, a javno rečeno da je kup dogovoren. Klub iznad svega, a OBJAVLJENO JAVNO da je kup dogovoren. Podrška Zekiću i igračima, a kup dogovoren.
Pa bolan šta pišeš živ bio.
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM
Re: FK Sarajevo
Pa to nam i jesu ambicije dok je Mirvic tu.OsmanhodzicBuco je napisao/la: ↑31 maj 2025, 21:45Ako su nam ambicije da opet budemo treci, tamam igrac.
-
pjankesarajevo
- Postovi: 1570
- Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Potencijalni rivali su: AZ Alkmaar (Nizozemska), Sparta Prag (Češka), LASK ili Rapid (Austrija), Basaksehir (Turska), Maccabi Haifa (Izrael), Shamrock Rovers (Irska)*, Omonia (Kipar), Jagiellona (Poljska), HJK Helsinki (Finska)*, Santa Clara (Portugal), Astana (Kazahstan), Charleoi (Belgija), Flora Tallin (Estonija)*, Klaksvik (Farska Ostrva)*, Hajduk (Hrvatska), Riga FC (Latvija), Maribor (Slovenija), AEK Atina (Grčka), Pyunik (Armenija)*, Petrocub (Moldavija)*, Dunajska Streda (Slovačka), Rakow (Poljska), Viking (Norveška), Rosenborg (Norveška), Aris (Grčka), Ararat-Armenia (Armenija), AEK Larnaca (Kipar), Austria Beč (Austrija), Vaduz (Lihtenštajn), Dundee United (Škotska), Hacken (Švedska), Larne (Sjeverna Irska)*, Paide (Estonija)*, Brondby (Danska), Dudelange (Luksemburg)*, Randers ili Silkeborg (Danska), Lausanne ili Biel (Švicarska), Puskas Kademija (Mađarska), Partizani Tirana (Albanija)*, Universitatea Craiova (Rumunija), te Beitar Jerusalem (Izrael) ili CSKA Sofija (Bugarska
Ko te nije volio,nije ni obolio❤️
-
obrijanopile
- Postovi: 1158
- Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ti se registrovao da provociras? Mirvic je pokazao predanost klubu u teškim vremenima. Bez obzira na izazove, lopovluke fudbalskig saveza, navijače koji pišu laži o namjestanju, covjek stoji iza svojih odluka, koje nekada nisu najbolje, ali se trudi graditi nesto dugoročno. Treba da ima našu podrsku, jer klub treba stabilnost koliko i rezultat. Pokradeni smo kao niti jedan klub, ali takve kao ti to ne zanima, bitno je kakati.
Evo i oni tebe selame!
Re: FK Sarajevo
@Hordas1990
Sve tvoje činjenice se zasnivaju na "cinjenicama" samo tebi poznatim.Pisao sam vec ovdje ako je stav grupe javno iznesen,zašto činjenice nisu javne kad je vec popljuvan klub ?
Kad smo kod mirvica,sa akaunta koji mi je banovan,na početku sezone sam pisao ovdje svima da će vrijeme pokazati i da će svi skandirati "uprava napolje" pa se počelo prelaziti na temu za članove.Jer sam imao informacije s kim je mirvic sjedio u BL kad je bilo problema oko Ziljkica.
Vi ste ubrzo nakon toga prekinuli bojkot vjerujuci da Aylah vise nije u klubu...zašto ste to uradili kad ste znali da nije?
Sta je bilo poslije utakmice sa Sirokim? Sujeta proradila sto je neko uzeo 1000 KM na ulog od 150 KM ? A vi niste!
Nemojte da prodajete muda za bubrege ovdje,niste cvjecke,po potrebi zmirite po potrebi pregledate.
Lijep pozdrav Kmenkake!
Sve tvoje činjenice se zasnivaju na "cinjenicama" samo tebi poznatim.Pisao sam vec ovdje ako je stav grupe javno iznesen,zašto činjenice nisu javne kad je vec popljuvan klub ?
Kad smo kod mirvica,sa akaunta koji mi je banovan,na početku sezone sam pisao ovdje svima da će vrijeme pokazati i da će svi skandirati "uprava napolje" pa se počelo prelaziti na temu za članove.Jer sam imao informacije s kim je mirvic sjedio u BL kad je bilo problema oko Ziljkica.
Vi ste ubrzo nakon toga prekinuli bojkot vjerujuci da Aylah vise nije u klubu...zašto ste to uradili kad ste znali da nije?
Sta je bilo poslije utakmice sa Sirokim? Sujeta proradila sto je neko uzeo 1000 KM na ulog od 150 KM ? A vi niste!
Nemojte da prodajete muda za bubrege ovdje,niste cvjecke,po potrebi zmirite po potrebi pregledate.
Lijep pozdrav Kmenkake!
Re: FK Sarajevo
Hvala Vanja!Vanja8 je napisao/la: ↑31 maj 2025, 21:54Buraz vidi se da si odnedavno tu...Sazg je napisao/la: ↑31 maj 2025, 21:26Vozdra buraz,Pitar6785 je napisao/la: ↑31 maj 2025, 20:49PREMALO BODEVA u zadnjih 5 utakmica. Pod raspalim rozmanom sa matanovicem i julardzijom imali smo 56 boba.. 9 bodeva vise je malo ako si imao 12 utakmica manje 53 boda. KUP je izvuko sezonu kolko toliko.
Broj golova dati zadovoljavajuci, a broj primljeni cinimi se da smo primili isti broj golova ko prosle godine.
Mehmedovic-previse minutaze dobio
Rockov- previse minutaze dobio
Krdzalic- dovoljan broj ostavio bi ga cisto radi povrede, da dobije sansu da odradi citave pripreme i da vidimo. Definitivno NIJE TACNO da je bio medju najboljim na pocetku sezone. Recimo Jatta je odmah pokazao 300x vise id njega a covjek je i mladji od njeg milion milja od porodice bez para i bez ijedne rijeci na nasem
Jatta- Dobar (danas najbolji)
Mujkic- da nije usro protiv radnika odigrao bi sezonu bez greske posle Jatte najbolji dobitak
Unusic- previse minutaze al ne zato sto mu je Zoran to htio dat vec okolnosti povrede crveni zuti kartoni
Mustafic- bio dobar prije Zekica mislim da je mogao dobit vise minutaze al posto mu istice ugovor koji nije bio planiran da se produzi onda mozda je trebalo jos malo nesto trebalo smanjit minutazu
Soldo- dobra osoba los igrac fala bogu pa je isteko ugovor, nadam se da ce soldo bit trener u akademi kad zavrsi karijeru, igracki dobio previse minuta nasrecu,cisto radi povreda zuti kartona, igracki za posusje realno i tu bi bio rezerva.
Balta serbedzic najveci dusmani u rosteru izmuzli su svaki dinar od kluba plus smo platili ostetu. Klubu nista nisu pomogli
Vrban tiro kapetanovic su igraci koji imaju potencijal i sad na pripremama im dat prostor da pokazu jesul za radkid hadzice ili za raskidanje
Vico nad je odradio i upropastio nam je sezonu a mogli smo uzet DK. Beus je Veci iigrac od dodikovog sestrica, bosanski srbi su u vecini gluplji od bosanski katulika
nikad ti nisam odgovorio ništa do sada i ne vjerujem da ću više ikad. Sad moram jer vidim da se referišeš na moj razgovor sa @travoltom.
1. Rekao sam da je Anes bio jedan od najboljih na pripremama a ne na početku sezone.
2. Nije serbedzic nego Šerbečić
Nas bruda @Pitar67.. je unikatan i jedinstven forumas..
Njegovi postovi se gramaticki ne ispravljaju i svi mi stariji forumasi smo toliko navikli na njega, da bi u slucaju lektorisanja njegovog posta nama to bilo nerazumljivo...
Pitar67... je legenda bio, sad je i uvijek ce biti, to je pravi brat
Pogresno sam se idrazio u eter mislio sam da je ovaj napisao da je Anes bio medjunajboljim na pocetku prvenstva.. moram posteno reci da nisam prisustovao pripremama, al da se znao stoim pri tom damu se da sansa jos ove pripreme cisto radi povrede i sto ima cv koji ima, ovo sto je pokazao nije dovoljno
Re: FK Sarajevo
Ma samo blokiraš bijednika i bit' ćeš rahatniji. Pola ovog PDFa mi je blokirano;Morpheus je napisao/la: ↑31 maj 2025, 21:59Evo ja kažem da kup nije dogovoren. Šta ćemo sad? Ti jedno, ja drugo. Zašto bi ti bio u pravu?Hordas1990 je napisao/la: ↑30 maj 2025, 23:38Kup jeste dogovoren. Ne bi se javno izaslo sa onim saopstenjem da nije moralo, da se ne desavaju krupne i potencijalno jako stetne stvari po FK Sarajevo. Treba li ti crtati? Nemam namjeru da se ponavljam. Vrati se na taj prvi post ako te zanima. Vjerovatno si me i ti citirao i psovao, nece ti biti tesko da ga nadjes.
Vecina navijaca je samo neupucena i njima ne treba nista zamjeriti, ali mnogi na forumima itekako znaju sta se radi, a pisu lazi jer su im prece odredjene osobe u klubu nego sam klub.
Ponovicu: vrijeme uvijek pokaze da su Horde na pravoj strani, na strani kluba. Klub iznad svega. Zekicu, igracima, puna podrska. Sto se Mirvica tice, neka ga, ali bolje je i za njega i za sve nas da konacno shvati neke stvari i promijeni kurs dok nije kasno. Nadajmo se da je otkaz Trbicu i Ibrakovicu korak u tom smjeru.
Sve i da je kup dogovoren, NE PIŠEŠ javno da je klub dogovorio trofej. NE, NE, NE, NE, NE.
Spominješ štetne stvari po FK Sarajevo, a javno rečeno da je kup dogovoren. Klub iznad svega, a OBJAVLJENO JAVNO da je kup dogovoren. Podrška Zekiću i igračima, a kup dogovoren.
Pa bolan šta pišeš živ bio.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: FK Sarajevo
Znaci 99% beitar, svi ostali 1%HordasFks je napisao/la: ↑31 maj 2025, 22:28Potencijalni rivali su: AZ Alkmaar (Nizozemska), Sparta Prag (Češka), LASK ili Rapid (Austrija), Basaksehir (Turska), Maccabi Haifa (Izrael), Shamrock Rovers (Irska)*, Omonia (Kipar), Jagiellona (Poljska), HJK Helsinki (Finska)*, Santa Clara (Portugal), Astana (Kazahstan), Charleoi (Belgija), Flora Tallin (Estonija)*, Klaksvik (Farska Ostrva)*, Hajduk (Hrvatska), Riga FC (Latvija), Maribor (Slovenija), AEK Atina (Grčka), Pyunik (Armenija)*, Petrocub (Moldavija)*, Dunajska Streda (Slovačka), Rakow (Poljska), Viking (Norveška), Rosenborg (Norveška), Aris (Grčka), Ararat-Armenia (Armenija), AEK Larnaca (Kipar), Austria Beč (Austrija), Vaduz (Lihtenštajn), Dundee United (Škotska), Hacken (Švedska), Larne (Sjeverna Irska)*, Paide (Estonija)*, Brondby (Danska), Dudelange (Luksemburg)*, Randers ili Silkeborg (Danska), Lausanne ili Biel (Švicarska), Puskas Kademija (Mađarska), Partizani Tirana (Albanija)*, Universitatea Craiova (Rumunija), te Beitar Jerusalem (Izrael) ili CSKA Sofija (Bugarska
Re: FK Sarajevo
Samo da ove Izraelce ne izvucemo ovaj Jerusalem. Gledajući ove skupine regionalne Partizani Tirana radi blizine ili ova Puskas Academia blizu i to ali poznavajući nas ide Astana.
- PeppermintSA
- Postovi: 3507
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
taj beitar je najodvratniji klub na svijetu. Klasični nacisti
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1516
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jes‘ te prosralo,sve vise mi se dopadaju tvoji postovi,generalno.Vanja8 je napisao/la: ↑31 maj 2025, 21:54Buraz vidi se da si odnedavno tu...Sazg je napisao/la: ↑31 maj 2025, 21:26Vozdra buraz,Pitar6785 je napisao/la: ↑31 maj 2025, 20:49PREMALO BODEVA u zadnjih 5 utakmica. Pod raspalim rozmanom sa matanovicem i julardzijom imali smo 56 boba.. 9 bodeva vise je malo ako si imao 12 utakmica manje 53 boda. KUP je izvuko sezonu kolko toliko.
Broj golova dati zadovoljavajuci, a broj primljeni cinimi se da smo primili isti broj golova ko prosle godine.
Mehmedovic-previse minutaze dobio
Rockov- previse minutaze dobio
Krdzalic- dovoljan broj ostavio bi ga cisto radi povrede, da dobije sansu da odradi citave pripreme i da vidimo. Definitivno NIJE TACNO da je bio medju najboljim na pocetku sezone. Recimo Jatta je odmah pokazao 300x vise id njega a covjek je i mladji od njeg milion milja od porodice bez para i bez ijedne rijeci na nasem
Jatta- Dobar (danas najbolji)
Mujkic- da nije usro protiv radnika odigrao bi sezonu bez greske posle Jatte najbolji dobitak
Unusic- previse minutaze al ne zato sto mu je Zoran to htio dat vec okolnosti povrede crveni zuti kartoni
Mustafic- bio dobar prije Zekica mislim da je mogao dobit vise minutaze al posto mu istice ugovor koji nije bio planiran da se produzi onda mozda je trebalo jos malo nesto trebalo smanjit minutazu
Soldo- dobra osoba los igrac fala bogu pa je isteko ugovor, nadam se da ce soldo bit trener u akademi kad zavrsi karijeru, igracki dobio previse minuta nasrecu,cisto radi povreda zuti kartona, igracki za posusje realno i tu bi bio rezerva.
Balta serbedzic najveci dusmani u rosteru izmuzli su svaki dinar od kluba plus smo platili ostetu. Klubu nista nisu pomogli
Vrban tiro kapetanovic su igraci koji imaju potencijal i sad na pripremama im dat prostor da pokazu jesul za radkid hadzice ili za raskidanje
Vico nad je odradio i upropastio nam je sezonu a mogli smo uzet DK. Beus je Veci iigrac od dodikovog sestrica, bosanski srbi su u vecini gluplji od bosanski katulika
nikad ti nisam odgovorio ništa do sada i ne vjerujem da ću više ikad. Sad moram jer vidim da se referišeš na moj razgovor sa @travoltom.
1. Rekao sam da je Anes bio jedan od najboljih na pripremama a ne na početku sezone.
2. Nije serbedzic nego Šerbečić
Nas bruda @Pitar67.. je unikatan i jedinstven forumas..
Njegovi postovi se gramaticki ne ispravljaju i svi mi stariji forumasi smo toliko navikli na njega, da bi u slucaju lektorisanja njegovog posta nama to bilo nerazumljivo...
Pitar67... je legenda bio, sad je i uvijek ce biti, to je pravi brat
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Svugdje u svijetu kad se sezona zavrsi prica se o pripremama, transferima, planovima, juniorima, ekipi samo pitarluk nešto mrači i crnjači.
Re: FK Sarajevo
Mislim da nam Mato Stanic nije potreban. Jedino ako idu Bubanja, Pavicic, Lulic, Mustafic, Krdzalic...pa da ga imas za rotacije.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: FK Sarajevo
Omonija, Shamrock ili Helsinki.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
Nego Dule, jesi li sad optimista ili pesimista za ZZ ?jurisicduska je napisao/la: ↑31 maj 2025, 23:10Svugdje u svijetu kad se sezona zavrsi prica se o pripremama, transferima, planovima, juniorima, ekipi samo pitarluk nešto mrači i crnjači.
Online
Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot] i 3 gosta.

