FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Džindo Željovac? I to veći od Junuzovića?
Treba nam bit Džindo uzdanica u savezu? Predsjednik najgore skupštine u historiji kluba, član šampanjac ekipe čije dugove i sad vraćamo. Džindo je grobar kluba, a vi niste normalni.
Treba nam bit Džindo uzdanica u savezu? Predsjednik najgore skupštine u historiji kluba, član šampanjac ekipe čije dugove i sad vraćamo. Džindo je grobar kluba, a vi niste normalni.
Grupa iznad svakog pojedinca.
-
Napaceni87
- Postovi: 253
- Pridružen/a: 22 maj 2025, 17:25
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Prati li neko Sanina Mesica?
Re: FK Željezničar
Dobar je Memo...Riquelme1921 je napisao/la: ↑05 jun 2025, 15:39Džindo Željovac? I to veći od Junuzovića?
Treba nam bit Džindo uzdanica u savezu? Predsjednik najgore skupštine u historiji kluba, član šampanjac ekipe čije dugove i sad vraćamo. Džindo je grobar kluba, a vi niste normalni.
Re: FK Željezničar
1921boy je napisao/la: ↑05 jun 2025, 15:01Vjerujem da to nije sporno. Ni najmanje. Junuz i Dzindo su kandidati za drzavni a za federalni su Dzindo i Hasanbegovic Stvar je tu kristalno jasna. Junuz u drzavni. Hasanbegovic ce se povuc jer je predsjednik fsks i Dzindo ulazi u federalni. Vuk sit ovce na broju i svi zadovoljni.
Kako sam i pretpostavio. Junuzovic je znaci novi clan izvrsnog odbora NSFSBih. Nadam se da ce dobro zastupati nase interese. Nakon 13 godina imamo nekog ko je ispred nas prosao. 2011 Brkovic izbacen iz saveza.Adnan Džindo i Fikret Abdić novi članovi Izvršnog odbora NS Federacije BiH.
Brko iz druge galaksije!
Re: FK Željezničar
Sto je najgore on je brz ima tehniku sve , jedino sto je momak umislio da je neko i nesto i sto ja nisam odavno vidio igraca da je gluplji ima mozda najgori fudbalski IQ koji sam vidio u zivotu i sto je pogotovu kasnije vise igrao protiv nas nego za nas.bhsport je napisao/la: ↑05 jun 2025, 15:31Mulalicev mezimac, ja proklinjem dan kada ta neznalica dodje kod nas.tiagofaria25 je napisao/la: ↑05 jun 2025, 00:21
Ako mogu zamoliti samo bez ovakvih pojacanja opet, mladih nada, od kojih sigurno imamo bolje u akademiji.
89 utakmica 2 gola 4 asistencije u zadnjih 6 klubova, a krilo.
Znamo li ko je?
Onaj njegov kez kad izgubi desetu loptu na utakmici me bas iritirao.
Nije njega Zrinjski bezveze pustio.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
-
Hansestadt
- Postovi: 3711
- Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
On je dosao kao u21 igrac, zamjena za povrijedjenog Gasala. Do tad se Gasal imao dobar niz kod nas, najbolje je igrao kao drugi napadac cini mi se protiv Tuzla City na Grbavici.
Re: FK Željezničar
to je najzalosnije. bas sve ima za moderno krilo. brzina, izdrzljivost, korak, dribling, sut, ali dzaba kad ce od 10 akcija u 8 donijeti pogresnu odluku.
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ma dobro, Drljo je mlad došao kod nas, nije uspio i to je to. Nisam nešto ni razočaran. Veće mi je razočarenje bio Amoah u drugoj sezoni jer se od njega nešto i očekivalo. Ili nekad davno od Zeca, Vranješa..to su razočarenja, ne Drljo.
Grupa iznad svakog pojedinca.
-
Hansestadt
- Postovi: 3711
- Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Meni je bezveze sto se Bekric pljuje i za njega, kad je u tom momentu bio logican potez. Zima, a fali ti u21 igrac. Zrinjski je isto pustio Sosica, tako se i to moze reci da je bila greska.
Re: FK Željezničar
Ibro... Afrička gazela.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
-
zeljovolimte
- Postovi: 3775
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Valja li sta taj Ibrahim
- avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Pa po tm-u 18.god
6.tekmi 4.gola u prvoj ligi RS-a
-
zeljovolimte
- Postovi: 3775
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
https://www.transfermarkt.com/olanrewaj ... er/1377964
On i Garcevic raduje me sto se okrecemo mladjim i brzim igracima.
Ps. Mislim da su to golovi u omladinskoj ligi
- avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Apsolutno podrzavam ovakve transfere i probe..sta god da je u pitanju.zeljovolimte je napisao/la: ↑05 jun 2025, 19:43https://www.transfermarkt.com/olanrewaj ... er/1377964
On i Garcevic raduje me sto se okrecemo mladjim i brzim igracima.
Ps. Mislim da su to golovi u omladinskoj ligi
Samo omladina brza po stranama. Dosta mi je ovih guzonja sto peljaju loptu pola sata.
Re: FK Željezničar
avalPacidoroP je napisao/la: ↑05 jun 2025, 19:56Apsolutno podrzavam ovakve transfere i probe..sta god da je u pitanju.zeljovolimte je napisao/la: ↑05 jun 2025, 19:43https://www.transfermarkt.com/olanrewaj ... er/1377964
On i Garcevic raduje me sto se okrecemo mladjim i brzim igracima.
Ps. Mislim da su to golovi u omladinskoj ligi
Samo omladina brza po stranama. Dosta mi je ovih guzonja sto peljaju loptu pola sata.

Ako je ovo završeno onda je jasno u kojem smjeru se ide i potpuno podržavam. Ibro i Garčević za par godina i uz kvalitetan rad sigurno mogu nositi ekipu (uz dobru selekciju juniora) ali ostaje pitanje popune ključnih pozicija u prvom timu.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Re: FK Željezničar
Drago mi je zbog tog Ibre
Mlad je bas, kaze nedo da se i Efendic (19) vraca
Mlad je bas, kaze nedo da se i Efendic (19) vraca
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: FK Željezničar
Ne znam kakav je Zenicanin al mama ga sigurno i koci i pici trenerima po zivcima. Mali je nekad isao na privatne treninge kod Jusufbegovica uz ostalu djecu, i prisustvovao sam kad je ona tu pored svih roditelja uzela da drzi predavanje Jusufbegovicu kako da vodi treninge, na koji nacin.1921boy je napisao/la: ↑05 jun 2025, 15:35Vidim evo da ima ugovor jos godinu dana.svemalim1 je napisao/la: ↑05 jun 2025, 15:16mislim da nije dvije godine, ali nebitno. pod ugovorom je, a na stolu ponude iz hnl-a i tu se prica zavrsava sto se nas tice.
siroki je pametno odlucio da ga gura, stavio mu traku oko ruke i uzece fine pare za njega ako ovako nastavi, da li direktno, da li kroz neko ugradjivanje u transfer i sl.
ovako nam je i kulasin otisao. sta god neko mislio o njemu, sad je reprezentativac, a gurani su neki antitalenti na ustrb njega. ne pratim previse mlade kategorije, znam da je stanje lose, ali mozda tu ima neki taraba ili kulasin koji nije prepoznat. meni recimo zenicanin zvuci zanimljivo, po onome sto sam cuo.
ako ista adzem zna zna sa mladim igracima, tako da vjerujem da ce dobiti sansu svaku ko ima kvalitet.
Zenicani je jako zanimljiv igrac. Mnogi ga sikaniraju zbog majke koja se buni sto ne igra i sto nije dobio priliku u prvom timu jos uvijek. Ja sam ga gledao par puta djeluje 3interesantno.
Ako od nekoga mozemo ocekivati da dadne priliku mladim igracima to je Adzem.
Mozda je mali talentovan ali ona mora malo prepustiti fudbal strucnjacima i prestati kociti dijete
-
Lekqqq1921
- Postovi: 157
- Pridružen/a: 13 avg 2024, 14:21
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
On je prvi strijelac U19 lige i kupa, tu nikom roditelji ne mogu pomocEmirTM87 je napisao/la: ↑05 jun 2025, 20:29Ne znam kakav je Zenicanin al mama ga sigurno i koci i pici trenerima po zivcima. Mali je nekad isao na privatne treninge kod Jusufbegovica uz ostalu djecu, i prisustvovao sam kad je ona tu pored svih roditelja uzela da drzi predavanje Jusufbegovicu kako da vodi treninge, na koji nacin.1921boy je napisao/la: ↑05 jun 2025, 15:35Vidim evo da ima ugovor jos godinu dana.svemalim1 je napisao/la: ↑05 jun 2025, 15:16mislim da nije dvije godine, ali nebitno. pod ugovorom je, a na stolu ponude iz hnl-a i tu se prica zavrsava sto se nas tice.
siroki je pametno odlucio da ga gura, stavio mu traku oko ruke i uzece fine pare za njega ako ovako nastavi, da li direktno, da li kroz neko ugradjivanje u transfer i sl.
ovako nam je i kulasin otisao. sta god neko mislio o njemu, sad je reprezentativac, a gurani su neki antitalenti na ustrb njega. ne pratim previse mlade kategorije, znam da je stanje lose, ali mozda tu ima neki taraba ili kulasin koji nije prepoznat. meni recimo zenicanin zvuci zanimljivo, po onome sto sam cuo.
ako ista adzem zna zna sa mladim igracima, tako da vjerujem da ce dobiti sansu svaku ko ima kvalitet.
Zenicani je jako zanimljiv igrac. Mnogi ga sikaniraju zbog majke koja se buni sto ne igra i sto nije dobio priliku u prvom timu jos uvijek. Ja sam ga gledao par puta djeluje 3interesantno.
Ako od nekoga mozemo ocekivati da dadne priliku mladim igracima to je Adzem.
Mozda je mali talentovan ali ona mora malo prepustiti fudbal strucnjacima i prestati kociti dijete
Ovaj Seva presao u Zrinjski, a Goletic iz Zelje otisao u Igman

Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nismo mi rekli da mu mama pomaže, nego odmaže.NoDi80 je napisao/la: ↑05 jun 2025, 20:43On je prvi strijelac U19 lige i kupa, tu nikom roditelji ne mogu pomocEmirTM87 je napisao/la: ↑05 jun 2025, 20:29Ne znam kakav je Zenicanin al mama ga sigurno i koci i pici trenerima po zivcima. Mali je nekad isao na privatne treninge kod Jusufbegovica uz ostalu djecu, i prisustvovao sam kad je ona tu pored svih roditelja uzela da drzi predavanje Jusufbegovicu kako da vodi treninge, na koji nacin.1921boy je napisao/la: ↑05 jun 2025, 15:35
Vidim evo da ima ugovor jos godinu dana.
Zenicani je jako zanimljiv igrac. Mnogi ga sikaniraju zbog majke koja se buni sto ne igra i sto nije dobio priliku u prvom timu jos uvijek. Ja sam ga gledao par puta djeluje 3interesantno.
Ako od nekoga mozemo ocekivati da dadne priliku mladim igracima to je Adzem.
Mozda je mali talentovan ali ona mora malo prepustiti fudbal strucnjacima i prestati kociti dijete
Ovaj Seva presao u Zrinjski, a Goletic iz Zelje otisao u Igman
![]()
Grupa iznad svakog pojedinca.
Online
Trenutno korisnika/ca: ELDIABLO20 i 23 gosta.



