Jedno je kada menadzeri krenu sa svojom pricom. U pitanju je pokvarena sorta za koje igraci misle da ih vole. Slucaj Denis.
Sasvim druga prica su bezposlene zene. U vezi takvih savjetujes igracu da ih nauci cemu u kuci nisu bile naucene.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Jedno je kada menadzeri krenu sa svojom pricom. U pitanju je pokvarena sorta za koje igraci misle da ih vole. Slucaj Denis.
Pa vidi, njegova pozicija kao selektora nacionalne reprezentacije je takva da je non stop na meti javnosti, non stop će biti izazivan sa pitanjima, traženjem objašnjenja za ovo ili ono i kritike (ne uzimam u obzir bljuvotine) će pljuštati sa svih strana.Drum je napisao/la: ↑26 avg 2025, 00:18Bezposlena raja ce ti preko mreza svasta izustiti. Takav je vakat.
Mozda je Barbarez uvrijeđena mlada u ovom slucaju. A mozda je i Perisicu kratko i jasno dao do znanja da njemu kao igracu sa toliko iskustva i njegovog renomea ne pristoji o takvim stvarima piskarati preko komentara kao i ostali bezposlen svijet.
Mozda je Barbarez od jednog Perisica ocekivao, ako vec ima misljenje o Esmiru, da mu pise privatno jer tako i dolikuje kada su ovakve stvari u pitanju.
Da upitam. Jel Barbarez trebao Perisicu odgovotiti/pitati ga u komentarima bilo sta u vezi Esmira ili privatno? U jednu ruku bi ga ucio manirima. Opet, u drugu bi time sam sebe omalozavao.
Ovako mu je porucio da se potrudi malo vise za covjeka u njegovim godinama.
Slazem se. Samo bih dodao u vezi Barbareza i objava. I on je tada bio taj bezposlen svijet. Bukvalno. Kao i svi redom, i on sebi dao za pravo.HariTz je napisao/la: ↑26 avg 2025, 00:27Pa vidi, njegova pozicija kao selektora nacionalne reprezentacije je takva da je non stop na meti javnosti, non stop će biti izazivan sa pitanjima, traženjem objašnjenja za ovo ili ono i kritike (ne uzimam u obzir bljuvotine) će pljuštati sa svih strana.Drum je napisao/la: ↑26 avg 2025, 00:18Bezposlena raja ce ti preko mreza svasta izustiti. Takav je vakat.
Mozda je Barbarez uvrijeđena mlada u ovom slucaju. A mozda je i Perisicu kratko i jasno dao do znanja da njemu kao igracu sa toliko iskustva i njegovog renomea ne pristoji o takvim stvarima piskarati preko komentara kao i ostali bezposlen svijet.
Mozda je Barbarez od jednog Perisica ocekivao, ako vec ima misljenje o Esmiru, da mu pise privatno jer tako i dolikuje kada su ovakve stvari u pitanju.
Da upitam. Jel Barbarez trebao Perisicu odgovotiti/pitati ga u komentarima bilo sta u vezi Esmira ili privatno? U jednu ruku bi ga ucio manirima. Opet, u drugu bi time sam sebe omalozavao.
Ovako mu je porucio da se potrudi malo vise za covjeka u njegovim godinama.
Barbarez je i sam koristio socijalne mreže kada je htio kritikovati (da ne kažem ponižavati) neke stvari kod prethodnih selektora.. Sada kada je on upravo na toj drugoj strani, treba drugačije da se postavi.
Je li Barbarez trebao Perišiću odgovoriti? Ne, ni slučajno. Nije trebao uopšte reagovati. Jedino ispravno je (barem po meni) ignorisati, razgovarati sa Esmirom, pružiti mu podršku, tražiti od njega da samo ovako nastavi i da ga mjesto u reprezentaciji čeka.
Ovo "online" prepucavanje može samo više naškoditi Esmiru, jer selektor ko selektor, danas je tu, sutra je bivši.
On već ima običaj da skida zastavu BiH sa IG ako se ne pozove, što po meni govori o njegovom trenutnom stanju. Mlad je, nadoći će, ali medijska hajka na ovu ili onu stranu ne treba. Samo da nastavi raditi i on će biti naša budućnost.
Isto, ali evo vidim naslov pozvo esmira..ostalo me ne zanima plaho, sudjeno je da ga zabije Austriji ko izet Slovackoj
Koja skupina debila, ne mogu vjerovati.
Bas. Posto on obicno ove naknadno pozvane obicno stavi u prvih 11, ocekujem tako i za Bajraktarevicainvincible1921 je napisao/la: ↑29 avg 2025, 10:45Isto, ali evo vidim naslov pozvo esmira..ostalo me ne zanima plaho, sudjeno je da ga zabije Austriji ko izet Slovackoj![]()
Zadovoljan sa formom igraca u zadnjem kolu, nada se da ce nastaviti tako.
Možda ih je zeznulo ova objava s Esmirom na početku, novinari imali pitanja u vezi s njim.Goalgetter je napisao/la: ↑29 avg 2025, 10:46Koja skupina debila, ne mogu vjerovati.
Nakon 13 minuta pressa niko nema vise pitanja, ovaj jedan standardno prvo pitanje u pressu sto nema igraca iz bh. lige.
Mislim da su mnogi na Kipru i prate kosarkasku reprezentaciju, pa je zbog toga ovako bilo. Emir Delic, Adis Hadzic i Semir Mustafic, za njih znam da su u Limassolu, a ima ih jos sigurno.Goalgetter je napisao/la: ↑29 avg 2025, 10:46Koja skupina debila, ne mogu vjerovati.
Nakon 13 minuta pressa niko nema vise pitanja, ovaj jedan standardno prvo pitanje u pressu sto nema igraca iz bh. lige.
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, dedo26, DnevnaDozaPklata, FerdinandF, MiranGlasnic, Nakata i 50 gostiju.