KK Bosna

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

newbie
Postovi: 232
Pridružen/a: 17 apr 2009, 19:23
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la newbie » 16 jun 2009, 21:42

a ne znam ko bira ocigledno neko ko blage veze nema sa kosarkom.Covjece hvale se time sto je ceskovic u nasoj ligi imao prosjek poena 8 po mecu :? .Jarane u nasoj ligi ti mora biti prosjek 30 po mecu da se necemu nadas u Nlb ligi a ne 8 poena Boze sacuvaj .
****

bandit
Postovi: 488
Pridružen/a: 19 mar 2008, 21:32
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bandit » 16 jun 2009, 21:50

zehro je napisao/la:
TaRgEt_ je napisao/la:
zehro je napisao/la:pa sta je ovo ljudi sve neki mitrovici, bajici, milosevici, stevanovici, jovanovici,rakici,petrovici,ivanovici.......



To ti neki nacionalista ili mi se cini ?
ne nisam...al mi neke stavri ne mogu bit jasne.....

Pa jel ti bar jasno sta je frajer na avataru ti .... :idea:

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ipsa » 16 jun 2009, 21:54

AMemic je napisao/la:
newbie je napisao/la:neno Ne kazem ja da mi trebamo dovoditi mega evropske zvijezde ali barem igrace koji ce ako ne dobru pruziti makar solidnu igru jovanovic i bajic ce to sigurno biti ali jarane ceskovic vidis da ga ni siroki nije htio pa ga mi uzeli.
ali npr zasto se ne moze dovesti jedan otasevic ili nick wiliams koji su klasa iznad ceskovica.Bez jakog playa nemamo sta traziti odnosno bez jakog back up playa.Otjerali Pasalica doveli iste kvalitete igraca Ceskovica
Nudio sam im je ovog Franklina http://blip.tv/file/2218801 koji je u Bundesligi imao bolji ucinak od Bavcica iako je PG i bio vjervatno najbolji mladi plej a oni uzmu ovog Češkovića. Stvarno se nekad pitam ko bira igrace u klubu :roll:
ovo je onaj sto je za borac igrao prosle sezone?
I feel devotion!!

AMemic
Postovi: 9
Pridružen/a: 31 okt 2008, 22:07
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la AMemic » 16 jun 2009, 22:04

ipsa je napisao/la:
AMemic je napisao/la:
newbie je napisao/la:neno Ne kazem ja da mi trebamo dovoditi mega evropske zvijezde ali barem igrace koji ce ako ne dobru pruziti makar solidnu igru jovanovic i bajic ce to sigurno biti ali jarane ceskovic vidis da ga ni siroki nije htio pa ga mi uzeli.
ali npr zasto se ne moze dovesti jedan otasevic ili nick wiliams koji su klasa iznad ceskovica.Bez jakog playa nemamo sta traziti odnosno bez jakog back up playa.Otjerali Pasalica doveli iste kvalitete igraca Ceskovica
Nudio sam im je ovog Franklina http://blip.tv/file/2218801 koji je u Bundesligi imao bolji ucinak od Bavcica iako je PG i bio vjervatno najbolji mladi plej a oni uzmu ovog Češkovića. Stvarno se nekad pitam ko bira igrace u klubu :roll:
ovo je onaj sto je za borac igrao prosle sezone?
Da

newbie
Postovi: 232
Pridružen/a: 17 apr 2009, 19:23
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la newbie » 16 jun 2009, 22:06

ma kvalitetan sigurno igrac a da ne poredim sa "opasnim" ceskovicem.Ja se nadam da ce se dovesti kvalitetno pojacanje na 1 to je imperativ inace smo donji.Ako se i koji centar jos dovuce dobro jest ako ne idemo pa sta bude.
****

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ipsa » 16 jun 2009, 22:08

ja koliko ga se sjecam radi se o izvrsnom suteru a evo na snimcima se vidi da ima odlican i brz prodor...on i zlaja su nas unistili prosle godine u maloj dvorani u ligi 8 kad nas je borac maznuo...ako smijem pitat, pa sta rekose ovi nasi kad si im predlozio frenklina?
I feel devotion!!

newbie
Postovi: 232
Pridružen/a: 17 apr 2009, 19:23
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la newbie » 16 jun 2009, 23:09

evo jos jedan zanimljiv igrac igra na 1 i 2 LOREN STOKES
http://www.eurobasket.com/player.asp?Cn ... mNotSure=1
ovo je video jedne od utakmica :D
****

yoda
Postovi: 58
Pridružen/a: 18 jun 2008, 20:01
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la yoda » 16 jun 2009, 23:45

kakve veze ima kad se ko registrovao ili koliko postova ima? imam nesto jada postova ovdje, imao sam nesto na bosninom forumu, pa sta? doduse, pratim bosnu od recimo '94-'95. jel mi to daje neki bonus? ljudi iznijeli svoje misljenje o upravi ( sa kojim se ja bas ne slazem, jer je ovo prvi put da djeluje kao da cemo imati i glavu i rep i da necemo morati skupljati igrace pet dana pred sezonu) bez ikakvog vrijedjanja i nije mi jasno sto se odmah nazivaju papcima/debilima etc. dajte ljudi, razmjenjujte ideje i informacije, nemojte se medjusobno prepucavati. ipak svi volimo bosnu.
i jos jedna stvar, koji vam je qurac sa postovima tipa: ja znam ko ce doci, ali necu da kazem i slicne stvari. ili recite ili nemojte nista ni spominjati. idete mi na zivce, a vjerujem i vecini posjetioca ovog foruma. ako ste culi od nekoga neku informaciju, pa makar i ne provjerenu, recite ali nemojte se ponasati kao mala djeca sa ja znam, necu da kazem stavom.

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la neno#4 » 16 jun 2009, 23:54

neki dan sam pozdravljao svu raju sa foruma:deniso,feru,alhemicara,mahalac,ipsa,kk_bosna,kobe,lolu(s njim sam odmah imao konflikt,ali sam se uvjerio da je ludjak za bosnom),bosnas,nermin h74,i da ostale ne zaboravim,hugu,hugolinu i hugice...stvarno ovi gore pomenuti i da koga ne zaboravim, ljudi realno razmisljaju i vide se da vole bosnu do maksimalnih granica kao i ja,fanatici....kada je bilo prepirki sa arsom on je uvijek bio iole realan,samo je nekada malo sa zimom zezao,ali je covjek bio u pravu,pa da je bio zima titula ne bi bila izgubljena sigurno.....ali danas nebuloze cuj otasevic ,to isto da si rekao sasa vasiljevic na ovaj budzet popunjeni,ili ne znam opacak,ili da ih vise ne nabrajam...namijenjeno onim koji suprotno misle,pazite sta cu vam reci,ljudi ne treba nam prvi play nego back -up..po formulaciji back - up treba da igra 10 - 15 minuta da kvalitetno odmori prvog pleya ili kada je ovaj u problemima s licnim ili neka trenutna povreda...pa tau nema drugog dobrog pleya,ili unicaja,ili cibona,da ih vise ne trazim,jednostavno sto bi se reklo u narodu zna se ko kosi,a ko vodu nosi....moras imati te losije za klupe jedino ako nisi pao ili cska ili barca.....
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la fera » 17 jun 2009, 00:04

hajde ljudi znam da je vruce i dosadno i sve ali nemojte se svađati. niko nije debil il retardiran jer ne dijeli vase misljenje. ja iskreno nemam nikakva ocekivanja jer ne znam na cemu smo jos. ipak se nadam najboljem a za to su nam potrebna jos dva dobra pojacanja a ceskovic to nije ni u kojem slucaju. on je tu samo da se popuni rupa i da ne nastrada neko dijete bosne kao sto je to neko vec ranije slikovito iznio...psovanje svega i svacega sa tribina... ako mu bude imao ko i psovati jer kakva je posjeta bila u finalu...
You are someone else I am still right here

newbie
Postovi: 232
Pridružen/a: 17 apr 2009, 19:23
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la newbie » 17 jun 2009, 00:11

normalno da nije i upravu si za svadje to nicemu ne vodi
****

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ipsa » 17 jun 2009, 00:20

ja bas nesto mislim da ce ceskovic dobro odradit ulogu koja mu je namjenjena....
I feel devotion!!

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la fera » 17 jun 2009, 00:22

ipsa je napisao/la:ja bas nesto mislim da ce ceskovic dobro odradit ulogu koja mu je namjenjena....
jel ti imas predstavu koja bi mogla biti njegova uloga? ja nemam fakat. ne znam ni kakav je igrac cuo sam za njega la ga se nikako ne mogu da sjetim a statistike mi nista ne znace...
You are someone else I am still right here

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la lolo d pitar » 17 jun 2009, 00:23

fera je napisao/la:
ipsa je napisao/la:ja bas nesto mislim da ce ceskovic dobro odradit ulogu koja mu je namjenjena....
jel ti imas predstavu koja bi mogla biti njegova uloga? ja nemam fakat. ne znam ni kakav je igrac cuo sam za njega la ga se nikako ne mogu da sjetim a statistike mi nista ne znace...
pa ipsa ti je jedan od dzemilinih saradnika

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ipsa » 17 jun 2009, 00:27

fera je napisao/la:
ipsa je napisao/la:ja bas nesto mislim da ce ceskovic dobro odradit ulogu koja mu je namjenjena....
jel ti imas predstavu koja bi mogla biti njegova uloga? ja nemam fakat. ne znam ni kakav je igrac cuo sam za njega la ga se nikako ne mogu da sjetim a statistike mi nista ne znace...
po meni je on doveden da mijenja sehu u prosjeku 10-15 min...i nista vise...koliko ga se ja sjecam iz sirokog i zrinjskog covjek moze solidnu rolu odigrat u napadu...zna proigrati i pogoditi za tri...sto se odbrane tice tu ne bih nista komentarisao jer fakat ne znam kako mu idu odbrambeni zadaci...al kontam ako ga je vv uzeo valjda nesto zna i u odbrani....
I feel devotion!!

elvir.vogosca
Postovi: 172
Pridružen/a: 26 apr 2008, 01:21
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la elvir.vogosca » 17 jun 2009, 00:27

Ma Ceskovic ce dobro odraditi pare za koje je doveden... Moze covjek igrati beka, drugog playa, ima dovoljno iskustva.
Leotar je ove godine doveo svoje stare igrace, ljudi su na iskustvo bili medju najboljima u ligi. A na stranu to koliko su mladi mogli nauciti od njih.
Sacekajte da covjek odigra pa onda komentarisite...

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ipsa » 17 jun 2009, 00:30

lolo je napisao/la:
fera je napisao/la:
ipsa je napisao/la:ja bas nesto mislim da ce ceskovic dobro odradit ulogu koja mu je namjenjena....
jel ti imas predstavu koja bi mogla biti njegova uloga? ja nemam fakat. ne znam ni kakav je igrac cuo sam za njega la ga se nikako ne mogu da sjetim a statistike mi nista ne znace...
pa ipsa ti je jedan od dzemilinih saradnika
samo ti otkrivaj ko sam....
I feel devotion!!

Avatar
Alhemicar
Postovi: 160
Pridružen/a: 13 apr 2008, 21:36
Lokacija: Sarajevo Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Alhemicar » 17 jun 2009, 00:31

neno#4 je napisao/la:neki dan sam pozdravljao svu raju sa foruma:deniso,feru,alhemicara,mahalac,ipsa,kk_bosna,kobe,lolu(s njim sam odmah imao konflikt,ali sam se uvjerio da je ludjak za bosnom),bosnas,nermin h74,i da ostale ne zaboravim,hugu,hugolinu i hugice...stvarno ovi gore pomenuti i da koga ne zaboravim, ljudi realno razmisljaju i vide se da vole bosnu do maksimalnih granica kao i ja,fanatici....kada je bilo prepirki sa arsom on je uvijek bio iole realan,samo je nekada malo sa zimom zezao,ali je covjek bio u pravu,pa da je bio zima titula ne bi bila izgubljena sigurno.....ali danas nebuloze cuj otasevic ,to isto da si rekao sasa vasiljevic na ovaj budzet popunjeni,ili ne znam opacak,ili da ih vise ne nabrajam...namijenjeno onim koji suprotno misle,pazite sta cu vam reci,ljudi ne treba nam prvi play nego back -up..po formulaciji back - up treba da igra 10 - 15 minuta da kvalitetno odmori prvog pleya ili kada je ovaj u problemima s licnim ili neka trenutna povreda...pa tau nema drugog dobrog pleya,ili unicaja,ili cibona,da ih vise ne trazim,jednostavno sto bi se reklo u narodu zna se ko kosi,a ko vodu nosi....moras imati te losije za klupe jedino ako nisi pao ili cska ili barca.....
Pozdrav i tebi moj dobri Neno 4,Mogu ti reci da Ars 01 pravo nedostaje sa svojim komentarima(znao je covjek realno postaviti neke stvari).I svrati na kafu znas gdje sam. ;)
-the LORD of the RINGS-

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bosnas_ » 17 jun 2009, 00:42

elvir.vogosca je napisao/la:Ma Ceskovic ce dobro odraditi pare za koje je doveden... Moze covjek igrati beka, drugog playa, ima dovoljno iskustva.
Leotar je ove godine doveo svoje stare igrace, ljudi su na iskustvo bili medju najboljima u ligi. A na stranu to koliko su mladi mogli nauciti od njih.
Sacekajte da covjek odigra pa onda komentarisite...
Slazem se!
Gledao sam 4-5 puta tog Ceskovica,momak je uvijek odigrao dobro za minutazu provedeno na parketu,znam da je u Sirokom imao dosta dobru minutazu,dugo im je bio u prvoj petorci dok su igrali NLB ligu,nama sigurno moze posluziti na nekih 10-15 minuta..dobar je suter i asistent,a za odbranu ne znam..nesto se ne sjecam..u svakom slucaju za te pare nismo mogli bolje proci!Ali opet sacekajmo neko vrijeme,mada Vukoicic zna sta radi,pa on ga je sigurno dobro upamtio jos dok je bio trener FMP-u,sada Bosni kada su igrali protiv Zrinjskog,i glupo je ne slagati se s njim,a svi znamo kakav covjek ima sluh za igrace koji mu trebaju! Po meni uprava je pokazala ogroman napredak u odnosu na prethodne sezone,zadrzali su Vukoicica,i dva najbolja igraca iz prosle sezone Ivanovica i Sehovica,doveli su najboljeg pleya u BIH a mozda i sire Jovanovica ito na 3 godine,doveli su Bajica koji je bio vodeci igrac Vojvodine,mladog Mahalbasica...uz vec iskusne Hajrica,Vucurovica,Zimica,Ceskovica pa i Rakica mislim da mozemo ocekivati dosta dobru godinu i povratak publike u dvoranu!
Budi Bosna!

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la lolo d pitar » 17 jun 2009, 00:48

bosnas_ je napisao/la:
elvir.vogosca je napisao/la:Ma Ceskovic ce dobro odraditi pare za koje je doveden... Moze covjek igrati beka, drugog playa, ima dovoljno iskustva.
Leotar je ove godine doveo svoje stare igrace, ljudi su na iskustvo bili medju najboljima u ligi. A na stranu to koliko su mladi mogli nauciti od njih.
Sacekajte da covjek odigra pa onda komentarisite...
Slazem se!
Gledao sam 4-5 puta tog Ceskovica,momak je uvijek odigrao dobro za minutazu provedeno na parketu,znam da je u Sirokom imao dosta dobru minutazu,dugo im je bio u prvoj petorci dok su igrali NLB ligu,nama sigurno moze posluziti na nekih 10-15 minuta..dobar je suter i asistent,a za odbranu ne znam..nesto se ne sjecam..u svakom slucaju za te pare nismo mogli bolje proci!Ali opet sacekajmo neko vrijeme,mada Vukoicic zna sta radi,pa on ga je sigurno dobro upamtio jos dok je bio trener FMP-u,sada Bosni kada su igrali protiv Zrinjskog,i glupo je ne slagati se s njim,a svi znamo kakav covjek ima sluh za igrace koji mu trebaju! Po meni uprava je pokazala ogroman napredak u odnosu na prethodne sezone,zadrzali su Vukoicica,i dva najbolja igraca iz prosle sezone Ivanovica i Sehovica,doveli su najboljeg pleya u BIH a mozda i sire Jovanovica ito na 3 godine,doveli su Bajica koji je bio vodeci igrac Vojvodine,mladog Mahalbasica...uz vec iskusne Hajrica,Vucurovica,Zimica,Ceskovica pa i Rakica mislim da mozemo ocekivati dosta dobru godinu i povratak publike u dvoranu!
Budi Bosna!
uz ceskovica i mahalbasica, dvorana se sigurno nece napuniti,niti promjeniti stanje od prosle godiine,ali sacekajmo,ova sezona je jedan ispit za upravu i igrace,ako ga poloze,publika ce se poceti vracati

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.