Kad je žena rodila treće prije par mjeseci, haj reko da vidim šta ima u ponudi od ovih većih auta.
Zovnem jarana sto živi u Austriji, de mi reko malo pogledaj sta se nudi.
Zove poslije par dana, kaže ima neki Sharan, solidan. Jest da ne nosim bradu i nisam vehabija, ali reko moze. Ima kaže jedan mali problem, ovaj lik radi komercijalu i auto je malo više prešlo. Koliko je to malo vise, kaže 400 000
Mislim da je rekao da je 2010. ili 2015. godište, nisam ga ni slušao sta je dalje pričao. Za cijenu nisam ni pitao...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...