jedan po jedan srest cemo se svi
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
braco napustio nas je naš Smajo
jedan po jedan srest cemo se svi
jedan po jedan srest cemo se svi
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan
ko Šoja Stojan
Re: FK Sarajevo
E bas mi je zao Smaje...
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Inna lillahi ve ina ilejhi radžiun.
Baš mi je žao, veliki pitar, bio je nedavno i u Doboju na utakmici.
Baš mi je žao, veliki pitar, bio je nedavno i u Doboju na utakmici.
Re: FK Sarajevo
Rahmet mu duši, otišao je na bolji svijet.
- FKSDoGroba
- Postovi: 4462
- Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Rahmet ti duši, Smajo, da ti Allah oprosti grijehe i uvede u Dzennet. Porodici sabura. Amin Ya Rabbi.
Re: FK Sarajevo
Teška vijest. Žao mi je što nisam imao priliku da ga upoznam.
Rahmet duši Smajo.
Inna lillahi ve ina ilejhi radžiun.
Rahmet duši Smajo.
Inna lillahi ve ina ilejhi radžiun.
Nikad poraz, samo lekcija.
Re: FK Sarajevo
Smajo je ljudska velicina ! Legenda jednog doba i neko koga cemo svi pamti kao primjer ljubavi prema svom klubu. Rahmet mu dusi !!!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: FK Sarajevo
Jedan po jedan odlaze... Rahmet ti duši Smajo
Vamos Rajvosa!
Ko te nije volio nije ni obolio...
Ko te nije volio nije ni obolio...
Re: FK Sarajevo
Najveci navijac kojeg sam poznavao, od cini mi se pricao mi je 76 da je imao clansku. Nekoliko puta smo skupa putovali, komentarisali i bodrili nase Saraj. Bordo kuca, bordo Mercedes, i uvjek neka odjevna komb.sa detaljom bodre boje... Da mu Allah olaksa kaburske muke, uvede ga u dzenet...
Re: FK Sarajevo
Žao mi čovjeka kao da smo se čitav život znali, a ne samo upoznali na utakmici i odgledali je (i to ne čitavu) zajedno u Tuzli. Rahmet mu duši.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
Husref Musemić - Babuka.
Re: FK Sarajevo
Poznavao sam ga dobro.
Inna lillahi ve ina ilejhi radžiun
Inna lillahi ve ina ilejhi radžiun
- ErosViverosViv
- Postovi: 3375
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Viđao sam ga stalno ali se nikad nismo upoznali. Rahmet mu duši.
Re: FK Sarajevo
Smajo je baš ljudina bio. Rahmet duši, a porodici sabur.
- Mourinhokilledbarca
- Postovi: 607
- Pridružen/a: 15 maj 2010, 14:38
- Kontakt:
- moj uzor-S.G
- Postovi: 4172
- Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Veliki prijatelj, ljudina i patriota. Ja za veceg zaljubljenika u bordo boju nisam znao..
ZZ
Re: FK Sarajevo
Bruno Petkovic pred potpisom

Re: FK Sarajevo
Hajduk il' Kurcespor, šta je odlučio? 
Kad smo već kod Kurcespora, ovom talismanu ističe ugovor za 2 hefte. Ima l' ko vješt s instagramom da nam ga dogovori kad je već Latifaga otpao.
https://www.transfermarkt.com/ogulcan-c ... ler/248219
Kad smo već kod Kurcespora, ovom talismanu ističe ugovor za 2 hefte. Ima l' ko vješt s instagramom da nam ga dogovori kad je već Latifaga otpao.
https://www.transfermarkt.com/ogulcan-c ... ler/248219
Online
Trenutno korisnika/ca: DoktorXabaras, NazorUso, nedimmmm1337 i 31 gost.




