Hahahaha kakav lik ahahahahaha Kakve veze kako se klub zvao, jedan te isti klub, ime promijenjeno samoNoDi80 je napisao/la: ↑01 jun 2025, 13:48Pa eto tad ste odigrali prvu utakmicu sa imenom Sarajevo
1946 bilo Torpedo
Nemamo isto trofeja imate jedan manje
Hajde se banuj molim te, hajde molim te hahah
Taj jedan trofej više što računaš, računate samo VI, nije priznat niti od Uefe, niti od saveza, niti od bilo koga drugog.
Razumiješ li konačno **** ga trofej?





