Ja sam ti iz Donje Miricine,oklen si ti? Nego daj nam reci sta ste vi osvojili zadnjih 15 godina?RatoborniMrmot je napisao/la: ↑13 jul 2025, 12:00Uspio si sam sebe da demantujes u istoj recenici, nema titula dok he Vico tu ( jer drzi savez ), ali je Sarajevo uzelo dva kupa. Prvi kup, finale u trening kampu u Zenick, protiv Borca koji uvede juniore da pucaju i promase penale sto se na kraju i dogodi. Drugi kup, dobiju vas u prvoj tekmi i onda napravite sklanjalicu oni vama u kupu i vi njima u liZi.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 11:51Osvojili smo 2 kupa,mada glupo je uopste pricati o titulama u ovoj ligi od kad je Vico tu. Pa eto skontaj sam sta nas klub ima od toga kad igrac ode za 4 mil ili kad ode u lige petice. Dovedite vi Ristovskog,Elezija i Banica onda da se nebi peglali. Kad vec pricas koga smo doveli mi vec imamo poslozenu ekipu i da niko nije dosao. Evo uzmimo vas za primjer,nit prodajete,nit osvajate a pojacavate se i dajete ogromne pare a jedva ste u evropu izasli,koji je vas cilj? Mozda osvojite i vi titulu kad vam bude dozvoljeno igracu da rukama ubacuje u gol i kad vam recimo Amidza bude sudio meceve kao sto Bandic sudi i slicni.Pact1921 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 11:48
I sta vi imate od tih transfera. Odkad je mirvic dosao vi ste skoro minus 100 bodova iza zrinjskog u 4 sezone i osvojili ste jedan kup . Dok je zrinjski osvojio 3 titule i 2 kupa. Ja ih iskreno ne volim ali vi dok se hvalite milionima ljudi osvajaju sve redom. I za 20 godina nece se raspravljati ko je imao vece transfere nego ko je u tom periodu imao vise trofeja. Evo vi ste ove sezone digli ogromne transfere pa niste nikog konkretno doveli . Mamas mozda bude dobar ovo ostalo ne znam . Najvece ce vam pojacanje biti kad se gojkovic vrati sa povrede.
Kaze se Idi, odakle si, zivota timosarajvosa83 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 10:41
Odi pa poslusaj podcast zadnji kod Marijana, jbga vi morate prodati Nalardina za 400-500k dok mi to glat odbijamo, to ti je tako kad si poloticki projekat al bice bolje.![]()
Premijer liga BiH - aktuelno
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mozda bi ti i prosla prica da nismo i Zrinjskog uzeli u kupu ili su nas i oni pustiliRatoborniMrmot je napisao/la: ↑13 jul 2025, 12:00Uspio si sam sebe da demantujes u istoj recenici, nema titula dok he Vico tu ( jer drzi savez ), ali je Sarajevo uzelo dva kupa. Prvi kup, finale u trening kampu u Zenick, protiv Borca koji uvede juniore da pucaju i promase penale sto se na kraju i dogodi. Drugi kup, dobiju vas u prvoj tekmi i onda napravite sklanjalicu oni vama u kupu i vi njima u liZi.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 11:51Osvojili smo 2 kupa,mada glupo je uopste pricati o titulama u ovoj ligi od kad je Vico tu. Pa eto skontaj sam sta nas klub ima od toga kad igrac ode za 4 mil ili kad ode u lige petice. Dovedite vi Ristovskog,Elezija i Banica onda da se nebi peglali. Kad vec pricas koga smo doveli mi vec imamo poslozenu ekipu i da niko nije dosao. Evo uzmimo vas za primjer,nit prodajete,nit osvajate a pojacavate se i dajete ogromne pare a jedva ste u evropu izasli,koji je vas cilj? Mozda osvojite i vi titulu kad vam bude dozvoljeno igracu da rukama ubacuje u gol i kad vam recimo Amidza bude sudio meceve kao sto Bandic sudi i slicni.Pact1921 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 11:48
I sta vi imate od tih transfera. Odkad je mirvic dosao vi ste skoro minus 100 bodova iza zrinjskog u 4 sezone i osvojili ste jedan kup . Dok je zrinjski osvojio 3 titule i 2 kupa. Ja ih iskreno ne volim ali vi dok se hvalite milionima ljudi osvajaju sve redom. I za 20 godina nece se raspravljati ko je imao vece transfere nego ko je u tom periodu imao vise trofeja. Evo vi ste ove sezone digli ogromne transfere pa niste nikog konkretno doveli . Mamas mozda bude dobar ovo ostalo ne znam . Najvece ce vam pojacanje biti kad se gojkovic vrati sa povrede.
Kaze se Idi, odakle si, zivota timosarajvosa83 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 10:41
Odi pa poslusaj podcast zadnji kod Marijana, jbga vi morate prodati Nalardina za 400-500k dok mi to glat odbijamo, to ti je tako kad si poloticki projekat al bice bolje.![]()
Kakve mitove pokusavaju da naprave ovo je zalosno
-
RatoborniMrmot
- Postovi: 1788
- Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dvije titule i kupmosarajvosa83 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 12:02Ja sam ti iz Donje Miricine,oklen si ti? Nego daj nam reci sta ste vi osvojili zadnjih 15 godina?RatoborniMrmot je napisao/la: ↑13 jul 2025, 12:00Uspio si sam sebe da demantujes u istoj recenici, nema titula dok he Vico tu ( jer drzi savez ), ali je Sarajevo uzelo dva kupa. Prvi kup, finale u trening kampu u Zenick, protiv Borca koji uvede juniore da pucaju i promase penale sto se na kraju i dogodi. Drugi kup, dobiju vas u prvoj tekmi i onda napravite sklanjalicu oni vama u kupu i vi njima u liZi.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 11:51
Osvojili smo 2 kupa,mada glupo je uopste pricati o titulama u ovoj ligi od kad je Vico tu. Pa eto skontaj sam sta nas klub ima od toga kad igrac ode za 4 mil ili kad ode u lige petice. Dovedite vi Ristovskog,Elezija i Banica onda da se nebi peglali. Kad vec pricas koga smo doveli mi vec imamo poslozenu ekipu i da niko nije dosao. Evo uzmimo vas za primjer,nit prodajete,nit osvajate a pojacavate se i dajete ogromne pare a jedva ste u evropu izasli,koji je vas cilj? Mozda osvojite i vi titulu kad vam bude dozvoljeno igracu da rukama ubacuje u gol i kad vam recimo Amidza bude sudio meceve kao sto Bandic sudi i slicni.
Kaze se Idi, odakle si, zivota timosarajvosa83 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 10:41
Odi pa poslusaj podcast zadnji kod Marijana, jbga vi morate prodati Nalardina za 400-500k dok mi to glat odbijamo, to ti je tako kad si poloticki projekat al bice bolje.![]()
Primjeti se po tim zavrtanjima da je kontakt sa ljudima malo rjedji nego sto bi treba da bude, narocito sa onim koji zaista znaju da pricaju i pisu
Ti bas imas elementarne probleme sa logickim razmisljanjem i kognitivnim sposobnostima
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ti bas imas elementarne probleme sa logickim razmisljanjem i kognitivnim sposobnostimaRatoborniMrmot je napisao/la: ↑13 jul 2025, 12:09Dvije titule i kupmosarajvosa83 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 12:02Ja sam ti iz Donje Miricine,oklen si ti? Nego daj nam reci sta ste vi osvojili zadnjih 15 godina?RatoborniMrmot je napisao/la: ↑13 jul 2025, 12:00
Uspio si sam sebe da demantujes u istoj recenici, nema titula dok he Vico tu ( jer drzi savez ), ali je Sarajevo uzelo dva kupa. Prvi kup, finale u trening kampu u Zenick, protiv Borca koji uvede juniore da pucaju i promase penale sto se na kraju i dogodi. Drugi kup, dobiju vas u prvoj tekmi i onda napravite sklanjalicu oni vama u kupu i vi njima u liZi.
Kaze se Idi, odakle si, zivota ti![]()
![]()
Primjeti se po tim zavrtanjima da je kontakt sa ljudima malo rjedji nego sto bi treba da bude, narocito sa onim koji zaista znaju da pricaju i pisu
Ti bas imas elementarne probleme sa logickim razmisljanjem i kognitivnim sposobnostima![]()
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Namjestili smo i da njih Siroki deklasira te tako sirom otvorili vrata. 
Sto niste igrali protiv Sirokog tamo pa lagano u finale i osvojite Ozbiljno pitanje. Molim bez glupih odgovora. Je li vas sudija oštetio protiv Sirokog , jeste imali uslove za igru, jeste imali samo fokus na kup jer u ligi niste mogli gore od 4. , jel vam Ko bio povrijeđen, jeste sve drugoligaše imali do polufinala ? I šta bi ? Sto niste dobili i onda i uzeli trofej ?
Sto niste igrali protiv Sirokog tamo pa lagano u finale i osvojite Ozbiljno pitanje. Molim bez glupih odgovora. Je li vas sudija oštetio protiv Sirokog , jeste imali uslove za igru, jeste imali samo fokus na kup jer u ligi niste mogli gore od 4. , jel vam Ko bio povrijeđen, jeste sve drugoligaše imali do polufinala ? I šta bi ? Sto niste dobili i onda i uzeli trofej ?
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Oni o svemu pricaju osim o svojim titulama,koliko zaostaju bodovno,koliko susnih godina i sto je zanimljivo to im nije problem a nama to namecu da nam bude problem a mi 3 titule uzeli,kupove itdjurisicduska je napisao/la: ↑13 jul 2025, 12:26Namjestili smo i da njih Siroki deklasira te tako sirom otvorili vrata.
Sto niste igrali protiv Sirokog tamo pa lagano u finale i osvojite Ozbiljno pitanje. Molim bez glupih odgovora. Je li vas sudija oštetio protiv Sirokog , jeste imali uslove za igru, jeste imali samo fokus na kup jer u ligi niste mogli gore od 4. , jel vam Ko bio povrijeđen, jeste sve drugoligaše imali do polufinala ? I šta bi ? Sto niste dobili i onda i uzeli trofej ?
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Isto tako pričaju da se nisu borili za opstanak a bili su 6. na kraju godine
Ok poštujemo eto nisu se borili za opstanak.
Analogno tome :
Kako se onda Siroki borio za opstanak a bio 5. na kraju godine a nama pustio kup za opstanak u ligi ( a nisu se ni borili za opstanak sukladno njihovom logičkom promišljanju )
Ta pitanja neće nikad odgovoriti.
Kao ni ključno pitanje , sto oni nisu dobili Siroki. To me bas zanima šta je odgovor.
Ok poštujemo eto nisu se borili za opstanak.
Analogno tome :
Kako se onda Siroki borio za opstanak a bio 5. na kraju godine a nama pustio kup za opstanak u ligi ( a nisu se ni borili za opstanak sukladno njihovom logičkom promišljanju )
Ta pitanja neće nikad odgovoriti.
Kao ni ključno pitanje , sto oni nisu dobili Siroki. To me bas zanima šta je odgovor.
- tutankamon1905
- Postovi: 5260
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Navijaci Sarajeva su bas nepodnosljivi na pocetku svake sezone, cast izuzetcima. Ne smijes nista napisati sto im se ne svidja koliko god to realno bilo, jer onda odma skacu na tebe, usporedjuju transfere Zrinjskog, uzdizu opet sve svoje transfere, sampioni univerzuma..
Ja bih trebao vjerovati da ce netko dat skoro 4 miliona za igraca bh lige gdje je ubjedljivo najveci izlazni transfer 1.6miliona ili nesto tako. Isto tako ako se desi stvarno, bit cu prvi koji ce cestitati kao sto sam nesto slicno i uradio prije par mjeseci kad su svi izletili da je odbijeno par miliona za gulasa i da ostaje i potpisuje novi ugovor. Prvi sam rekao da malo tko moze taj luksuz sebi priustit i da pokazuju ozbiljnost(ako su te ponude uopce postojale).
Al ajde nista novo. Navikli smo da je svaka izjava, pogresno dosudjen faul, zuti karton direktan napad na FK Sarajevo.
I dzaba opet mi nisu mrski u neku ruku kolko mi ga god forumasi probaju ogadit
Ja bih trebao vjerovati da ce netko dat skoro 4 miliona za igraca bh lige gdje je ubjedljivo najveci izlazni transfer 1.6miliona ili nesto tako. Isto tako ako se desi stvarno, bit cu prvi koji ce cestitati kao sto sam nesto slicno i uradio prije par mjeseci kad su svi izletili da je odbijeno par miliona za gulasa i da ostaje i potpisuje novi ugovor. Prvi sam rekao da malo tko moze taj luksuz sebi priustit i da pokazuju ozbiljnost(ako su te ponude uopce postojale).
Al ajde nista novo. Navikli smo da je svaka izjava, pogresno dosudjen faul, zuti karton direktan napad na FK Sarajevo.
I dzaba opet mi nisu mrski u neku ruku kolko mi ga god forumasi probaju ogadit
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Krenuli su radovi i na jugu. Znaci ide sad i cetvrta natkrivena tribina. Kakvo ce to tek grotlo da bude kad jug bude 5 metara od gola. 
Mnoge godine sam proveo s tobom, gdje god igro bio tuuuu, znaj da nikad necu prestati s borbom TEBI VJERAN OSTAT CU!!!
- svrakino1921
- Postovi: 19886
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Kao što je ranije najavljeno, nakon prve evropske utakmice i duela Željezničara i Kopera, počeli su radovi na rekontrukciji Grbavice, odnosno izgradnji južne tribine Željinog stadiona.
Uklanjane stolica na južnoj tribini su prve aktivnosti ove nedjelje.
Prema ranijim najavama, radovi na izgradnji nove južne tribine trebali bi trajati šest mjeseci.
Izgradnjom nove južne tribine, kapacitet stadiona će se povećati za više od 2.500 sjedećih mjesta (imat će kapacitet oko 5.000 sjedećih mjesta) i donijeti značajna unapređenja, ne samo u pogledu komfora i sigurnosti, već i u funkcionalnosti stadiona Grbavica.
Projekat košta 4,7 miliona KM, a finansira ga Vlada KS.
- feniksptica
- Postovi: 19115
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa i Hajduk je raspali..isti qLavoviGabela je napisao/la: ↑13 jul 2025, 11:31Posusje - Split 1sat udaljenostiRiquelme1921 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 09:24Ne znam što navijaju za Hajduk od stranih klubova. Isto im dođe i Hajduk i Real i Barcelona, nijedno nije lokalno, mogli su uspješniji klub probrat.
Koliko su udaljeni recimo Srebrenik-Sarajevo, puno veća udaljenost, a dolaze navijači navijati za FKZ.
S tim što idu gledati raspali Zeljeznicar, treba im spomenik dići
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Veliki Zeljeznicarsvrakino1921 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 12:47
Kao što je ranije najavljeno, nakon prve evropske utakmice i duela Željezničara i Kopera, počeli su radovi na rekontrukciji Grbavice, odnosno izgradnji južne tribine Željinog stadiona.
Uklanjane stolica na južnoj tribini su prve aktivnosti ove nedjelje.
Prema ranijim najavama, radovi na izgradnji nove južne tribine trebali bi trajati šest mjeseci.
Izgradnjom nove južne tribine, kapacitet stadiona će se povećati za više od 2.500 sjedećih mjesta (imat će kapacitet oko 5.000 sjedećih mjesta) i donijeti značajna unapređenja, ne samo u pogledu komfora i sigurnosti, već i u funkcionalnosti stadiona Grbavica.
Projekat košta 4,7 miliona KM, a finansira ga Vlada KS.
Kad zagrmi Grbavica na novom jugu, ima da pjene svrakina mi
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- svrakino1921
- Postovi: 19886
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa ja napisao da ste Nardina prodali za sicu i odma dodje hercegovacki pavijan da vrijedja,tako da ovo sto si napisao se odnosi na vas koliko mogu primjetiti. 1.6 mil nije najveci transfer,fino napises koji je najveci a ne da umanjujes cifre,uostalom nije Sarajevo reklo da bude 3.7 mil dolara. Inace,koliko smo na Viverosu zvanicno uzeli ili mozda ti klubovi javno objave da bi slagali narod?tutankamon1905 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 12:36Navijaci Sarajeva su bas nepodnosljivi na pocetku svake sezone, cast izuzetcima. Ne smijes nista napisati sto im se ne svidja koliko god to realno bilo, jer onda odma skacu na tebe, usporedjuju transfere Zrinjskog, uzdizu opet sve svoje transfere, sampioni univerzuma..
Ja bih trebao vjerovati da ce netko dat skoro 4 miliona za igraca bh lige gdje je ubjedljivo najveci izlazni transfer 1.6miliona ili nesto tako. Isto tako ako se desi stvarno, bit cu prvi koji ce cestitati kao sto sam nesto slicno i uradio prije par mjeseci kad su svi izletili da je odbijeno par miliona za gulasa i da ostaje i potpisuje novi ugovor. Prvi sam rekao da malo tko moze taj luksuz sebi priustit i da pokazuju ozbiljnost(ako su te ponude uopce postojale).
Al ajde nista novo. Navikli smo da je svaka izjava, pogresno dosudjen faul, zuti karton direktan napad na FK Sarajevo.
I dzaba opet mi nisu mrski u neku ruku kolko mi ga god forumasi probaju ogadit
Zadnja izmjena: mosarajvosa83, dana/u 13 jul 2025, 13:30, ukupno mijenjano 2 puta.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bivsi kondicioni trener Zeljeznicara Carlo Luca Guerra je novi pomocni trener Davideu Ancelottiu u Brazilskom prvoligasu Botafogo
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Protiv ratova, režima i partija!svrakino1921 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 12:47
Kao što je ranije najavljeno, nakon prve evropske utakmice i duela Željezničara i Kopera, počeli su radovi na rekontrukciji Grbavice, odnosno izgradnji južne tribine Željinog stadiona.
Uklanjane stolica na južnoj tribini su prve aktivnosti ove nedjelje.
Prema ranijim najavama, radovi na izgradnji nove južne tribine trebali bi trajati šest mjeseci.
Izgradnjom nove južne tribine, kapacitet stadiona će se povećati za više od 2.500 sjedećih mjesta (imat će kapacitet oko 5.000 sjedećih mjesta) i donijeti značajna unapređenja, ne samo u pogledu komfora i sigurnosti, već i u funkcionalnosti stadiona Grbavica.
Projekat košta 4,7 miliona KM, a finansira ga Vlada KS.
Na stranu to, kroz sve ove godine smo i navikli da dobijate sve od režima, al već vidim cirkuse u naredna dva derbija i prepucavanje oko broja karata koje će sad bit neizbježno.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
Husref Musemić - Babuka.
-
nastrojeni21
- Postovi: 1272
- Pridružen/a: 21 jul 2023, 00:28
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa da, neizbježnih 5 posto od kapaciteta Grbavice bez juga. Nikakav problem.Zutti je napisao/la: ↑13 jul 2025, 13:43Protiv ratova, režima i partija!svrakino1921 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 12:47
Kao što je ranije najavljeno, nakon prve evropske utakmice i duela Željezničara i Kopera, počeli su radovi na rekontrukciji Grbavice, odnosno izgradnji južne tribine Željinog stadiona.
Uklanjane stolica na južnoj tribini su prve aktivnosti ove nedjelje.
Prema ranijim najavama, radovi na izgradnji nove južne tribine trebali bi trajati šest mjeseci.
Izgradnjom nove južne tribine, kapacitet stadiona će se povećati za više od 2.500 sjedećih mjesta (imat će kapacitet oko 5.000 sjedećih mjesta) i donijeti značajna unapređenja, ne samo u pogledu komfora i sigurnosti, već i u funkcionalnosti stadiona Grbavica.
Projekat košta 4,7 miliona KM, a finansira ga Vlada KS.
Na stranu to, kroz sve ove godine smo i navikli da dobijate sve od režima, al već vidim cirkuse u naredna dva derbija i prepucavanje oko broja karata koje će sad bit neizbježno.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa mi bar pocneno nesto da pravimo . Mi smo cekali 8 godina da se sve finalizira oko juga . A ne ko vi evo sad ce sledece godine 80 godina kluba 80 godina podstanari .Zutti je napisao/la: ↑13 jul 2025, 13:43Protiv ratova, režima i partija!svrakino1921 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 12:47
Kao što je ranije najavljeno, nakon prve evropske utakmice i duela Željezničara i Kopera, počeli su radovi na rekontrukciji Grbavice, odnosno izgradnji južne tribine Željinog stadiona.
Uklanjane stolica na južnoj tribini su prve aktivnosti ove nedjelje.
Prema ranijim najavama, radovi na izgradnji nove južne tribine trebali bi trajati šest mjeseci.
Izgradnjom nove južne tribine, kapacitet stadiona će se povećati za više od 2.500 sjedećih mjesta (imat će kapacitet oko 5.000 sjedećih mjesta) i donijeti značajna unapređenja, ne samo u pogledu komfora i sigurnosti, već i u funkcionalnosti stadiona Grbavica.
Projekat košta 4,7 miliona KM, a finansira ga Vlada KS.
Na stranu to, kroz sve ove godine smo i navikli da dobijate sve od režima, al već vidim cirkuse u naredna dva derbija i prepucavanje oko broja karata koje će sad bit neizbježno.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Koliko to izađe, 450 karata? Znaš i ti sam da će biti prepucavanja, "rata" dvije uprave i kasnije vama vraćanja na Koševu pa ćete se vi buniti i tako će proći dva naredna derbija. Šteta.nastrojeni21 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 13:52Pa da, neizbježnih 5 posto od kapaciteta Grbavice bez juga. Nikakav problem.Zutti je napisao/la: ↑13 jul 2025, 13:43Protiv ratova, režima i partija!svrakino1921 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 12:47
Kao što je ranije najavljeno, nakon prve evropske utakmice i duela Željezničara i Kopera, počeli su radovi na rekontrukciji Grbavice, odnosno izgradnji južne tribine Željinog stadiona.
Uklanjane stolica na južnoj tribini su prve aktivnosti ove nedjelje.
Prema ranijim najavama, radovi na izgradnji nove južne tribine trebali bi trajati šest mjeseci.
Izgradnjom nove južne tribine, kapacitet stadiona će se povećati za više od 2.500 sjedećih mjesta (imat će kapacitet oko 5.000 sjedećih mjesta) i donijeti značajna unapređenja, ne samo u pogledu komfora i sigurnosti, već i u funkcionalnosti stadiona Grbavica.
Projekat košta 4,7 miliona KM, a finansira ga Vlada KS.
Na stranu to, kroz sve ove godine smo i navikli da dobijate sve od režima, al već vidim cirkuse u naredna dva derbija i prepucavanje oko broja karata koje će sad bit neizbježno.
Netačno. Niste vi počeli. "Država" je počela, kao i 99% stvari do sad.Pact1921 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 13:59Pa mi bar pocneno nesto da pravimo . Mi smo cekali 8 godina da se sve finalizira oko juga . A ne ko vi evo sad ce sledece godine 80 godina kluba 80 godina podstanari .Zutti je napisao/la: ↑13 jul 2025, 13:43Protiv ratova, režima i partija!svrakino1921 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 12:47
Kao što je ranije najavljeno, nakon prve evropske utakmice i duela Željezničara i Kopera, počeli su radovi na rekontrukciji Grbavice, odnosno izgradnji južne tribine Željinog stadiona.
Uklanjane stolica na južnoj tribini su prve aktivnosti ove nedjelje.
Prema ranijim najavama, radovi na izgradnji nove južne tribine trebali bi trajati šest mjeseci.
Izgradnjom nove južne tribine, kapacitet stadiona će se povećati za više od 2.500 sjedećih mjesta (imat će kapacitet oko 5.000 sjedećih mjesta) i donijeti značajna unapređenja, ne samo u pogledu komfora i sigurnosti, već i u funkcionalnosti stadiona Grbavica.
Projekat košta 4,7 miliona KM, a finansira ga Vlada KS.
Na stranu to, kroz sve ove godine smo i navikli da dobijate sve od režima, al već vidim cirkuse u naredna dva derbija i prepucavanje oko broja karata koje će sad bit neizbježno.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
Husref Musemić - Babuka.



