Svakako nije bilo nikakve koristi od Turkish Airlinesa. Ne podržavam kocku, ali to je što je.
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
To su samo obične majice za trening.
Re: FK Sarajevo
Jest off topic, al ne mogu da ne prokomentarišem ko god piše za ovaj ss.ba, ofira se haos s mitomanima i najavama 

Prvo neki transferi, po 300 clanaka o Vuckicu ko da dolazi Dzeko licno.
Sad sportski direktor Stanic, Mindaugas, Salihamidzic
Kako je lijepo raditi u tisini i kad nije pritisak na nama, Maminje ce ovo da prepiša.
Prvo neki transferi, po 300 clanaka o Vuckicu ko da dolazi Dzeko licno.
Sad sportski direktor Stanic, Mindaugas, Salihamidzic
Kako je lijepo raditi u tisini i kad nije pritisak na nama, Maminje ce ovo da prepiša.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
Re: FK Sarajevo
A znaš da smo i mi prije divljali sa naslovima._weella_ je napisao/la: ↑05 jan 2026, 16:40Jest off topic, al ne mogu da ne prokomentarišem ko god piše za ovaj ss.ba, ofira se haos s mitomanima i najavama
Prvo neki transferi, po 300 clanaka o Vuckicu ko da dolazi Dzeko licno.
Sad sportski direktor Stanic, Mindaugas, Salihamidzic![]()
Kako je lijepo raditi u tisini i kad nije pritisak na nama, Maminje ce ovo da prepiša.
Re: FK Sarajevo
Mi smo u smislu plaćanja novinara da pišu članke za nas gdje su izmišljali sve i svašta, najavljivanja da ćemo biti bosanski Bayern i slično deceniju bili ubjedljivo najveći seljaci na prostoru bivše Jugoslavije. Ne postiže se tako ništa. U realnom životu oni momci koji najmanje pričaju o svojim uspjesima sa ženama su najveći fakeri, tako je i u sportu.
- DoktorXabaras
- Postovi: 2044
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Obzirom da si na forumu od 2008, čudi me da ne možeš povezati njihovog glavnog operativca i ove naslove u fazonu "med i mlijeko", mene samo čude naši navijači koji pišu da mi kupujemo medijski prostor._weella_ je napisao/la: ↑05 jan 2026, 16:40Jest off topic, al ne mogu da ne prokomentarišem ko god piše za ovaj ss.ba, ofira se haos s mitomanima i najavama
Prvo neki transferi, po 300 clanaka o Vuckicu ko da dolazi Dzeko licno.
Sad sportski direktor Stanic, Mindaugas, Salihamidzic![]()
Kako je lijepo raditi u tisini i kad nije pritisak na nama, Maminje ce ovo da prepiša.
Ne funkcioniše više tako gdje je kofer para sve rješavao, najbolji dokaz za to ti je posljednji angažman Ibrakvića kod nas.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Odakle vise izviru ovi padobranci, najace kontaju neko ce se primit na ove nebuloze, imal ko da banuje ovo ili da mu odgovorim na njegov nacin na ove uvrede?aezakmi je napisao/la: ↑05 jan 2026, 16:55Mi smo u smislu plaćanja novinara da pišu članke za nas gdje su izmišljali sve i svašta, najavljivanja da ćemo biti bosanski Bayern i slično deceniju bili ubjedljivo najveći seljaci na prostoru bivše Jugoslavije. Ne postiže se tako ništa. U realnom životu oni momci koji najmanje pričaju o svojim uspjesima sa ženama su najveći fakeri, tako je i u sportu.
Re: FK Sarajevo
Zdravko i Goran u paketu su medju 5 najbolji menadzera sd na svijetu. GOVORIM NA SVIJETU. Kad se uzme u obzir da je Dinamo u vrijeme juge bio 4 klub, realno i sad je po svemu iza CZ HAJDUKA, tu su negdje sa partizan.
Ako se uzmu takodje uspjesi hrvaske reprezentacije koju cine u zadnjih 30 godina 70% igraci dinama divoljno govori.
Oni ne samo da su dobri u pregovaranju ( mogo bi ti uvalit 2-3 igraca i onda bi prodo mudo labydovi) vec oni imaju znanje da prepoznaju kvalitet u mladom igracu,takodje znaju prepoznat koja pozicija je najbolja za njeg, takodje veoma dobro znaju kojeg trenera stavit na poziciju pjetlica pionira kadeta juniora jer bez tog on nebi mogo imat toliki broj kvalitetni igraca iznova i iznova.
Garantujem da ce Zdravko pogotovo bit za 80-100 naj bolji menager evrope.
Cvitanovic madrozija ignjatov to su tri poteza u roku 3 mjeseca koja ce ti donijet minimum 2 go mjesto i kup i 7 m km kroz prodaju ignjatova i madroze.
Marodza ce za godinu lagano moci igrat u SERIA A i to za ekipu sa sredine tabele..
Ako se uzmu takodje uspjesi hrvaske reprezentacije koju cine u zadnjih 30 godina 70% igraci dinama divoljno govori.
Oni ne samo da su dobri u pregovaranju ( mogo bi ti uvalit 2-3 igraca i onda bi prodo mudo labydovi) vec oni imaju znanje da prepoznaju kvalitet u mladom igracu,takodje znaju prepoznat koja pozicija je najbolja za njeg, takodje veoma dobro znaju kojeg trenera stavit na poziciju pjetlica pionira kadeta juniora jer bez tog on nebi mogo imat toliki broj kvalitetni igraca iznova i iznova.
Garantujem da ce Zdravko pogotovo bit za 80-100 naj bolji menager evrope.
Cvitanovic madrozija ignjatov to su tri poteza u roku 3 mjeseca koja ce ti donijet minimum 2 go mjesto i kup i 7 m km kroz prodaju ignjatova i madroze.
Marodza ce za godinu lagano moci igrat u SERIA A i to za ekipu sa sredine tabele..
Re: FK Sarajevo
Koji padobranci? Vama smeta kritika koja bi mogla dovesti do poboljšanja stanja u našem klubu. Selimovići, Ibrakovići, Poture, Sabrine i slični su nam nanijeli toliko štete u proteklih 10 godina, da smo više izluđeni zbog svega što nas je zadesilo. Želim da vjerujem da dolaze bolja vremena gdje ćemo manje pričati, a više raditi, biti šampioni i kupa osvajači iz godine u godinu.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑05 jan 2026, 17:02Odakle vise izviru ovi padobranci, najace kontaju neko ce se primit na ove nebuloze, imal ko da banuje ovo ili da mu odgovorim na njegov nacin na ove uvrede?aezakmi je napisao/la: ↑05 jan 2026, 16:55Mi smo u smislu plaćanja novinara da pišu članke za nas gdje su izmišljali sve i svašta, najavljivanja da ćemo biti bosanski Bayern i slično deceniju bili ubjedljivo najveći seljaci na prostoru bivše Jugoslavije. Ne postiže se tako ništa. U realnom životu oni momci koji najmanje pričaju o svojim uspjesima sa ženama su najveći fakeri, tako je i u sportu.
Re: FK Sarajevo
Pitar6785 je napisao/la: ↑05 jan 2026, 17:05Zdravko i Goran u paketu su medju 5 najbolji menadzera sd na svijetu. GOVORIM NA SVIJETU. Kad se uzme u obzir da je Dinamo u vrijeme juge bio 4 klub, realno i sad je po svemu iza CZ HAJDUKA, tu su negdje sa partizan.
Ako se uzmu takodje uspjesi hrvaske reprezentacije koju cine u zadnjih 30 godina 70% igraci dinama divoljno govori.
Oni ne samo da su dobri u pregovaranju ( mogo bi ti uvalit 2-3 igraca i onda bi prodo mudo labydovi) vec oni imaju znanje da prepoznaju kvalitet u mladom igracu,takodje znaju prepoznat koja pozicija je najbolja za njeg, takodje veoma dobro znaju kojeg trenera stavit na poziciju pjetlica pionira kadeta juniora jer bez tog on nebi mogo imat toliki broj kvalitetni igraca iznova i iznova.
Garantujem da ce Zdravko pogotovo bit za 80-100 naj bolji menager evrope.
Cvitanovic madrozija ignjatov to su tri poteza u roku 3 mjeseca koja ce ti donijet minimum 2 go mjesto i kup i 7 m km kroz prodaju ignjatova i madroze.
Marodza ce za godinu lagano moci igrat u SERIA A i to za ekipu sa sredine tabele..
- DoktorXabaras
- Postovi: 2044
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Evo nam i el prezidente sletio u šeher, možda su čekali da se on prvi učlani pa onda mi ostali.

Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Tako je majstore, sve si upravu, ajde sad malo kod kona pa tamo drzi govore i nekog drugog nazivaj seljacima.aezakmi je napisao/la: ↑05 jan 2026, 17:07Koji padobranci? Vama smeta kritika koja bi mogla dovesti do poboljšanja stanja u našem klubu. Selimovići, Ibrakovići, Poture, Sabrine i slični su nam nanijeli toliko štete u proteklih 10 godina, da smo više izluđeni zbog svega što nas je zadesilo. Želim da vjerujem da dolaze bolja vremena gdje ćemo manje pričati, a više raditi, biti šampioni i kupa osvajači iz godine u godinu.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑05 jan 2026, 17:02Odakle vise izviru ovi padobranci, najace kontaju neko ce se primit na ove nebuloze, imal ko da banuje ovo ili da mu odgovorim na njegov nacin na ove uvrede?aezakmi je napisao/la: ↑05 jan 2026, 16:55Mi smo u smislu plaćanja novinara da pišu članke za nas gdje su izmišljali sve i svašta, najavljivanja da ćemo biti bosanski Bayern i slično deceniju bili ubjedljivo najveći seljaci na prostoru bivše Jugoslavije. Ne postiže se tako ništa. U realnom životu oni momci koji najmanje pričaju o svojim uspjesima sa ženama su najveći fakeri, tako je i u sportu.
Re: FK Sarajevo
Sta izjavi Simic nadam se da ce za ovako nesto se ukljucit i UEFA I FIFA..
NFSBIH ako moze dat suspenziju i kaznu treneru i igracu kad komentarisu sudjenje nadam se da je za ovajve izjave dozivotna zabrana bavljenja bilo kojim poslom u bh.
NFSBIH ako moze dat suspenziju i kaznu treneru i igracu kad komentarisu sudjenje nadam se da je za ovajve izjave dozivotna zabrana bavljenja bilo kojim poslom u bh.
Re: FK Sarajevo
Ko će ga kazniti kada ista **** sjede u savezu a možda čak i veća od štimca
Re: FK Sarajevo
moze itekako, bitno je sa klubovi prijavljuju ove fisisticke ispade i neko ce reagovati, isto kao i sa sudjenjem, mislite da je Vico doveo Ceferina, ne nego jeuefa nakon desetine i desetine prijava reagovala i poslala svog covjeka da uredi sudijsku organizaciju.
Bitno je vrsiti prijave protiv fasistickih govana i doci ce na red sigurno
Re: FK Sarajevo
Jel bila prozivka ?
Re: FK Sarajevo
Ja mislim da ce UEFA I FIFA njega prije kaznit nego Beus i Vico.
Jer ovo je totalno protiv statuta UEFE, za ovakve stvari se licenca gubi.
Zamislite da kovacevic sad kaze da nije bilo armije bh hrvaska bi sva postala vukovar 1991
Jer ovo je totalno protiv statuta UEFE, za ovakve stvari se licenca gubi.
Zamislite da kovacevic sad kaze da nije bilo armije bh hrvaska bi sva postala vukovar 1991
Re: FK Sarajevo
Kad Mirva uzme karticu na kojoj piše 00001, onda mi ostali smrtnici možemo.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
Re: FK Sarajevo
Mogao bi ovaj portal napisati da smo počeli sa pripremama.
Online
Trenutno korisnika/ca: Arma00, johntravolta123 i 36 gostiju.


.png)