Mislim da ovaj biti super primjer za Odinaku i da ce imati sta nauciri od njega
Za razliku od Galica koji je bio samo borben
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Mislim da ovaj biti super primjer za Odinaku i da ce imati sta nauciri od njega
Majers bi bio prosjecan stoper u bilo kojem drugom klubu u nasoj ligi.gegenpressing je napisao/la: ↑20 jun 2025, 15:08Bolju karijeru ima od Majersa koji je top igračVirtu4l je napisao/la: ↑20 jun 2025, 14:55gegenpressing je napisao/la: ↑20 jun 2025, 14:5451.tekmu odigrao u zadnje 2.godine
Iz Bugarske otišao jer nije plate dobio
Sasvim slučajno je zaboravio reći da je u dvije protekle sezone odigrao preko 50 utakmica.![]()
I sve to dok je bio na birou.![]()
Kakvi su to pacijenti.
Ipak,zeleni teren će biti mjerilo,kao i svima!
On hoce da bude starter. Kod nas nema garancije da ce bit starter. Na klupu nece na posudbu nece. A zbog prosle sezone je odlucio da ide. Obecana mu minutaza a nije dobio.Riquelme1921 je napisao/la: ↑20 jun 2025, 15:42Po meni greška izgubiti našeg Lauševića zbog Istrinog Jaganjca.
ma klub je davno trebao poceti da dijeli banove retardima na zvanicnim stranicama. uredu je kritikovati i pisati, ali pljuvanje i ismijavanje vlastitog kluba je nesto drugo. nije to ni interes nikakav vjeruj, nego jednostavno idioti koji samo povrsno prate klub i ligu, ali ih to ne sprjecava da komentarisu sve i svasta.Brkooo je napisao/la: ↑20 jun 2025, 15:47Ja bih volio da se klub moze "zahvaliti na saradnji" vecini ovih tastatura navijaca koji komentarisu po drustvenim mrezama. Blokirajte idiote i nek budu glupi samo u svoja 4 zida.
Sve je bukvalno pocelo od Amarovog odlaska u drugom mandatu. Kriteriji su poceli toliko da padaju sto se tice igraca, da su ti simpatizeri krokodilske suze lili za npr, Sinisom Stevanovicem, Asimom Zecom, itd, ili danas sto placu za Galicem, Karjasevicem itd. Sjede sa tim igracima, puse im qrac zbog jedne kafe, potpisanog dresa itd , stavljaju igrace uporno ispred kluba(koji navodno vole) i na kraju te iste fudbalske neznalice se cude sto se Zeljo ne bori za trofeje sa tim igracima koje su oni zbog privatnih interesa podrzavali a koji nemaju kvalitet za Zelju koji zeli da se bori za trofeje..
Slažem se. Sve je to relativno, Stevanović je bio u padu karijere, pa ga oživimo, s druge strane Dangubića dovedeš u životnoj formi, ne ispuni sva očekivanja.Blank123 je napisao/la: ↑20 jun 2025, 15:23Igrac koji ima 100+ nastupa u Eredivisie je sigurno pojacanje. Najmladji debitant Utrehta u historiji, nekada bio veliki talenat, nazalost po njega nije ostvario svoj potencijal. Ima iskustvo, skolovan igrac i nadam se da ce to pokazati na terenu. Teren je jedino mjerilo. Samo ne znam kako je to Erick sa jednom solidnom sezonom i godinom dana izbivanja zbog povrede bolje pojacanje od Trupea.avalPacidoroP je napisao/la: ↑20 jun 2025, 15:14Sto nije imao klub od jula 22 do januara 23?gegenpressing je napisao/la: ↑20 jun 2025, 14:54
51.tekmu odigrao u zadnje 2.godine
Iz Bugarske otišao jer nije plate dobio
Bilo koji igrac koji ne moze naci nijedan klub bar da odrzi formu, za mene je upitan bas..
Ovdje ga kapitalcem proglasise.
Na hair.
Kapa dole za Gojaka,Ibrahima,Ericka
Solidan Alic
Pejic,Jaganjac, Troupee![]()
Brkooo je napisao/la: ↑20 jun 2025, 15:47Ja bih volio da se klub moze "zahvaliti na saradnji" vecini ovih tastatura navijaca koji komentarisu po drustvenim mrezama. Blokirajte idiote i nek budu glupi samo u svoja 4 zida.
Sve je bukvalno pocelo od Amarovog odlaska u drugom mandatu. Kriteriji su poceli toliko da padaju sto se tice igraca, da su ti simpatizeri krokodilske suze lili za npr, Sinisom Stevanovicem, Asimom Zecom, itd, ili danas sto placu za Galicem, Karjasevicem itd. Sjede sa tim igracima, puse im qrac zbog jedne kafe, potpisanog dresa itd , stavljaju igrace uporno ispred kluba(koji navodno vole) i na kraju te iste fudbalske neznalice se cude sto se Zeljo ne bori za trofeje sa tim igracima koje su oni zbog privatnih interesa podrzavali a koji nemaju kvalitet za Zelju koji zeli da se bori za trofeje..
Slazem se. Pored desnog stopera, mene ovo najvise brine. Veza nam je: Lagumdzija, Radovac, Gojak, Erick, i eventualno Simoni, ali i on je zadnji vezni (ako ga uopste planiramo u vezi). Ovaj mali Gojak obecava, ali je dijete.avalPacidoroP je napisao/la: ↑20 jun 2025, 15:42Treba nam centralni veznjak,koji je pokretljiviji sa loptom, jer ovaj kadar trenutni je pun defanzivnijih veznih.
Trenutno korisnika/ca: nedimmmm1337 i 18 gostiju.