Prva Liga FBiH 2025/26

Moderator/ica: GracanicaAA

Dajdza11
Postovi: 219
Pridružen/a: 17 nov 2024, 13:15
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Dajdza11 » 21 sep 2025, 17:24

Sto se tice navijaca u ovoj ligi Robijasima ne moze niko parirat ni blizu. Daleko najbolji, najbrojniji i najorganizovaniji navijaci, a to dokazuju iz kola u kolo.

Od ostalih izdvojio bih tu drugu grupu po brojnosti, a to je Sila Nebeska, pa treci sumari iz Olova, Atomci Tesanj pa svi ostali.

Avatar
Quartararo
Postovi: 789
Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Quartararo » 21 sep 2025, 17:25

sagitarius je napisao/la:
21 sep 2025, 17:23
Quartararo je napisao/la:
21 sep 2025, 17:16
prisonbreak je napisao/la:
21 sep 2025, 17:15


Nisam znao da je rame penal :urnebes:
Poslije Tuzle nigdje te nije bilo, pa ste prozivali Robiju danaa da ih nece biti pa ljudi opet zakucase. Slobodno nekad nesto pozitivno napisite.
Pošalji sliku Robijaša, nisam upratio koliko ih je. Penal je bio čist kao suza. Opet kupujete tekme kao pred kraj prošle sezone. :yawn:
Picko jedna znas da je penal bio a ne vidis koliko je robova, suti!Vas nece ni 50 doci na ovo gostovanje…
Što komentirate ti, prison, Dajdza i Keno? Zar niste na tekmi? :yawn:

babino
Postovi: 8028
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la babino » 21 sep 2025, 17:27

Jel realno da neko odgovara ovom retardu goretzki haha

Napokon da dobijemo tekmu u kojoj smo 3x bolji od protivnika. Ovo danas se bas moralo uzeti iz milion razloga.

Sada se ovo mora ovjeriti protiv Olova, siguran sam da ce i biti tako.

Avatar
Nane17
Postovi: 369
Pridružen/a: 07 jan 2014, 23:43
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Nane17 » 21 sep 2025, 17:28

Quartararo je napisao/la:
21 sep 2025, 17:09
Čist penal ne sviraše Bratstvu. :rol:
Kako znas kad ne prratis ove male tekme i klubove jbm misa?

Avatar
Quartararo
Postovi: 789
Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Quartararo » 21 sep 2025, 17:30

Furaju se na Robiju, a svi do jednog ovdje komentiraju. Čovjek bi rekao pravi navijači, ne propuštaju tekmu. Nema ovdje nijednog pravog navijača Čelika.

Što se utakmice tiče, sramota. Čist penal nije sviran Gračanici, iks je bio najrealniji. Ovako su i krajem prošle sezone magično "proigrali" i počeli tući i kući i u gostima. Sumnjivo do bola. :yawn:

Avatar
sagitarius
Postovi: 2017
Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la sagitarius » 21 sep 2025, 17:46

Quartararo je napisao/la:
21 sep 2025, 17:25
sagitarius je napisao/la:
21 sep 2025, 17:23
Quartararo je napisao/la:
21 sep 2025, 17:16


Pošalji sliku Robijaša, nisam upratio koliko ih je. Penal je bio čist kao suza. Opet kupujete tekme kao pred kraj prošle sezone. :yawn:
Picko jedna znas da je penal bio a ne vidis koliko je robova, suti!Vas nece ni 50 doci na ovo gostovanje…
Što komentirate ti, prison, Dajdza i Keno? Zar niste na tekmi? :yawn:
Jesi cuo za mobilni internet kretenu?
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia

convict35
Postovi: 629
Pridružen/a: 25 dec 2017, 19:40
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la convict35 » 21 sep 2025, 18:00

Ne odgovarajte na ovog kretena , nek sam sa sobom pise navikao je.Tqcno bi svijet bio bolji da ga je otac izdrkao u wc solju

Avatar
SalvadorCabanas
Postovi: 50
Pridružen/a: 14 jun 2022, 23:38
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la SalvadorCabanas » 21 sep 2025, 18:03

Quartararo je napisao/la:
21 sep 2025, 17:30
Furaju se na Robiju, a svi do jednog ovdje komentiraju. Čovjek bi rekao pravi navijači, ne propuštaju tekmu. Nema ovdje nijednog pravog navijača Čelika.

Što se utakmice tiče, sramota. Čist penal nije sviran Gračanici, iks je bio najrealniji. Ovako su i krajem prošle sezone magično "proigrali" i počeli tući i kući i u gostima. Sumnjivo do bola. :yawn:
Nema ti šta biti sumnjivo. Vi iz Tuzle još niste svjesni da smo bolja ekipa od Slobode. Pa vi nas ne možete pobjediti pomoću čarobnog štapića. Mi ćemo ući u PL kad mi budemo htjeli.

Lijep pozdrav.

brotherze
Postovi: 147
Pridružen/a: 18 nov 2009, 02:14
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la brotherze » 21 sep 2025, 18:04

Zasluzeno Celik danas nosi 3 boda, fulali nekoliko zicera al ipak je usla jedna. Oni nista nisu uradili cijelu tekmu osim lezanja do naseg gola.

Robijasi kao i uvijek na nivou, jedini u ovoj ligi koji idu svako gostovanje u velikom broju ma koliko udaljeno i redovno izdominiraju. :opaopa:

Avatar
Quartararo
Postovi: 789
Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Quartararo » 21 sep 2025, 18:11

sagitarius je napisao/la:
21 sep 2025, 17:46
Quartararo je napisao/la:
21 sep 2025, 17:25
sagitarius je napisao/la:
21 sep 2025, 17:23


Picko jedna znas da je penal bio a ne vidis koliko je robova, suti!Vas nece ni 50 doci na ovo gostovanje…
Što komentirate ti, prison, Dajdza i Keno? Zar niste na tekmi? :yawn:
Jesi cuo za mobilni internet kretenu?
Hoćeš reći da ste vas četvorica uz onog Naneta, babino i ove ostale anonimuse što iskaču iz mišijih rupa, bili u onih 100-150 Robijaša na tribini? How yes no. Lako se tuđim perjem kititi. Pravi navijači niste niti ćete ikada biti već eventualno derbi simpatizeri i stream navijači. :yawn:
SalvadorCabanas je napisao/la:
21 sep 2025, 18:03
Ja ne navijam za tuzlanski tim. Malo si se sje.bao. I niste bolji od Slobode. Dosta su se dobro sad pojačali i trpat će ove manje klubove do krajnjeg cilja. Drug, vi svake sezone želite pa ne želite da uđete. Odlučite se. Istina je da nemate kvalitet ni za ovu ligu kamoli za PL. Pored GOŠK-a, Igmana, Slobode i Stupčanice, nemate šansi. Ovo danas ste kupili i to je jasno kao dan. Čist penal nije sviran Gračanici. Valja vam tavoriti još koju sezonu po pašnjacima 1. Lige FBiH. To vam je plafon. :yawn:

Avatar
SalvadorCabanas
Postovi: 50
Pridružen/a: 14 jun 2022, 23:38
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la SalvadorCabanas » 21 sep 2025, 18:28

Quartararo je napisao/la:
21 sep 2025, 18:11
sagitarius je napisao/la:
21 sep 2025, 17:46
Quartararo je napisao/la:
21 sep 2025, 17:25


Što komentirate ti, prison, Dajdza i Keno? Zar niste na tekmi? :yawn:
Jesi cuo za mobilni internet kretenu?
Hoćeš reći da ste vas četvorica uz onog Naneta, babino i ove ostale anonimuse što iskaču iz mišijih rupa, bili u onih 100-150 Robijaša na tribini? How yes no. Lako se tuđim perjem kititi. Pravi navijači niste niti ćete ikada biti već eventualno derbi simpatizeri i stream navijači. :yawn:
SalvadorCabanas je napisao/la:
21 sep 2025, 18:03
Ja ne navijam za tuzlanski tim. Malo si se sje.bao. I niste bolji od Slobode. Dosta su se dobro sad pojačali i trpat će ove manje klubove do krajnjeg cilja. Drug, vi svake sezone želite pa ne želite da uđete. Odlučite se. Istina je da nemate kvalitet ni za ovu ligu kamoli za PL. Pored GOŠK-a, Igmana, Slobode i Stupčanice, nemate šansi. Ovo danas ste kupili i to je jasno kao dan. Čist penal nije sviran Gračanici. Valja vam tavoriti još koju sezonu po pašnjacima 1. Lige FBiH. To vam je plafon. :yawn:

Tobejarabi...

Avatar
Venom
Postovi: 2235
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Venom » 21 sep 2025, 18:32

Izdanje na gostovanju dostojno najvecem klubu u ovoj ligi.Ovo je za tuzlanske bogalje nemoguca misija
Srce, čast i ponos!

Avatar
fukara87
Postovi: 5952
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la fukara87 » 21 sep 2025, 18:34

Venom je napisao/la:
21 sep 2025, 18:32
Izdanje na gostovanju dostojno najvecem klubu u ovoj ligi.Ovo je za tuzlanske bogalje nemoguca misija
Nema potrebe za takvim prozivanjem, upratio sam da si ok forumas ne kvari utisak jer nema potrebe za tim
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
Quartararo
Postovi: 789
Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Quartararo » 21 sep 2025, 18:35

Venom je napisao/la:
21 sep 2025, 18:32
Izdanje na gostovanju dostojno najvecem klubu u ovoj ligi.Ovo je za tuzlanske bogalje nemoguca misija
Najveći klub lige je igrao jučer i uspješno ostvario poštenu pobjedu. Za razliku od lopova i prevaranata iz Smogovice. :yawn:

Dajdza11
Postovi: 219
Pridružen/a: 17 nov 2024, 13:15
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Dajdza11 » 21 sep 2025, 18:35

Ne yebe ih Azmir ni sekunde :urnebes:


slika

Hardzavi
Postovi: 784
Pridružen/a: 19 dec 2016, 05:41
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Hardzavi » 21 sep 2025, 18:51

Dajdza11 je napisao/la:
21 sep 2025, 18:35
Ne yebe ih Azmir ni sekunde :urnebes:


slika
Čitav razred došao 🤣

Tzv987
Postovi: 476
Pridružen/a: 24 okt 2018, 20:59
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Tzv987 » 21 sep 2025, 19:03

Čelik zasluženo danas dobio. Pored gola imali su još tri-četiri odlične šanse.Penal je sudija možda i mogao svirati. Naši jučer protiv Viteza trebali i morali bod uzeti ali idemo dalje. Ja prezadovoljan poslije pet kola.Sloboda isto lagano do tri boda. Iznenadilo me Jedinstvo zbog poraza kući ali i prošlo kolo kad su gostovali kod nas nisu ništa pokazali. Čini mi se da im baš nešto ne štima u ekipi.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 1991
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la BatistutA19 » 21 sep 2025, 19:58

Da prokomentarisem ovo kolo i ja ,po meni rezultati su mi ocekivani skoro svi .Malo iznenadjenje mi je Jedinstvo sad imaju li oni kvalitet ili Stupcanicu slucajno dobise vidjet cemo.Iznenadio me i Igman bas su ponizeni pregazeni,Vitez dobi Tosk mada i Tosk ako hoce u vrhu ovdje su morali bod uzet.Sloboda ocekivano a i Travnik.nije isti kuci i na strani.Stupcanica isto ocekivano sve i Gosk mislio sam da mogu i dobit.
Sto se tice Celika ko je gledo ko je realan vidio je sve cista zasluzena pobjeda uz gol ,jedna precka i jedno 3 dobra zicera Masic glavom i volej ,Sero sam 1 na 1 i jos nekoliko sansi ,Brastvo nijedan sut u ovir gola i ovaj Ledeni kaze realno nerijeseno i sta rec za njeg.
Sto se tice potencijalnog penala nije bio em igrac drzi obe ruke uz tijelo em se okrenuo na bok i plus ga u rame pogodila i sudija je upravo to reko igracima Brastva.
Liga je zajebana izjednacena odlucit ce tzv utakmice male ko se bolje snadje a derbiji ce vecinom.zavrsit nerijeseno i to nista nece odlucit.Kako stvari stoje glavni favorit su Sloboda i Celik po meni ,Stupcanica nejasna mi da li zele uci a kvalitet imaju,Gosk i Igman podbacili pogotovo Igman.Ostali mislim nemaju ni sanse ni ambicija
Sto se tice navijaca ne moze niko parirat Robiji ni kod kuce ni u gostima ,mada treba pohvalit i silu nebesku koji idu na svako gostovanje,solidni su i atomci i navijaci iz Olova,Fukare protiv Celika hajmo rec solidna brojka protiv Travnik nema ih 30..
Pitanje za tuzlake sta znaci ona parola Azmiru Husicu ???Da li traze bolji tretman prema njima ili ulazak u upravu ili sta,totalno nejasno.
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/caren-welli-126.html]Caren Welli[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/catalina-127.html]Catalina[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/bella-pregnant-99.html]Bella Pregnant[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/mimi-45.html]Mimi[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] - No Selfie - Anonymous Casual Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Local Private Lady Dating [/url]

Avatar
chily-rz
Postovi: 8716
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la chily-rz » 21 sep 2025, 20:09

Dajdza11 je napisao/la:
21 sep 2025, 18:35
Ne yebe ih Azmir ni sekunde :urnebes:


slika
Neda Azmir pet milja i postotak od 36 prodanih ulaznica?

Tzv987
Postovi: 476
Pridružen/a: 24 okt 2018, 20:59
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Tzv987 » 21 sep 2025, 20:18

BatistutA19 je napisao/la:
21 sep 2025, 19:58
Da prokomentarisem ovo kolo i ja ,po meni rezultati su mi ocekivani skoro svi .Malo iznenadjenje mi je Jedinstvo sad imaju li oni kvalitet ili Stupcanicu slucajno dobise vidjet cemo.Iznenadio me i Igman bas su ponizeni pregazeni,Vitez dobi Tosk mada i Tosk ako hoce u vrhu ovdje su morali bod uzet.Sloboda ocekivano a i Travnik.nije isti kuci i na strani.Stupcanica isto ocekivano sve i Gosk mislio sam da mogu i dobit.
Sto se tice Celika ko je gledo ko je realan vidio je sve cista zasluzena pobjeda uz gol ,jedna precka i jedno 3 dobra zicera Masic glavom i volej ,Sero sam 1 na 1 i jos nekoliko sansi ,Brastvo nijedan sut u ovir gola i ovaj Ledeni kaze realno nerijeseno i sta rec za njeg.
Sto se tice potencijalnog penala nije bio em igrac drzi obe ruke uz tijelo em se okrenuo na bok i plus ga u rame pogodila i sudija je upravo to reko igracima Brastva.
Liga je zajebana izjednacena odlucit ce tzv utakmice male ko se bolje snadje a derbiji ce vecinom.zavrsit nerijeseno i to nista nece odlucit.Kako stvari stoje glavni favorit su Sloboda i Celik po meni ,Stupcanica nejasna mi da li zele uci a kvalitet imaju,Gosk i Igman podbacili pogotovo Igman.Ostali mislim nemaju ni sanse ni ambicija
Sto se tice navijaca ne moze niko parirat Robiji ni kod kuce ni u gostima ,mada treba pohvalit i silu nebesku koji idu na svako gostovanje,solidni su i atomci i navijaci iz Olova,Fukare protiv Celika hajmo rec solidna brojka protiv Travnik nema ih 30..
Pitanje za tuzlake sta znaci ona parola Azmiru Husicu ???Da li traze bolji tretman prema njima ili ulazak u upravu ili sta,totalno nejasno.
Nisam gledao snimku za penal. Al' danas na utakmici meni na prvu više da jeste nego da nije. Ali opet kažem zasluženo ste pobijedili.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []