San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Slazem se. Gigovica treba znati iskoristiti, kad pogledas one golove za kiel i sad YB on to bas radi. Ima taj njuh gdje ce se lopta nacinapapijri1987 je napisao/la: ↑08 sep 2025, 16:31Sa gigovicem se mora trenirati akcija u kojoj dzeko prima na prsa ili glavom izbacuje Demirovica ili nekog od dvojice klinaca na stranu a Armin zavrsava akciju ulazom iz drugog plana iza ledja stoperima. Nesto slicno je uradio rumunima i mislim da sa dzekom u igri cemo imati sansu da radimo bas to. Brza tranzicija od strane 3 igraca za dugom loptom na dzeku koji izbacuje ili Demirovica ili 2 djecaka.soko je napisao/la: ↑08 sep 2025, 16:26Valjda bude neki pritisak publike. U zadnje vrijeme jako tanko, malo ko ne skace Bosnu ne voli i Bosna je sampion ooo ooo i onda tisina. Treba nasto zivlje skontati.JohnCleese je napisao/la: ↑08 sep 2025, 15:26Znam da nema kreativnosti, ali smatram da bi nam ponajprije donijela prijeko potreban rezultat.
Na pritisak publike i pritisak igraca izrodit ce se po koja sansa, a smatram da bi ovakvom kompozicijom prilicno neutralisali snagu protivnika.
Znam također da bi idealno bilo igru bazirati preko strana gdje je koncentrisan nas najveci talenat i kreativnost.
Bilo bi to vjerujem u mnogome ljepse i za oko, ali da li bi to na kraju bilo potkrijepljeno na semaforu.
Ovo sve pisem polazeci od pretpostavke da mec sigurno pocinje i Dzeko i Demirovic pa su moje projekcije na osnovu tog.
Ja se nadam da ce startati sa jednim napadacem. Dedic i Memic desno, Gazibegovic i Kerim lijevo. Gazibegovic ne treba ici u napad. A Sunjic i Basic nek paze kad Dedic napada.
Gigovica samo pustiti da leta i puca po golu
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Jes cudan lik, nije mu dosta ono juce. Nije ga sramota pisati vise, operisan od fudbala19vendetta87 je napisao/la: ↑08 sep 2025, 16:38Prije dva dana:bhfanatic14 je napisao/la: ↑08 sep 2025, 15:56
tako ro radi kockar tako se usuti i zadnji kritican glas. Mafijaska organizacija Nsbih. E moj Ganibeze jadno li je, za gornji dio Kelme trenerke si se prodo . Lukavo su te upakovali da izgleda kao da si i ti na spisku serdza Barbarossa kao igrac,a ustvari trebo bi biti novinar. Bravo za husarica sto uvijek proziva lopove .
bhfanatic14 je napisao/la: ↑06 sep 2025, 19:02@Sheyi ovi su propali do bola. Ganibegovic dominira digo je avaz na drugi Level,jedino on snimo juce polazak iz sarajeva, snimo juce trening u san marinu, slike sa treninga. Covjek prekuco, samo naprijed ganibeze. Izgleda on jedini bio juce na Pressu. Tako treba da bude ili profesionalno ili nikako.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Kakav retard, Boze dragi19vendetta87 je napisao/la: ↑08 sep 2025, 16:38Prije dva dana:bhfanatic14 je napisao/la: ↑08 sep 2025, 15:56
tako ro radi kockar tako se usuti i zadnji kritican glas. Mafijaska organizacija Nsbih. E moj Ganibeze jadno li je, za gornji dio Kelme trenerke si se prodo . Lukavo su te upakovali da izgleda kao da si i ti na spisku serdza Barbarossa kao igrac,a ustvari trebo bi biti novinar. Bravo za husarica sto uvijek proziva lopove .
bhfanatic14 je napisao/la: ↑06 sep 2025, 19:02@Sheyi ovi su propali do bola. Ganibegovic dominira digo je avaz na drugi Level,jedino on snimo juce polazak iz sarajeva, snimo juce trening u san marinu, slike sa treninga. Covjek prekuco, samo naprijed ganibeze. Izgleda on jedini bio juce na Pressu. Tako treba da bude ili profesionalno ili nikako.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
bhfanatic14
- Postovi: 5991
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Stadion Koševo
- Maroon1946
- Postovi: 2002
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ovo bi bilo odlicno. Ali nema nikakve sanse da Pokeras to izvede.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Nema šanse bez Tahirovća, ja bi Gazibegovića stavio prije Burnića i MeMića prije Bašića, i malo bi pomjerio Alajbega, nsravno i Katić. Ali to su mokri snovi hazarder će to istumbati do besvejesti
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Teško da će Esmir i Kerim od početka, prvenstveno radi defanzive jer obojica nemaju defanzivnih karakteristika a ne bih rekao da cemo dominirati protiv Austrije.Memic je izglednija opcija od Esmira, Tahirovic od Bašića, pa možda i Gazibegovic na lijevom beku od Burnica.Mislim i da ce i Gigovic biti u prvom sastavu.To je ono kako razmišlja Barbarez, barem po dosadašnjim utakmicama.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Vec sam govorio. Katic je odlican u formaciji sa tri stopera gdje je on u sredini jer je strasno jak i odlican u skoku. Kad se igra sa dva nije taj nivo jer je spor i tehnicki slab. Al moze i on igrati. Muharemovic bi trebao biti siguran, a ostali stoperi su nam tu negdje.
Problem su Tahirbeg i Demirovic na krilu kao sigurice sutra.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Cuj glupe balije pa jel vidis da ti se citav forum smije svi smo onda glupe balije samo ti pametanbhfanatic14 je napisao/la: ↑08 sep 2025, 16:54Glupe balije neznaju da je on Jedini imo slike svaki dan od treninga od aerodroma od hotela...izgledalo da Jedini se trudi i radi kao profi. Al sada znamo i zasto. Drago mi je da imate mizeran zivot da imate idola da me pratite u stopu . Jadovi neispunjeni. Onaj degen pise iz amerike daleko si ti od izvora kaspercino. Al se volis puno folirat.
- invincible1921
- Postovi: 11426
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ma nema teorije znacilisander je napisao/la: ↑08 sep 2025, 17:04Nema šanse bez Tahirovća, ja bi Gazibegovića stavio prije Burnića i MeMića prije Bašića, i malo bi pomjerio Alajbega, nsravno i Katić. Ali to su mokri snovi hazarder će to istumbati do besvejesti
Tahirovic ce igrat 101%
Esmir ce uc mozda 15 min ako budemo gubili
-
bhfanatic14
- Postovi: 5991
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Idemo na sp. Sutra 3-0 za nas. Svako dobro vi ste navijaci vi gledate iz te perspektive ,laici a ja iz perspektive igraca profesionalca. To je razlika. Hehe hohe heheUtdBiH21 je napisao/la: ↑08 sep 2025, 17:09Cuj glupe balije pa jel vidis da ti se citav forum smije svi smo onda glupe balije samo ti pametanbhfanatic14 je napisao/la: ↑08 sep 2025, 16:54Glupe balije neznaju da je on Jedini imo slike svaki dan od treninga od aerodroma od hotela...izgledalo da Jedini se trudi i radi kao profi. Al sada znamo i zasto. Drago mi je da imate mizeran zivot da imate idola da me pratite u stopu . Jadovi neispunjeni. Onaj degen pise iz amerike daleko si ti od izvora kaspercino. Al se volis puno folirat., ko te bolan prati u stopu pa citav dan pises na forumu svakome bi zapalo za oci i bas svaka objava negativna i niko ti ne valja a sta si god izjavio ispostavilo se suprotno tako da stalno govori da necemo ici na sp tako da ne brinemo jer idemo sigurno onda
Stadion Koševo
-
Imamkarbarum
- Postovi: 428
- Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
- invincible1921
- Postovi: 11426
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ja sve kontam da ce igrat Barisic i Radeljic/KaticImamkarbarum je napisao/la: ↑08 sep 2025, 17:17Ako Muharemovic pored ovakvih nasih stopera i losih u igri nogom ne pocne sutra tekmu necu vise gledat ni jednu dok je Barbarez na klupi.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Itekako je realno...dosta je bilo ciganluka i preprodavanja karti, 100% neće bit dozvoljen ulaz ako se ne podudaraju imena. Inače ne bi davali ovako zasebnu obavijest.avenija je napisao/la: ↑08 sep 2025, 16:27Za sada nije ali ovo je prvi put da posebno obavjestenje daju samo na tu temu i to dan prije utakmice. To mi je sumnjivo ali koliko je realno da tražiš 14 000 licnih karti i to svakome...i nije realno jer bi se stvorile guzve nezapamćene.invincible1921 je napisao/la: ↑08 sep 2025, 16:25Citam ovu obavijest, jel ikad iko vracen radi drugog imena na karti?
- signalidunapark
- Postovi: 1549
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Gazibegović je propuh u odbrani, a Burnić impotentan u napadu. Po meni je Burnić bolji izbor protiv ovakvog protivnika, jer bi na toj lijevoj strani imao fini balans između odbrane i Alajbegovića u napadu.ovisnik je napisao/la: ↑08 sep 2025, 17:05Teško da će Esmir i Kerim od početka, prvenstveno radi defanzive jer obojica nemaju defanzivnih karakteristika a ne bih rekao da cemo dominirati protiv Austrije.Memic je izglednija opcija od Esmira, Tahirovic od Bašića, pa možda i Gazibegovic na lijevom beku od Burnica.Mislim i da ce i Gigovic biti u prvom sastavu.To je ono kako razmišlja Barbarez, barem po dosadašnjim utakmicama.
Desno bi, uz Dedića, stavio Memića jer je ipak zreliji igrač od Barjaktarevića, i to bi nam bila "run & gun strana".
Kad se Memić umori, ubacit Barjaktarevića da radi nered kroz kontre zadnjih 20ak minuta. Dedića eventualno zamijeniti Gazibegovićem zadnjih 5-10 min ovisno o rezultatu.
(Bez)vezni red podredit destrukciji i prebacivanju težišta na bokove i krila, jer za igru kroz sredinu nemamo kreativnosti ni znanja.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
E budes li izbaksuzirobhfanatic14 je napisao/la: ↑08 sep 2025, 17:16Idemo na sp. Sutra 3-0 za nas. Svako dobro vi ste navijaci vi gledate iz te perspektive ,laici a ja iz perspektive igraca profesionalca. To je razlika. Hehe hohe heheUtdBiH21 je napisao/la: ↑08 sep 2025, 17:09Cuj glupe balije pa jel vidis da ti se citav forum smije svi smo onda glupe balije samo ti pametanbhfanatic14 je napisao/la: ↑08 sep 2025, 16:54Glupe balije neznaju da je on Jedini imo slike svaki dan od treninga od aerodroma od hotela...izgledalo da Jedini se trudi i radi kao profi. Al sada znamo i zasto. Drago mi je da imate mizeran zivot da imate idola da me pratite u stopu . Jadovi neispunjeni. Onaj degen pise iz amerike daleko si ti od izvora kaspercino. Al se volis puno folirat., ko te bolan prati u stopu pa citav dan pises na forumu svakome bi zapalo za oci i bas svaka objava negativna i niko ti ne valja a sta si god izjavio ispostavilo se suprotno tako da stalno govori da necemo ici na sp tako da ne brinemo jer idemo sigurno onda
![]()
Online
Trenutno korisnika/ca: 0oo0, 19vendetta87, adrenaline323, aqarius, atomac123, AzRimiRzA, bh22, Bing [Bot], Bosanac90, Brokula, CHR, cicmic7771, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, DanijelTZ, denza, DzaniMehmet, eaglebvb09, Elddar, enobarca, farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, Hajdeee, haklamas, HariTz, harko35, husrefbeg, Iniesta12, invincible1921, James1987, jestamaji, Jurica95, karajlo, KockarVicin007, kontra, kovac, Kylian, lakilone, Lavcina, legendarnadruga, LenyYoro15, ludilompredozirani, Lynx, Marokanci58, Micron, MostarReds22, NEZALAGANJE, Ozymandias, Pensioner26, r3m1, rishovski, sagitarius, SanaBosna, Scholl, Shevko, Sheyi, smajke, Soba, StevieG8, Sveti, tobaccos, TripleThreat, unavita, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Zgemboo89, Zglavkar, ZmajOdBosne33 i 661 gost.






