Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
- KONTRASVIH
- Postovi: 5684
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ova tema je meni super, sta ljudi sve kace a admina ni iz korova?
Koji qurac ovaslika ima veze s temom?
Koji qurac ovaslika ima veze s temom?
- LondonBlues
- Postovi: 867
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ultrasi dugo vec cekaju na tu tribinu, svaku domacu utakmicu pjesmama o stajanju prozivaju upravu zbog tribine i sad da gradski rival bude prvi na toj tribini nekako mi nema logike u svemu tome…NajvecaRadosti je napisao/la: ↑03 maj 2026, 14:30Isto,i zbog tog navijackog kodeksa i zbog organizacije.Zato mi cudno biLondonBlues je napisao/la: ↑03 maj 2026, 14:23To je i komentator na mytv spomeno da postoji mogucnost, ali ja mislim da je to nemoguce.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑03 maj 2026, 14:12Citam sad navijaci Veleza u srijedu na tribini gdje su bili Ultrasi(stajanje,bivse).Jel to moguce?
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ
MO=HSKZ
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zanimljivo domaci igraci koji su ponikli u Željezničar su medju prvima koji su zabili golove na mundijalu za BIH I Hrvatsku
Stanic je prvi zabio za susjede, a Dzeko drugi strijelac za BiH, ali prvi koji je ponikao u domacem klubu i igrao BH ligu
Stanic je prvi zabio za susjede, a Dzeko drugi strijelac za BiH, ali prvi koji je ponikao u domacem klubu i igrao BH ligu
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- LondonBlues
- Postovi: 867
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Izgleda da stvarno postoji mogucnost, pozurilo se sa nekim radovima da se zavrsi da im mogu dati tu tribinu. E sad kako ce grupa na to sve reagirat i sta ce biti izmedju uprave i grupe vidit cemo…NajvecaRadosti je napisao/la: ↑03 maj 2026, 14:30Isto,i zbog tog navijackog kodeksa i zbog organizacije.Zato mi cudno biLondonBlues je napisao/la: ↑03 maj 2026, 14:23To je i komentator na mytv spomeno da postoji mogucnost, ali ja mislim da je to nemoguce.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑03 maj 2026, 14:12Citam sad navijaci Veleza u srijedu na tribini gdje su bili Ultrasi(stajanje,bivse).Jel to moguce?
Mene ako pitas i jeste sramota primat ljude u onaj kavez pogotov utakmica u kojoj bi svi trebali imati pravo nornalno gledat i uzivat.
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ
MO=HSKZ
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ti si bas mene vidio i cuo?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
E bitnog podatka
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
- Combattente87
- Postovi: 1396
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne, nego si ti debil kojem smeta jedna slika na yebenom forumu - a ne smeta ti kad ispred tebe masa nacionalista skandira đeneralu zlikovcu.
Tad sutis ko zadnja pizda, a ovdje bi nesto moralisao drugim forumasima.
Suti tamo, ni je'ne
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Puca meni qurac i za slikom i za skandiranjima, niti mislim o skandirao niti o ovom sto je na slikama, jer u tom periodu ovi sto to rade nisu se ni u jajima muckali. Poenta je ta da ako svi krenu kaciti slike i skandiranja po forumu nema o teme ni diskusje o sportu nista. Ali tvoj pileci mozak to ne moze da skonta
Zadnja izmjena: MikiPirs, dana/u 03 maj 2026, 17:08, ukupno mijenjano 2 puta.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Inače je ovdje prisutna samo diskusija o sportu. Herera u uniformi ratnih zlocinaca je sportska tema. Ako ti se ne sviđa ova objava idi na srpske forume, ali tamo bi bio samo bosančina a ovde neku silu glumiš.MikiPirs je napisao/la: ↑03 maj 2026, 17:06Puca meni qurac i za slikom i za skandiranjima, niti mislim o skandirao niti o ovom sto je na slikama, jer u tom periodu ovi sto to rade nisu se ni u jajima muckali. Poenta je ta da ako svi krenu kaciti slike i skandiranja po forumu nema o teme ni diskusje o sportu nista. Ali tvoj pileci mozak to ne moze da skontaZato sam udri po temama od prje 30 i vise godina
![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Evo jos jednog bezmozgasa i moronaSamLake je napisao/la: ↑03 maj 2026, 17:16Inače je ovdje prisutna samo diskusija o sportu. Herera u uniformi ratnih zlocinaca je sportska tema. Ako ti se ne sviđa ova objava idi na srpske forume, ali tamo bi bio samo bosančina a ovde neku silu glumiš.MikiPirs je napisao/la: ↑03 maj 2026, 17:06Puca meni qurac i za slikom i za skandiranjima, niti mislim o skandirao niti o ovom sto je na slikama, jer u tom periodu ovi sto to rade nisu se ni u jajima muckali. Poenta je ta da ako svi krenu kaciti slike i skandiranja po forumu nema o teme ni diskusje o sportu nista. Ali tvoj pileci mozak to ne moze da skontaZato sam udri po temama od prje 30 i vise godina
![]()
- svrakino1921
- Postovi: 19886
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Online
Trenutno korisnika/ca: rimljanin90 i 8 gostiju.





