Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Unknown19
- Postovi: 588
- Pridružen/a: 12 dec 2025, 01:23
-
Kontakt:
Post
Postao/la Unknown19 » 25 mar 2026, 13:29
hurem je napisao/la: ↑25 mar 2026, 12:59
Raspisale se Svabe da će Edin na kraju sezone u penziju ako uvede Schalke u Bundesligu.
Ja tipujem da će tek dogodine u penziju nakon sto i Wolfsburg uvede u Bundesligu.
E to bi bio filmski scenario.
2030. Netflix snima dokumentarac o tome kako je uveo 2 kluba u Bundesligu.

-
Sveti
- Postovi: 10108
- Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
- Lokacija: Silent Hill
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sveti » 25 mar 2026, 13:43
Ne vidim razlog da ne odigra jos jednu sezonu u bundeski ako udju
naprijed rejal
-
coelho41
- Postovi: 15725
- Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la coelho41 » 25 mar 2026, 13:53
Ne može mu tijelo podnijet više, pa vidite da malo malo ima problema s leđima
-
Shategabri
- Postovi: 18980
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la Shategabri » 25 mar 2026, 13:55
Ma bez obzira koji je fanatik za ovom igrom, što je dosta, dosta je.
Ovakvim glavama se teško pomiriti s tim da je era aktivnog loptanja završena.
Još porodičan tip, daj malo popusti loptu, drži se djece, čamac, more, planina, nešto.
Dosta više i trke za dunjalukom.
Koševo Zapad
-
DamirT
- Postovi: 30963
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 25 mar 2026, 13:57
Cak i da ne bude htio zavrsiti sa reprezentacijom nakon ovih meceva, ja se nadam da ce od septembra biti na klupi. Eto sad logicno da ce startati, ali de dosta je ba. Taman da budemo duplo losiji, daj mladjim da igraju.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
viKK
- Postovi: 3638
- Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la viKK » 25 mar 2026, 16:29
Realno tempo je puno jači u 1. Bundesligi spram druge i on tu ne može puno iznijeti.
Da me neko ne shvati krivo, on i dalje ima (i imat će vjerovatno i kad ode u penziju) odličan šut (i nogom i glavom), osjećaj za pozicioniranje i vrlo dobre duge lopte i pregled terena, što je u reprezentaciji njegov najveći doprinos trenutno s obzirom na stanje na sredini terena. Ujedno ta pas igra i čuvanje lopte je kod njega na daleko većem nivou spram bilo kojeg drugog napadača (a vjerovatno i veznjaka) kojeg sad imamo u reprezentaciji.
Ali u jačim ligama od 2. Bundeslige njegova nesposobnost da se vraća, trči brze kontre i pravi pritisak bi mnogo više došla do izražaja nego sad u Schalkeu gdje su takvi antitalenti u napadu, da se svi praktično žrtvuju za njega i odrađuju njegov dio trčanja. To se moglo i u reprezentaciji vidjeti protiv Austrije npr (doduše u to vrijeme je i grijao u klupu u Fiorentini što je isto negativno utjecalo)
A i problem je da što sezona ide dalje i bude češće igrao po 90 minuta, sve su veće šanse da se problemi s leđima počnu još pojačavati.
-
CAGarfia
- Postovi: 5847
- Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la CAGarfia » 25 mar 2026, 16:33
Ulazak u Bundesligu i plasman na Svjetsko prvenstvo, kakav san od kraja karijere.

-
FerdinandF
- Postovi: 641
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la FerdinandF » 25 mar 2026, 19:27
Ako se plasiraju u bundes ligu, stisnuće babuka i tu iednu sezonu, kako god, i to bi bilo to. Uz eventualni plasman na svjetsko, prodjemo grupu bar, a ostanu u bundes ligi, i kopačke o klin, ili u Hajduk još jednu sezonu, pa u želju još jednu tekmu bar.
-
BosniaBoston
- Postovi: 13806
- Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la BosniaBoston » 26 mar 2026, 21:36
Ne može nažalost
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim
-
NEZALAGANJE
- Postovi: 16556
- Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la NEZALAGANJE » 26 mar 2026, 21:39
Ne izadje li babuka do 60min, donji smo.
-
bhfanatic14
- Postovi: 5994
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la bhfanatic14 » 26 mar 2026, 22:01
Izgubi target loptu i gol primamo kao uvijek zadnjih godina.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
-
shminka
- Postovi: 5360
- Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la shminka » 26 mar 2026, 22:33
e moj klocu

-
chily-rz
- Postovi: 8716
- Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
- Lokacija: Nicaze family
-
Kontakt:
Post
Postao/la chily-rz » 26 mar 2026, 22:40
Do pedesete da igra ako nam je Demirović alternativa.
-
Zglavkar
- Postovi: 1213
- Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zglavkar » 26 mar 2026, 22:41
Šta kaže, obavezno da izađe do 60. minute.
-
CHR
- Postovi: 1419
- Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la CHR » 26 mar 2026, 22:42
Strasno kakva legenda.

-
CHR
- Postovi: 1419
- Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la CHR » 26 mar 2026, 23:03
Hvala!
-
DamirT
- Postovi: 30963
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 26 mar 2026, 23:05
Ulicu u svakom gradu nazvati po njemu.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
DeeWa
- Postovi: 2483
- Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la DeeWa » 26 mar 2026, 23:17
Jel to ne može u produžecima napraviti sad šestu izmjenu za esmira koji je povrijedjen?
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, AnelMid, Atlanta, Beduin, Bordo10, Brazzzoo123, CHR, dedo26, DeeWa, farenhajt, fukareSjever, Goalgetter, GrbavicaHrammm, HariTz, husrefbeg, Iniesta12, JimmyPage, klasik, Kljukusar, Lavcina, LenyYoro15, LjutaPaprika, MundijalVibes26, omanovski, oneday, ovisnik, prisonbreak, s4mke, Shevko, Sheyi, SHZ82, signalidunapark, soccerfan, StevieG8, TefalTava, TETRAPAK, Tracy3McGrady, TripleThreat, tutankamon1905, Wilshere10, Wisey, Wolffire, Zgemboo89, Zglavkar i 306 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []