Premijer liga 2025/2026

Amirutah1988
Postovi: 3405
Pridružen/a: 25 feb 2021, 06:05
Kontakt:

Re: Premijer liga 2025/2026

Post Postao/la Amirutah1988 » 20 maj 2026, 19:34

GEC je napisao/la:
20 maj 2026, 19:12
Amirutah1988 je napisao/la:
20 maj 2026, 07:12
Mogu samo reci neka crknu dušmani svi oni koji su protiv Bosne i rukometnog grada kao što je Visoko.
Toliko ruznih komentara tokom prenosa utakmice da se zaista pitam kakav smo mi to narod postali.
Žalimo odjednom tamo neku Derventu koja sigurno ne postuje drzavu BIH ,na bezobrazan način se spominje da je ova utakmica namještena,a kada Maglaj pobjedi Konjuh,Gračanica pobjedi Izviđac,Krivaja odigra neriješeno protiv Gračanice,Derventa osvoji bod u Goraždu,i može se jos sigurno pronaci sličnih utakmica,tad je sve fer i korektno,jel?
Kako da ne,gospodo draga,stalo vam je do regularnosti takmičenja,onda zaustavite krimi Savez,delegate,sudije i recite jednom STOP.
No,mi to ustvari i ne želimo,jer smo navikli imati ovakvo ruglo i šprdnju u svim sportovima.
Čestitke Bosni na pobjedi i opstanku ,mrzitelji neka prvo počiste svoje dvoriste,pa neka tuđa gledaju.
Visoko može da slavi,ima pravde,protiv Bosne su najviše drugi klubovi radili i namještali utakmice,ali ipak zlo ne pobjedi.
Ej moj Amire dobri da znaš koliko ne znaš ;)
:cool: Kazi nam ti pa da svi znamo,sa dokazima naravno.
Mi smo neznalice,da čujemo tebe

combe
Postovi: 2337
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: Premijer liga 2025/2026

Post Postao/la combe » 21 maj 2026, 09:53

Problem nije sto je Bosna ostala u ligi. Mi iz Gradačca smo imali trzavica sa njima ali meni licno je draze sto je ostala Bosna nego Derventa.
Njihov problem je taj sto su "svi" protiv njih a oni isti koni svi ostali.
Problem je kad Gracanica uzme Izvidac a oni kad dobiju to je OK. Kad uzmu bod Konjuhu gdje na posteno ne bi mogli za tri prvenstva i to je OK.
Tako nek im je sa srecom ali su isti kao i svi ostali.

Sada ce krenuti mnogo interesantniji dio dolasci i odlasci. Pa ako neko ima vise informacija neka pise.
Za pocetak Gradacac dogovorio dva i vise nego dobra beka(lijevog i desnog) ali je problem odlazak najboljeg igraca Pandzica. Tesko da ce na srednjem naci dostojnu zamjenu za njega.

Amirutah1988
Postovi: 3405
Pridružen/a: 25 feb 2021, 06:05
Kontakt:

Re: Premijer liga 2025/2026

Post Postao/la Amirutah1988 » 21 maj 2026, 10:38

Derventa je odlicna bila na domacem parketu,ali jos kad su izgubili u februaru od Krivaje kuci,gledajuci njihov raspored do kraja,bilo mi je jasno da ce biti blizu ispadanja.
Sad da je finansijska situacija bolja u klubu,vjerujem da bi situacija na kraju ipak bila drugačija,po meni su doživjelu sudbinu Višegrada od prosle sezone kada su po meni nezasluzeno ispali iz lige.

palladino
Postovi: 256
Pridružen/a: 30 jul 2019, 08:06
Kontakt:

Re: Premijer liga 2025/2026

Post Postao/la palladino » 22 maj 2026, 07:45

combe je napisao/la:
21 maj 2026, 09:53
Problem nije sto je Bosna ostala u ligi. Mi iz Gradačca smo imali trzavica sa njima ali meni licno je draze sto je ostala Bosna nego Derventa.
Njihov problem je taj sto su "svi" protiv njih a oni isti koni svi ostali.
Problem je kad Gracanica uzme Izvidac a oni kad dobiju to je OK. Kad uzmu bod Konjuhu gdje na posteno ne bi mogli za tri prvenstva i to je OK.
Tako nek im je sa srecom ali su isti kao i svi ostali.

Sada ce krenuti mnogo interesantniji dio dolasci i odlasci. Pa ako neko ima vise informacija neka pise.
Za pocetak Gradacac dogovorio dva i vise nego dobra beka(lijevog i desnog) ali je problem odlazak najboljeg igraca Pandzica. Tesko da ce na srednjem naci dostojnu zamjenu za njega.
4 vanjska igrača je dogovorio Gradačac, dva LB, SB i DB. Ostaje im jos pivota i ako se ukaže još neka solidna opcija uzet će .

combe
Postovi: 2337
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: Premijer liga 2025/2026

Post Postao/la combe » 22 maj 2026, 08:35

palladino je napisao/la:
22 maj 2026, 07:45
combe je napisao/la:
21 maj 2026, 09:53
Problem nije sto je Bosna ostala u ligi. Mi iz Gradačca smo imali trzavica sa njima ali meni licno je draze sto je ostala Bosna nego Derventa.
Njihov problem je taj sto su "svi" protiv njih a oni isti koni svi ostali.
Problem je kad Gracanica uzme Izvidac a oni kad dobiju to je OK. Kad uzmu bod Konjuhu gdje na posteno ne bi mogli za tri prvenstva i to je OK.
Tako nek im je sa srecom ali su isti kao i svi ostali.

Sada ce krenuti mnogo interesantniji dio dolasci i odlasci. Pa ako neko ima vise informacija neka pise.
Za pocetak Gradacac dogovorio dva i vise nego dobra beka(lijevog i desnog) ali je problem odlazak najboljeg igraca Pandzica. Tesko da ce na srednjem naci dostojnu zamjenu za njega.
4 vanjska igrača je dogovorio Gradačac, dva LB, SB i DB. Ostaje im jos pivota i ako se ukaže još neka solidna opcija uzet će .
Ko su dva lijeva beka(za jednog znam) i ko je na srednjem? Moze i u pp ako neces javno imena. Pivota ce morati dovesti posto Demirovic ide na operaciju tako da ostaje samo Mehic.
I znali neko kada bi se mogao znati domacin zavrsnice kupa?
Posto se iduci vikend igra.

PowerGuy
Postovi: 16
Pridružen/a: 03 jul 2024, 14:37
Kontakt:

Re: Premijer liga 2025/2026

Post Postao/la PowerGuy » 22 maj 2026, 09:02

combe je napisao/la:
22 maj 2026, 08:35
palladino je napisao/la:
22 maj 2026, 07:45
combe je napisao/la:
21 maj 2026, 09:53
Problem nije sto je Bosna ostala u ligi. Mi iz Gradačca smo imali trzavica sa njima ali meni licno je draze sto je ostala Bosna nego Derventa.
Njihov problem je taj sto su "svi" protiv njih a oni isti koni svi ostali.
Problem je kad Gracanica uzme Izvidac a oni kad dobiju to je OK. Kad uzmu bod Konjuhu gdje na posteno ne bi mogli za tri prvenstva i to je OK.
Tako nek im je sa srecom ali su isti kao i svi ostali.

Sada ce krenuti mnogo interesantniji dio dolasci i odlasci. Pa ako neko ima vise informacija neka pise.
Za pocetak Gradacac dogovorio dva i vise nego dobra beka(lijevog i desnog) ali je problem odlazak najboljeg igraca Pandzica. Tesko da ce na srednjem naci dostojnu zamjenu za njega.
4 vanjska igrača je dogovorio Gradačac, dva LB, SB i DB. Ostaje im jos pivota i ako se ukaže još neka solidna opcija uzet će .
Ko su dva lijeva beka(za jednog znam) i ko je na srednjem? Moze i u pp ako neces javno imena. Pivota ce morati dovesti posto Demirovic ide na operaciju tako da ostaje samo Mehic.
I znali neko kada bi se mogao znati domacin zavrsnice kupa?
Posto se iduci vikend igra.
Mislim da je danas izvlačenje/odluka o domaćinu Final4.

terra
Postovi: 613
Pridružen/a: 19 jan 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Premijer liga 2025/2026

Post Postao/la terra » 23 maj 2026, 10:21

combe je napisao/la:
22 maj 2026, 08:35
palladino je napisao/la:
22 maj 2026, 07:45
combe je napisao/la:
21 maj 2026, 09:53
Problem nije sto je Bosna ostala u ligi. Mi iz Gradačca smo imali trzavica sa njima ali meni licno je draze sto je ostala Bosna nego Derventa.
Njihov problem je taj sto su "svi" protiv njih a oni isti koni svi ostali.
Problem je kad Gracanica uzme Izvidac a oni kad dobiju to je OK. Kad uzmu bod Konjuhu gdje na posteno ne bi mogli za tri prvenstva i to je OK.
Tako nek im je sa srecom ali su isti kao i svi ostali.

Sada ce krenuti mnogo interesantniji dio dolasci i odlasci. Pa ako neko ima vise informacija neka pise.
Za pocetak Gradacac dogovorio dva i vise nego dobra beka(lijevog i desnog) ali je problem odlazak najboljeg igraca Pandzica. Tesko da ce na srednjem naci dostojnu zamjenu za njega.
4 vanjska igrača je dogovorio Gradačac, dva LB, SB i DB. Ostaje im jos pivota i ako se ukaže još neka solidna opcija uzet će .
Ko su dva lijeva beka(za jednog znam) i ko je na srednjem? Moze i u pp ako neces javno imena. Pivota ce morati dovesti posto Demirovic ide na operaciju tako da ostaje samo Mehic.
I znali neko kada bi se mogao znati domacin zavrsnice kupa?
Posto se iduci vikend igra.
Živanov, Kalamanda,Isaković, Mijatović...

combe
Postovi: 2337
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: Premijer liga 2025/2026

Post Postao/la combe » 23 maj 2026, 12:27

Hvala na info. Uz dobrog pivota i vise nego dobra ekipa u Gradačcu iducu sezonu. Vrlo vjerovatno borba za euro kupove.
Iako nezvanicno izgleda da su Živinice dobili organizaciju zavrsnice kupa.

senco7777
Postovi: 9
Pridružen/a: 25 sep 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga 2025/2026

Post Postao/la senco7777 » 23 maj 2026, 22:07

Sve jedno je gdje se igra kup Izviduac je osvajac konjuh nemoze osvojiti nit omaju trenera nit igrace imaju takozvane zvjezde koji misle da sve znaju



Amirutah1988
Postovi: 3405
Pridružen/a: 25 feb 2021, 06:05
Kontakt:

Re: Premijer liga 2025/2026

Post Postao/la Amirutah1988 » 30 maj 2026, 18:42

💪💪💪pobjeda Konjuha,bravo momci

PowerGuy
Postovi: 16
Pridružen/a: 03 jul 2024, 14:37
Kontakt:

Re: Premijer liga 2025/2026

Post Postao/la PowerGuy » 30 maj 2026, 18:53

Nisam vjerovao da će Konjuh uspjeti stići (na kraju još pobijediti) nakon pada u igri početkom drugog poluvremena (pri rezultatu 26-20 sam mislio da je to to, ali sam se prevario).

Svaka čast igračima RK Konjuh na borbenosti i pobjedi. RK Izviđač je mislio da će lagano pobijediti i osigurati finale Kupa.

Nadam se da će i druga utakmici večeras biti ovako zanimljiva (pogotovo jer RK Gradačac kao drugoligaš nema šta izgubiti i vjerujem da će dati sve od sebe da prođu u finale). Sloga je "tvrd orah" za sve ekipe.

Amirutah1988
Postovi: 3405
Pridružen/a: 25 feb 2021, 06:05
Kontakt:

Re: Premijer liga 2025/2026

Post Postao/la Amirutah1988 » 30 maj 2026, 19:30

PowerGuy je napisao/la:
30 maj 2026, 18:53
Nisam vjerovao da će Konjuh uspjeti stići (na kraju još pobijediti) nakon pada u igri početkom drugog poluvremena (pri rezultatu 26-20 sam mislio da je to to, ali sam se prevario).

Svaka čast igračima RK Konjuh na borbenosti i pobjedi. RK Izviđač je mislio da će lagano pobijediti i osigurati finale Kupa.

Nadam se da će i druga utakmici večeras biti ovako zanimljiva (pogotovo jer RK Gradačac kao drugoligaš nema šta izgubiti i vjerujem da će dati sve od sebe da prođu u finale). Sloga je "tvrd orah" za sve ekipe.
:lol: ja cak i ugasio kad je bilo -4 ,ukljucim se kad gotov prenos,pogledam rezultat,wtf :wtf: :tokralju: .
Ali.mi se svidio trud zalaganje,vjera da mogu pobjediti,tako je barem bilo u prvom,a vidimo u drugom su uspjeli i mini čudo uraditi,nije lako preokrenuti takav minus protiv običnih klubova,a pogotovo protiv Ljubušaka.

:kafa: Sad se čeka mini senzacija Gradačca

CAZIN
Postovi: 2504
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: Premijer liga 2025/2026

Post Postao/la CAZIN » 30 maj 2026, 20:22

Koji klubovi će igrati europska takmičenja sljedeće sezone, Izviđač, Borac, Sloga i Konjuh? Ako neko zna bolje neka me ispravi.

Amirutah1988
Postovi: 3405
Pridružen/a: 25 feb 2021, 06:05
Kontakt:

Re: Premijer liga 2025/2026

Post Postao/la Amirutah1988 » 30 maj 2026, 20:52

CAZIN je napisao/la:
30 maj 2026, 20:22
Koji klubovi će igrati europska takmičenja sljedeće sezone, Izviđač, Borac, Sloga i Konjuh? Ako neko zna bolje neka me ispravi.
Da,upravo ta 4 kluba, tako i treba da bude

Amirutah1988
Postovi: 3405
Pridružen/a: 25 feb 2021, 06:05
Kontakt:

Re: Premijer liga 2025/2026

Post Postao/la Amirutah1988 » 30 maj 2026, 20:53

Trenutno Gradačac-Sloga 19:20 35'

Amirutah1988
Postovi: 3405
Pridružen/a: 25 feb 2021, 06:05
Kontakt:

Re: Premijer liga 2025/2026

Post Postao/la Amirutah1988 » 30 maj 2026, 21:10

Ludnica je u Živinicama,ima svega i svačega,Gradačac ima ogromnu podršku,trenutno je 26:25 45'

Amirutah1988
Postovi: 3405
Pridružen/a: 25 feb 2021, 06:05
Kontakt:

Re: Premijer liga 2025/2026

Post Postao/la Amirutah1988 » 30 maj 2026, 21:34

Pobjeda Gradačca 35:34,polufinalne utakmice su dokaz da ima nade za naš rukomet i ligu,i da svakako možemo imati vrlo dobru ligu,samo je potrebmo kvalitetnije uređenje.
Gradačac ce biti vrlo dobro osvježenje,sa ovakvim pristupom,igrom,navijačima,Gradačac se sigurno može umijesati u ovu četvorku spomenutu.
Sjajan rukomet danas,čestitke Konjuhu i Gradačcu,sretno objema ekipama u finalu

Avatar
Bistrik
Postovi: 1720
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: Premijer liga 2025/2026

Post Postao/la Bistrik » 31 maj 2026, 08:19

Amirutah1988 je napisao/la:
30 maj 2026, 21:34
Pobjeda Gradačca 35:34,polufinalne utakmice su dokaz da ima nade za naš rukomet i ligu,i da svakako možemo imati vrlo dobru ligu,samo je potrebmo kvalitetnije uređenje.
Gradačac ce biti vrlo dobro osvježenje,sa ovakvim pristupom,igrom,navijačima,Gradačac se sigurno može umijesati u ovu četvorku spomenutu.
Sjajan rukomet danas,čestitke Konjuhu i Gradačcu,sretno objema ekipama u finalu
Znači bez obzira na rezultat u finalu Gradačac neče u Europu?

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []