NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

LloriS
Postovi: 4218
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 26 sep 2025, 14:37

Iceplayer je napisao/la:
26 sep 2025, 13:10
Pretpostavljam da ni ovo kolo nećemo biti na my tv?
Celik - Stupcanica
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Iceplayer
Postovi: 2194
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Iceplayer » 26 sep 2025, 15:30

LloriS je napisao/la:
26 sep 2025, 14:37
Iceplayer je napisao/la:
26 sep 2025, 13:10
Pretpostavljam da ni ovo kolo nećemo biti na my tv?
Celik - Stupcanica
Strašno...

Chevalier
Postovi: 328
Pridružen/a: 07 okt 2020, 20:44
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Chevalier » 27 sep 2025, 13:13

Mrzim slogan

DIGNI GLAVU NISI SAM

prejadan, preglup…

BOL JE PROLAZNA, PONOS VJEČAN JE

je dobar

Chevalier
Postovi: 328
Pridružen/a: 07 okt 2020, 20:44
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Chevalier » 27 sep 2025, 13:14

Iceplayer je napisao/la:
26 sep 2025, 15:30
LloriS je napisao/la:
26 sep 2025, 14:37
Iceplayer je napisao/la:
26 sep 2025, 13:10
Pretpostavljam da ni ovo kolo nećemo biti na my tv?
Celik - Stupcanica
Strašno...
Ma kad sam ja ikad dokazao da nas broadcasteri mrze, od City TV onoga do MyTV prenoseni smo mozda max 5 puta u 6-7 godina…

Avatar
harden
Postovi: 21971
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 27 sep 2025, 13:56

Chevalier je napisao/la:
27 sep 2025, 13:14
Ma kad sam ja ikad dokazao da nas broadcasteri mrze, od City TV onoga do MyTV prenoseni smo mozda max 5 puta u 6-7 godina…
Ja razumijem sto nas ne prenose kad igramo u Bihacu, al ovako u gostima ne razumijem kako se biraju utakmice.
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "

convict35
Postovi: 629
Pridružen/a: 25 dec 2017, 19:40
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la convict35 » 27 sep 2025, 14:11

harden je napisao/la:
27 sep 2025, 13:56
Chevalier je napisao/la:
27 sep 2025, 13:14
Ma kad sam ja ikad dokazao da nas broadcasteri mrze, od City TV onoga do MyTV prenoseni smo mozda max 5 puta u 6-7 godina…

Ja razumijem sto nas ne prenose kad igramo u Bihacu, al ovako u gostima ne razumijem kako se biraju utakmice.
Prenosice vqs kad budete igrqli kod nas u gostima :mrgreen: .
Ma niko nekonta kako oni to biraju
Rekoh vam da ce vas prenosit kad budete igrali sa Celikom :mrgreen:
Zadnja izmjena: convict35, dana/u 29 sep 2025, 16:11, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
harden
Postovi: 21971
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 27 sep 2025, 14:32

convict35 je napisao/la:
27 sep 2025, 14:11
harden je napisao/la:
27 sep 2025, 13:56
Chevalier je napisao/la:
27 sep 2025, 13:14
Ma kad sam ja ikad dokazao da nas broadcasteri mrze, od City TV onoga do MyTV prenoseni smo mozda max 5 puta u 6-7 godina…
Ja razumijem sto nas ne prenose kad igramo u Bihacu, al ovako u gostima ne razumijem kako se biraju utakmice.
Prenosice vqs kad budete igrqli kod nas u gostima :mrgreen: .
Ma niko nekonta kako oni to biraju
kod vas svakako ima prenos :mrgreen:
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "

Avatar
harden
Postovi: 21971
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 27 sep 2025, 14:40

yebem mu dan vise i mu.da, do kad cemo pickasto i bojati se radnika iz hadzica ko da idemo zrinjskom

NK Jedinstvo Bihać: Bilić, Jašarević, Farias, Petković, Salkanović, Mahmud, Zgonjanin, Fontemachi, Stipić, Hadrović, Božić.

Na klupi su: Stijepić, Šetkić, Campana, Branković, Zarić, Knežević, Guskić, Hošić, Blažević.

samo ti zera ostavljaj ove sto znaju sa loptom na klupi, pa cemo jedino golove moci dati iz prekida
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "

Iceplayer
Postovi: 2194
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Iceplayer » 27 sep 2025, 15:15

harden je napisao/la:
27 sep 2025, 14:40
yebem mu dan vise i mu.da, do kad cemo pickasto i bojati se radnika iz hadzica ko da idemo zrinjskom

NK Jedinstvo Bihać: Bilić, Jašarević, Farias, Petković, Salkanović, Mahmud, Zgonjanin, Fontemachi, Stipić, Hadrović, Božić.

Na klupi su: Stijepić, Šetkić, Campana, Branković, Zarić, Knežević, Guskić, Hošić, Blažević.

samo ti zera ostavljaj ove sto znaju sa loptom na klupi, pa cemo jedino golove moci dati iz prekida
Evo i crnjo možda danas uđe u igru...

Avatar
SoloControTutti
Postovi: 778
Pridružen/a: 10 mar 2021, 19:47
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la SoloControTutti » 27 sep 2025, 15:15

Zera izigrava Artetu, boji se svoje sjene. :mrgreen:

LloriS
Postovi: 4218
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 27 sep 2025, 15:32

harden je napisao/la:
27 sep 2025, 14:40
yebem mu dan vise i mu.da, do kad cemo pickasto i bojati se radnika iz hadzica ko da idemo zrinjskom

NK Jedinstvo Bihać: Bilić, Jašarević, Farias, Petković, Salkanović, Mahmud, Zgonjanin, Fontemachi, Stipić, Hadrović, Božić.

Na klupi su: Stijepić, Šetkić, Campana, Branković, Zarić, Knežević, Guskić, Hošić, Blažević.

samo ti zera ostavljaj ove sto znaju sa loptom na klupi, pa cemo jedino golove moci dati iz prekida
Campana, Branković i Zarić su danas morali startati, Zeric previse glumi strucnjaka i vec svima pocinje ici na zivce.
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

BihacSN
Postovi: 596
Pridružen/a: 01 mar 2012, 16:05
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BihacSN » 27 sep 2025, 16:11

0 - 1

LloriS
Postovi: 4218
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 27 sep 2025, 16:15

Autogol, da se i nama vrati ono u Konjicu
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Avatar
harden
Postovi: 21971
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 27 sep 2025, 16:39

0-2 hahaha idemoo
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "

BihacSN
Postovi: 596
Pridružen/a: 01 mar 2012, 16:05
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BihacSN » 27 sep 2025, 16:41

Salkanovic

LloriS
Postovi: 4218
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 27 sep 2025, 16:53

1:2

treba izdrzati do kraja
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

BihacSN
Postovi: 596
Pridružen/a: 01 mar 2012, 16:05
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BihacSN » 27 sep 2025, 17:01

Iz penala

nebeskasila
Postovi: 3693
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 27 sep 2025, 17:05

Valjda izdrzimo do kraja. Bojim se sudije sad zadnje ove minute

LloriS
Postovi: 4218
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 27 sep 2025, 17:08

Bar su iskoristili joker za penal ,sad je bitna koncentracija u odbrani
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

BosnianRahatluk
Postovi: 470
Pridružen/a: 01 jun 2025, 17:28
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BosnianRahatluk » 27 sep 2025, 17:21

Ma ostace 1:2

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []