Ajmo Damas tuci bh. klauna.
BiH tenis
Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage
Re: BiH tenis
- BiHSportman
- Postovi: 1198
- Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
- Kontakt:
Re: BiH tenis
-
Samozdravlje
- Postovi: 9012
- Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
- Kontakt:
Re: BiH tenis
+1BiHSportman je napisao/la: ↑02 jun 2026, 12:29Znam da se svi razočaramo porazom našeg Damira i možda njegovim ponašanjem na terenu i izvan njega, ali on nastupa pod zastavom reprezentacije Bosne i Hercegovine i uvijek ću ga podržavati, a tako bi trebao i ti.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
Re: BiH tenis
Tea pobjedil u prvom kolu
Re: BiH tenis
**** me onaj ko me navrati da gledam Damira.
Re: BiH tenis
Dobar Damir danas.......za penzije.
Meni je nevjerovatno to da čovjek odigra 3 dobra gema na početku i posle toga se ugasi totalno i to stalno radi. Odigra najgori forehand koji sam ikada vidio i okreće se gleda u trenera
Ne razumijem tu naviku, kao da reket nije u njegovim rukama nego u rukama ljudi iz njegove ekipe.
Meni je nevjerovatno to da čovjek odigra 3 dobra gema na početku i posle toga se ugasi totalno i to stalno radi. Odigra najgori forehand koji sam ikada vidio i okreće se gleda u trenera
Ne razumijem tu naviku, kao da reket nije u njegovim rukama nego u rukama ljudi iz njegove ekipe.
Re: BiH tenis
Nazalost, juce potpuno dekoncentriranNeznam55 je napisao/la: ↑04 jun 2026, 18:31Dobar Damir danas.......za penzije.
Meni je nevjerovatno to da čovjek odigra 3 dobra gema na početku i posle toga se ugasi totalno i to stalno radi. Odigra najgori forehand koji sam ikada vidio i okreće se gleda u trenera
Ne razumijem tu naviku, kao da reket nije u njegovim rukama nego u rukama ljudi iz njegove ekipe.
Definitivno pao ispod top 100, sada ga nema ni u jednom atp turniru, niti u kvalama. Ostaje mu Wimbledon, da pokusa nesto da se vrati, ali tesko
Re: BiH tenis
Uzivanje je pratiti raspad propalog trpaca plasticarki.hm59 je napisao/la: ↑05 jun 2026, 07:55Nazalost, juce potpuno dekoncentriranNeznam55 je napisao/la: ↑04 jun 2026, 18:31Dobar Damir danas.......za penzije.
Meni je nevjerovatno to da čovjek odigra 3 dobra gema na početku i posle toga se ugasi totalno i to stalno radi. Odigra najgori forehand koji sam ikada vidio i okreće se gleda u trenera
Ne razumijem tu naviku, kao da reket nije u njegovim rukama nego u rukama ljudi iz njegove ekipe.![]()
Definitivno pao ispod top 100, sada ga nema ni u jednom atp turniru, niti u kvalama. Ostaje mu Wimbledon, da pokusa nesto da se vrati, ali tesko![]()
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.
