Real Madrid CF (oficijelna tema)

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,Donnie Darko

Jeste li zadovoljni igrom i rezultatima Reala pod palicom Zidanea?

1. Jesam
100
42%
2. Igrom jesam, rezultatima nisam
13
5%
3. Igrom nisam, rezultatima jesam
73
30%
4. Nisam
54
23%
 
Ukupno glasova: 240

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la adriano_leite » 05 maj 2011, 12:29

ek0 je napisao/la:Ne mogu da vjerujemo da je svako sezone isto, nikako da naucimo na greskama. Cuj Fabregas, Alexis Sánchez ... :roll: . Imamo ekipu snova, koju samo treba uigrati, ne znam sta ce nam Fabregas, skup je ko djavo, a nije nikakav vanserijski igrac + bi Paja bio tuzan da ode. A jos je gore prodati Kaku za 40 miliona, a dati za Sanceza 35. Stvarno nekada imam osjecaj da nas neki klubovima "uzimaju" za kretene koji daju koliko god oni traze. Ja bih bio najsretniji da kupimo Raula nazad pa makar morali dati i 30 miliona za njega jer nije zasluzio da mu ono jucer bude zadnja utakmica u LP.
Kod vas je najgore sto nakon poraza, odmah se ide u rekonstrukciju ekipe. Prosle sezone losa forma, los rezultat, dovodi nove igrace, novi trener, pa sve jovo nanovo. Ove sezone izgleda ista prica. Vama je potrebno da jednu sezonu zrtvujete, ostavite 20 igraca minimum 3 sezone, a ostalo se krpajte igracima iz omladinskog pogona, imate i vi u skoli fudbala talenata (Mata, najveci promasaj u posljednje vrijeme je bila njegova prodaja, a za mnogo vece pare dosao Di Maria, koji ruku na srce nije ni do koljena Mati). Nevjerovatno je da samo vasa skola nema talente, pa da morate kupovati neke igrace koji ruku na srce ne zasluzuju da nose dres Reala. Bolje zrtvovati 1 ili 2 sezone, da ekipa ostane na okupu, da se uigraju, da zajedno disu, a ne svake godine raditi rekonstrukciju tima, jer preko noci ne moze se mnogo promijeniti, to je dokazao Real i ove sezone.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
bparena
Postovi: 7106
Pridružen/a: 02 apr 2009, 07:33
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la bparena » 05 maj 2011, 12:40

Vi trebate sve one vanserijske destruktivce nogom u gu.icu i vratit Raula i vratit se igri i uspjesima.
Ruud Van Nistelrooy o Messiju: "Njegovo djelo na terenu ne može se opisati riječima, jer je on izvan kategorije. On igra neki svoj nogomet. Kod njega sve izgleda tako jednostavno.... može se reći da je najbolji nogometaš svih vremena."

Avatar
ek0
Postovi: 1081
Pridružen/a: 18 maj 2010, 23:11
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la ek0 » 05 maj 2011, 13:30

-
Zadnja izmjena: ek0, dana/u 16 maj 2015, 01:24, ukupno mijenjano 1 put.
https://www.youtube.com/watch?v=oPHKn1JYHcA

Avatar
Toxicity
Postovi: 4083
Pridružen/a: 16 sep 2010, 14:58
Lokacija: Emerald City
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Toxicity » 05 maj 2011, 14:28

Ajde, odmah se pljuje po Mourinhu od strane kretenskih medija, lik je u samo jednoj sezoni napravio odlične rezultate, to što je igrao defanzivno protiv Barce prvu utakmicu tako se moralo nažalost, lik nakon 7 godina uđe u četvrtfinale i to nitko živ ne spominje nego pišu o negativnoj taktici protiv Barce, fuj. Ako kojim slučajem dobije otkaz bit će ravno otkazu koji je i Del Bosque dobio.
"Give me what I want and I'll go away"

"See you in another life, brother."

Real Madrid

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 05 maj 2011, 14:36

Romariooo je napisao/la:
bparena je napisao/la:Nama bar nece pehar LP ispast pod autobus. Vama ko da su ciglu u ruke dali - neznate ni pehara sacuvat. :D
nema veze uprava reala ce dobro platiti peglanje i poliranje pehara kupa spanije, jer zadugo jos necete nista osvojiti
Ne brinemo mi za to , mi smo se naosvajali , vakat je bio da vamo malo prepustimo , mada ce vam trebat 100 svejtlosnih godina da nas stignete...

Avatar
bparena
Postovi: 7106
Pridružen/a: 02 apr 2009, 07:33
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la bparena » 05 maj 2011, 16:17

HZ_ilidzaa je napisao/la:
Romariooo je napisao/la:
bparena je napisao/la:Nama bar nece pehar LP ispast pod autobus. Vama ko da su ciglu u ruke dali - neznate ni pehara sacuvat. :D
nema veze uprava reala ce dobro platiti peglanje i poliranje pehara kupa spanije, jer zadugo jos necete nista osvojiti
Ne brinemo mi za to , mi smo se naosvajali , vakat je bio da vamo malo prepustimo , mada ce vam trebat 100 svejtlosnih godina da nas stignete...
Uopste nije bitno sta ste vi osvajali - nama vi niste cilj. Mi imamo svoje ciljeve i mudro ih postizemo. Vi nam niste toliko bitni koliko moslite. Bitno je da i vas ko i druge eliminisemo do pehara LP.
Ruud Van Nistelrooy o Messiju: "Njegovo djelo na terenu ne može se opisati riječima, jer je on izvan kategorije. On igra neki svoj nogomet. Kod njega sve izgleda tako jednostavno.... može se reći da je najbolji nogometaš svih vremena."

Avatar
Saurman
Postovi: 29478
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Saurman » 05 maj 2011, 16:20

Toxicity je napisao/la:Ajde, odmah se pljuje po Mourinhu od strane kretenskih medija, lik je u samo jednoj sezoni napravio odlične rezultate, to što je igrao defanzivno protiv Barce prvu utakmicu tako se moralo nažalost, lik nakon 7 godina uđe u četvrtfinale i to nitko živ ne spominje nego pišu o negativnoj taktici protiv Barce, fuj. Ako kojim slučajem dobije otkaz bit će ravno otkazu koji je i Del Bosque dobio.
Osvajanje kupa i prolazak u 1/2 CL sa timom od 400 mil smatraš odličnim rezultatom..i Schalke je prošao do 1/2 Cl i vjerovatno je osvajač kupa ali mu zato nije bilo potrebno ulaganje od 260 mil,a što je najvažnije ne vade se na sudije kad izgube.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Toxicity
Postovi: 4083
Pridružen/a: 16 sep 2010, 14:58
Lokacija: Emerald City
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Toxicity » 05 maj 2011, 17:04

Sam si naglasio, nakon 7 godina patnje u osmini finala normalno da je dobar osjećaj, a pogotovo osvojit kup nakon one prošlogodišnje blamaže, pa promisli.. A imali smo i prošlih godina tim vrijedan toliko para.
"Give me what I want and I'll go away"

"See you in another life, brother."

Real Madrid

Avatar
ek0
Postovi: 1081
Pridružen/a: 18 maj 2010, 23:11
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la ek0 » 05 maj 2011, 17:17

-
Zadnja izmjena: ek0, dana/u 16 maj 2015, 01:23, ukupno mijenjano 1 put.
https://www.youtube.com/watch?v=oPHKn1JYHcA

Avatar
Los_Blanos2
Postovi: 2996
Pridružen/a: 19 okt 2010, 03:04
Lokacija: Sanski Most
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Los_Blanos2 » 05 maj 2011, 18:19

ss.ba
PEREZ POTROŠIO I MOURINHA ZA SAMO SEZONU
:?
Mourinho ya proyecta el Madrid 2011-12
Mourinho sprema projekt Madrid 2011-12
http://www.as.com/futbol/articulo/mouri ... ftb_37/Tes

* Za nekih 100 dana opet 2 "el clasica" tj. Supercup Spanije 8-) pobj. kupa vs pobj. lige
El mejor club del siglo XX Real Madrid C.F.

Raul artista siempre madridista

FK Željezničar

Podrška Papetu

Avatar
bparena
Postovi: 7106
Pridružen/a: 02 apr 2009, 07:33
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la bparena » 05 maj 2011, 22:17

Nesto gledam ovu tekmu Vill:Porto i mislim kako bi trebali iskesat tu sitnu lovu (oko 200 mil €) pa da vam jednu sezonu zaigraju Hulk i Falcao. :? Bil' se uklopili ???
Ruud Van Nistelrooy o Messiju: "Njegovo djelo na terenu ne može se opisati riječima, jer je on izvan kategorije. On igra neki svoj nogomet. Kod njega sve izgleda tako jednostavno.... može se reći da je najbolji nogometaš svih vremena."

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7946
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la *p!p!t@* » 05 maj 2011, 22:24

Nesto citam ove vijesti na ss.ba i kontam,kako su kvalitetni nasi novinari :?

A ako Mourinho ode iz Reala nakon ove sezone ima da proklinjem dan kad je ovaj Perez opet preuzeo Real :?

Nijedan cilj nije ostvaren preko noci,valjda bi to Perez najbolje trebao znati :|
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
Portillo
Postovi: 3114
Pridružen/a: 08 avg 2010, 00:07
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Portillo » 05 maj 2011, 22:30

Zao mi je sto nisam mogao pisati na ovoj temi (i na onoj) na dan utakmice, nazalost kompjuter mi je bio u kvaru a i sada nesto mis nece pa koristim TAB :S

Sto se tice utakmice. Naravno... sudije u prvom planu, ili su nam pocistili cist gol ili nam nisu sudili cist faul na solidnoj distanci za Ronalda. Opcenito igrom sa zadovoljan jer smo im pruzili sjajan otpor i nismo bili nista losiji od njih (obzirom da se igralo na Kampu Novom). Nista, to bi bilo to ove sezone, u Ligi smo zavrsili drugi, Kup osvojili u LP ispali na nacin kakav smo i ocekivali da ce biti, kao i svake godine kada se igra protiv "njih", tako da sam poprilicno zadovoljan. 5-0 jes mala mrlja, ali eto.

Sto se tice transfera, mislim da nam nije niko potreban, eto taj Callejon je dosao i ja vise nikog nebi dovodio, mozda samo Cesca, u inat moronima (ne navijacima Arsenala), a u prvi tim bi gurnuo Juana Carlosa i Moratu. O prodaji necu pricat, zna se vec ko ide, to je uglavnom to...
O le le, O la la, ser del Barça es ser un subnormal

El FC Barcelona es una moda... El Real Madrid es eterno

Avatar
L_blancos
Postovi: 3429
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la L_blancos » 05 maj 2011, 22:34

Nadam se da ce Sarabia prec u prvi tim sljedece sezone,ako Castilla udje u Segundu Morata,Sarabia i Jese ostaju u Castilli,ako ne Jese ostaju u Castilli a Morata i Sarabia najvjerovatnije u Castillu B-Dubai CF il kako vec ocete :D na kaljenje. Zao mi Alexa :?

Avatar
bparena
Postovi: 7106
Pridružen/a: 02 apr 2009, 07:33
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la bparena » 06 maj 2011, 09:59

*p!p!t@* je napisao/la:Nesto citam ove vijesti na ss.ba i kontam,kako su kvalitetni nasi novinari :?

A ako Mourinho ode iz Reala nakon ove sezone ima da proklinjem dan kad je ovaj Perez opet preuzeo Real :?

Nijedan cilj nije ostvaren preko noci,valjda bi to Perez najbolje trebao znati :|
On je doveden da preko noci pomete Barsu i tu je kvaka + pruzio jezicinu :shock:
Ruud Van Nistelrooy o Messiju: "Njegovo djelo na terenu ne može se opisati riječima, jer je on izvan kategorije. On igra neki svoj nogomet. Kod njega sve izgleda tako jednostavno.... može se reći da je najbolji nogometaš svih vremena."

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8675
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la anonymousHD » 06 maj 2011, 11:08

Sahin od iduće sedmice oficijelno će biti naš, bar kako pišu bild.de i as.com. 12 miliona će Madrid navodno dati, a zarađivao bi po 2.5 miliona po sezoni. Potpisat' će četverogodišnji ugovor. ;)

slika

Avatar
Los_Blanos2
Postovi: 2996
Pridružen/a: 19 okt 2010, 03:04
Lokacija: Sanski Most
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Los_Blanos2 » 06 maj 2011, 11:26

@anonymousHD to je dobra vijest 8-) Svidja mise Sahin, tj. vrlo dobar radnik na sredini terena, odlican naprijed..

Evo citam na Marci, danas def. komisija UEFE bi mogla kazniti Mourinha cak :o 7 tekmi :oops: wtf...
http://www.marca.com/2011/05/06/futbol/ ... 65464.html

Sa druge strane AS pise kako se Mourihni svidja Altintop (Bayern.M) :mrgreen: igracu istice ugovor 30.juna, tako dabi dosao slobodan..
http://www.as.com/futbol/articulo/madri ... ftb_37/Tes
Sta je ovo postacenom slika
Jos samo fali Seherezada, Onur, Ezel.. :lol:


Ipak ovo uvezi Altintopa je klasika, samo dabi se nesto pisalo..
El mejor club del siglo XX Real Madrid C.F.

Raul artista siempre madridista

FK Željezničar

Podrška Papetu

Andres
Postovi: 1133
Pridružen/a: 22 jan 2010, 14:25
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Andres » 06 maj 2011, 12:01

Kakvo ce sranje od karijere sebi napravit onaj Sahin.Momak totalno nedokazan a u Dortmundu bio jedan od kljucnih igraca.Prelazak odma u Real je njegov najgluplji moguci potez.Da je otisao prvo npr : Valenciju tu sibao 2 godine i onda put Reala a ovako gdje da igra samo Boog zna

Avatar
J.Goerges
Postovi: 227
Pridružen/a: 05 maj 2011, 15:09
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la J.Goerges » 06 maj 2011, 12:04

Andres je napisao/la:Kakvo ce sranje od karijere sebi napravit onaj Sahin.Momak totalno nedokazan a u Dortmundu bio jedan od kljucnih igraca.Prelazak odma u Real je njegov najgluplji moguci potez.Da je otisao prvo npr : Valenciju tu sibao 2 godine i onda put Reala a ovako gdje da igra samo Boog zna
potpis ,istog sam mišljenja ,on se još nije dokazao na Evropskoj sceni teško da će uspjeti u Realu ,ja bi volio da uspije ali bogami teško ,znamo kakav je Real

pozz za Blancosisu :lol:

Naguzivač
Postovi: 4
Pridružen/a: 06 maj 2011, 12:13
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Naguzivač » 06 maj 2011, 12:16

M A J S T O R je napisao/la:- Šta uradi FC Barcelona kada pošteno prođe u Ligi Prvaka ?
- Probudi se.
Ova ti je dobra

Odgovori

Natrag na “Real Madrid CF”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.