FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
79
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 444

lexluthor
Postovi: 32
Pridružen/a: 28 apr 2024, 13:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lexluthor » 16 mar 2026, 16:55

Ma ko je to meni gjup ko kujac :plac: :plac:

Moj nijaze bolje bi ti bilo da se nikad nisi ni vracao i uzivao neki mit strasnog strucnjaka ovako ces biti upamcen kao veliki supak zajedno sa laznim milionerom nasufom.

E cega su se oni dosjetili cccc :nene: :nene:

Zgazi ih Mirvicu ko zabu!!

Cwirek
Postovi: 517
Pridružen/a: 25 mar 2008, 20:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Cwirek » 16 mar 2026, 16:57

Koliko bezobrazan je ovaj tekst koji je napravljen od strane bivših uprava, trenera, negljebovica, lopova.
Ovim saopcenjima hoće da opravdaju svoj bezobrazluk, nerad, ugradjivanje u transferima, platama. Pa mi smo plaćali 10-ak igraca koje je bivša uprava dovela a da minutu nisu bili u ekipi. Za neke od njih sada moramo plaćati kompenzacije. Preko milion km moramo uplatiti do kraja marta.
Da ovaj čovjek nije došao mi bi se ugasili.
Nadam se da će pospremiti sve u klubu. Zahvaliti se svima, ali bukvalnooooo svima i dovesti nove ljude. Ovo je zagrizlo vise u kriminal. Nikakvim “legendama” kluba vise ne dozvoliti da budu u klubu. Osim onim prijeratnim Ala Smajloviću.

sanjinusto
Postovi: 427
Pridružen/a: 02 jul 2024, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sanjinusto » 16 mar 2026, 17:01

Dovoljno o namjerama govori cinjenica da su dokumenti proslijedjeni emailom na 60-ak adresa.

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 16 mar 2026, 17:06

Svi ste vi nama pisali kako su ti ljudi dobri, kako rade odlican posao, kako se bore, vratite stranice sest mjeseci ranije pa ce te vidjeti ako meni ne vjerujete. Pisali kako imaju puno dugova od ranije, I da ne nabrajam vise. E sad je druga prica sest mjeseci poslije. Ne zna covjek da li bi se smijao ili plakao.

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 16 mar 2026, 17:21

NoDi80 je napisao/la:
27 sep 2025, 22:45
Kako lijep period za nas
Sta znaci ozbiljna uprava
Bez da ikog osporavam ili uzdizem, ali Tunovic je gigant
Adzem, Starovlah ljudi koji su Zeljo rade dobar posao
Mladi igraci su tu, iskusni su tu, tim je tu
Evo 2, 3 godine sve mi se vrte ideje kroz glavu, od infrastukture, mladih igraca do domacih sportskih radnika poput Adzema, Starovlaha, Svrake
Drago mi je da su se mnoge implemetirale u nas Željezničar
Željo ima najveci historiju, a i najveci potencijal u BiH
Samo da ovako nastavimo i da stvorimo konstatnost
Ne sumnjam da ce Zeljo jednog dana biti ponovo poznato ime u europskom fudbalu
Evo ovog pokemona, jedan od tih. Tunovic je gigant,bla,bla. A gledaj mu danas post. Vi ste meni komedija svi skupa Allaha mi. Mrsko mi tražiti za ostale al smijuruja teška.

JuzniVjetar1979
Postovi: 43
Pridružen/a: 10 feb 2025, 11:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la JuzniVjetar1979 » 16 mar 2026, 17:23

slika

Nek se zna ko je i poslao medijima.

NoDi80
Postovi: 19029
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 16 mar 2026, 17:34

GavranBeli je napisao/la:
16 mar 2026, 17:21

Evo ovog pokemona, jedan od tih. Tunovic je gigant,bla,bla. A gledaj mu danas post. Vi ste meni komedija svi skupa Allaha mi. Mrsko mi tražiti za ostale al smijuruja teška.
Zadnji put te citiram smradu pitarski
Napisao sam ono nakon pobjeda protiv Borca, vas i Zrinjskog i bili smo prvi na tabeli kad sam ovo napisao
27.09 Zeljeznicar fks 2:0 eto za derbi napisan
Nisam na vrijeme vidio, ali sad mi je jasno duska pitaru da su vam neki od otjeranih prodavali informacije za sitne pare
Pusiste ga svi zajedno statut ce biti usvojen, novi sportski direktor stize
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 16 mar 2026, 17:35, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Bojudaosinebu
Postovi: 1339
Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bojudaosinebu » 16 mar 2026, 17:34

Ovaj ce brzo razguliti odavde, vracaju de opet neki stari, krece skupljanje para od navijaca za dugove borba za preživljavanje i idemo u krug. Ukratko rekapitulacija blize budućnosti FK Zeljeznicar.

Avatar
Bumbaclat
Postovi: 1056
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bumbaclat » 16 mar 2026, 17:44

NoDi80 je napisao/la:
16 mar 2026, 16:17
Nodi vam garantuje svojim zivotom da cemo uz punu podrsku svi zajedno krenuti naprijed u neke ljepse dane koji su pred nama. Vjerujte meni i ne pecetajte se na pitarske spinove
Ja ti vjerujem. Hvala burazeru :bih:

Avatar
blap
Postovi: 203
Pridružen/a: 18 maj 2017, 12:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la blap » 16 mar 2026, 17:51

Nedostatak smisla za stvaranje, upravljanje, odrzavanje. Na svim nivoima i u svim oblastima. Samo nezajazljiva pohlepa i ubleha. Cega se dohvate, nestane, prije ili kasnije. Sta je Zeljo, nista, zalogaj.
AMAR OSIM

Avatar
delinjo
Postovi: 21775
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 16 mar 2026, 18:09

Najbolje ovo ugasiti,previse je lopova oko kluba da nema vise smisla bilo sta.
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 16 mar 2026, 18:12

NoDi80 je napisao/la:
16 mar 2026, 15:01
Levin je napisao/la:
16 mar 2026, 14:57
Hazre je napisao/la:
16 mar 2026, 14:37
@Hazre, da te pitam! Je li još aktuelna priča o proširenju austrijske kolonije u Želji sad kad Nijaz više nije tu?
Nodi je tu sa Saninom, svakako gledamo po Austriji, ali sad se jos nista ne zna
Huskovic i Prokop ne igraju, jer ovdje se igra krkanski fudbal i njihova mana za nase lige jeste sto su mrsavi i nejaki
Sad je sve do kluba kakav cemo fudbal igrati u biducnost moderan od noge do noge ili ovo standardno na duele, tucu, dugu loptu…
Mozda dovedemo malog Muharemovica na ljeto brata od Tarika on je fajter za razliku od Huskovica i Prokopa
Ti sa saninom? Prestani lupetati i baljezgati po forumu.
Fk Željezničar.

ZeljeznicarUberAlles
Postovi: 442
Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZeljeznicarUberAlles » 16 mar 2026, 18:15

Ma Amar je kriv.
Ja davno sam zakletvu dao, da voljeću vječno taj klub.

Seher1921
Postovi: 226
Pridružen/a: 25 dec 2025, 12:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Seher1921 » 16 mar 2026, 18:16

Meni je ovaj Nodi bas simpatican lik danas pise jedno sutra drugo prekosutra trece i sve te kontra stavove lagano pomiri 😁

NoDi80
Postovi: 19029
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 16 mar 2026, 18:17

Bumbaclat je napisao/la:
16 mar 2026, 17:44


Ja ti vjerujem. Hvala burazeru :bih:
Nista brate pusti pitare, njima su upravo svi resursi su presusili i nema vise informacija
Ljudi koji su otjerani su prodavali informacije i zbog takvih su dusmani unaprijed spremali blokade za statut
Statut ce biti usvojen, a oni ce nazad u misije rupe, a ovo danas im je posljednji metak koji su imali i bio je beskoristan
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Hrasno15
Postovi: 720
Pridružen/a: 03 avg 2024, 23:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno15 » 16 mar 2026, 18:17

Može li kod nas išta normalno?

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Argentina » 16 mar 2026, 18:17

JuzniVjetar1979 je napisao/la:
16 mar 2026, 17:23
slika

Nek se zna ko je i poslao medijima.
Nemoj iznositi te stvari ako zelis klubu dobro. Zna se sve unutar kluba, znaju se i stvari ko je namjerno ova ekipa nije napisala (ali nije niko glup da se ne zna) i niko nece odgovarati da se spusta u to blato koje je Nijaz i ekipa namjerno napravila, a dobro se zna sta je napravljeno (Nijaz) za stvari koje i on misli da se ne zna.

Strpljenja, strpljenja i strpljenja.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 698
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 16 mar 2026, 18:19

Covjek nas spasi sudbine da se ugasimo, zar je moguce da ljudi toliko ne vole ovaj klub da mu zele ovoliko zlo a sve zeljini ratnici. Tesko za povjerovat, da je toliko bitniji licni interes od ovakvog giganta boze sacuvaj, javno se izvinut svim ljudima kojima je nepravedno uprljan obraz pocevsi od Amara.
Hvala Sanine.
Ps: Da li je neko upoznat ko cini novi UO, da nam napise.
Zadnja izmjena: Ferroviere1987, dana/u 16 mar 2026, 18:30, ukupno mijenjano 2 puta.

Plavamamba
Postovi: 300
Pridružen/a: 18 jan 2020, 00:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Plavamamba » 16 mar 2026, 18:24

Ferroviere1987 je napisao/la:
16 mar 2026, 18:19
Covjek nas spasi sudbine da se ugasimo, zar je moguce da ljudi toliko ne vole ovaj klub da mu zele ovoliko zlo a sve zeljini ratnici. Tesko za povjerovat, da je toliko bitniji licni interes od ovakvog gigantak boze sacuvaj, javno se izvinut svim ljudima kojima je nepravedno uprljan obraz pocevsi od Amara.
Hvala Sanine.
Ps: Da li je neko upoznat ko cini novi UO, da nam napise.
Ma što je najgore ovo mene uopšte ne iznenađuje…

Avatar
f16
Postovi: 453
Pridružen/a: 03 mar 2024, 15:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la f16 » 16 mar 2026, 18:26

Ferroviere1987 je napisao/la:
16 mar 2026, 18:19
Covjek nas spasi sudbine da se ugasimo, zar je moguce da ljudi toliko ne vole ovaj klub da mu zele ovoliko zlo a sve zeljini ratnici. Tesko za povjerovat, da je toliko bitniji licni interes od ovakvog gigantak boze sacuvaj, javno se izvinut svim ljudima kojima je nepravedno uprljan obraz pocevsi od Amara.
Hvala Sanine.
Ps: Da li je neko upoznat ko cini novi UO, da nam napise.
Novi UO sedmica nakon ramazana, možda čak i dvije nakon
željo i hajduk

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []