Tako sam i napisao, ništa 3 za 3, svih 6 bobaMikiPirs je napisao/la: ↑27 avg 2025, 10:55Ovo nije 3 za 3, ovu su samo pobjede BorcaShategabri je napisao/la: ↑27 avg 2025, 10:42U pravu si, nemaMikiPirs je napisao/la: ↑27 avg 2025, 10:00Nek je u vrijeme Usanovica i Begica sve bilo potaman kada je Sarajevo vedrili i oblacilo BiH fudbalom, toliko je bilo regularno da nam je savez bio suspendovan od strane FIFA/UEFA a sada kod Vice igramo ligaske utakmice euro kupova (dobro Sarajevo ne igra), imamo hibride na terenima (kvalitet fudbala za gledanje daleko veci) skoro svi imaju refletore, valjda ce i Doboj da to rijesi…nema vise 3 za 3 utakmica, uglavnom cinjenice vam govore suprotno od ovog sto vi tvrdite. Ono sto je tacno sto se ta prva famislija u to sve ugradila i to masno… ali reci kako je sve lose i losije nego sto je bilo e pa ni to nije tacno.![]()
Avanti, morao sam, nabacio čovjek zicer![]()
![]()
Premijer liga BiH - aktuelno
- Shategabri
- Postovi: 18990
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Koševo Zapad
- Shategabri
- Postovi: 18990
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Era u kojoj je Zrinjskom sviran fantomski penal u Bijeljini.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑27 avg 2025, 10:55Mi smo i tada bili najvise ostecen klub,nemoj molim te da ti kacim lakrdije Zelje i Zrinjskog iz tog vremenabrig je napisao/la: ↑27 avg 2025, 10:43Budimo realni pisu istinuNajvecaRadosti je napisao/la: ↑27 avg 2025, 10:34
Kakvo crno izbacivanje niste mogli Vitez kuci dobiti da ostanete u ligi.Yebeni Vitez vas u BL izbacio iz lige
Sarajevo vedrilo i oblacilo a osvojilo 2 titule za taj period od moguci 10+.E bas smo oblacili![]()
Ne znam sto pokusavate predstaviti da ste vi prije bili neke zrtve(u cilju da opravdate ovo haoticno i nikad gore stanje)a niste ili ako jeste to nije ni 0.2% koliko smo mi sada.
Postenije reci bili smo kar.ina jer nemamo mi pamcenje zlatne ribice.Mozda imaju neke prodane balije koji ima i na ovom forumu
Vas covjek je bio glavni u sudackoj. To sto ste vi bili nesposobni osvojit i zbog drugih razloga je nesto drugo. Sjetite se titule s Benkom. Koliko grešaka i krađa, golova iz ofsajda itd
Ne branim ni ovo danas, po meni puno gore i bezobraznije, al ni tada nije bilo za pohvalit se
Naravno da nije,nikada nije bilo idealno i uvijek je bilo lakrdija ali u ovoj mjeri nikada ni prije ni u buducnosti.Ovo su odron od ljudi.
Samo te price "Sarajevo vedrilo i oblacilo" su teske gluposti
Kakve greske?Jedna utakmica iz Lukavice krivo im sto smo zabili u zadnjoj minuti i nekakvu hajku digli.Gdje jos molim te prosvijetli me.Nemojte ljudi pricati gluposti kad ne znate
Al eto mi smo najviše profitirali.
Tako će se isto pričati poslije Vicine ere kako smo osvojili kup i korona titulu ono kad je Borac bio na poziciji za Evropu.
Koševo Zapad
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10165
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovo je nevjerovatno sta ljudi pisu i kako slabo pamcenje imajuShategabri je napisao/la: ↑27 avg 2025, 10:57Era u kojoj je Zrinjskom sviran fantomski penal u Bijeljini.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑27 avg 2025, 10:55Mi smo i tada bili najvise ostecen klub,nemoj molim te da ti kacim lakrdije Zelje i Zrinjskog iz tog vremenabrig je napisao/la: ↑27 avg 2025, 10:43
Budimo realni pisu istinu
Vas covjek je bio glavni u sudackoj. To sto ste vi bili nesposobni osvojit i zbog drugih razloga je nesto drugo. Sjetite se titule s Benkom. Koliko grešaka i krađa, golova iz ofsajda itd
Ne branim ni ovo danas, po meni puno gore i bezobraznije, al ni tada nije bilo za pohvalit se
Naravno da nije,nikada nije bilo idealno i uvijek je bilo lakrdija ali u ovoj mjeri nikada ni prije ni u buducnosti.Ovo su odron od ljudi.
Samo te price "Sarajevo vedrilo i oblacilo" su teske gluposti
Kakve greske?Jedna utakmica iz Lukavice krivo im sto smo zabili u zadnjoj minuti i nekakvu hajku digli.Gdje jos molim te prosvijetli me.Nemojte ljudi pricati gluposti kad ne znate
Al eto mi smo najviše profitirali.
Tako će se isto pričati poslije Vicine ere kako smo osvojili kup i korona titulu ono kad je Borac bio na poziciji za Evropu.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Koga danas Sarajevo dovodi za 5 miliona, hoce li se moci Radnik uzeti onda?
- Combattente87
- Postovi: 1396
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Prijateljska preporuka, ne poistovjećujte se sa Realom i Dinamom, ni u šali, jer neće na dobro izaći ! ne pitaj me kako znam
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
- Shategabri
- Postovi: 18990
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Rudar, Radnik, njemu to sve isto...u duelima s Borcem zna se kome idu 3 boda od pomenutih ekipa.
Koševo Zapad
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Isto kao nekada Olimpic - SarajevoShategabri je napisao/la: ↑27 avg 2025, 13:05Rudar, Radnik, njemu to sve isto...u duelima s Borcem zna se kome idu 3 boda od pomenutih ekipa.
PS mislio sam na Radnik, jel znam pisanje ovdje prije u toku i nakon utakmice, pa obo cisto da vidim hoce li se moci
- Shategabri
- Postovi: 18990
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nama je svaka gurava, nije bitno ko je protivnik.
Kad uđeš u sezonu, pa otpustiš trenera nakon 1 kola, zna se - raspad sistema.
Nešto bolja situacija bi mogla biti nakon reprezentativne pauze.
Kad uđeš u sezonu, pa otpustiš trenera nakon 1 kola, zna se - raspad sistema.
Nešto bolja situacija bi mogla biti nakon reprezentativne pauze.
Koševo Zapad
- Combattente87
- Postovi: 1396
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Znači vi ste ga otpustili, nije sam otišao ?Shategabri je napisao/la: ↑27 avg 2025, 13:29Nama je svaka gurava, nije bitno ko je protivnik.
Kad uđeš u sezonu, pa otpustiš trenera nakon 1 kola, zna se - raspad sistema.
Nešto bolja situacija bi mogla biti nakon reprezentativne pauze.
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
- Shategabri
- Postovi: 18990
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nebitno sad, otpustili-dao otkaz, ishod je isti.Combattente87 je napisao/la: ↑27 avg 2025, 13:32Znači vi ste ga otpustili, nije sam otišao ?Shategabri je napisao/la: ↑27 avg 2025, 13:29Nama je svaka gurava, nije bitno ko je protivnik.
Kad uđeš u sezonu, pa otpustiš trenera nakon 1 kola, zna se - raspad sistema.
Nešto bolja situacija bi mogla biti nakon reprezentativne pauze.
Koševo Zapad
- Combattente87
- Postovi: 1396
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sarajevo kad se uigra, ovo što primate po utakmici golova, to će biti u protivničkoj mreži svaku utakmicu, ali mislim da će biti kasno....Previše igrate gradskih derbija u jednoj sezoni, i to će vas skupo koštati, bar je to moje neko razmišljanje....Shategabri je napisao/la: ↑27 avg 2025, 13:35Nebitno sad, otpustili-dao otkaz, ishod je isti.Combattente87 je napisao/la: ↑27 avg 2025, 13:32Znači vi ste ga otpustili, nije sam otišao ?Shategabri je napisao/la: ↑27 avg 2025, 13:29Nama je svaka gurava, nije bitno ko je protivnik.
Kad uđeš u sezonu, pa otpustiš trenera nakon 1 kola, zna se - raspad sistema.
Nešto bolja situacija bi mogla biti nakon reprezentativne pauze.
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
- Shategabri
- Postovi: 18990
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nažalost, vjerovatno si u pravu.Combattente87 je napisao/la: ↑27 avg 2025, 13:42Sarajevo kad se uigra, ovo što primate po utakmici golova, to će biti u protivničkoj mreži svaku utakmicu, ali mislim da će biti kasno....Previše igrate gradskih derbija u jednoj sezoni, i to će vas skupo koštati, bar je to moje neko razmišljanje....
Koševo Zapad
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Super je Banja Luka, od Kastela do Ferhadije, od Parka knjiga i Kulina Bana do Tvrtka I Kotromanića.MikiPirs je napisao/la: ↑27 avg 2025, 10:03Izvini kakav nacionalizam, to se ne damo na sebe zoves nacionalizmom? Pa ta ista BL klice Enveru Kulasinu, samo to kada pogledas sve ti je jasno… ocito ti prijatelju moj ovdje nisi bio decenijama negu se informises na klix i kod Hadzifejzovica i donosis sud koji je kriva slika. Evo ja te pozivam da dodjes bices moj gost i vidjeti da li je ovdje nacionalizam ili samo medijsko napumpavanje
Ali Banjaluku ne čine samo Gospodska, Vrbas ili Hedonist već i FK Borac i njegovi navijači; a na tu temu, jer je ovo ipak sportski forum:

Na fudbalskoj utakmici zastava jedine paravojne organizacije u svijetu koja je osuđena za genocid pred Haškim tribunalom.
Nacionalizam i fašizam.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kakav bolesnik!!!
- imekorisnicko
- Postovi: 1247
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Malo miješaš periode al nevažno. Nije toliko strašno što je Borac najzaštićeniji,zaštićen je i Zrinjski pa se to puno ne zamjera. Ne zamjera se jer je Zrinjski zaštićen koliko su u nekim periodima bili Željo ili Sarajevo. Nije ni to pošteno,ali s tim se da nositi na sportski način. Konkretno Borac je osvojio titulu kada je Željo bio najzaštićeniji klub. Trenutno je problem što se sa trenutnom krađom nemoguće nositi. Koliko god neko bio snažan, pokrast će ga se bez ikakvih skrupula toliko da neće tituli prići ni na 10 bodova.MikiPirs je napisao/la: ↑27 avg 2025, 10:00Nek je u vrijeme Usanovica i Begica sve bilo potaman kada je Sarajevo vedrili i oblacilo BiH fudbalom, toliko je bilo regularno da nam je savez bio suspendovan od strane FIFA/UEFA a sada kod Vice igramo ligaske utakmice euro kupova (dobro Sarajevo ne igra), imamo hibride na terenima (kvalitet fudbala za gledanje daleko veci) skoro svi imaju refletore, valjda ce i Doboj da to rijesi…nema vise 3 za 3 utakmica, uglavnom cinjenice vam govore suprotno od ovog sto vi tvrdite. Ono sto je tacno sto se ta prva famislija u to sve ugradila i to masno… ali reci kako je sve lose i losije nego sto je bilo e pa ni to nije tacno.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Po toj logici, Borac je sada basticeniji a Zrinjski uze PLBIH prosle godine a Sarajevo kup, nesto ti ne stima u logici 
- imekorisnicko
- Postovi: 1247
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zaštićen je i Zrinjski dovoljno da ga Vico ne može zgazit suđenjen ,al zato ste pitare potpuno izbacili iz igre za titulu čistim krađama. Kup je relativno nevažan i puno teži za namjestit od lige. Titulu prošle godine Borac je izgubio na Grbavici,a ako nisi,pogledaj dešavanja i suđenje sa te utakmice pa ce ti sve biti jasno,ako iskreno zelis da ti bude jasno.
- Combattente87
- Postovi: 1396
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kako je onda Zrinjski prošle sezone bio prvak a Sarajevo osvojilo kup ?imekorisnicko je napisao/la: ↑27 avg 2025, 14:27Malo miješaš periode al nevažno. Nije toliko strašno što je Borac najzaštićeniji,zaštićen je i Zrinjski pa se to puno ne zamjera. Ne zamjera se jer je Zrinjski zaštićen koliko su u nekim periodima bili Željo ili Sarajevo. Nije ni to pošteno,ali s tim se da nositi na sportski način. Konkretno Borac je osvojio titulu kada je Željo bio najzaštićeniji klub. Trenutno je problem što se sa trenutnom krađom nemoguće nositi. Koliko god neko bio snažan, pokrast će ga se bez ikakvih skrupula toliko da neće tituli prići ni na 10 bodova.MikiPirs je napisao/la: ↑27 avg 2025, 10:00Nek je u vrijeme Usanovica i Begica sve bilo potaman kada je Sarajevo vedrili i oblacilo BiH fudbalom, toliko je bilo regularno da nam je savez bio suspendovan od strane FIFA/UEFA a sada kod Vice igramo ligaske utakmice euro kupova (dobro Sarajevo ne igra), imamo hibride na terenima (kvalitet fudbala za gledanje daleko veci) skoro svi imaju refletore, valjda ce i Doboj da to rijesi…nema vise 3 za 3 utakmica, uglavnom cinjenice vam govore suprotno od ovog sto vi tvrdite. Ono sto je tacno sto se ta prva famislija u to sve ugradila i to masno… ali reci kako je sve lose i losije nego sto je bilo e pa ni to nije tacno.
Evo opet se potegla priča oko namještanja, ali budite realni pa recite, evo peto kolo je, sve i jedna utakmica je bila regularna, osim evo ovog poništenog gola, što znači da je svaka ekipa mogla da pobjedi Borac ladno, pa i Sarajevo koje je dominiralo dobrim dijelom utakmice...Je li Borac kriv Ljajiću što je promašio sa metar gol, ili Ziljkiću što maši penal....Je li Borac kriv što Sarajevo prima u 5 utakmica 17 golova !? Željo je prvi na tabeli, odmah ste krenuli sa teorijama zavjere, i sutra kad se desi neka sudijska greška na utakmici Sloga - Željo i tu će Borac da bude kriv....Ne kažem, nisu kriterijumi isti za sve klubove, i vjerovatno neke stvari koje se sude Borcu ne sude se drugima, ali da niko ne može igrati i osvojiti nešto pored Borca, ne da je glupost nego je besmisleno o tome uopšte i govoriti, pogotovo poslje prošle sezone....
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
